Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

MaG* 09.03.2010 12:51

Skorża powinien wylecieć bo gość widać ,że nie jest na miarę naszych ambicji.
Problem tylko z tym ,że znaleźć kogoś lepszego będzie niesamowicie trudno.

A Skorża powinien dokończyć robotę do końca sezonu bo jak wyleci teraz to jesteśmy w dupie !

koyoot 09.03.2010 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eye63 (Post 866732)
Albo wręcz odwrotnie, jeśli zatrudnią kogoś z głową. Moim zdaniem piłkarze mają już w głębokim poważaniu Skorżę i jego taktykę, a wciąż są to zawodnicy, którzy grać w piłkę potrafią w naszej buraczanej lidze bardzo dobrze.

Zatrudnienie trenera może dać ten dodatkowy bodziec do pracy, ale to nie może być "kosa", która najbardziej by się tu przydała - bo piłkarzyki znów skończą sezon na ósmym miejscu. Trzeba kumpla, więc Ulatowski jest na razie najlepszym kandydatem.

Bo nie wierzę, że klub sprowadzi solidnego szkoleniowca z zagranicy, który przetrząsłby trochę tą szatnią.

Wiec moze zamiast .......ic takie farmazony, zastanowic sie i zrobic wreszcie cos w pelni profesjonalnie i wywalic tych ktorzy najbardziej zawodza? Czyli pilkarzy?

tomo 09.03.2010 12:54

Piłkarzykom potrzebny jest trener o warsztacie podobnym do Felixa Magatha (za pysk trzyma każdą drużynę, którą prowadzi - coś się nie podoba to out), chociaż nie wiem czy gwiazdki wytrzymałyby taki cykl treningów jaki proponuje ten pan.

FraMat 09.03.2010 12:55

Bez sensu to wszystko, ale do tego w naszym klubie się przyzwyczajam.

Trzeba było pożegnac się ze Skorżą, albo po Levadii, albo przed okienkiem zimowym.
Zwalnianie trenera w trakcie rozgrywek jest glupotą.
No chyba, że ma sie w zanadrzu przynajmniej Domenecha i kasę na 18 nowych piłkarzy na samym początku okienka letniego.

Jednak pocieszam się, że Cupiał uczy się choc opornie.
- Po porażce z Tblisi zwolnił Kasperczaka ale dopiero w przerwie zimowej. Sprowadził Liczkę, który niec nie wniósł, ale i niewiele zdążył popsuć i w efekcie byliśmy mistrzem, bo przewaga wypracowana przez Kaspra była wystarczajaca.
- Po obawach związanych z Petrescu, chociaż Dan miał lepsze wyniki na początku rundy niż dzisiaj na poczatu rundy ma Skorża, Dana wyrzucono i sprowadzono gościa z nawiskiem, ale bez umiejętności: Okukę. Efektem było rozwalenie drużyny, spadek formy, ósme miejsce.

Cenię Skorżę, za dwa MP, za to, że są w grze Wisły od czasu do czasu jakieś przebłyski lepszego, ale niestety Skorża popełnia za dużo błędów. Jesli nawet chce wprowadzić w Wiśle nowy styl gry to popelniane błędy w przygotowaniach, co skłania mnie do wydana opinii, że powinien jeszcze się dlugo uczyć. Jednak nie kosztem Wisły.
Oczywiście, dla postawienia drużyny na nowe tory, nauczenia nowej taktyki czy stylu, nie wystarczy rok. Potrzeba co najmniej trzech sezonów, przepracowanych w tym samym, stabilnym skladzie. Jednak nie ma stabilnego składu z czego wniosek, że Skorża nie wyprowadzi Wisły na wyższy poziom jeszcze przez następne dwa, trzy lata.
Pytanie czy zrobi to ktoś inny?
Kandydatury Probierza czy Ulatowskiego sa po prostu żałosne,
Schaefer to taki medialny odwracacz uwagi.A żaden porzadny, młody trener z Zachodu nie przyjdzie bez gwarancji wspołpracy klubu.
Mogą przyjśc co najwyżej emeryci trenerscy szukajacy dodatkowej kasy.
Jednym słowem: jestesmy w d...

Wbrew wszystkiemu licze jednak na Jarosza. On po cos został zatrudniony. Mam nadzieję, że po to by zorganizować nową drużynę wokół nowego sensownego trenera

1q2 09.03.2010 12:56

Ja tu popieram część osób twierdzących że zmiana 'dziś' , to w dużej mierze szansa na powtórkę 8 miejsca, pewnie nie ósmego, bo niżej niż na 6 to się spaść w tym sezonie nie da ale wiadomo o co chodzi.

Na dziś nie ma w Polsce żadnego wolnego trenera który by dawał cień nadziei na to że będzie lepszym trenerem niż Skorża.Jest kilka nazwisk które można by wziąć pod uwagę ale to są trenerzy zajęci więc oczywistym jest nie nie rzucą swoich klubów z dnia na dzień, szczególnie że komfort pracy w Wiśle nie idzie w parze z wymaganiami.

Trenerowi z za granicy potrzeba by kilku miesięcy by ogarnąć w ogóle z kim ma doczynienia.Doniesienia o niemieckim dziadku, traktuje jako chęć zarobienia wierszówki przez dziennikarzy a nie realną szansę.Zresztą ten trener przypomina 'naszego' Heńka i pewnie wynik by miał podobny jak Kasper w Zabrzu.

Tak w ogóle to uważam ze trener to nasze mniejsze zmartwienie, większe jest takie że klub wygląda jak firma do likwidacji.Oczywiście to tyko takie porównanie ale żeby firma z budżetem 30 mln miała de facto 2 pracowników, żeby kompletnie nie interesowała się budowaną 'siedzibą', żeby nie miała prezesa, człowieka od spraw sportowych, żeby dała się publicznie ośmieszać przez urzędującego prezydenta.
Kompletnie nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.

maRgrabkarz 09.03.2010 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eye63 (Post 866732)
Albo wręcz odwrotnie, jeśli zatrudnią kogoś z głową. Moim zdaniem piłkarze mają już w głębokim poważaniu Skorżę i jego taktykę, a wciąż są to zawodnicy, którzy grać w piłkę potrafią w naszej buraczanej lidze bardzo dobrze.

Zatrudnienie trenera może dać ten dodatkowy bodziec do pracy, ale to nie może być "kosa", która najbardziej by się tu przydała - bo piłkarzyki znów skończą sezon na ósmym miejscu. Trzeba kumpla, więc Ulatowski jest na razie najlepszym kandydatem.

Bo nie wierzę, że klub sprowadzi solidnego szkoleniowca z zagranicy, który przetrząsłby trochę tą szatnią.

nie no eye dochodzimy już w tym momencie do lekkiej paranoi. Mamy świat piłkarski naginać do rzeczywistości naszych piłkarzyków? :) Właśnie to jest i było zgubne przez ostatnie lata, stąd nasze "sukcesy" na arenie międzynarodowej. Oni potrzebują zamordystę, który im co chwile przypomina jak mało znaczą i ile muszą harować. Pocieszające jest jedynie to, że jak sami już przyznają w wywiadach, Maciej przestał być dobrym wujkiem obracającym słowami typu: "proszę, dziękuję". Jak im nie pasuje takie traktowanie to wychodzi na to, że nie nadają się do piłki i trzeba amatorów po prostu powymieniać. a to już niestety całkowicie inna bajka...
Skorża musi zostać... do końca sezonu. :-P

Żmijka 09.03.2010 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acapelo (Post 866675)
dokąd w Wiśle był ten co poleciał za korupcję to coś tam grali, potem przyszedł Janas i zaczęła się stopniowa degrangolada... tak to widzę.

To marnie dość widzisz, bo Janas jest praktycznie od początku (przyszedł bodaj miesiąc po Skorzy). Z resztą pomijając ten fakt, to z Blachą zajmowali się (zajmują) zupełnie czym innym.

dj_ibutti 09.03.2010 13:02

Jeżeli zwolnią Skorżę to pytanie brzmi: Kulawik czy Janas Jr ? A wtedy wierzycie w puchary? Żaden szanujący się trener nie jest w tym momencie bez pracy, żaden szanujący się trener nie przyjdzie z dupy na 12 meczów przed końcem sezonu i zgodzi się (zapewne) na klauzule o zdobyciu mistrzostwa.

Skorża obiecał że w Białym zobaczymy inna Wisłę. Piłkarze podobnie. Pozostaje czekać do piątku i zobaczyć. Jedno jest pewne, przegrana w Białym będzie oznaczać że to czy drużynę poprowadzi Skorża, czy Janas Jr. nie ma żadnego znaczenia, bo coś nie tak jest z piłkarzami.

1q2 09.03.2010 13:06

Za tydzień się wiele wyjaśni.Zobaczymy czy nasi są w stanie w ogóle strzelić gola i zobaczymy na co tak na prawdę stać Amike

pan_premier 09.03.2010 13:17

powtórzę to co pisałem kiedyś:
najlepszym momentem na zwolnienie wypadającego przeprosić kibiców był grudzień, teraz to jest już po ptokach.

Jedyna nadzieja w nowym trenerze jest taka, że będzie reagował na to co się dzieje na boisku, natchnie kopaczy. Ale czy to starczy do mistrzostwa? wątpię.


Komedią wszechczasów będzie jeśli doczłapiemy na tym 1 miejscu i trener z 3 mistrzostwami zostanie zwolniony. na papierze to szaleństwo, w rzeczywistości przykra, zapóźniona w czasie konieczność

KoPer 09.03.2010 13:18

Z tego co mi wiadomo to Heniu Kasperczak jest wolny :D

FraMat 09.03.2010 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 866755)
Z tego co mi wiadomo to Heniu Kasperczak jest wolny :D

niestety, to samo powiedział mu kiedyś Cupiał: jesteś Pan wolny....

KOMINEK 09.03.2010 13:30

Bóg wybacza Cupiał nigdy (stety czy niestety)

MatMario 09.03.2010 13:42

Weszlo.com dziś wychodzi na najbardziej opiniotwórcze źródło informacji piłkarskiej... Nie wiem jak oni sobie to wyobrażają ale ja tego nie widzę.

Kasy brak, bazy treningowej brak, drużyna to szpital i wrzucają w to nowego trenera.

Ja dobrze myśle że w przyszłym tygodniu gramy PP?

mr_kwolf 09.03.2010 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez YkCzyk (Post 866720)
W pewnym stopniu rozumiem falę krytyki i rozgoryczenia, ale niektórzy mają chyba nierówno pod sufitem.

Po co Legii drugi Urban , tak? ale to Skorża wywalczył 2 mistrzowskie tytuły, a nie Janek, poza tym o ile pamiętam sezon przed objęciem Wisły przez Skorżę skończyliśmy w tabeli za Cracovią i nawet Koroną Kielce, jeśli się nie mylę na 8 albo 9 miejscu. Nie dokonaliśmy jakichś super wzmocnień a Skorża potrafił zdobyć mistrzostwo z tym klubem.
Podejrzewam, że po zwolnieniu Skorży na forum pojawi się sytuacja podobna jak z Petrescu, kiedy mu nie wychodziło wiekszość chciała go wy.......ić, ale zdobywając z Unireą majstra otworzył niektórym oczy i uświadomił, że kiepskim trenerem wcale nie był.
Budowanie zespołu na przyszłe lata trzeba zacząć nie od wywalenia trenera a piłkarzy, którym wyraźnie w głowach się popierniczyło od tego dobrobytu.

Jak dla mnie przyjście Kosowskiego, Jirsaka, Boguskiego, Ćwielonga i Niedzielana, a w zimie Matusiaka, Diaza i Łobodzińskiego to duże wzmocnienia. Szczególnie jak na polskie warunki.

szczepanwislak 09.03.2010 14:02

Maciej Skorża w 2007 roku wygrał z Winfriedem Schäferem wyścig o posadę trenera Wisły. Dziś niemiecki szkoleniowiec jest brany pod uwagę jako następca Skorży na Reymonta.

Pisze dziś '' Przegląd Sportowy "
No ciekawe na ile jest to wiarygodna wiadomosc

koyoot 09.03.2010 14:02

Acapelo problem w tym ze ide o zaklad ze wtedy trzeba byloby dzwodnic po karetke po kazdym treningu a pierwszy sklad Wisly w pewnym momencie to byliby 17 latkowie lub juniorzy starsi, bo nie byloby kim grac przez kontuzje.

dj_ibutti 09.03.2010 14:09

Wiarygodna tak jak cały PS...

Acapelo 09.03.2010 14:13

Jakby Lucescu albo Halihodzic zgodzili się przyjść, w 1 sekundzie bez wahania pozegnałbym Maćka (powiedziałem przed porażką z Arką, że jak wystawi taki sam środek pomocy i przegrają to dla mnie jest już skończony).

szczepanwislak 09.03.2010 14:13

Mi zawsze ta gazeta wydawała się wiarygodna , ale teraz to już także coś i mi tu " smierdzi.."

Marszałek 09.03.2010 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 866770)
Weszlo.com dziś wychodzi na najbardziej opiniotwórcze źródło informacji piłkarskiej... Nie wiem jak oni sobie to wyobrażają ale ja tego nie widzę.

Kasy brak, bazy treningowej brak, drużyna to szpital i wrzucają w to nowego trenera.

Ja dobrze myśle że w przyszłym tygodniu gramy PP?

Rzeczywiście, nie ciężko sobie wyobrazić kto może nas zaszczycić swą osobą. Wszytko przemawia raczej za tym,że będzie to bajkopisarz wizjoner,do tego przeceniający swoje siły i możliwości. Tacy biorą wszystko,bez krytycznego spojrzenia na swoją osobę. Zakochani w sobie bufoni. On będzie mówił i wierzył w LM czy podbój Europy z tym co ma. Wygranie ligi od kopa rzecz jasna. Taki Liczko-Okuka. Ale teraz wypada się zastanowić kto na pewno nie przyjdzie.

- facet co zna się na robocie, ma swój warsztat i wyniki,nawet w niedalekiej przeszłości. Sheffer.Taki kosztuje a nas na taką osobę nie stać.
- młody ambitny trener z zachodu. Na niego nas tez nie stać. On potrzebuje miejsca do wypłynięcia, warunków do pracy. U nas póki co nie ma boiska do treningów,o stadionie,który nie wiadomo kiedy będzie oddany nie wspomnę. Tak osoba z kasy zejdzie,ale musi mieć warunki do pracy.
- Wyjadacz. Taki co ma warsztat,wynik na bieżąco, doświadczenie. Nie mamy na takiego kasy. A taka osoba przyszła by tu tylko dla kasy,bo ani to prestiż,ani szansa zaistnienia w Europie. Widzi co jest grane. On liczy na kasę.

Jednakże jest jeden facet,nawet w moim odczuciu sensowny,tylko trzeba by mu na nutce sentymentalnej pograć. Avram Grant. Facet ma same problemy, leci z ligi, kasy w klubie średnio. Chciał prowadzić naszą kadrę. Tylko,że pewnie z 200 tysięcy na waciki by chciał. A idąc dalej ,dałbym mu kompetencje GM i faceta który by zbudował struktury klubu zawodowego. Był,widział jak to działa w najlepszej lidze świata. Poza tym z takim nazwiskiem i znajomościami zawsze łatwiej.

Olivarez 09.03.2010 14:22

Nie jest tak, że tylko sztab szkoleniowy z Maciejem Skorżą na czele i piłkarze są winni stanowi permanentnej degrengolady w klubie. Winne są też ( może nawet bardziej niż wyżej wymienieni, choć pozostają w cieniu) szkodniki w Radzie Nadzorczej. Ireneusz Reszczyński i Genowefa Borkowska won z Wisły! Przestańcie szkodzić naszemu klubowi!

dj_ibutti 09.03.2010 14:25

Szkodzi to przede wszystkim pan Rogala...

willow 09.03.2010 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 866739)
Wiec moze zamiast .......ic takie farmazony, zastanowic sie i zrobic wreszcie cos w pelni profesjonalnie i wywalic tych ktorzy najbardziej zawodza? Czyli pilkarzy?

Koyocie, piłkarzy? A czyja to wina, że ktoś komuś po głowie skacze? Tego, kto skacze, czy tego, kto sobie na to pozwala?

koyoot 09.03.2010 14:38

Morgenes tego typu myslenie pokazuje tylko w jakim kraju zyjemy, gdzie jest tylko zawisc i msciwosc. Tak to wina jest mojego kumpla ze przechodzil kolo grupki idiotow rozmawiajac przez telefon, a ci mu wpierdal spuscili i ukradli mu telefon. Bardzo madre myslenie morgenes.

Wszystko mozna sprowadzic do tego ze ktos jest winny lub niewinny, ale na litosc boska nie przekraczajmy az takich granic...

Baala 09.03.2010 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 866790)
Jednakże jest jeden facet,nawet w moim odczuciu sensowny,tylko trzeba by mu na nutce sentymentalnej pograć. Avram Grant. Facet ma same problemy, leci z ligi, kasy w klubie średnio. Chciał prowadzić naszą kadrę. Tylko,że pewnie z 200 tysięcy na waciki by chciał. A idąc dalej ,dałbym mu kompetencje GM i faceta który by zbudował struktury klubu zawodowego. Był,widział jak to działa w najlepszej lidze świata. Poza tym z takim nazwiskiem i znajomościami zawsze łatwiej.

Ło Panie, marzenie. Taki trener to by było coś. Nie dość że warsztat, to na pewno duża chęć pokazania się, medialne nazwisko które by gwiazdki bały skrytykować i podskoczyć to jeszcze wielkie znajomości na rynku. Szkoda że nie realne. Choć fajnie jakby chociaz spróbowali spytać.

Olivarez 09.03.2010 14:45

O tak dj-ibutti, Rogala również. Pani Borkowska splamiła się "tylko" niemocą, Rogala to perfidny rozbijacz.

koyoot 09.03.2010 14:46

Znajomosci, CV ciekawe(trener Chelsea Londyn), nazwisko medialne... tylko kompletnie nic poza tym. Ten facet zna sie na trenerece pilkarzy jak moje biurko komputerowe na biochemii.

Olivarez. Borkowska akurat gowno moze zrobic.

Musze przeprosic pana Dudiego tutaj za to co mowilem w jednym z tematow na temat tego kto steruje tym klubem. O tym co ten artykul pokazal nie mialem pojecia.

willow 09.03.2010 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 866799)
Morgenes tego typu myslenie pokazuje tylko w jakim kraju zyjemy, gdzie jest tylko zawisc i msciwosc. Tak to wina jest mojego kumpla ze przechodzil kolo grupki idiotow rozmawiajac przez telefon, a ci mu wpierdal spuscili i ukradli mu telefon. Bardzo madre myslenie morgenes.

Wszystko mozna sprowadzic do tego ze ktos jest winny lub niewinny, ale na litosc boska nie przekraczajmy az takich granic...

Koyocie, cały ten wątek od dobrych kilkunastu dni to nic innego, jak szukanie winnego całej sytuacji, nie zauważyłeś?

koyoot 09.03.2010 15:04

Mam powazne watpliwosci czy Shaefer(czy jak to sie pisze) wyciagnie z tych zawodnikow szczyt mozliwosci.

willow 09.03.2010 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 866812)
Mam powazne watpliwosci czy Shaefer(czy jak to sie pisze) wyciagnie z tych zawodnikow szczyt mozliwosci.

Wystarczy, że będzie miał odwagę kilku ostro zrypać a kilku następnych posadzić na ławę.

tofik 09.03.2010 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 866667)
Wymieniacie nazwiska kandydatów,a co powiecie na Wojciechowskiego. Co kolejka facet wypowiada się jak i gdzie należy poprawić grę, ma zacięcie do tego nie ma parcie na kasę, jakby trzeba było sam by kupił napastnika a nie patrzył na klub co z tym zrobi. A w razie czego do Slota Tonego by kolnał.:)Memory find....

Dałbym mu rundę, dwie przetarcia w Polonii. Może dzięki Józefowi powstanie nowa funkcja - trener/właściciel.:lol:
I który kopacz się sprzeciwi ?Już nie będzie grania przeciw trenerowi, czy nie angażowania się na treningach. Pierwszy polski klub, w którym trener przetrwa piłkarza. Nowa jakość.

arti 09.03.2010 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu1906 (Post 866810)

Jedna szmata przepisała z drugiej szmaty...
A zza granicy to może tu przyjść tylko albo ktoś żeby się uczyć (typu Petrescu i tj. wielki znak zapytania) albo ktoś starszy kto potrzebuje kasy i będzie pracował mimo, że jaja sobie z niego będą robić.
Bakero (co on naprawdę umie???) Radolsky, Szatałow itp.? Co nas może innego czekać?
Albo Schaefer, któremu się może oszczędności z dobrych czasów kończą i potrzeba łyknąć nieco kasy.
D.pa zbita po prostu...

Bronex 09.03.2010 15:25

Ten Szkop to już by było coś przez duże "C".

Markus 09.03.2010 15:39

Trudno komentować medialne spekulacje prasy, ale oczywiście ewentualna zamiana Skorży na Schäfera byłaby korzystna dla Wisły. Niemiec to doświadczony i utytułowany trener, z sukcesami, autorytetem, sprawdzonym warsztatem i wiedzą, jak funkcjonuje profesjonalny klub, piłkarze itd. Mógłby zaprowadzić trochę porządku w tym bajzlu, a niemiecki "ordung" paru grajkom bardzo przydałby się.

Ale oczywiście, to mało prawdopodobne. Jeśli Skorża wyleci, najpewniej w ramach oszczędności drużynę poprowadzi jakiś Klajndinst lub Kulawik, ewentualnie niewymagający Bobo Kaczmarek. A to będzie ruch w złą stronę, kolejny z tych, które już przerabialiśmy, oznaczający jedynie dalsze grzebanie w stęchłym, zacofanym garniturze polskiego bagienka. A Ulatowski, o którym tez się pisze, to jak go już gdzieś ładnie scharakteryzował Flamengista, następny Skorża bis.

tofik 09.03.2010 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 866817)
Albo Schaefer, któremu się może oszczędności z dobrych czasów kończą i potrzeba łyknąć nieco kasy.
D.pa zbita po prostu...

Nic nie wiem o oszczędnościach Schafera, ale on pracuje na bieżąco. Trwająca ponad 3 lata przygoda z reprezentacją Kamerunu, 4 miesiące przerwy, Al Ahli Doha(06.03.2005 - 19.02.2007), Al Alin FC (27.12.2007 - 02.12.2009). Nie wydaje mi się, żeby źle płacili w Katarze, czy ZEA, skoro taki Bąk Jacek miał milion dolarów za sezon kopania.

szczebrzeszcz 09.03.2010 15:54

Skorża jeżeli nie przegra to zostanie,
żaden dobry trener teraz nie przyjdzie
żaden młody trener też nie przyjdzie

bo kto im zapłaci
tylko tanie rozwiązanie jest możliwe

nie łudźcie się

Ciastek1 09.03.2010 15:59

W tej chwili dwie kandydatury wydają się rozsądne . Schaefer ma przede wszystkim doświadczenie i wiek przez co na pewno nie pozwoli sobie na kaprysy naszych gwiazd.Świetne kontakty w Afryce co może zaowocować ciekawymi transferami . Ale przede wszystkim wie jak funkcjonuje profesjonalny klub piłkarski . Zapewne sprowadzi przy Reymonta swoją świtę asystentów , trenerów od przygotowania fizycznego czy bramkarskiego itp.Oczywiście nie zapominajmy , że jest to Niemiec a to kolejna gwarancja , że będzie wymagał pełnego profesjonalizmu zarówno od piłkarzy jak i od "góry" . Porażkami jakie ostatnio sbiera W Arabi nie przejmowałby sie zbytnio bo to tylko moze wyjśc na dobre w Wisle - na pewno nie krzyknie sobie tyle kapuchy co w 2007.
Pomimo , że jak dla mnie Schaefer może być strzałem w 10 licze , że w zarządzie Wisły przewija się nazwisko Piotra Nowaka . Facet który bedzie miał ogromna motywację do pracy. Znając jego mentalność będzie chciał pokazać polskiej myśli szkoleniowej , że na Wisłą też można zrobić wyniki piłkarskie.Po spędzeniu kupy czasu w USA na pewno będzie wiedział jak przygotowac zespół od strony fizycznej oraz mentalnej tudzież psychicznej mając dostęp do najlepszej widzy i technologi .
Jak dla mnie obecnie nie ma sensu wymieniać Skorży na innego trenera niż wyżej wymieniona dwójka . Chyba , że chodzi o jeszcze innego trenera z zagranicy . Jednak jestem zdania , że Skorży należy dać popracować do końca kontraktu . Zanim nowy trener zapozna się z drużyną i jej możliwościami nie wspominając o realiach polskiej piłki kopanej sezone będzie miał się ku końcowi a Wisła będzie z trudem walczyć o udział w pucharach.

1q2 09.03.2010 16:07

Ale jaki Schafer? Za co niby?Myślicie że 60 letni gość który kosi kasę od 10 lat u tubylców, przyjdzie tu użerać się za grosze?Do klubu bez pieniędzy, bez żadnej bazy treningowej...Jest temat który elektryzuje klikaczy więc jest i nazwisko.Wygrzebali je z archiwum i oto mamy wielkiego njusa.

Markus 09.03.2010 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 866843)
Ale jaki Schafer? Za co niby?Myślicie że 60 letni gość który kosi kasę od 10 lat u tubylców, przyjdzie tu użerać się za grosze?Do klubu bez pieniędzy, bez żadnej bazy treningowej...Jest temat który elektryzuje klikaczy więc jest i nazwisko.Wygrzebali je z archiwum i oto mamy wielkiego njusa.

Oczywiście masz racje i dlatego uważam, że ewentualne zwolnienie Skorży będzie niestety oznaczać najpewniej powierzenie drużyny komuś z grona Kulawik,Moskal,Kleindinst,Cesplar, tudzież Kaczmarek, Stawowy. A to będzie kolejne strzelenie sobie "samobója".

I stąd mam wielkie obawy dotyczące tego ruchu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl