![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Gra w VSC Debrecen (Węgry) i w 6 meczach strzelił im 2 bramki ;) (nawet w kwalifikacjach UEFA pyknął bramkę). Od Dawidowskiego był lepszy ;) A Evans Chi-kwai-kwai (most był na rzece Kwai...) - myślę że wyląduje najszybciej we Francji (może w Ligue2) ale coś mi się wydaje że trochę nastrzela.. A tak się spytam bo nie mogę znaleźć.. do kiedy Skorża i Urban mają kontrakty? |
Cytat:
|
|
Początek końca w Bełchatowie?. Przydała by się dzisiaj mądralom kasa za Gargułę.
Ciekawe czy dla niego znajdą się pieniądze na wypłatę (chyba że płaci ZUS) i jak długo popracuje u nich "wielbiciel Wiślaków " Ulatowski.?? |
Cytat:
Cytat:
|
raz prasa pisze o wycofaaniu sie ze sponsorowania klubów przez spółki skarbu państwam a następnego że jednak nie zakręcą kurka z pieniędzmi dla Bełchatowa i Lubina .http://www.sport.pl/pilka/1,70988,63...ka_z_kasa.html
|
Cytat:
Cytat:
Dla mnie jest to niepojęte. Oczywiście nie wiem ile dokładnie wynosi budżet GKSu (a co z tym idzie ile na tą działalność przeznacza PGE). Oczywiście zależy mi na rozwoju polskiej piłki i większej ilości mocnych, dobrze finansowanych klubów, grających w ekstraklasie. Ale... Szlag mnie trafia jak za państwowe pieniądze próbuje się stworzyć piłkarską potęgę tam, gdzie nie ma na to ani zapotrzebowania, ani żadnych szans. Chciał to zrobić Rutkowski we Wronkach, chciał Drzymała w Grodzisku - ok, to ich prywatny kapitał, a w dodatku szybko zważyli, że daleko na wsiach nie zajadą. Nie widziałbym problemu gdyby PGE sponsorowało np. Widzew gdzie potencjał jest znacznie większy bo miasto duże, bo klub znany, bo kibiców wielu. Ale Bełchatów? Według mnie bezpodstawne topienie państwowych funduszy. |
Bzdura. Nie wiesz o co chodzi, to nie pisz.
Elektrownia w Bełchatowie dostanie kasę z Unii Europejskiej na zamontowanie specjalnej instalacji na kominach do wyłapywania CO2 i zbudowanie specjalnych magazynów na składowanie tegoż. Wiem, bo w zeszłym tygodniu był u nas europoseł Buzek z wykładem i właśnie o tym projekcie mówił. Wszystko związane jest z uchwalonym niedawno pakietem klimatycznym i ograniczeniem emisji gazów cieplarnianych, w tym szczególnie CO2. Tak więc nie jest to związane z tarapatami finansowymi, ale z inwestycjami związanymi z szeroko pojętą ochroną środowiska, wspieranymi przez UE. Nie ma to absolutnie żadnego związku z problemami PGE GKS Bełchatów. Rząd podjął już decyzję o ograniczaniu finansowania klubów sportowych z pieniędzy publicznych i PGE po prostu z piłki się wycofuje. Więc klub z Bełchatowa ma faktycznie problem, co nie znaczy że ma go elektrownia i cały koncern PGE. |
Kontekst przytoczonej przeze mnie informacji jest taki, że jest to pomoc. Np ten akapit:
Cytat:
PS. To o czym mówisz nie zmienia mojego poglądu na sam fakt finansowania GKS przez PGE. |
Hmm PGE wycofuje sie z pilki noznej a z siatki nie? Cos tu nie gra.
|
Bo siatka jest zdecydowanie tańsza, aniżeli piłka nożna.
|
Po raz drugi z rzędu w pierwszej 11 Piasta Gliwice wybiegł na boisko wypożyczony z Wisły stoper - Mateusz Kowalski. W zasadzie zaczął grac w wyniku kontuzji Gamli, ale jak do tej pory prezentuje się dobrze.
|
Jednak ta nasza liga marna jak nie wiem.
Jak taki klub jak Piast jest w ekstraklasie (co za nazwa heh)? Bez stadionu, bez kibiców... Doping trwał w sumie z 15 minut (teraz jest 80 min)... |
oby gornik wywiozl jakies punkty z lazienkowskiej..
|
Cytat:
Ale nie wiem do czego pijesz... W Gliwicach mają grac juz niedlugo,a kibicow tez mają,nie oceniaj tego ile ich jest rzeczywiscie po tym ilu z nich przyjezdza do Wodzislawia na "swoje" mecze.W rzeczywistosci to są wyjazdy. A mecz Piast-Jaga calkiem ciekawy ,jakis gosc z trybuny glownej ciagle najeżdza na Franka,komicznie sie tego slucha :lol: |
Cytat:
|
Ma ktoś link gdzie mozna obejrzec legie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No i jak tu nie spiewać " PZPN , PZPN..........." Ewidentny karny dla Górnika a sędzia nic.......:-/ :-/ :-/ :-/ :-/
|
Cytat:
A co do tego , że Piast grał "na wyjeździe" jakoś nie wyobrażam sobie i jestem w 100% pewien że mecze Wisły, które będą się odbywały na jesieni po za naszym stadionem na pewno nie będą w takiej dennej atmosferze... |
Cytat:
ja_ka_ tak ok już rozumiem |
Gizaaaaaaaaa :D
|
Cytat:
|
Cytat:
PS swoją drogą, jaka cena biletu na mecz Wisły zatrzymała by Cię w domu? Pytam z ciekawości |
Bedzie remis w meczu Legii.
|
Bramka dla Legii wisi w powietrzu, oby Górnik dotrzymał ten wynik do końca.
|
Urban nie doczeka konca sezonu tak cos czuje.
|
no trzeba teraz wygrac z Cracovia.... poprostu TRZEBA...
|
Legia sama jest sobie winna, czinjama miał dwie 100%, a Giza wiadomo...
|
remis to dla nas korzystny wynik pod jednym waruneczkiem: trza wygrać z Craxą i nie ma to tamto :)
Ten wynik to porażka głównie dla warszawian, było nie było u siebie dwa punkty stracili. Ale i Górnikowi w prostym liczeniu punktów niewiele daje, 18 punktów to i tak dalej ostatnie miejsce. Tyle, że wyniki z Lechem i Legią nie dołują a dają nadzieję, że w następnych meczach ze słabszymi będzie im już łatwiej. Tylko, że ci słabsi nie położą się. Może i wyżej poprzeczkę postawią niż dziś Legia, bo gdy woda podchodzi do gardła a do nóg kamień przywiązany to nie ma zmiłuj. Najważniejsze, by nasi wygrali. Raz, że Craxa, dwa, że inni się frajerują. |
Taa już się nie pompujcie. Tydzień temu była taka sama sytuacja wyszedł wielki huj.
|
Czym się tu emocjonować. Wszyscy grają dla Amicy. Oni w tym roku zdobędą mistrza i kropka.
Tzw. klasyk ledwo dało się oglądać. Legia cieniutka, Górnik po prostu nie ma za bardzo kim grać. Jeżeli trzeba atakować takimi fachowcami jak Pitry i Zachorski, to trudno się dziwić, że się walczy o utrzymanie. Mimo to mam nadzieję, że Heniek utrzyma ich w lidze. Zresztą w meczach z Amicą u siebie i Legią na wyjeździe zdobyli 2 pkt. My uciułaliśmy w takiej konfiguracji całe zero. |
Legia gra słabiutko. Szkoda, że my nie jesteśmy w lepszej formie, bo przynajmniej miejsce w pucharach mielibyśmy pewne. I pytanie do legionistów : Jakieś kwasy na linii drużyna - kibice ?
|
irman na razie lech jakos fartem ciula te pkt ale nie ma bata aby grali na takim farcie przez nastepne 10 kolejkek.. jesli wygramy w poznaniu to wszystko sie moze wydarzyc bo 2 pkt to zadna strata
|
fajny wywiad z Iwańskim o kibicach i czemu nie wygrywają :D
|
I jak ci Poznaniacy mają nie zdobyć mistrzostwa, skoro w tej drewnianej lidze nie mają nawet z kim rywalizować...?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl