![]() |
jakis szum na malopolska.tv i nic sie nie da zrozumiec:(
|
Zdjęcia fajne ale filmiku nie oglądnę bo jutro będzie na żywca :D Jeszcze tylko 26 h
|
Ciśnienie rośnie. Mam nadzieję, że ten Apoel nie taki straszny i po jutrzejszym meczu będziemy mieć powody do zadowolenia. Rzadko miewam sny z wynikami meczów, ale tym razem śniło mi się, że wygraliśmy 2:0 po bramkach Małego :P Nie obraziłbym się gdyby sen się spełnił :)
|
Staralem sie nie przezywac tego meczu ale po tym jak ogladnalem sobie na FB filmik z probnego odegrania hymnu LM to w tym momencie mam niesamowite cisnienie na ten mecz a tu jeszcze jutro caly dzien w pracy trzeba by skupionym :P.... Jutro bedzie miazga na stadionie !!!!!
|
Hymn już teraz miazga, więcej pisać nie trzeba. Oby tylko jutro i w rewanżu dobry wynik żebym mógł posłuchać w fazie grupowej już na zywo, bo jutro nie da rady...
|
Co tu dużo pisać. Atmosfera jak na Camp Nou sie szykuje. Żeby tylko piłkarze dopisali formą i strzelecka dyspozycją. Inaczej to kicha będzie jak z Polonią na koniec sezonu. Mały i Kirm lepiej niech na boisku sie nie pokazuja, bo każde ich dotkniecie pilki to pewna strata i szansa na kontre do Apoelu. Genkov od 1 minuty i cos czuje ze strzeli bramke/bramki. Ważne jest również, aby Sobol i Wilk w obronie harowali, a nie stali w miejscu. maor to wiadomo - rozpiernicza.
|
Atmosfera jak na Camp Nou ? Czyli co siedzenie z dupą na krzesełku przez 90 minut i klaskanie raz na 15 min ?
|
Na pierwszy rzut oka, jakos ten trener nie wyglada na pewnego tak jak patrzac na ta konferencje. Chociaz pamietajmy, ze POZORY MYLĄ.
|
Mam pytanie, po jakiemu on odpowiada na te pytania w ogóle? Wlosku, hiszpansku?
|
Z tego co mowi Borek teraz w wiadomosciach na polsacie niewiadomo czy Lamey wystapi w jutrzejszym spotkaniu - ma to sie wyjasnic po treningu. Jezeli nie zagra to mozemy sie spodziewac na jego pozycji Jovanovicia (to juz akurat moje rozwazanie)
|
Wiem, że nic nie wiem.
Pomimo tego, że minęło już ładnych pare dni od losowania moja wiedza na temat tego zespołu jest mizerna. Zrobiłem wczoraj krótki przegląd prasy cypryjskiej i niestety odniosłem wrażenie, że ich wiedza na temat Wisły jest znacznie, ale to znacznie większa. Oczywiście to czy ja wiem nie ma większego znaczenia, ważne żeby nasz sztab szkoleniowy miał profesjonalen rozeznanie. Ale jest jakimś wyznacznikiem to, że przecieki z ich sztabu szkoleniowego mówią np. szczegóły o słabych stronach Chaveza. A my albo mamy tak dyskretny sztab albo... Dlatego nie napalam się i innym też radziłbym kubełek zimnej wody. Po jutrzejszym meczu będziemy mądrzejsi. Jeżeli Maaskant mówi, że ważne jest aby nie stracić bramki to wyjdziemy raczej nastawieni defensywnie. Chyba, że to zasłona dymna. Dla mnie kluczem bedzie powtórzenie stylu jakim graliśmy w rewanżu z Liteksem "100 % koncentracji i 0 głupich strat". Co do ataku to raczej Genkow. Jest silniejszy i bardziej skoczny. Reszta - zapewne żelazny skład z meczów pucharowych, ewentualny znak zapytania Wilk/Nunez. Piłkarze są ważni, ale jutro jak nigdy dotąd wiele jest w naszych rękach, czy lepiej by było powiedziec gardłach. No cóż, do boju... |
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja cie pierdziele :D ciary na plecach gęsia skórka to jest to :D |
Przed Litexem nerwy były ogromne ale przy tym co dzieje się teraz to nawet nie muszę wspominać. Wyjść jutro i wygrać bez straty gola. Tyle lat czekamy i nie mam ochoty dłużej czekać. Wygramy i bez gadania, nikt nam teraz tego nie odbierze. Wiem że piłkarze dadzą z siebie ponad 100 % możliwości i po dwumeczu Gmochowi i innym podobnym opadną szczęki(temu pierwszemu już to nie grozi) a fachowce z Holandii którzy tak śmiali się z Maaskanta zastanowią się nad swoimi słowami.
|
Człowiekowi urlop wypadł w najchujowszym terminie, byłem już pogodzony, że w środowy wieczór zamiast niezapomnianych, wiekopomnych emocji na R22 czeka mnie jakaś marna tekstówka, bądź w najlepszym razie co rusz zacinająca się transmisja. A tu proszę, takie zaskoczenie mnie spotkało przed jedną z knajp :
http://img695.imageshack.us/img695/1939/sam0353u.jpg Później się ogarnąłem na mieście i jest jeszcze kilka zapowiedzi transmisji jutrzejszego meczu w SKY TV. Jednym słowem - przejmujemy ten świat ! Złote Piaski, Bułgaria jakby ktoś pytał ;) |
Cytat:
..6 letni |
http://pl.uefa.com/MultimediaFiles/D...7_DOWNLOAD.pdf
Chciałbym, żebyście zobaczyli jakie byłyby zyski, w przypadku awansu. MSK Żylina, która przegrała wszystkie mecze dostała łącznie 7,4 mln euro (równowartość około 30,5 mln zł). Więc naprawdę jest o co walczyć! |
Jak nie jutro - to już chyba nigdy. Łatwiejszej drogi do LM po prostu nie ma. Mecz prawdy. Jutro zobacyzmy, ile dzieli Wisełkę od Europy.
|
Z ciekawości zajrzałem dzisiaj na tabele ligi cypryjskiej, żeby zobaczyć jak wystartowali w rozgrywkach nasi przeciwnicy, a tam chłopaki zaczynają dopiero pod koniec sierpnia :). Tak więc o kondycje naszych kopaczy jestem zupełnie spokojny, jeśli dopisze skuteczność to wygramy 2-0 w innym przypadku bedzie 0-0 co i tak nie będzie tragedią. Wg mnie Wisła z uwagi na to, że jest juz w trakcie sezonu powinna pierwszą połowe zagrać w "chodzonego" i ruszyć ostro dopiero w drugiej i to gdzies od 60 minuty.
|
|
Cytat:
|
Kluż 18,5 mln :D
|
Mam pytanie w związku z hymnem Ligii Mistrzów odgrywanym na wejście piłkarzy na boisko. W momencie gdy piłkarze ustawiają się na środku zwykle odgrywany jest hymn Wisły. Teraz trzeba tam zmieścić jeszcze ofcjałkę UEFA'y. Dobrze zakładam, że nasz hymn zostanie odegrany dopiero jak zwiną tą szmatę ze środka boiska?
|
Uważam, że skoro z meczu na mecz w el.LM gramy coraz lepiej to progres musi iść dalej, i jutro też napewno nie przegramy :) a takie 2-0 to byłoby to:) ze swojej strony mam nadzieje, że PKP mi pozwoli jakoś dojechać do Krakowa, bo mam 120km :)
|
Hymn Wisły będzie zaraz przed wyjściem piłkarzy.
|
Nasz hymn zostanie odśpiewany przed wyjściem piłkarzy na murawę.
|
Cytat:
|
Klub oficjalnie poinformował że nasz Hymn będzie odśpiewany przed samym wyjściem piłkarzy.
|
Powiem krótko. Na tą chwilę czekałem całe swoje kibicowskie życie !
Zresetujmy ten niechlubny zegar, który odmierza nam już czas od 15 lat. To będzie cholernie ciężki dwumecz. Życzyłbym sobie zwycięstwa bez straty bramki, ale raczej widzę tu : 0:0 |
http://www.facebook.com/creativegroup303
Więc jeszcze nic nie wiadomo. |
Jutro idę jak zawsze na Wisełke , mam prosbe do naroznika D , na meczu z Litexem była kicha jesli chodzi o doping , jutro łapiemy sie za jajca i jedziemy z dopingiem , kto nie spiewa ten fujara , jutro sosobiscie przypilnuje aby ci którzy maja mniejszy staż spiewali bo to jest najwazniejszy mecz odkad chodze na Wisłe ( mam juz ponad 400 meczy ) wszyscy wstaja i spiewają .
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...styczna_sprawa Pełna wypowiedź R. Maaskanta podczas konferencji. Mnie jednak bardziej zainteresowały bombowe zdjecia z motywami Ligi Misztrów. Zwłaszcza Kew ;) Polecam. E: Dodawajcie do ulubionych grupę 303 na FB i wpisujcie w komentarzach jaka wg Was powinna być kolejność hymnów. Może wspólnie coś zdziałamy! |
Troszkę przesadzacie z tym hymnem. Takie są wymogi UEFA,i na każdym stadionie tak jest i nikomu to nie przeszkadza. Zawsze można zaśpiewać bez podkładu dźwiękowego, tak jak zawsze śpiewaliśmy na koniec meczu.
|
To nie jest wcale głupi pomysł z np. jednym meczem w Gdańsku. Sporo kibiców by przyszło.
|
Może to pytanie tutaj pasuje najbardziej...
Nurtowało mnie to juz na meczach z Litexem, czy na meczach LM (bo ten jutrzejszy jest już "pod patronatem") można stać na schodach (rzecz jasna chodzi mi o C), czy te sprawy reguluje regulamin klubu czy UEFA? |
Cytat:
|
Oglądam transmisję łączoną z IV rundy, jakież to wspaniałe po tylu latach usłyszeć w Polsce hymn Ligi Mistrzów. Mam nadzieje ze SKWK dogra temat na tyle dobrze, że Hymn Wisełki nie zegra się z hymnem LM i nie wyjdzie wstyd.
Cisnienie z kazdą minutą rośnie, do meczu pozostało 23 h. Liczę na przebój Maora, spokój Siergeja i odblokowanie Cvetana. Dla kumatych, Ivica zagra czy pauzuje za kartki? |
Ivica pauzował w 2 meczu z Litexem , jutro może zagrać.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl