![]() |
a nie da się na aplikacji w telefonie TVP GO?
|
Cytat:
|
Niestety, zainstalowałem na telefonie, ale "ze względów licencynych...etc w tym kraju niedostępny"
|
Bardzo dziękuję za porady. Strona na s dalej aktualna od 20 lat :),q.. Jak ten czas leci
|
gdzie bedzie transmisja PP ?
|
TVP Sport ;)
|
gdzie bedzie mozna obejrzec superpuchar ?
|
TV 4 HD, Polsat Sport 1 HD, Polsat Sport Premium 1 HD
|
:popcorn:
dzieki, chipsy kupione |
Panowie pomóżcie. Byłem pewien bezpośredniego awansu i 26 lecę na tydzień do Turcji. W tym czasie na pewno jeden baraż a liczę że i drugi. Jak obejrzeć mecz ? wifi będzie w hotelu więc mecz na TVP sport będzie. jak zrobić żeby nie zapłacić milionów za transmisję?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
oka ale co w komórce wyłączyć żeby za to nie zapłacić? transmisję danych? pytam bo nigdy nie byłem w takiej sytuacji
|
Cytat:
I oglądaj na hotelowy wi-fi. |
dziękuję Chomiczku
|
Cytat:
|
Ja zawsze wożę że sobą chromecast tv z zainstalowanym playerem iptv i abonamentem na netiptv lub smarters pro - praktycznie wszystkie telewizje.
Działa wszędzie bez vpn |
FraMat to co piszesz to dla mnie czarna magia :D ale dziękuję za pomoc
|
https://www.emag.ro/google-chromecas.../pd/DL1GN7MBM/
Ale na przykład podobny stick tv xiaomi można kupić poniżej 100 zł. Potem w dostępnych aplikacjach sticka lub sklepu z apkami szukasz jakiegoś playera iptv. Dokupujesz abonament na przykład na smarters pro https://support.iptv-nordic.com/pl/j...marters-pro-1/ I masz kanały telewizyjne z całego świata |
Jak juz jest kącik strimingu to polecam przegladarke brava. 0 reklam (nawet na tvp sport, a co dopiero na stimsach). Vpn też sobie tam ustawisz. Dziala na telefonie.
|
dziękuję Panowie za pomoc. Będę w KrK to zaproszę na dobre piwo
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale zgadzam się, że chromecast jest bardziej ok. |
Cytat:
|
gdzie można obejrzeć mecz Wisły w Krakowie, przy piwku, coś do przekąszenia? macie jakieś knajpy do polecenia?
|
Skoro jestes w Krakowie to czemu po prostu nie pójdziesz na mecz?:)
|
Spokojnie, bardziej pytam pod mecze na wyjeździe
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl