![]() |
Mysle ze zajmiemy 4 miejsce i dobrze by było zeby Polonia nie przeskoczyła Miedzi.
|
nie planujcie - bo wcale mnie nie zdziwi remis albo w czape w rzeszowie albo nawet porazka petrochemi i nasza przegrana lub remis , absolutnie by mnie to nie zdziwilo w tej calej amatorszczyznie
|
Cytat:
|
Jal obstawiacie, przegramy awans w pierwszym czy drugim spotkaniu? Oczywiście pytanie do realistów, a nie marzycieli, ktorzy w ogóle rozważają, że awansujemy
|
Jacy My ? ty przecież nie jesteś kibicem Wisły.Wyp...dalaj Trollu !
|
W pierwszym :)
|
Bardzo możliwe, ze obsr...ą się już w pierwszym
|
Leszekpw przeglądnalem Twoje posty, faktycznie kilkadziesiąt defetytystycznych albo wręcz szkalujących druzynę , czy Ty naprawde kibicujesz Wiśle? Jak przegrają - powiesz :" a nie mówilem", jak wygrają - "fuks, zaraz przegrają" albo jesteś rzeczywiscie ukrytą pasiastą opcją albo gościem z deprecha
|
Po co go karmicie? Przycisk Ignoruj działa cuda.
|
lesiu po prostu w ten sposób zaklina rzeczywistość - uważa, że im bardziej będzie defetystyczny, tym prędzej Wisła zaskoczy pozitiwnie...
Takie wishful thinking a rebours. Dajcie mu się pobawić. |
Cytat:
gizmowisła przeżywający że przepłacone piłkarzyki dostaną łomot w meczu o pietruszkę? Albo sandomingo w....iający ludzi na shoutboxie że zawieszają Rodado za wymuszanie kartek? Takich mend co to się chcą zesrać ze szczęścia jak nie idzie jest tutaj kilka, akurat leszekpw nie ma szans na top 3, nawet gdyby traktować wszystko co pisze 100% na serio. Każdego czasem krew zaleje, ale jest tutaj kilku którzy ewidentnie bawią się dobrze tylko kiedy idzie jak po grudzie. |
Cytat:
|
Zluzuj majty wilczek.
Jak będzie się w Wiśle działo cokolwiek pozytywnego to z wielką chęcią pochwalę. Natomiast od dłuższego czasu tendencją jest dokładnie odwrotna. Od mend to sobie domowników wyzywaj patafianie |
Wolfy, kolejny hipokryta. Jeden z większych chamidł, które się pastwi szczególnie nad PMSami, wyzywa od idiotów Jopa czy innych i będzie tu o kulturze mówił i jakichś standardach xd. Cały sezon jedzie po Jopie, a teraz mówi, że mu zalezy żeby było dobrze xd
Właśnie od dłuższego czasu skupiłem się tu na pokazywaniu jakie są te chorągiewki pokroju wolfyego, lesia, markusa i drozda. |
Ja powiem tak:
DŁUŻEJ KLASZTORA NIŻ PRZEORA. Zawsze będę kibicował Wiśle a teraz trzymał kciuki na powodzenie w barażach. Jednocześnie licząc, iż Prezesek przeminie... To nie zmienia jednak faktu, że nawet w wypadku awansu nasza sytuacja ekonomiczna się poprawi. |
Cytat:
|
Lesiu to nie do mnie tak, do mnie nie.
|
wiesniak do mnie też nie...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jedyna dobra wiadomość - model statystyczny, w którym sobie rzeźbię, przyda się na kolejny rok. A dodałem w nim w tym sezonie kilka kolejnych "ficzerów", szkoda byłoby, gdyby się zmarnowały :D
|
Cytat:
Tak na wszelki wypadek... |
Cytat:
|
Ktoś tu chyba przegrał zakład w sprawie awansu, z dwiema osobami?:D
|
Cytat:
|
Leszek i Sandomingo proszę na priv podać dane gdzie flaszki wysłać
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dopisałem zeszły sezon do mojej tabelki za sezony od 11/12 do 24/25 i wychodzą mi takie wartości:
Kod:
miejsce min avg max6 miejsce - 53 punkty co daje średnią 1,56 czyli 18 zwycięstw 2 miejsce - 64 punkty, średnia 1,88 i 22 zwycięstwa (22 kolejka jest 21-22 lutego) 1 miejsce - 68 punktów, średnia 2,0 i 23 zwycięstwa. Zespoły z 1 miejsca zrobiły więcej niż w/w średnia w sezonach: 24/25 - Arka, 23/24 - Lechia, 21/22 - Miedź, 20/21 - Radomiak, 18/19 - Raków, 15/16 - Arka, 14/15 - Zagłębie Zespoły z 2 miejsca zrobiły więcej niż w/w średnia w sezonach: 24/25 - BBT, 20/21 - BBT, 19/20 - Podbeskidzie, 18/19 - ŁKS, 14/15 - BBT Zespoły z 6 miejsca zrobiły więcej niż w/w średnia w sezonach: 24/25 - Polonia, 23/24 - Odra, 20/21 - Górnik Łęczna, 16/17 - Olimpia, 13/14 - Olimpia, 12/13 - GKS Tychy, 11/12 - Bogdanka |
Nie da sie oszacowac kompletnie ile będzie potrzeba do top2, przydałoby sie punktować powyzej 2 pkt/mecz aby byc caly czas w czołówce i uniknąć sytuacji jak co roku z paniczna wieczną pogonią.
Jako że jednak dysproporcje pomiędzy czolowka a dołem tabeli sa z roku na rok co raz większe, to moze wskazywać ze top6 będzie z roku na rok wymagało co raz wiekszego progu punktowego |
Jakbym przed pierwszą kolejką umiał przewidzieć co będzie po ostatniej to byłbym bogatym człowiekiem kosztem buków. :>
Jakieś założenia trzeba przyjąć. Być może trzeba będzie w trakcie modyfikować. |
Kursy na awans:
Kod:
Nazwa klubu Betclick Superbet |
Chciałbym zobaczyć kursy na zmianę trenera.
Cecherz, Szulczek, Djurdjevic, IMO faworytami |
Cytat:
|
Cytat:
Zobaczymy jak będzie żarło dalej. Statystycznie to mamy średnią 3,0 i oby tak dalej. Na razie kurs na awans w lutym utrzymany. :D Jeżeli dobrze policzyłem to jeszcze nigdy nie mieliśmy średniej 3,0 w 1 lidze |
Spadniemy jeszcze w tym sezonie poniżej 2 pkt/mecz (zapewne w okolicach 8 kolejki i maratonie spotkań z czołówka).
Uważam ze miejsca 1-2 to będzie poziom w tym sezonie średniej ~2.15 i w to trzeba celować. |
Cytat:
|
Cytat:
PS Idę zamknąć okno... Ty też możesz zamknać czy klamek nie masz? |
Cytat:
ŁKS Śląsk Wieczysta Ruch Polonia Bytom Polonia Warszawa |
niech ktoś sprawdzi statystyke awansów lidera po 1 kolejce ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl