![]() |
Co by nie mówić, ostatnie stroje to mistrzostwo i średnio obchodzi mnie to czy ktoś je stworzył w aplikacji dostępnej dla wszystkich, czy tylko dla projektantów. ;)
Najlepsze jakie mieliśmy od adidasa, to na pewno. |
czy ktoś mógłby się pokusić o zestawienie po kolei (fotki) strojów Adidasa od zakończenia umowy z umbro ?
|
Proszę, po kolei chronologicznie (wbijam linki, żeby nie rozsadzać forum):
http://historiawisly.pl/wiki/images/...ja_drużyna.JPG http://www.soccerjerseysclub.com/wp-...1/09/kosz4.jpg http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...,id,t,zid.html http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...,id,t,zid.html http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...przedazy_19679 |
Cytat:
|
Mi się najbardziej podobały te z kołnierzykiem.
|
jak dla mnie:
1 - z kołnierzykiem 2 - obecne 3 - poprzednie (z koronką) 4,5 tamte pozostałe ex aequo , strasznie nijakie warto zwrócić uwagę że trzeci zestaw wyjazdowy czasami jest jakby od innego kompletu , co ciekawe czasami fajniejszy niż podstawowy - np obecne białe z tymi jakby górami , albo poprzednie białe w pasy |
Mnie też najbardziej podobały się, te koszulki z kołnierzykiem. Tylko zamiast herbu dać Białą Gwiazdę i jest elegancko jak na Towarzystwo Sportowe przystało ;)
|
z kolnierzykiem byla najlepsza, dzis taka z wyszyta Biala Gwiazda bylaby juz mistrzowska
|
Jak dla mnie ubiegłoroczne kozak. W szczególności wyjazdowa w biało-białe poziome pasy.
|
Są przecieki że i w tym roku ma być z kołnierzykiem, mniejszym, bardzo subtelnym ale jednak czerwone z białym kołnierzykiem. ;)
|
Cytat:
|
4 Załącznik(ów)
Cytat:
|
|
Ładne.
10 znaków. |
Z takim kołnierzykiem to koszulki pierwsza klasa! ;) Tamte byłby stanowczo za duże.
|
gwoli ścisłości to bardziej "stójka"
|
No, ja też bym powiedział, że te są "bez kołnierzyka".
|
Biała stójka, białe pasy na boku koszulki (jak obecnie) i będzie piękna :D
|
Zajebiste ;) Rzeczywistość nas pewnie zweryfikuje ;)
|
Wiadomo, że ilu nas będzie, tyle będzie opinii...ja lubię "old school" dlatego te z długimi kołnierzykami są dla mnie idealne...pogadać możemy...projektuje adidas w porozumieniu (mam nadzieję) z klubem.
|
Jeżeli faktycznie mielibyśmy dostać wersję z kołnierzykiem, myślę że tak by się prezentowała
https://zapodaj.net/images/99a0761ccfed1.png |
kupuje taka od razu!
|
Z guzikem raczej nie bedzie
I dodawajcie pod LVBET napis "zaklady bukmacherskie". Okazalo sie ze jest kilku sponsorow o podobnej nazwie w tym jeden w pilce noznej i LVbet od nas nakazala Wisle dodac ten tekst Bo inaczej wyglada koszukka bez niego a inaczej z dopiskiem |
No właśnie pytanie czy kołnierz w stylu polo czy stójka. Z kołnierzykiem polo w miteamie mają taka koszulkę:
https://i.imgur.com/86xuqxN.jpg grafiki są oczywiście do wyboru. |
Bardzo ładne projekty :)
Chciałem lekko poprawić osoby piszące że Wisła miała "tłoczony" herb jako coś "wyjątkowego"... herb był tylko i wyłącznie na koszulkach ze sklepowych. Piłkarze takiego herbu na koszulkach meczowych nie posiadali. |
Cytat:
|
Czyli pewnie, któraś z trzech opcji poniżej będzie. Osobiście chciałbym środkowy model ze złotym logiem sponsora.
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f75c0fd7838.png |
Jednolity czerwony dla mnie najfajniejszy...ale ja się nie znam na modzie i trendach
|
Neo1221, sprawdziłem twój fanpage i...zabiłeś mi ćwieka. O ile w koszulkach z lat 2011-2013 potrafię zrozumieć różnice wynikające z tego, że meczówki były zrobione w formotion a repliki w climacoolu, to tych z lat 2013-2015 nie kumam, bo tam zarówno meczówka jak i sklepowa była w climacoolu, ale dobrze wiedzieć, że ten herb był tylko dla kibiców.
Przy okazji gratuluje kolekcji. :) |
neo zainspirowany postem powyżej również zajrzałęm na twój fp , gratulacje
ps może ty bys nam tu wkleił zestawienie ostatnich 5 modeli adidasa , jakoś tak koło siebie żeby dokładnie było widać różnice |
Cytat:
Cytat:
https://zapodaj.net/images/735c97be56906.png fot. www.colours-of-football.com |
Jutro czasem nie ma przewidywano (bo teraz wiadomo, że ważniejsze sprawy na głowie) prezentacji nowych koszulek?
Edit: Ehhh, nie odwiedziłem dziś oficjalnej, tak to bym głupich pytań nie zadawał. |
Miała być prezentacja, ale zmienili termin na 21.07 i inaugurację Ekstraklasy w naszym wykonaniu.
|
Ciekawostka - podczas meczu z AS Monaco, na tyłach koszulek widniał logotyp Krakowa.
Ciekawe czy to jednorazowa akcja, czy możemy pozostanie na dłużej i zagości na nowych koszulkach meczowych. http://www.wislaportal.pl/photo/mecz...7.2018/033.jpg |
Na twitterach pisano, że jednorazowo i że ustalone jeszcze przed sytuacją ze stadionem. Fajnie jakby tak było na stałe, oczywiście gdyby był z tego hajs, ech...
|
Ktoś się orientuję, czy przed meczem z Arką będzie możliwość zakupienia nowej koszulki meczowej ?
|
czy ktoś sie orientuje czy przed meczem z Arką wogle się dowiemy jak wygladaja nowe koszulki ?
|
Jakbyś trochę śledził stronę główną/twittera to byś wiedział,że tak prezentacja w dniu meczu
|
Nie ma się co wymądrzać ;)
Koszulki trafia do sprzedaży w połowie sierpnia. Info z WŚ |
Jeśli to prawda to to już będzie kolejny raz gdy koszulka prezentowana jest jednego dnia, a w sprzedaży dostępna będzie po miesiącu. Super.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl