Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

born2b3k 12.01.2009 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 656425)
....z cyklu komuterowych,

Od jakiegoś czasu mam problem ze ściąganiem plików poprzez sięc torrent, mianowicie komputer samoczynnie się zawiesza w czasie gdy cos sciągam. Ostatnimi czasy strasznię się to często powtarza i w sumie bardzo szybko, bo już po kilku minutach od zastartowania programu. Program: uTorrent, System: vista. Zaznaczam ze gdy korzystam z komutera bez właczonego klienta sieci torent to problem zawieszania nie istnieje.
Wiec jeśli ktoś miał doczynienia z takim problemem to prosze o pomoc.

zainstalowac inny program do sciagania plikow torrent?? np. Bitcomet

Tylko_Wisła! 12.01.2009 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 656425)
....z cyklu komuterowych,

Od jakiegoś czasu mam problem ze ściąganiem plików poprzez sięc torrent, mianowicie komputer samoczynnie się zawiesza w czasie gdy cos sciągam. Ostatnimi czasy strasznię się to często powtarza i w sumie bardzo szybko, bo już po kilku minutach od zastartowania programu. Program: uTorrent, System: vista. Zaznaczam ze gdy korzystam z komutera bez właczonego klienta sieci torent to problem zawieszania nie istnieje.
Wiec jeśli ktoś miał doczynienia z takim problemem to prosze o pomoc.


Miałem dokładnie taki sam problem z utorrent. Odinstalowałem program zainstalowałem na nowo i działa bez problemów.

SZYMEK_TSW 12.01.2009 22:41

....z cyklu komuterowych,

Od jakiegoś czasu mam problem ze ściąganiem plików poprzez sięc torrent, mianowicie komputer samoczynnie się zawiesza w czasie gdy cos sciągam. Ostatnimi czasy strasznię się to często powtarza i w sumie bardzo szybko, bo już po kilku minutach od zastartowania programu. Program: uTorrent, System: vista. Zaznaczam ze gdy korzystam z komutera bez właczonego klienta sieci torent to problem zawieszania nie istnieje.
Wiec jeśli ktoś miał doczynienia z takim problemem to prosze o pomoc.

edyta:a da jakoś rade przejąc ściąganie pliku w innym programie/po reinstalacji? bo mam blisko 90% dużego pliku
siostra edyty: dzieki za pomoc born2b3k i Tylko_Wisła!

buldus 12.01.2009 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 656177)
USB pod laptopa, ew. SATA pod zwykłego kompa

http://allegro.pl/item508883554_salo...ire_esata.html ja posiadam taki model i smiga az milo. Pozdro

dostuffca 12.01.2009 23:06

odnośnie dysków zewnętrznych:

http://www.skapiec.pl/site/cat/8/fil...17_0_0_0_0_0_0

tylko pamiętaj: zewnętrzny >400gb najczęściej wymaga jeszcze zasilacza, więc jest dużo mniej mobilny.
z doświadczenia polecam Segate i Verbatim - nie wiem jak u buldusa, ale WD z którym ja miałem do czynienia chodził zdecydowanie za głośno.

zuraw9 12.01.2009 23:12

Poszukuje wtyczki do Firefoxa lub jej nazwy, która podczas przeglądania stron gdy natrafimy na jakieś linki, odnosniki do zdjęć itp i zaznaczymy jakiś obszar prawym przyciskiem to otworzą się te wszystkie linki, zdjęcia w nowych kartach (każde w osobnej).
Wiem że jest taka wtyczka bo ją kiedyś miałem tylko zapomniałem jak sie nazywa.

born2b3k 12.01.2009 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuraw9 (Post 656488)
Poszukuje wtyczki do Firefoxa lub jej nazwy, która podczas przeglądania stron gdy natrafimy na jakieś linki, odnosniki do zdjęć itp i zaznaczymy jakiś obszar prawym przyciskiem to otworzą się te wszystkie linki, zdjęcia w nowych kartach (każde w osobnej).
Wiem że jest taka wtyczka bo ją kiedyś miałem tylko zapomniałem jak sie nazywa.

nie jest to czasem dodatek Linky ??
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/425

zuraw9 13.01.2009 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 656500)
nie jest to czasem dodatek Linky ??
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/425

Niestety to nie ten dodatek.

ctsi 13.01.2009 11:25

Poszukuje osoby do namalowania prostego logo na scianie w biurze, zapewniam transport, farby + wyngarodzenie - tak zeby bylo na farby na malowanie pod chmurka :) Info na priv.

Garbaż1906 13.01.2009 11:29

Jakie polecilibyście kluby na 18-stkę ? Tak żeby zrobić imprezę w 2 osoby.

dzwd 13.01.2009 13:21

Czy można dokonac przelewu na konto paypal z Pekao bez żadnych dodatkowych opłat?

gigant 13.01.2009 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garbaż1906 (Post 656572)
Jakie polecilibyście kluby na 18-stkę ? Tak żeby zrobić imprezę w 2 osoby.

W dwie osoby to możesz w przedpokoju zrobić.

Garbaż1906 13.01.2009 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 656612)
W dwie osoby to możesz w przedpokoju zrobić.

hohohoho...wszyscy się uśmiali...dowcipniś wielki

PrzemooTSW 13.01.2009 15:36

mam pytanie mam SE W880i i niewiem co się dzieje po włączeniu wyłancza się ekran i włancza ?

banasik 13.01.2009 16:01

mam problem.

Gdy oglądam filmiki na YT po jakimś czasie (około półtorej do dwóch minut) filmik się zatrzymuje i mozna go puscić tylko od nowa.

Miałem tak poprzednim razem, zrobilem formata - tydzień chodziło spoko, a teraz znów się zjebało.

Ma ktos jaką radę na to?

Mogę podac więcej szczegółów, jeśli ktoś byłby w stanie pomóc.

tsw maniek 13.01.2009 16:28

Nie orientuje sie ktoś czy można juz starac sie o zwrot podatku z pracy za granicą za bieżący okres rozliczeniowy 08/09?? Z góry dzieki za odpowiedz

dzwd 13.01.2009 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 656683)
...ktora napisze mi prezentacje Maturalna...


Wiesz ,że to byłby plagiat? Musisz się usamodzielnić,zrób to sam.

dostuffca 13.01.2009 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzwd (Post 656690)
Wiesz ,że to byłby plagiat? Musisz się usamodzielnić,zrób to sam.

Niestety to nie jest plagiat tylko polska myśl edukacyjna..

Zaczyna się ode prezentacji maturalnej (czy napisanie tego to naprawdę taka wielka sztuka? Średnie wykształcenie czy średnio wykształcony, co teraz daje matura?).
Potem idzie licencjat (60 stron tekstu? pojebało kogoś?), magisterka w pakiecie (no albo auto-plagiat - składamy licencjat na innej uczelni, może dopiszmy/dokupimy jeszcze jeden rozdział). A potem mamy mgr i dziwimy się czemu nikt nie traktuje nas poważnie..

Kwaki 13.01.2009 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuraw9 (Post 656488)
Poszukuje wtyczki do Firefoxa lub jej nazwy, która podczas przeglądania stron gdy natrafimy na jakieś linki, odnosniki do zdjęć itp i zaznaczymy jakiś obszar prawym przyciskiem to otworzą się te wszystkie linki, zdjęcia w nowych kartach (każde w osobnej).
Wiem że jest taka wtyczka bo ją kiedyś miałem tylko zapomniałem jak sie nazywa.

Fire Gestures?

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/6366

zuraw9 13.01.2009 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kwaki (Post 656775)

Niestety ciągle nie to:-/ Pamiętam że tą wtyczkę miałem z Komputer Świat albo innej podobnej gazety.

cristovao 13.01.2009 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuraw9 (Post 656844)
Niestety ciągle nie to:-/ Pamiętam że tą wtyczkę miałem z Komputer Świat albo innej podobnej gazety.

Prawdopodobnie szukasz wtyczki Snap Links. Z tego co czytałem nie ma oficjalnego wydania dla Firefox 3 ale linka do w pełni sprawnej wtyczki znajdziesz TUTAJ.

zuraw9 13.01.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cristovao (Post 656856)
Prawdopodobnie szukasz wtyczki Snap Links. Z tego co czytałem nie ma oficjalnego wydania dla Firefox 3 ale linka do w pełni sprawnej wtyczki znajdziesz TUTAJ.

Dzięki! Właśnie o tą wtyczkę mi chodziło:)

duce! 13.01.2009 22:12

Nie myślałem, że kiedyś będę tu pytał o taką prozaiczną rzecz... Potrzebuje kogoś kto dobrze zna rosyjski i może mi teraz poświecić parę minut. jak coś to PW

JacobusTSW 13.01.2009 22:19

Your IP address 83.19.165.34 is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Pojawia mi się to na Rapidzie. Nic mi się nie ściąga już, więc powinno się pobierać. Odczekałem 15 minut od ostatniego pobrania ale nadal się nie chce ściągnąć druga cześć filmu. Wie ktoś możę o co chodzi??

mic 13.01.2009 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobusTSW (Post 656903)
Your IP address 83.19.165.34 is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Pojawia mi się to na Rapidzie. Nic mi się nie ściąga już, więc powinno się pobierać. Odczekałem 15 minut od ostatniego pobrania ale nadal się nie chce ściągnąć druga cześć filmu. Wie ktoś możę o co chodzi??

Z Twojego IP ktos wlasnie cos sciaga. Jestes pewnie w sieci osiedlowej ?

JacobusTSW 13.01.2009 22:28

Nie, mieszkam poza Krakowem mam internet radiowy, chyba że to drugi komputer, który mam w domu (również podpięty do tej sieci) ale nikt nic na nim nie ściąga...

banasik 14.01.2009 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 656666)
mam problem.

Gdy oglądam filmiki na YT po jakimś czasie (około półtorej do dwóch minut) filmik się zatrzymuje i mozna go puscić tylko od nowa.

Miałem tak poprzednim razem, zrobilem formata - tydzień chodziło spoko, a teraz znów się zjebało.

Ma ktos jaką radę na to?

Mogę podac więcej szczegółów, jeśli ktoś byłby w stanie pomóc.


podbijam, bo sprawa nie cierpiąca zwłoki!

Tokyo 14.01.2009 16:03

Cytat:

mam problem.

Gdy oglądam filmiki na YT po jakimś czasie (około półtorej do dwóch minut) filmik się zatrzymuje i mozna go puscić tylko od nowa.

Miałem tak poprzednim razem, zrobilem formata - tydzień chodziło spoko, a teraz znów się zjebało.

Ma ktos jaką radę na to?

Mogę podac więcej szczegółów, jeśli ktoś byłby w stanie pomóc.
Może brakuje Ci miejsca na dysku twardym.

Arkas 14.01.2009 19:00

1. Potrzebuje jakiś antywirus z neta sciagnac. Jaki polecacie??
2. Kiedy bedzie wiadomo czy będziemy grac przy R22??
3. Gdzie są w Krakowie księgarnie gdzie można kupic używane książki do języków obcych??

northrop 14.01.2009 19:08

^moge odpowiedziec tylko na 1. NOD32 ;)

Overmars 14.01.2009 19:18

1 Avast
2 niewiadomo
3 Może na Rondzie Matecznym


Zna może ktoś jakis nowy dobry horror do polecenia??

dostuffca 14.01.2009 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 656666)
mam problem.

Gdy oglądam filmiki na YT po jakimś czasie (około półtorej do dwóch minut) filmik się zatrzymuje i mozna go puscić tylko od nowa.

Miałem tak poprzednim razem, zrobilem formata - tydzień chodziło spoko, a teraz znów się zjebało.

Ma ktos jaką radę na to?

Mogę podac więcej szczegółów, jeśli ktoś byłby w stanie pomóc.

ja miałem na ff problem tego rodzaju, że odtwarzały się tylko 2 pierwsze sekundy a potem mogiła (na operze w tym samym czasie działało bez problemu). Reinstalacja ff rozwiązała problem.

gse 14.01.2009 21:09

Witam !! Gdzie w Krakowie jest jakiś szrot lub używane tanie części samochodowe...interesuje mnie marka Tipo

Żmijka 14.01.2009 22:39

Chciałam użyć sobie tego programu do ściągania z YT filmów. YouTube Downloader. Ściągnąć ściągne film, ale gdy dam ściaganie z kompresją od razu to wyskakuje mi coś takiego:
http://i39.tinypic.com/311mat1.jpg

Ściągnełam i to z tego linka co polecają i ze 2 inne zestawy kodeków do video i nic ... coś poradzicie?

Ewentualnie jaki program do kompresji VP6 Flash Video?

AOT 14.01.2009 22:56

Gdzie w Krakowie jest giełda samochodowa i ile mniej wiecej kosztuje wjazd tam ze swoim autem które chcialbym sprzedać ?

Overmars 14.01.2009 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 657310)
Chciałam użyć sobie tego programu do ściągania z YT filmów. YouTube Downloader. Ściągnąć ściągne film, ale gdy dam ściaganie z kompresją od razu to wyskakuje mi coś takiego:
http://i39.tinypic.com/311mat1.jpg

Ściągnełam i to z tego linka co polecają i ze 2 inne zestawy kodeków do video i nic ... coś poradzicie?

Ewentualnie jaki program do kompresji VP6 Flash Video?

Może jakims innym programem bedzie Ci lepiej??
Ja polecam ten
http://www.instalki.pl/programy/down...Downloader.php


Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT
Gdzie w Krakowie jest giełda samochodowa i ile mniej wiecej kosztuje wjazd tam ze swoim autem które chcialbym sprzedać ?

Podobno na rybitwach ale za ile tego juz niewiem

Kaltenn 14.01.2009 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 657327)
Gdzie w Krakowie jest giełda samochodowa i ile mniej wiecej kosztuje wjazd tam ze swoim autem które chcialbym sprzedać ?

na rybitwach ale niestety nie wiem ile wjazd

buldus 14.01.2009 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gse (Post 657252)
Witam !! Gdzie w Krakowie jest jakiś szrot lub używane tanie części samochodowe...interesuje mnie marka Tipo

http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm uzywam i nie narzekam :P mozna dodac kilka linkow i sciagac odrazu skompresowane :) Jest tez kilka innych programow na tej stronie do sciagania z YT i nie tylko. Pozdro

dostuffca 15.01.2009 00:47

@Żmijka

Fast Video Downloader - wyczka do ff - daje radę i ściąga co powinna - w prawym dolnym rogu pojawia się ikonka, klikasz i ściąga plik fla czy tam ten w jakim jest to zapisane.

Jeśli ściągniesz sobie jeszce k-lite codeck pack to wtedy wszystko powinno hulać jak należy (film otwiera się w classic media playerze i cacy)

Gordian 15.01.2009 03:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 657310)
Chciałam użyć sobie tego programu do ściągania z YT filmów. YouTube Downloader. Ściągnąć ściągne film, ale gdy dam ściaganie z kompresją od razu to wyskakuje mi coś takiego:
http://i39.tinypic.com/311mat1.jpg

Ściągnełam i to z tego linka co polecają i ze 2 inne zestawy kodeków do video i nic ... coś poradzicie?

Ewentualnie jaki program do kompresji VP6 Flash Video?


Wtyczka do firefoxa DownloadHelper bardzo dobra.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl