Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

tommiyacht 19.05.2025 21:16

Mysle ze zajmiemy 4 miejsce i dobrze by było zeby Polonia nie przeskoczyła Miedzi.

gizmowisla 20.05.2025 18:17

nie planujcie - bo wcale mnie nie zdziwi remis albo w czape w rzeszowie albo nawet porazka petrochemi i nasza przegrana lub remis , absolutnie by mnie to nie zdziwilo w tej calej amatorszczyznie

Arkadiusz.Czerepach 20.05.2025 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1647139)
Nie możemy awansować bo się Jaroo1 zapłacze. Nie będzie jak narzekač na prezesa. Choć zawsze powie, że fuksem.

ciebie to też dotyczy

leszekpw 22.05.2025 02:51

Jal obstawiacie, przegramy awans w pierwszym czy drugim spotkaniu? Oczywiście pytanie do realistów, a nie marzycieli, ktorzy w ogóle rozważają, że awansujemy

Thomas * 22.05.2025 05:45

Jacy My ? ty przecież nie jesteś kibicem Wisły.Wyp...dalaj Trollu !

El'kabat 22.05.2025 09:19

W pierwszym :)

leszekpw 22.05.2025 13:37

Bardzo możliwe, ze obsr...ą się już w pierwszym

Vashut 22.05.2025 14:46

Leszekpw przeglądnalem Twoje posty, faktycznie kilkadziesiąt defetytystycznych albo wręcz szkalujących druzynę , czy Ty naprawde kibicujesz Wiśle? Jak przegrają - powiesz :" a nie mówilem", jak wygrają - "fuks, zaraz przegrają" albo jesteś rzeczywiscie ukrytą pasiastą opcją albo gościem z deprecha

Patryko 22.05.2025 14:48

Po co go karmicie? Przycisk Ignoruj działa cuda.

FraMat 22.05.2025 14:51

lesiu po prostu w ten sposób zaklina rzeczywistość - uważa, że im bardziej będzie defetystyczny, tym prędzej Wisła zaskoczy pozitiwnie...

Takie wishful thinking a rebours.

Dajcie mu się pobawić.

wolfy 22.05.2025 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1647252)
lesiu po prostu w ten sposób zaklina rzeczywistość - uważa, że im bardziej będzie defetystyczny, tym prędzej Wisła zaskoczy pozitiwnie...

Takie wishful thinking a rebours.

Dajcie mu się pobawić.

Przepraszam, ale co z sandomingo, Jaroo1 czy Stellio? Przeczytajcie sobie wątek "Nasi piłkarze...".
gizmowisła przeżywający że przepłacone piłkarzyki dostaną łomot w meczu o pietruszkę?
Albo sandomingo w....iający ludzi na shoutboxie że zawieszają Rodado za wymuszanie kartek?

Takich mend co to się chcą zesrać ze szczęścia jak nie idzie jest tutaj kilka, akurat leszekpw nie ma szans na top 3, nawet gdyby traktować wszystko co pisze 100% na serio.

Każdego czasem krew zaleje, ale jest tutaj kilku którzy ewidentnie bawią się dobrze tylko kiedy idzie jak po grudzie.

Karherop 22.05.2025 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1647258)
Każdego czasem krew zaleje, ale jest tutaj kilku którzy ewidentnie bawią się dobrze tylko kiedy idzie jak po grudzie.

Dawno sie tak w czyms nie zgadzaliśmy

sandomingo 22.05.2025 19:14

Zluzuj majty wilczek.
Jak będzie się w Wiśle działo cokolwiek pozytywnego to z wielką chęcią pochwalę.
Natomiast od dłuższego czasu tendencją jest dokładnie odwrotna.
Od mend to sobie domowników wyzywaj patafianie

Jaroo1 23.05.2025 08:45

Wolfy, kolejny hipokryta. Jeden z większych chamidł, które się pastwi szczególnie nad PMSami, wyzywa od idiotów Jopa czy innych i będzie tu o kulturze mówił i jakichś standardach xd. Cały sezon jedzie po Jopie, a teraz mówi, że mu zalezy żeby było dobrze xd

Właśnie od dłuższego czasu skupiłem się tu na pokazywaniu jakie są te chorągiewki pokroju wolfyego, lesia, markusa i drozda.

stary dziad 23.05.2025 10:59

Ja powiem tak:
DŁUŻEJ KLASZTORA NIŻ PRZEORA.

Zawsze będę kibicował Wiśle a teraz trzymał kciuki na powodzenie w barażach.
Jednocześnie licząc, iż Prezesek przeminie...

To nie zmienia jednak faktu, że nawet w wypadku awansu nasza sytuacja ekonomiczna się poprawi.

leszekpw 29.05.2025 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1647076)
No i jesli zrobi awans to bedzie mozna go chwalic.

No to zrobił awans wasz as.

wiesniak842 29.05.2025 22:22

Lesiu to nie do mnie tak, do mnie nie.

leszekpw 29.05.2025 22:46

wiesniak do mnie też nie...

leszekpw 29.05.2025 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1647248)
Bardzo możliwe, ze obsr...ą się już w pierwszym

Chyba zagram w totka!!!!

Curvaldinho 29.05.2025 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stary dziad (Post 1647279)
Jednocześnie licząc, iż Prezesek przeminie...

Wątpię, firma ma ponoć coraz większe przychody, zaraz się okaże, że go stać na regularne przepalanie hajsu.

MaLk 30.05.2025 16:11

Jedyna dobra wiadomość - model statystyczny, w którym sobie rzeźbię, przyda się na kolejny rok. A dodałem w nim w tym sezonie kilka kolejnych "ficzerów", szkoda byłoby, gdyby się zmarnowały :D

wolfy 30.05.2025 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1647688)
Jedyna dobra wiadomość - model statystyczny, w którym sobie rzeźbię, przyda się na kolejny rok. A dodałem w nim w tym sezonie kilka kolejnych "ficzerów", szkoda byłoby, gdyby się zmarnowały :D

Rozwijaj, rozwijaj, tylko dodaj opcję liczenia szansy utrzymania.
Tak na wszelki wypadek...

sandomingo 30.05.2025 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1647688)
Jedyna dobra wiadomość - model statystyczny, w którym sobie rzeźbię, przyda się na kolejny rok. A dodałem w nim w tym sezonie kilka kolejnych "ficzerów", szkoda byłoby, gdyby się zmarnowały :D

Chłop jest niepodrabialny.

leszekpw 31.05.2025 14:34

Ktoś tu chyba przegrał zakład w sprawie awansu, z dwiema osobami?:D

leszekpw 31.05.2025 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1647052)
Leszek PW i Sandomongo mają ze mną zakład. wchodzisz o flaszkę? ja stawiam na awans. jak przegram stawiam bimberek z Białegostoku

Słowo się rzekło :D

Szneka 01.06.2025 07:13

Leszek i Sandomingo proszę na priv podać dane gdzie flaszki wysłać

leszekpw 16.06.2025 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1647784)
Leszek i Sandomingo proszę na priv podać dane gdzie flaszki wysłać

Dane poszły już dawno :)

Szneka 16.06.2025 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1648384)
Dane poszły już dawno :)

Leszek sprawdź pw

pepe72 13.07.2025 16:41

Dopisałem zeszły sezon do mojej tabelki za sezony od 11/12 do 24/25 i wychodzą mi takie wartości:
Kod:

miejsce min  avg    max
1      61  67,93  77
2      58  63,86  73
6      48  52,50  56

Do obliczeń przyjmuję:
6 miejsce - 53 punkty co daje średnią 1,56 czyli 18 zwycięstw
2 miejsce - 64 punkty, średnia 1,88 i 22 zwycięstwa (22 kolejka jest 21-22 lutego)
1 miejsce - 68 punktów, średnia 2,0 i 23 zwycięstwa.

Zespoły z 1 miejsca zrobiły więcej niż w/w średnia w sezonach:
24/25 - Arka, 23/24 - Lechia, 21/22 - Miedź, 20/21 - Radomiak, 18/19 - Raków, 15/16 - Arka, 14/15 - Zagłębie

Zespoły z 2 miejsca zrobiły więcej niż w/w średnia w sezonach:
24/25 - BBT, 20/21 - BBT, 19/20 - Podbeskidzie, 18/19 - ŁKS, 14/15 - BBT

Zespoły z 6 miejsca zrobiły więcej niż w/w średnia w sezonach:
24/25 - Polonia, 23/24 - Odra, 20/21 - Górnik Łęczna, 16/17 - Olimpia, 13/14 - Olimpia, 12/13 - GKS Tychy, 11/12 - Bogdanka

Karherop 13.07.2025 19:59

Nie da sie oszacowac kompletnie ile będzie potrzeba do top2, przydałoby sie punktować powyzej 2 pkt/mecz aby byc caly czas w czołówce i uniknąć sytuacji jak co roku z paniczna wieczną pogonią.

Jako że jednak dysproporcje pomiędzy czolowka a dołem tabeli sa z roku na rok co raz większe, to moze wskazywać ze top6 będzie z roku na rok wymagało co raz wiekszego progu punktowego

pepe72 14.07.2025 00:47

Jakbym przed pierwszą kolejką umiał przewidzieć co będzie po ostatniej to byłbym bogatym człowiekiem kosztem buków. :>
Jakieś założenia trzeba przyjąć. Być może trzeba będzie w trakcie modyfikować.

pepe72 16.07.2025 12:50

Kursy na awans:
Kod:

Nazwa klubu  Betclick  Superbet
Śląsk            3        3
Wisła            4        4
Wieczysta        6        6
ŁKS            10      10
Miedź          13      12
GKS T          15      20
Polonia W      15      20
Ruch            15      20
Stal M          25      30
Polonia B      50      75
Puszcza        75      50
Stal Rz        100      200
Odra          200      150
Górnik Ł      200      200
Znicz          200      200
Chrobry        250      350
Pogoń Si      500      500
Pogoń GM      750      750


Karherop 16.07.2025 13:13

Chciałbym zobaczyć kursy na zmianę trenera.

Cecherz, Szulczek, Djurdjevic, IMO faworytami

wolfy 17.07.2025 08:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1649949)
Chciałbym zobaczyć kursy na zmianę trenera.

Cecherz, Szulczek, Djurdjevic, IMO faworytami

U nas nikt nie przetrwał całego sezonu jako pierwszy trener od niepamiętnych czasów.

pepe72 20.07.2025 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1649982)
U nas nikt nie przetrwał całego sezonu jako pierwszy trener od niepamiętnych czasów.

Po tej kolejce Pan Trener Mariusz Jop ma dużą szansę. :>
Zobaczymy jak będzie żarło dalej.

Statystycznie to mamy średnią 3,0 i oby tak dalej. Na razie kurs na awans w lutym utrzymany. :D
Jeżeli dobrze policzyłem to jeszcze nigdy nie mieliśmy średniej 3,0 w 1 lidze

Karherop 21.07.2025 07:31

Spadniemy jeszcze w tym sezonie poniżej 2 pkt/mecz (zapewne w okolicach 8 kolejki i maratonie spotkań z czołówka).

Uważam ze miejsca 1-2 to będzie poziom w tym sezonie średniej ~2.15 i w to trzeba celować.

wolfy 21.07.2025 07:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1650164)
Po tej kolejce Pan Trener Mariusz Jop ma dużą szansę. :>
Zobaczymy jak będzie żarło dalej.

Statystycznie to mamy średnią 3,0 i oby tak dalej. Na razie kurs na awans w lutym utrzymany. :D
Jeżeli dobrze policzyłem to jeszcze nigdy nie mieliśmy średniej 3,0 w 1 lidze

Jeden wygrany mecz jego szans jakoś drastycznie nie zwiększa. Jak wyjdzie tym samy składem na ŁKS to...

Jaroo1 21.07.2025 09:08

Cytat:

Statystycznie to mamy średnią 3,0 i oby tak dalej. Na razie kurs na awans w lutym utrzymany.
Jeżeli dobrze policzyłem to jeszcze nigdy nie mieliśmy średniej 3,0 w 1 lidze
Jak wiatr dobrze zawieje to i w styczniu moze sie uda awansowac.

PS Idę zamknąć okno... Ty też możesz zamknać czy klamek nie masz?

Kurz 21.07.2025 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1650222)
Jeden wygrany mecz jego szans jakoś drastycznie nie zwiększa. Jak wyjdzie tym samy składem na ŁKS to...

Czyli to oni mają nam napsuć najwięcej krwi w tym sezonie?

ŁKS
Śląsk
Wieczysta
Ruch
Polonia Bytom
Polonia Warszawa

Arkadiusz.Czerepach 21.07.2025 10:09

niech ktoś sprawdzi statystyke awansów lidera po 1 kolejce ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl