Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Tylko_Wisła! 07.03.2010 15:08

W tym momecie na mistrza zasluguje tylko Lech. Niestety , ale nasza gra jak i Legii to największa padaka w ekstraklasie.

banasik 07.03.2010 15:10

No i w tej bananowej lidze zostanie zespół najmniej bananowy, czyli My. I znów zacznie się lizanie po fiutach i .......enie o PROGRESIE POLSKIEJ PIŁKI bo przecież każdy już może wygrać z każdym! Jak w Anglii! :lol:

bartek89TS 07.03.2010 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 865611)
Spokojnie Legia to nie frajerzy jak nasze grajki,jeszcze wygrają.Choć na razie jest sensacja :)

To ty jestes zajebistym kibicem Wisły jak dla ciebie Legia to nie frajerzy, a Wisła tak...Człowieku czytam Twoje wypowiedzi w różnych tematach i i sie zastanawiam za kim Ty tak naprawde jesteś...Zastanów sie co Ty wypisujesz bo jak dla mnie to Ty do kibiców Wisły nie należysz...może fora pomyliłeś??...żal...

AYALA 07.03.2010 15:11

z Cracovią też Legia przegrywała ale jak w 2 połowie podkreciła śrube to wygrała

YkCzyk 07.03.2010 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 865611)
Spokojnie Legia to nie frajerzy jak nasze grajki,jeszcze wygrają.Choć na razie jest sensacja :)


Synek, może idź lepiej Legii kibicować, padnij do stóp Kiełbowiczowi i Grzelakowi.

vincent 07.03.2010 15:13

Legia jak zawsze gra padake ale i tak pewnie strzeli dwa fajansiarskie gole i wygra.

WILU TS 07.03.2010 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 865617)
To ty jestes zajebistym kibicem Wisły jak dla ciebie Legia to nie frajerzy a Wisła tak...Człowieku co chwile widze twoje tempe wypowiedzi i sie zastanawiam za kim Ty tak naprawde jesteś...żal...

Po pierwsze nie Ty,jak dla Ciebie Pan gówniarzu.A po drugie mam zdanie jakie mam i to moja sprawa,idź poodśnieżaj boisko boczne bo Cie tam na pewno potrzebują.

Pablooo 07.03.2010 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 865614)
W tym momecie na mistrza zasluguje tylko Lech..

:lol: :rotfl: :lol:

Wisła powinna im pozwolić być mistrzem. PRZECIEŻ IM SIĘ NALEŻY! ZASŁUGUJĄ jak nikt inny! :lol:
Oni by wywalczyli Ligę Mistrzów DLA POLSKI, tylko nikt im nie chce pozwolić :lol:

bartek89TS 07.03.2010 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez YkCzyk (Post 865619)
Synek, może idź lepiej Legii kibicować, padnij do stóp Kiełbowiczowi i Grzelakowi.

Dokładnie, ten chłop miażdzy głowe swoimi wypowiedziami.

Jaroo1 07.03.2010 15:17

Dokladnie jedynie Lech cos pokazuje. Ale potwierdza sie ta slabosc naszej ligi. Najwieksi leszcze moga ograc pretendentow do mistrzostwa i niebyloby w tym nic dziwnego bo przeciez to sport ale ci pretendencji graja taka kiche ze szok. Legia 8 strzalow, 0 celnych. Jak to jest mecz pretendenta do tytułu z zespolem z konca tabeli i to na swoim stadionie to ja dziekuje ;/ Masakra jakas. Chyba jednak za bardzo rozpieszczamy pilkarzy, my kibice. Za ten szacunek ktorym ich obdarzamy oni smieja nam sie w twarz. Zamiast zostac na treningu lepiej imprezowac, zamiast zapier... na 110% lepiej gwiazdorzyc, miec pretensje do kolegow z druzyny ze zle podał i do sedziego bo sedzia to ch..
Jestem daleki od tego zeby wyzywac swoich pilkarzy, pisac zeby wyp.. z klubu ale takie cos co przed chwila spotkalo Legionistow (porcja gwizdow przy schodzeniu do szatni to dobra rzecz), do tego przydalyby sie jakies transparenty i okrzyki zeby ci grajkowie naprawde wzieli sie za gre - mowie tu o Wisle, Legii itd
Odra ciekawie gra. Fajne transfery, widac ze chca zostac za wszelka cene w lidze. Moze powoli ze slabego klubu ktory jakos tak zawsze utrzymywal sie wlidze stworzy sie jakis ciekawy sredniaczek.

WILU TS 07.03.2010 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 865626)
Dokładnie, ten chłop miażdzy głowe swoimi wypowiedziami.

Już ? Sklepałeś sie na monitor internetowy napinaczu ?

wisl@k_TS 07.03.2010 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 865617)
To ty jestes zajebistym kibicem Wisły jak dla ciebie Legia to nie frajerzy, a Wisła tak...Człowieku czytam Twoje wypowiedzi w różnych tematach i i sie zastanawiam za kim Ty tak naprawde jesteś...Zastanów sie co Ty wypisujesz bo jak dla mnie to Ty do kibiców Wisły nie należysz...może fora pomyliłeś??...żal...

Zluzuj bajere trochę. Jest różnica między Wisłą a najemnikami mieniącymi się piłkarzami Wisły. Reyman pewnie się w grobie przewraca, ale to już temat na dyskusję w innym temacie.

Wracając do tematu to jeszcze 45 min, ale Legii nigdy zbyt dobrze nie szło z Odrą, podobnie jak nam.

bartek89TS 07.03.2010 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 865623)
Po pierwsze nie Ty,jak dla Ciebie Pan gówniarzu.A po drugie mam zdanie jakie mam i to moja sprawa,idź poodśnieżaj boisko boczne bo Cie tam na pewno potrzebują.

Schowaj się kibicku sukcesu, jesteś śmieszny i żałosny...Gównierzu??heh...I żebys ****a wiedział, że jak zajdzie taka potrzeba odsnieżenia boiska to pójde i pomoge, bo chce pomagac klubowi którego mam w sercu jak tylko moge!A nie tak jak ty pajacu sidzieć przed kompem i tylko jechac po piłkarzach, trenerach i po całej Wiśle, a chwilić wszystkich innych...żal mi Cie...A i chyba Cie już totalnie poniosła fantazja z tym "nie Ty tylko pan"dawano się tak nie uśmiałem:rotfl:

YkCzyk 07.03.2010 15:20

WILU TS, popatrz jaki jesteś niekonsekwentny, umieszczasz cytaty w swoim podpisie piłkarzy Wisły, a później nazywasz ich frajerami.

Skorża to przy Urbanie profesor, takie jest moje zdanie, chociaż Legia może jakiegoś farfocla strzelić jeszcze.

Jaroo1 07.03.2010 15:21

Cytat:

Po pierwsze nie Ty,jak dla Ciebie Pan gówniarzu.
nie podoba Ci sie ze ktos napisał do Ciebie na Ty a sam na niego piszesz gowniarzu... poza tym nikt Ci na Pan nie bedzie pisal w internecie. Zluzuj kolego bo chyba troche bucowaty jestes.

PS W ekstraklasie jesli chodzi o gre w pilke to najbardziej podoba mi sie doping na trybunach :D W dopingu jestesmy dobrzy, teraz dojda stadiony w Kakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, w Kielcach i Lubinie tez fajne kameralne obiekty. Jesli te stadiony sie zapelnia to chociaz te mecze bedzie milej ogladac bo jesli chodzi o poziom sportowy to az oczy bola jak sie na to patrzy. Na Legii ten stadion niewykonczony a juz fajne to wyglada.

Watts 07.03.2010 15:25

Zesrajcie sie wszyscy, jak tak dalej pójdzie to będzie mistrzostwo z fatalną grą i sperma na monitorach, a potem na jesieni znowu płacz że Skorża i piłkarze frajerzy bo wpieprzyli z jakimiś półamatorami.

BANANWAWA 07.03.2010 15:30

to się nazywa obraz nędzy i rozpaczy na razie

Maciuś 07.03.2010 15:30

Legia tego nie wygra, zlekcewazyli Odre i mysleli ze mecz sam sie wygra. Jedynym ratunkiem na remis jest Dong.

banasik 07.03.2010 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 865632)
Schowaj się kibicku sukcesu, jesteś śmieszny i żałosny...Gównierzu??heh...I żebys ****a wiedział, że jak zajdzie taka potrzeba odsnieżenia boiska to pójde i pomoge, bo chce pomagac klubowi którego mam w sercu jak tylko moge!A nie tak jak ty pajacu sidzieć przed kompem i tylko jechac po piłkarzach, trenerach i po całej Wiśle, a chwilić wszystkich innych...żal mi Cie...A i chyba Cie już totalnie poniosła fantazja z tym "nie Ty tylko pan"dawano się tak nie uśmiałem:rotfl:

ja też po nich jeżdże - za dużo dostali taryfy ulgowej. Można przegrać 2,3 mecze, ale nie 6 do chuja!

A odnosnie meczu L-O : Legia podkręca tempo ale wydaje mi się, że jak już Odra złapała to łatwo nie puści...

Evil_ 07.03.2010 15:31

To co Onyszko wyczynia to po prostu szok ; o czemu my go nie mamy ?

For_FuN_ 07.03.2010 15:31

Mamy takie zespoly ligowe, jakie mamy...tydzien temu Cracovia mogla ograc Legie 3 : 0, ale pilkarze niewykorzystali kilku stuprocentowych sytuacji. Dzisiaj pewnie bedzie podobnie i jakims cudem wpadna 2 gole ;).

Poziom zenujacy, a roznicy miedzy druzynami walczacymi o spadek i o MP nie ma praktycznie zadnej.

AS82 07.03.2010 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Evil_ (Post 865642)
To co Onyszko wyczynia to po prostu szok ; o czemu my go nie mamy ?

my mamy Mario Pawełka :rotfl:

Evil_ 07.03.2010 15:40

i Juszczyka! :D walczymy o LM

AS82 07.03.2010 15:42

Odra sie juz niestety w 11 broni w polu karnym

szczepanwislak 07.03.2010 15:44

No ale co jak co to Legia nas na razie troche pociesza po piątkowej wtopie , no raczej Odra nas pociesza ;)

AYALA 07.03.2010 15:45

Brasilia jak za dawnych dobrych czasów.Nie wiem za co 118 tyś na miesiąc bierze Iwański ?

Mamba 07.03.2010 15:45

Onyszko to mega trafiony transfer Odry, spokojnie u nas za Mario by grał, Brasilia też całkiem całkiem jak na zawodnika Odry ;)
Hmm ciekawe za ile by nam Odra odpalila Onyszko :D

BANANWAWA 07.03.2010 15:50

i weź tu człowieku nie pij.....

Proximus 07.03.2010 15:55

Dobra. Jak Legia przegra to znaczy że wszechświat chce żebyśmy to mistrzostwo zdobyli i jeśli tak się nie stanie to będzie naprawdę straszne frajerstwo...

TSNH 07.03.2010 15:55

Dopóki w Legii jest Urban możemy spać spokojnie:)

Maciuś 07.03.2010 16:00

Urban robi na zlosc Walterowi i Miklasowi i nie wystawia Donga.

pikey 07.03.2010 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 865660)
Urban robi na zlosc Walterowi i Miklasowi i nie wystawia Donga.

Psuje im szyki również biznesowo- jak Dong nie wyjdzie Chińczycy nie kupią miliarda koszulek Legii z jego nazwiskiem...

banasik 07.03.2010 16:06

Ja w tą ligę właśnie przestałem wierzyć... Musi być 3. mistrz inaczej bedzie wstyd na cały świat

airborne4009 07.03.2010 16:08

Brac Onyszke i to w ciemno, bo to jego drugi mecz w ktorym broni super. Do kolegow powyzej: Jestescie kibicami Wisly? Czy swoich wlasnych widzimisie? Przystopujcie troche, bo zaczynaja sie tu pojawiac jakies dziwne podzialy...

BANANWAWA 07.03.2010 16:09

Jaki mistrz?? Jesteście co najmniej tak samo chujowi jak My!!!! Po co wam mistrz??Aby dostać po dupie od Levadi albo tak jak My od Broendby??
Tych pseudo piłkarzyków powinni potraktować jak Gołotę! Popcornem, colą i psimi kupami obrzucać!!! Boże co myśli sobie taki Pisz jak na to patrzy.....

AS82 07.03.2010 16:11

Sedzia oczywiscie 4 minuty doliczyl..

banasik 07.03.2010 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BANANWAWA (Post 865667)
Jaki mistrz?? Jesteście co najmniej tak samo chujowi jak My!!!! Po co wam mistrz??Aby dostać po dupie od Levadi albo tak jak My od Broendby??
Tych pseudo piłkarzyków powinni potraktować jak Gołotę! Popcornem, colą i psimi kupami obrzucać!!! Boże co myśli sobie taki Pisz jak na to patrzy.....

Po gówno - bo my pomimo, że gramy chujowo to liderem wciąż po dwóch porazkach z rzędu jesteśmy. To różni L i Wisłę.

BANANWAWA 07.03.2010 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 865671)
Po gówno - bo my pomimo, że gramy chujowo to liderem wciąż po dwóch porazkach z rzędu jesteśmy. To różni L i Wisłę.

W piątek widziałem co nas różni.... Prześpij się lepiej.

Arked 07.03.2010 16:16

Mamy więcej szczęscia niż rozumu. Jak dalej tak to wszystko będzie wyglądać to mistrzem zostanie Lech.

Inna sprawa to stan boisk po zimie. Jaki jest sens grać na takich murawach? Przecież to wypacza wyniki meczów i całej ligi, nie wspominając już o fatalnym wpływie na jakość gry. A nie sądzę żeby ich jakość poprawiła się znacząco w trakcie sezonu.

For_FuN_ 07.03.2010 16:18

Niektorzy teraz widze sie obudzili ;)...od 10 lat wiadomo, ze Onyszko to dobry bramkarz(i w tym momencie najlepszy Polski golkiper w ekstraklasie) i za glowe sie lapalem, jak Wisla mogla przepuscic taka okazje(za darmo i w dodatku pensja niezbyt wygorowana) w zimowym okienku(pisalem nawet o tym w odpowiednim temacie, chyba w grudniu).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl