![]() |
Cytat:
|
dzieki za pomoc:)
|
Cytat:
Dzieki!:D |
Nie czytalem całego tematu i nie wiem czy padła tu juz wczesniej odpowiedź na to pytanie,wiec z góry przepraszam wszystkich,którzy poczują się "urażeni".
Czy cały stadion(od zewnątrz) a w szczególnosci trybuna C,gdzie od zewnątrz jest pełno tych filarów itp,przez cały czas będzie wyglądała tak żałośnie,"betonowo" jakby nigdy nie była dokończona? Nasz stadion zawsze będzie wyglądał juz jak obiekt niedokończony bo"zabrakło kasy"...? |
Cytat:
...a goły beton nie jest zły. Wystarczy spojrzeć na Centrum Sportu i Edukacji w Nowej Hucie (zdjęcia 1-5) |
Goły beton nie jest zły i może być 100razy bardziej estetyczny od stalowych konstrukcji czy też elewacji z nie wiadomo jak drogich materiałów- jeden warunek : Trzeba o to zadbać,odpowiednio go zakonserwować,regularnie czyścić i szlifować z zacieków - co nam raczej nie grozi.
|
Zainstalowałem Quick Time i dalej mi kamerka nie działa. W żadnej z trzech przeglądarkach. Kto pomoże?
|
Cytat:
Włącz oficjalną stronę Wisły,stadion , kamerki i tam naciśnij na duży znak Q prawym przyciskiem "otwórz to łącze". |
Ja też mam problem z kamerką. Otwieram prawym przyciskiem Q a potem dyspozycje " open this link " i uzyskuje panel z opcją play. Po włączeniu przycisku play, zaczyna się szukanie łączenia ( negotiating ) a potem zaraz pojawia się info -3285 Disconected. I tak za każdym razem ? Moze mi ktoś coś doradzić ?
|
element
Mam kilka komputerów w domu. Rodzina sprawdziła wszystkie przeglądarki i ten sam error. Zawsze też wchodzimy przez oficjalną. :-/ |
A u mnie nic się nie wyświetla ani na Operze ani na IE. Tam gdzie powinien być obraz z kamerki mam białe tło jakby nic tam nie było :-/
|
Ja mam operę i wszystko śmiga :)
|
@kot spróbuj tego co tu napisano, może to właśnie przez firewall i to pomoże:
http://www.tech-archive.net/Archive/...-02/15503.html |
Lukl i Wilu TS dzięki za opdowiedź.Mam nadzieje że jakos to będzie wyglądało,choć jeśli chodzi o moja opinie,nie podoba mi się ten goły beton...
Cóż,trzeba marzyć,że za 100 lat,moze w końcu nasze wnuki będą chodzić na mecze do "okrąglaka":) Pozdro. |
Ale chcecie powiedzieć że bez Quciktime ta kamera nie działa? Z tego co wiem to powinien wystarczyć Windows Media Player i pewnie jakieś codecki
Poza tym żebym musiał pobierać 89 MB żeby głupiego Quicktimea mieć to Appela chyba pogięło |
Po bardzo... bardzo... długiej przerwie nowe rendery, tym razem już z krzesełkami. :)
http://img337.imageshack.us/img337/2277/14436615.th.png http://img62.imageshack.us/img62/7027/82238712.th.png http://img63.imageshack.us/img63/2319/90974751.th.png http://img126.imageshack.us/img126/9721/71912724.th.png |
Jestem bezradny, gdyż pierwsze co zrobiliśmy, to wylączyliśmy zabezpieczenia firewalla i nic to nie pomogło. Ale teraz wczytuje się w info GJ1906, bo to dokładnie mój problem i ten sam error tam opisują. Zobaczymy czy to coś pomoże ? Facet na laptopie może wejść w kamerę a na stracjonarnym po idealnym przekopiowaniu z laptopa nadal nie może. Ciekawe.
|
Czy ktos ma wplyw na organizatorow przekazu z tej kamerki? Sorry ale to jakas paranoja ze wszyscy mamy tyle klopotow. Jesli wiekszosc nie widzi obrazu to mija sie to z celem! Inne kamerki miejskie smigaja, wiec dlaczego ta musi byc w innym formacie?
|
a gdzie sie odblokowuje firewalla Windowsa Xp??
ja mam taki problem że ściągam oprogramowanie z stronki oficjalnej QuickTime`a i wyskakuje mi komunikat o treści: Ten instalator QuicTime wymaga Windows XP Service Pack . Można uaktualnić Windows XP za pomocą Windows Update i klikam ok wyskakuje okienko instalacjazakonczona i nic a jak jestem w panelu sterowania i daje na Windows Update to nic tez nie daje |
radekogi
piekne te rendery!!! wielki szacunek za Twoja prace - jesli bedzie kiedys okazja to stawiam dobra woooodke :) co do relacji live z budowy A i B - przesiadzcie panowie z pc-ow na Maki i problem zniknie (zreszta nie tylko ten :) ) |
Cytat:
|
Zastosowałem się do opisu mojego problemu zgodnie z linkiem GJ1906. Kamerka działa na wszystkich przeglądarkach z włączonym firewallem u całej rodzinki. To co zrobiłem ( a raczej mój kuzyn i syn ) :
1. prawy przycisk na Quicktime'a 2. ustawienia wtyczki ( Plug-in Settings ) 3. zaawansowane ( Adwanced ) 4. ustawienia przesyłania zmieniłem na "własne" ( Transport Setup - " Custom " ) 5. protokół przesyłania ustawiłem na "HTTP" a ID port na 80 ( Transport Protocol - "HTTP" / ID Port - "80" ) 6.OK :) 7. zastosuj i OK :D Po tej operacji prawy przycisk na Quicktime'a "otwórz to łącze" ( "open this link" ) i kamerka działa :-) |
Działa :) Niezły z ciebie komputerowiec :P
|
ja zainstalowałem QuickTime`a 6.0 i zadziałało
da sie obraz z tej kamerki dać na cały ekran??? |
działa komuś otworzenie tego linka do kamerki w programie?
rtsp://81.219.148.219/live/mpeg4 |
Panowie... Narzekamy, narzekamy, ale z ch... nie chciałbym zeby nasze trybuny byly tak strome jak u kuchenek... http://www.youtube.com/watch?v=ec98Fx4-d2k Tragedia... Przeciez idzie dostac zawrotu glowy od samego patrzenia na to...
|
Cytat:
|
Cytat:
Spójrzcie tu: http://lh4.ggpht.com/_qiLdEB8e5XU/St...0/IMG_0716.JPG |
Jak to jest z tym drugim wjazdem dla autobusów? Jeszcze zastawione belkami.
|
Cytat:
|
Cytat:
Zdjęcie z przed tygodnia, więc ziemia już dawno wybrana. Do wygrzebania została tylko część gdzie tunel łączyć się będzie z parkingiem. |
http://krakow.naszemiasto.pl/wydarze...-mln,id,t.html
Cytat:
|
Cytat:
Dla tych co nie wierzyli że z narożników bedzie widac płyte boiska:P http://galeria.wislakrakow.com/20091...l/DSCF8175.JPG |
Nowy renderek, tym razem już z krzesełkami. Jak widać dopiero po zamontowaniu siedzisk trybuna będzie robić wrażenie: :)
http://img193.imageshack.us/img193/7938/77215978.th.png I takie moje małe spostrzeżenie - Obtułowicz chyba troche przesadził z ilością schodów w tej częsci trybuny, ale może dzięki temu nie będzie problemów z opuszczaniem sektorów... |
Mam nadzieję, że to jednak nie będą niebieskie krzesełka tylko czerwone;)
|
Pytanie, do osób dokładnie analizując projekt, czy w tym miejscu:
http://i33.tinypic.com/9qijvq.png będzie dziura? Jeśli tak to O. s.......ił największą zaletę naszego stadionu - zajebisty dach. Bez właśnie żadnych luk jak to jest w Kielcach czy będzie w Warszawie. Niestety jeśli tam dziura, to w zimie narożniki będą białe... |
tak, bedzie tam dziura. Bo swoją drogą to nie wiem co by można zrobić w tym miejscu. Jakakolwiek ściana by jeszcze bardziej oszpeciła stadion.
|
sciana tam jest niepotrzebna, wstawic tam to co było do tej pory (i dalej jest) po bokach D i E. Taki sam materiał ktory łączy dachy na Old Trafford. Nie bedzie dziury, a napewno to nic nie oszpeci. nie wyobrazam sobie zeby zostało tak jak jest :/
|
swoją drogą to te nasze narożniki to jakaś masakryczna masakra. Sądze ze wrazenie wizualno-estetyczne po wejsciu na stadion bedzie takie ze mamy nie 4 trybuny tworzące fajny prostokąt tylko dwie trybuny za bramkami a do nich dobudowane dwie boczne + 3 najbardziej skomplikowane narożniki na świecie i okrąglak. ale tak to jest jak sie 10 razy projekt zmienia
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl