![]() |
Cytat:
|
panowie na platformie N znajde jakis kanal co mecz bedzie pokazywany? oczywiscie chodzi mi o jakis czeski kanal:)
|
Cytat:
|
http://i32.tinypic.com/qp0z9z.jpg
jak widać potwierdza swoją wartość, będąc na czele statystyk. :lol: z oficjalnej strony uefy. |
Cytat:
|
Cytat:
Bo nie rozumiem sensu tego kanału, skoro jest cały czas zakodowany to po ch** go tam? |
Cytat:
Cytat:
Tak jak już wcześniej pisałem dostępny jest tylko na południu Polski w dvb-t. a satelicie go nie znajdziecie, bo jest na Astrze 19,2 a w dodatku zakodowany. |
a na internecie bedzie gdzies?
|
Cytat:
Na satelicie jest dostępnych setki kanałów z wielu krajów.W takich Czechach też pewnie jest jakaś platforma, która nie chce żeby nikt poza nią mógł oglądać ten program.Tak samo jak np. Polsat Sport, żeby abonenci Cyfry+ czy N nie mieli do niego dostępu. Jak chcesz go rozkodować to kup karte tej platformy, która ma ten kanał w ofercie:P Cytat:
|
Cytat:
Włącze się do dyskusji. Moje zdanie jest podobne do Weszło, czyli piłką w Polsce NA POWAŻNIE interesuje się garstka zapaleńców (w tym ja). Największe hity ligi polskiej ogląda ok 120tys ludzi...Te dane są porażające. Polska piłka sznalazła się w tym kraju naprawdę na marginesie, ale...No własnie jest to ale. Ja jestem zdania że polscy kibice sa jak ta lawa, zimna na wierzchu a w środku gorąca :D Wystarczy mały zryw a już jest tłum chętnych do oglądania. Wiadomo to sa sezonowcy, ale od czegoś trzeba zacząć. U nas jest OGROMNY potencjał kibicowski i niesamowita chęć, ciśnienie na jakikolwiek sukces (ze strony kibiców, bo z klubami różnie to bywa). Gdy Polska awansuje do jakichkolwiek mistrzostw, jest feta. Na decydujący mecz jest 150tys chętnych na sam stadion. Np w takich Czechach stadiny bardzo żadko są pełne mimo iz oni mają sukcesy, ale tam króluje hokej. Nam, polskim kibicom nie trzeba wiele, chwytamy się każdej, najdrobniejszej iskierki i chcemy widzieć lepsze czasy. Pokażcie mi kraj w Europie gdzie można rozwinąc rynek piłkarski tak jak u nas. Ogromny, nienasycony rynek. Ludzie pragnący co weekend święta pilkarskiego jak na zachodzie, pięknych goli. U nas to wszystko jest, tylko nie ma piłki. Na zachodzi rynek sie nasycił, u nas jest sam piach i nikt nie ma zamiaru nic z tym zrobić. Tu jest potencjał na wielkie pieniądze a co za tym idzie dobra ligę!! Ja wierze, że w końcu ta jedna mocna iskra rozpali większa grupę kibiców i za nią pójdzie reszta. Tu może być naprawdę jedna z 10 najlepszych lig w Europie, tylko trzeba nam tej iskry... |
Cytat:
|
Cytat:
w jakim sensie? ze w telewizorze : |? |
|
Trzeba ściskać kciuki za Spartę i tyle w temacie. Jedyne czego się Czesi mogą obawiać, to farta kuchenek i sędziów.
|
Mecz lecha bedzie prawdopodobnie na ipli.
|
Cytat:
|
no to lekkie zaskoczenie jesli to prawda, tym bardziej ze na takie hity czesto sa zapotrzebowania na ponad 30 tys biletow (Wisla) czy ponad 40 (Poznan), a sama relacje live w internecie czyta czasem 5 tys osob i to na jednej stronie.. ale mowa o C+, ktorej nie ma tak duzo osob, i na pewno nie moze sie rownac z TVP z racji dostepnosci do kazdego i ktora pewnie ma lepsze statystyki : )
|
Cytat:
http://edgp.gazetaprawna.pl/index.ph...icle&id=301644 |
Na jakieś 1.3 miliona abonentów cyfry to nie tak zle...biorąc nawet pod uwagę 2 tyle abonentów posiadających ofertę canal + w telewizji kablowej
|
Będzie transmisja na Polsat sport
|
Cytat:
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia |
To jest dobry wynik Canal+, który zresztą jest z tego zadowolny, tak słyszałem przynajmniej. Gdyby była to telewizja ogólnodostępna to byłoby duuużo więcej ludzi.. Sporo osób też ogląda na necie.. Tak poza tym pod względem przygotowania Ekstraklasy Canal+ bije na głowe TVP (patrząc na to jak TVP przygotowało te kilka meczy w roku)
|
Cytat:
86% szans przy 10% zysku przy trafieniu.Zakładamy że to prawdziwa ocena 86 osób trafia ten 1.1 = 94.6 jednostek 14 nie trafia = 14 jednostek. buk jest na plus. Jak dla Ciebie 1.7 to 75 procent to 1.1 to ile? |
2:0 dla Sparty dzisiaj :)
|
Cytat:
|
Przypomnę, jesteśmy w temacie "Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn".
Lech jest Polską drużyna i gra w el. LM. Wszelkie pytania dotyczące transmisji są na miejscu. Po wiec spamujecie i publikujecie tutaj swoje wątpliwej wartości wynurzenia? |
Ja oglądam. Dawno Sparty nie widziałem w akcji. Może strzelą Amice taką ładną lufę z wolnego jak w skrótach przedmeczowych :D
|
Zamiast bezproduktywnie się kłócić o to, czy oglądać lepiej powiedzcie kto to jest Kamil Dyrgas.
Gazeta.pl pisze o sensacji, bo ten 19-latek awizowany jest w pierwszym składzie Amiki. To debiut tego piłkarza, w tak ważnym meczu. I to zdaje się, że na pozycji defensywnego pomocnika. Zieliński zagrał va banque, jak wywiezie z Pragi korzystny rezultat będą piać nad jego "trenerskim nosem". A młodziana Smuda powoła do kadry. |
UWAGA, WNIMANIE:
Poniewaz mam akurat robote do wykonania na komputerze, to bede sobie monitorowal ten temat. Jesli zobacze przejawy niezdrowej podniety - w jedna lub druga strone, klotnie lub wyzwyiska - zamkne temat, a gagatki wylapia 6 miesiecy bez zawieszenia. Kibicowanie Amice nie tutaj, kibicowanie Sparcie tez nie. Ogladac, komentowac gre, mozna sie cieszyc. : ) Tylko w jednym wypadku mozna niezdrowo komentowac i sie goraczkowac, ale ten klubik jeszcze bardzo dlugo w pucharach (miejmy nadzieje) nie zagra. |
Ja się tak zastanawiam kto głupszy. Ci co CO TYDZIEŃ piszą, że trzeba kibicować polskiej drużynie, czy ci co piszą,że Amika(Kuchenkorz, Kolejorz,Lech) to obiekt obowiązkowej nienawiści dla kibica Wisły. Nudne sie to robi....Temat jest o europejskich pucharach w wykonaniu POLSKICH druzyn i chyba to najwłaściwszy temat, żeby pisać o duzynach grających w pucharach. A Lech(oficjalna nawa hehe) taką jest.
|
słaba coś ta Sparta...
|
Lech w natariciu i póki co troche napiera i jakieś tam strzały oddał. Widać rzucili sie jak szczerbaty na suchary.
Póki co Sparta nic nie gra. Kolejorza nawet słychać. M.in. Gola, gola, gola - strzelcie k... gola. Szczególnie słyszalni po sytuacji bramkowej Arboledy. Myślałem że Sparta troche lepiej sie pokaże. |
Cytat:
Drygas właśnie wyłapał żółta kartkę w 24 minucie. :) A na trybunach kibice ładnie sie pokazali - skacząc za bary tyłem do bramki. |
Cytat:
- piłkarsko została jedynie nazwa z przed lat.Drużyna wprawdzie w zeszłym sezonie nie przegrała meczu ale ligi nie zawojowała z wielka przewagą, ba wygrała ją tak samo jak Amica u nas. Gdyby nie remis (1-1) w przedostatniej kolejce w Ostravie prażanie nie mieliby czego świętować. Mistrzem byliby pewnie Hanysy czyli Chacharzi. - kibicowsko nie ma porównania pomiędzy naszymi krajami. Ich sufit jest naszą podłogą. Jedyną ekipą w "polskim" stylu jest Banik a to zapewne dzięki wpływom Gieksy. |
A czego Wy oczekiwaliscie.. ze Sparta ich rozgromi? Amika gra pierwszy mecz na wyjezdzie z oslabiona Sparta ktora jest na lajcie do przejscia.. to ze meczyli sie z Baku nie ma nic do rzeczy.. bo kazdy mecz jest inny.. dla mnie albo remis albo przegrana Sparty.. baa.. to Sparta sie musi obawiac ze nie przejdzie do nastepnej rundy, a nie Amika
|
Taaa i jeśli ktoś kto widział na trybunie Amici tą " szmatę " z przekreśloną Białą Gwiazdą i dalej będzie im kibicował w pucharach to ja już nie wiem ...
Na razie z żadnej strony nie ma "szału" ;) |
Dla tych Wiślaków, którzy kibicują Lechowi, bo "grają dla dobra polskiej piłki" radzę się zastanowić ilu kibiców Lecha będzie kibicować nam, którzy też dla dobra polskiej piłki będziemy grać.
Co do meczu to na razie wyczekiwanie. Lech jeśli chce coś ugrać musi przypilnować Sionko, bo przed chwilą na lajcie minął 2. |
Tak jak się można było spodziewać, ten awans na farcie Lecha jeszcze doda im skrzydeł i boje się że Sparte to oni przejdą spokojnie i jak będą mieli szczęsliwe losowanie to wejdą do tej LM.
Jedyną nadzieją jest brak napastnika w Lechu. Jak Sparta strzeli jakimś cudem bramkę to może dzięki temu awansować dalej. |
Lepsza Sparta jest imo. Lecha na nic więcej nie stać, a Czesi jeszcze nie ruszyli z miejsca.
Ale faktycznie, nie jest to już Czeska super drużyna jak kiedyś. Szału nie robią, ale strzelić strzelą. Ciekawy ten murzyn na szpicy Wilfried, gdzie takich sprzedają ? :) |
Dygas wyłapał ciosa w gardło. Dosyć dramatycznie to wyglądało.
A tak poza tym to coraz śmielsze ataki Sparty ale i tak grają jakby ktoś im wyrwał kilka trzonowych zębów bo nie potrafią nic ukąsać :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl