Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Maciek17 09.06.2018 08:09

Co by nie mówić, ostatnie stroje to mistrzostwo i średnio obchodzi mnie to czy ktoś je stworzył w aplikacji dostępnej dla wszystkich, czy tylko dla projektantów. ;)
Najlepsze jakie mieliśmy od adidasa, to na pewno.

Arkadiusz.Czerepach 09.06.2018 08:12

czy ktoś mógłby się pokusić o zestawienie po kolei (fotki) strojów Adidasa od zakończenia umowy z umbro ?

d 09.06.2018 10:44

Proszę, po kolei chronologicznie (wbijam linki, żeby nie rozsadzać forum):

http://historiawisly.pl/wiki/images/...ja_drużyna.JPG

http://www.soccerjerseysclub.com/wp-...1/09/kosz4.jpg

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...,id,t,zid.html

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...,id,t,zid.html

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...przedazy_19679

lucas8 09.06.2018 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciek17 (Post 1503721)
Co by nie mówić, ostatnie stroje to mistrzostwo i średnio obchodzi mnie to czy ktoś je stworzył w aplikacji dostępnej dla wszystkich, czy tylko dla projektantów. ;)
Najlepsze jakie mieliśmy od adidasa, to na pewno.

Też tak uważam, że ostatni komplet jest najlepszy od czasów jak mamy Adidasa. Myślałem teraz sobie właśnie ją kupić bo jest w fajnej cenie 199 zł, ale wstrzymam się do nowego lipcowego projektu i może skuszę się na świeżynkę na nowy sezon. :)

czaro 09.06.2018 11:57

Mi się najbardziej podobały te z kołnierzykiem.

Arkadiusz.Czerepach 09.06.2018 12:12

jak dla mnie:

1 - z kołnierzykiem
2 - obecne
3 - poprzednie (z koronką)
4,5 tamte pozostałe ex aequo , strasznie nijakie

warto zwrócić uwagę że trzeci zestaw wyjazdowy czasami jest jakby od innego kompletu , co ciekawe czasami fajniejszy niż podstawowy - np obecne białe z tymi jakby górami , albo poprzednie białe w pasy

Barti 09.06.2018 13:28

Mnie też najbardziej podobały się, te koszulki z kołnierzykiem. Tylko zamiast herbu dać Białą Gwiazdę i jest elegancko jak na Towarzystwo Sportowe przystało ;)

Kac 09.06.2018 14:24

z kolnierzykiem byla najlepsza, dzis taka z wyszyta Biala Gwiazda bylaby juz mistrzowska

_ukoL 09.06.2018 14:28

Jak dla mnie ubiegłoroczne kozak. W szczególności wyjazdowa w biało-białe poziome pasy.

krzaq12 09.06.2018 14:51

Są przecieki że i w tym roku ma być z kołnierzykiem, mniejszym, bardzo subtelnym ale jednak czerwone z białym kołnierzykiem. ;)

lucas8 09.06.2018 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1503748)
Są przecieki że i w tym roku ma być z kołnierzykiem, mniejszym, bardzo subtelnym ale jednak czerwone z białym kołnierzykiem. ;)

Z kołnierzykiem spoko, tylko tak jak piszesz subtelnym, nie dużym. Tamte mi się nie podobały bo te kołnierze były stanowczo za duże, wyjeb$%e jak do koszulki polo. :P

foxtrot_green 09.06.2018 15:41

4 Załącznik(ów)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1503748)
Są przecieki że i w tym roku ma być z kołnierzykiem, mniejszym, bardzo subtelnym ale jednak czerwone z białym kołnierzykiem. ;)

Jeśli okaże się to prawdą, to nasze koszulki powinny wyglądać bardzo stylowo. Przejrzałem sobie zestawy europejskich drużyn na sezon 2018/2019 i model z kołnierzykiem prezentuje się następująco w obcych barwach:

tsw biała gwiazda 09.06.2018 16:46

https://images82.fotosik.pl/1092/148...1a70831med.png
może coś w tym stylu dostaniemy

czaro 09.06.2018 20:46

Ładne.

10 znaków.

lucas8 10.06.2018 08:16

Z takim kołnierzykiem to koszulki pierwsza klasa! ;) Tamte byłby stanowczo za duże.

Arkadiusz.Czerepach 10.06.2018 08:35

gwoli ścisłości to bardziej "stójka"

czaro 10.06.2018 09:56

No, ja też bym powiedział, że te są "bez kołnierzyka".

kangurekm 10.06.2018 10:09

Biała stójka, białe pasy na boku koszulki (jak obecnie) i będzie piękna :D

El'kabat 10.06.2018 12:35

Zajebiste ;) Rzeczywistość nas pewnie zweryfikuje ;)

Barti 10.06.2018 13:02

Wiadomo, że ilu nas będzie, tyle będzie opinii...ja lubię "old school" dlatego te z długimi kołnierzykami są dla mnie idealne...pogadać możemy...projektuje adidas w porozumieniu (mam nadzieję) z klubem.

Kapcok7 10.06.2018 13:37

Jeżeli faktycznie mielibyśmy dostać wersję z kołnierzykiem, myślę że tak by się prezentowała
https://zapodaj.net/images/99a0761ccfed1.png

Kac 10.06.2018 14:50

kupuje taka od razu!

aNouc 10.06.2018 15:16

Z guzikem raczej nie bedzie
I dodawajcie pod LVBET napis "zaklady bukmacherskie".

Okazalo sie ze jest kilku sponsorow o podobnej nazwie w tym jeden w pilce noznej i LVbet od nas nakazala Wisle dodac ten tekst


Bo inaczej wyglada koszukka bez niego a inaczej z dopiskiem

Alonso19 10.06.2018 15:36

No właśnie pytanie czy kołnierz w stylu polo czy stójka. Z kołnierzykiem polo w miteamie mają taka koszulkę:
https://i.imgur.com/86xuqxN.jpg


grafiki są oczywiście do wyboru.

Neo1221 10.06.2018 18:03

Bardzo ładne projekty :)

Chciałem lekko poprawić osoby piszące że Wisła miała "tłoczony" herb jako coś "wyjątkowego"... herb był tylko i wyłącznie na koszulkach ze sklepowych. Piłkarze takiego herbu na koszulkach meczowych nie posiadali.

_ukoL 10.06.2018 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1503778)
...

Kupuję! Na zapas dwie. Świetny projekt. ;)

tsw biała gwiazda 10.06.2018 18:32

Czyli pewnie, któraś z trzech opcji poniżej będzie. Osobiście chciałbym środkowy model ze złotym logiem sponsora.
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f75c0fd7838.png

Barti 10.06.2018 18:39

Jednolity czerwony dla mnie najfajniejszy...ale ja się nie znam na modzie i trendach

Alonso19 10.06.2018 19:52

Neo1221, sprawdziłem twój fanpage i...zabiłeś mi ćwieka. O ile w koszulkach z lat 2011-2013 potrafię zrozumieć różnice wynikające z tego, że meczówki były zrobione w formotion a repliki w climacoolu, to tych z lat 2013-2015 nie kumam, bo tam zarówno meczówka jak i sklepowa była w climacoolu, ale dobrze wiedzieć, że ten herb był tylko dla kibiców.

Przy okazji gratuluje kolekcji. :)

Arkadiusz.Czerepach 10.06.2018 20:50

neo zainspirowany postem powyżej również zajrzałęm na twój fp , gratulacje

ps może ty bys nam tu wkleił zestawienie ostatnich 5 modeli adidasa , jakoś tak koło siebie żeby dokładnie było widać różnice

Kapcok7 10.06.2018 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1503795)
Czyli pewnie, któraś z trzech opcji poniżej będzie. Osobiście chciałbym środkowy model ze złotym logiem sponsora.
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f75c0fd7838.png

Raczej nie, żaden europejski klub który pokazał stroje na sezon 18/19 nie miał tego kołnierzyka, albo tzw. "stójka" albo gładki.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1503802)
neo zainspirowany postem powyżej również zajrzałęm na twój fp , gratulacje

ps może ty bys nam tu wkleił zestawienie ostatnich 5 modeli adidasa , jakoś tak koło siebie żeby dokładnie było widać różnice

W wersji graficznej tak się to prezentuje:

https://zapodaj.net/images/735c97be56906.png

fot. www.colours-of-football.com

R33 06.07.2018 21:07

Jutro czasem nie ma przewidywano (bo teraz wiadomo, że ważniejsze sprawy na głowie) prezentacji nowych koszulek?

Edit:
Ehhh, nie odwiedziłem dziś oficjalnej, tak to bym głupich pytań nie zadawał.

fansorina 06.07.2018 21:10

Miała być prezentacja, ale zmienili termin na 21.07 i inaugurację Ekstraklasy w naszym wykonaniu.

Voin 08.07.2018 12:42

Ciekawostka - podczas meczu z AS Monaco, na tyłach koszulek widniał logotyp Krakowa.
Ciekawe czy to jednorazowa akcja, czy możemy pozostanie na dłużej i zagości na nowych koszulkach meczowych.

http://www.wislaportal.pl/photo/mecz...7.2018/033.jpg

Hives4 08.07.2018 12:55

Na twitterach pisano, że jednorazowo i że ustalone jeszcze przed sytuacją ze stadionem. Fajnie jakby tak było na stałe, oczywiście gdyby był z tego hajs, ech...

DeadOrAlive 14.07.2018 06:26

Ktoś się orientuję, czy przed meczem z Arką będzie możliwość zakupienia nowej koszulki meczowej ?

Arkadiusz.Czerepach 14.07.2018 08:39

czy ktoś sie orientuje czy przed meczem z Arką wogle się dowiemy jak wygladaja nowe koszulki ?

brylant17 14.07.2018 09:18

Jakbyś trochę śledził stronę główną/twittera to byś wiedział,że tak prezentacja w dniu meczu

DeadOrAlive 14.07.2018 11:35

Nie ma się co wymądrzać ;)

Koszulki trafia do sprzedaży w połowie sierpnia. Info z WŚ

St Yabol 14.07.2018 12:39

Jeśli to prawda to to już będzie kolejny raz gdy koszulka prezentowana jest jednego dnia, a w sprzedaży dostępna będzie po miesiącu. Super.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl