Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

sportnh 16.08.2011 17:35

jakis szum na malopolska.tv i nic sie nie da zrozumiec:(

crazykaro 16.08.2011 17:42

Zdjęcia fajne ale filmiku nie oglądnę bo jutro będzie na żywca :D Jeszcze tylko 26 h

buczo1985 16.08.2011 17:44

Ciśnienie rośnie. Mam nadzieję, że ten Apoel nie taki straszny i po jutrzejszym meczu będziemy mieć powody do zadowolenia. Rzadko miewam sny z wynikami meczów, ale tym razem śniło mi się, że wygraliśmy 2:0 po bramkach Małego :P Nie obraziłbym się gdyby sen się spełnił :)

gooro33 16.08.2011 17:46

Staralem sie nie przezywac tego meczu ale po tym jak ogladnalem sobie na FB filmik z probnego odegrania hymnu LM to w tym momencie mam niesamowite cisnienie na ten mecz a tu jeszcze jutro caly dzien w pracy trzeba by skupionym :P.... Jutro bedzie miazga na stadionie !!!!!

snikki_(konto-usuniete) 16.08.2011 17:54

Hymn już teraz miazga, więcej pisać nie trzeba. Oby tylko jutro i w rewanżu dobry wynik żebym mógł posłuchać w fazie grupowej już na zywo, bo jutro nie da rady...

qqq_b 16.08.2011 18:08

Co tu dużo pisać. Atmosfera jak na Camp Nou sie szykuje. Żeby tylko piłkarze dopisali formą i strzelecka dyspozycją. Inaczej to kicha będzie jak z Polonią na koniec sezonu. Mały i Kirm lepiej niech na boisku sie nie pokazuja, bo każde ich dotkniecie pilki to pewna strata i szansa na kontre do Apoelu. Genkov od 1 minuty i cos czuje ze strzeli bramke/bramki. Ważne jest również, aby Sobol i Wilk w obronie harowali, a nie stali w miejscu. maor to wiadomo - rozpiernicza.

baro1995 16.08.2011 18:16

Atmosfera jak na Camp Nou ? Czyli co siedzenie z dupą na krzesełku przez 90 minut i klaskanie raz na 15 min ?

sportnh 16.08.2011 18:19

Na pierwszy rzut oka, jakos ten trener nie wyglada na pewnego tak jak patrzac na ta konferencje. Chociaz pamietajmy, ze POZORY MYLĄ.

sportnh 16.08.2011 18:21

Mam pytanie, po jakiemu on odpowiada na te pytania w ogóle? Wlosku, hiszpansku?

mitmichael 16.08.2011 18:22

Z tego co mowi Borek teraz w wiadomosciach na polsacie niewiadomo czy Lamey wystapi w jutrzejszym spotkaniu - ma to sie wyjasnic po treningu. Jezeli nie zagra to mozemy sie spodziewac na jego pozycji Jovanovicia (to juz akurat moje rozwazanie)

Elefant 16.08.2011 18:24

Wiem, że nic nie wiem.

Pomimo tego, że minęło już ładnych pare dni od losowania moja wiedza na temat tego zespołu jest mizerna. Zrobiłem wczoraj krótki przegląd prasy cypryjskiej i niestety odniosłem wrażenie, że ich wiedza na temat Wisły jest znacznie, ale to znacznie większa. Oczywiście to czy ja wiem nie ma większego znaczenia, ważne żeby nasz sztab szkoleniowy miał profesjonalen rozeznanie. Ale jest jakimś wyznacznikiem to, że przecieki z ich sztabu szkoleniowego mówią np. szczegóły o słabych stronach Chaveza. A my albo mamy tak dyskretny sztab albo...

Dlatego nie napalam się i innym też radziłbym kubełek zimnej wody. Po jutrzejszym meczu będziemy mądrzejsi.

Jeżeli Maaskant mówi, że ważne jest aby nie stracić bramki to wyjdziemy raczej nastawieni defensywnie. Chyba, że to zasłona dymna. Dla mnie kluczem bedzie powtórzenie stylu jakim graliśmy w rewanżu z Liteksem "100 % koncentracji i 0 głupich strat".

Co do ataku to raczej Genkow. Jest silniejszy i bardziej skoczny. Reszta - zapewne żelazny skład z meczów pucharowych, ewentualny znak zapytania Wilk/Nunez.

Piłkarze są ważni, ale jutro jak nigdy dotąd wiele jest w naszych rękach, czy lepiej by było powiedziec gardłach.
No cóż, do boju...

kelmaj 16.08.2011 18:30

Jeśli nie teraz - to kiedy, jeśli nie tu - to gdzie?


Jazda Wisła!!!

grzesiek9000 16.08.2011 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1147894)
Z tego co mowi Borek teraz w wiadomosciach na polsacie niewiadomo czy Lamey wystapi w jutrzejszym spotkaniu - ma to sie wyjasnic po treningu. Jezeli nie zagra to mozemy sie spodziewac na jego pozycji Jovanovicia (to juz akurat moje rozwazanie)

Jeśli to nie zasłona dymna to według mnie obrona Jaliens przejdzie na prawo, a w środku zagra Chavez z Bunozą

brylant17 16.08.2011 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SkMk (Post 1147832)
próba hymnu LM na stadionie Wisły
http://www.facebook.com/video/video....66281&comments

Jezus, dożyłem ![/QUOTE]

Ja cie pierdziele :D ciary na plecach gęsia skórka to jest to :D

Kryniu 16.08.2011 18:40

Przed Litexem nerwy były ogromne ale przy tym co dzieje się teraz to nawet nie muszę wspominać. Wyjść jutro i wygrać bez straty gola. Tyle lat czekamy i nie mam ochoty dłużej czekać. Wygramy i bez gadania, nikt nam teraz tego nie odbierze. Wiem że piłkarze dadzą z siebie ponad 100 % możliwości i po dwumeczu Gmochowi i innym podobnym opadną szczęki(temu pierwszemu już to nie grozi) a fachowce z Holandii którzy tak śmiali się z Maaskanta zastanowią się nad swoimi słowami.

fialo 16.08.2011 18:45

Człowiekowi urlop wypadł w najchujowszym terminie, byłem już pogodzony, że w środowy wieczór zamiast niezapomnianych, wiekopomnych emocji na R22 czeka mnie jakaś marna tekstówka, bądź w najlepszym razie co rusz zacinająca się transmisja. A tu proszę, takie zaskoczenie mnie spotkało przed jedną z knajp :

http://img695.imageshack.us/img695/1939/sam0353u.jpg

Później się ogarnąłem na mieście i jest jeszcze kilka zapowiedzi transmisji jutrzejszego meczu w SKY TV.

Jednym słowem - przejmujemy ten świat !

Złote Piaski, Bułgaria jakby ktoś pytał ;)

Antystenes 16.08.2011 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kelmaj (Post 1147898)

co to za link?
..6 letni

delukas96 16.08.2011 19:11

http://pl.uefa.com/MultimediaFiles/D...7_DOWNLOAD.pdf

Chciałbym, żebyście zobaczyli jakie byłyby zyski, w przypadku awansu. MSK Żylina, która przegrała wszystkie mecze dostała łącznie 7,4 mln euro (równowartość około 30,5 mln zł). Więc naprawdę jest o co walczyć!

skeba 16.08.2011 19:19

Jak nie jutro - to już chyba nigdy. Łatwiejszej drogi do LM po prostu nie ma. Mecz prawdy. Jutro zobacyzmy, ile dzieli Wisełkę od Europy.

T-omek 16.08.2011 19:29

Z ciekawości zajrzałem dzisiaj na tabele ligi cypryjskiej, żeby zobaczyć jak wystartowali w rozgrywkach nasi przeciwnicy, a tam chłopaki zaczynają dopiero pod koniec sierpnia :). Tak więc o kondycje naszych kopaczy jestem zupełnie spokojny, jeśli dopisze skuteczność to wygramy 2-0 w innym przypadku bedzie 0-0 co i tak nie będzie tragedią. Wg mnie Wisła z uwagi na to, że jest juz w trakcie sezonu powinna pierwszą połowe zagrać w "chodzonego" i ruszyć ostro dopiero w drugiej i to gdzies od 60 minuty.

sayek89 16.08.2011 19:38

http://www.youtube.com/watch?v=BgomX3qD-iA

To już jutro ah...

Pan Jotka 16.08.2011 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez delukas96 (Post 1147937)
http://pl.uefa.com/MultimediaFiles/D...7_DOWNLOAD.pdf

Chciałbym, żebyście zobaczyli jakie byłyby zyski, w przypadku awansu. MSK Żylina, która przegrała wszystkie mecze dostała łącznie 7,4 mln euro (równowartość około 30,5 mln zł). Więc naprawdę jest o co walczyć!

I to tylko dlatego że grała w fazie grupowej. gdyby była bardziej medialna to dorzuciliby jeszcze więcej. To jest prawie nasz całoroczny budżet :P

Adrian_Suvalkai 16.08.2011 19:45

Kluż 18,5 mln :D

W.I.N.C.H.E.R 16.08.2011 19:46

Mam pytanie w związku z hymnem Ligii Mistrzów odgrywanym na wejście piłkarzy na boisko. W momencie gdy piłkarze ustawiają się na środku zwykle odgrywany jest hymn Wisły. Teraz trzeba tam zmieścić jeszcze ofcjałkę UEFA'y. Dobrze zakładam, że nasz hymn zostanie odegrany dopiero jak zwiną tą szmatę ze środka boiska?

drbolkins 16.08.2011 19:49

Uważam, że skoro z meczu na mecz w el.LM gramy coraz lepiej to progres musi iść dalej, i jutro też napewno nie przegramy :) a takie 2-0 to byłoby to:) ze swojej strony mam nadzieje, że PKP mi pozwoli jakoś dojechać do Krakowa, bo mam 120km :)

tomek100 16.08.2011 19:50

Hymn Wisły będzie zaraz przed wyjściem piłkarzy.

quimby 16.08.2011 19:50

Nasz hymn zostanie odśpiewany przed wyjściem piłkarzy na murawę.

Ciastek1 16.08.2011 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.I.N.C.H.E.R (Post 1147964)
Mam pytanie w związku z hymnem Ligii Mistrzów odgrywanym na wejście piłkarzy na boisko. W momencie gdy piłkarze ustawiają się na środku zwykle odgrywany jest hymn Wisły. Teraz trzeba tam zmieścić jeszcze ofcjałkę UEFA'y. Dobrze zakładam, że nasz hymn zostanie odegrany dopiero jak zwiną tą szmatę ze środka boiska?

Na tą szmatę większość czeka pół życia .

sayek89 16.08.2011 19:55

Klub oficjalnie poinformował że nasz Hymn będzie odśpiewany przed samym wyjściem piłkarzy.

Edłardo Da Sylwia 16.08.2011 20:01

Powiem krótko. Na tą chwilę czekałem całe swoje kibicowskie życie !
Zresetujmy ten niechlubny zegar, który odmierza nam już czas od 15 lat.
To będzie cholernie ciężki dwumecz. Życzyłbym sobie zwycięstwa bez straty bramki, ale raczej widzę tu : 0:0

Donki 16.08.2011 20:02

http://www.facebook.com/creativegroup303
Więc jeszcze nic nie wiadomo.

Gin 16.08.2011 20:10

Jutro idę jak zawsze na Wisełke , mam prosbe do naroznika D , na meczu z Litexem była kicha jesli chodzi o doping , jutro łapiemy sie za jajca i jedziemy z dopingiem , kto nie spiewa ten fujara , jutro sosobiscie przypilnuje aby ci którzy maja mniejszy staż spiewali bo to jest najwazniejszy mecz odkad chodze na Wisłe ( mam juz ponad 400 meczy ) wszyscy wstaja i spiewają .

delukas96 16.08.2011 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.I.N.C.H.E.R (Post 1147964)
Mam pytanie w związku z hymnem Ligii Mistrzów odgrywanym na wejście piłkarzy na boisko. W momencie gdy piłkarze ustawiają się na środku zwykle odgrywany jest hymn Wisły. Teraz trzeba tam zmieścić jeszcze ofcjałkę UEFA'y. Dobrze zakładam, że nasz hymn zostanie odegrany dopiero jak zwiną tą szmatę ze środka boiska?

Cytat:

Godz. 16.15 - dziś graliśmy Hymn Ligi Mistrzów na R22!!! Jutro też o godz.20:42:20. Takie dokładne czasy mamy!
Cytat:

Mamy pytanie: możemy zagrać Hymn Białej Gwiazdy do godziny 20:41 włącznie. Czy gramy w takim razie nasz Hymn o 20:39 czy śpiewamy tuż przed meczem po Hymnie Ligi Mistrzów. Tuż przed rozpoczęciem spotkania jest to niestety niemożliwe. Do rozpoczęcia meczu będą jeszcze jakieś dwie minuty bo muzyka skończy się max o 20:43:20??? Czekamy na sugestie, skonsultujemy z SKWK.
To są posty z Facebooka na profilu Creative Group 303, czyli "operatora" dźwiękowego na naszym stadione. Więc są dwie możliwości - albo przed hymnem albo po.

snikki_(konto-usuniete) 16.08.2011 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1147971)
Na tą szmatę większość czeka pół życia .

Kapitalnie żeś to ujął!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...styczna_sprawa

Pełna wypowiedź R. Maaskanta podczas konferencji. Mnie jednak bardziej zainteresowały bombowe zdjecia z motywami Ligi Misztrów. Zwłaszcza Kew ;)

Polecam.

E: Dodawajcie do ulubionych grupę 303 na FB i wpisujcie w komentarzach jaka wg Was powinna być kolejność hymnów. Może wspólnie coś zdziałamy!

matysiuk 16.08.2011 20:27

Troszkę przesadzacie z tym hymnem. Takie są wymogi UEFA,i na każdym stadionie tak jest i nikomu to nie przeszkadza. Zawsze można zaśpiewać bez podkładu dźwiękowego, tak jak zawsze śpiewaliśmy na koniec meczu.

pawelo84 16.08.2011 20:31

To nie jest wcale głupi pomysł z np. jednym meczem w Gdańsku. Sporo kibiców by przyszło.

Kaan 16.08.2011 20:31

Może to pytanie tutaj pasuje najbardziej...

Nurtowało mnie to juz na meczach z Litexem, czy na meczach LM (bo ten jutrzejszy jest już "pod patronatem") można stać na schodach (rzecz jasna chodzi mi o C), czy te sprawy reguluje regulamin klubu czy UEFA?

delukas96 16.08.2011 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 1147996)
To nie jest wcale głupi pomysł z np. jednym meczem w Gdańsku. Sporo kibiców by przyszło.

Pewnie większość "Lechistanu" by przyszła nas wspierać :D

AZS_Lublin 16.08.2011 20:37

Oglądam transmisję łączoną z IV rundy, jakież to wspaniałe po tylu latach usłyszeć w Polsce hymn Ligi Mistrzów. Mam nadzieje ze SKWK dogra temat na tyle dobrze, że Hymn Wisełki nie zegra się z hymnem LM i nie wyjdzie wstyd.
Cisnienie z kazdą minutą rośnie, do meczu pozostało 23 h. Liczę na przebój Maora, spokój Siergeja i odblokowanie Cvetana. Dla kumatych, Ivica zagra czy pauzuje za kartki?

JarekTSW 16.08.2011 20:40

Ivica pauzował w 2 meczu z Litexem , jutro może zagrać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl