Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

FraMat 13.09.2024 16:41

a nie da się na aplikacji w telefonie TVP GO?

AgresywnyChomik 13.09.2024 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1634315)
W Turcji nie nadaje tvp sport i Beltic, jak można obejrzeć mecz?

Popularna strona na s albo vpn sobie wez na okres probny wybierz Polske i oglądaj na spot tvp pl.

Griszka30KR 13.09.2024 16:57

Niestety, zainstalowałem na telefonie, ale "ze względów licencynych...etc w tym kraju niedostępny"

Griszka30KR 13.09.2024 16:59

Bardzo dziękuję za porady. Strona na s dalej aktualna od 20 lat :),q.. Jak ten czas leci

Arkadiusz.Czerepach 12.10.2024 09:43

gdzie bedzie transmisja PP ?

Valdi88 12.10.2024 10:04

TVP Sport ;)

Arkadiusz.Czerepach 01.04.2025 12:07

gdzie bedzie mozna obejrzec superpuchar ?

Vuko 01.04.2025 12:09

TV 4 HD, Polsat Sport 1 HD, Polsat Sport Premium 1 HD

Arkadiusz.Czerepach 02.04.2025 11:21

:popcorn:

dzieki, chipsy kupione

Szneka 11.05.2025 18:15

Panowie pomóżcie. Byłem pewien bezpośredniego awansu i 26 lecę na tydzień do Turcji. W tym czasie na pewno jeden baraż a liczę że i drugi. Jak obejrzeć mecz ? wifi będzie w hotelu więc mecz na TVP sport będzie. jak zrobić żeby nie zapłacić milionów za transmisję?

As 11.05.2025 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1646933)
Panowie pomóżcie. Byłem pewien bezpośredniego awansu i 26 lecę na tydzień do Turcji. W tym czasie na pewno jeden baraż a liczę że i drugi. Jak obejrzeć mecz ? wifi będzie w hotelu więc mecz na TVP sport będzie. jak zrobić żeby nie zapłacić milionów za transmisję?

Sport.tvp.pl albo strimsy.top

Szneka 11.05.2025 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1646934)
Sport.tvp.pl albo strimsy.top

tak. ale jak zrobić żeby oglądać za darmo?

AgresywnyChomik 11.05.2025 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1646935)
tak. ale jak zrobić żeby oglądać za darmo?

Przecież ci napisał, strimsy normalnie się lądują na sport TVP musisz mieć lc VPN.

Szneka 11.05.2025 20:03

oka ale co w komórce wyłączyć żeby za to nie zapłacić? transmisję danych? pytam bo nigdy nie byłem w takiej sytuacji

AgresywnyChomik 11.05.2025 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1646945)
oka ale co w komórce wyłączyć żeby za to nie zapłacić? transmisję danych? pytam bo nigdy nie byłem w takiej sytuacji

Wyłącz ROAMING (data services when roaming) - Android.

I oglądaj na hotelowy wi-fi.

Szneka 11.05.2025 20:16

dziękuję Chomiczku

As 11.05.2025 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1646937)
Przecież ci napisał, strimsy normalnie się lądują na sport TVP musisz mieć lc VPN.

W Hiszpanii, Niemczech i Nowej Zelandii TVP sport działało mi bez VPNu. Może w Turcji też zadziała.

FraMat 11.05.2025 21:15

Ja zawsze wożę że sobą chromecast tv z zainstalowanym playerem iptv i abonamentem na netiptv lub smarters pro - praktycznie wszystkie telewizje.
Działa wszędzie bez vpn

Szneka 11.05.2025 21:48

FraMat to co piszesz to dla mnie czarna magia :D ale dziękuję za pomoc

FraMat 11.05.2025 23:10

https://www.emag.ro/google-chromecas.../pd/DL1GN7MBM/
Ale na przykład podobny stick tv xiaomi można kupić poniżej 100 zł.
Potem w dostępnych aplikacjach sticka lub sklepu z apkami szukasz jakiegoś playera iptv.
Dokupujesz abonament na przykład na smarters pro https://support.iptv-nordic.com/pl/j...marters-pro-1/
I masz kanały telewizyjne z całego świata

Karherop 12.05.2025 07:32

Jak juz jest kącik strimingu to polecam przegladarke brava. 0 reklam (nawet na tvp sport, a co dopiero na stimsach). Vpn też sobie tam ustawisz. Dziala na telefonie.

Szneka 12.05.2025 08:00

dziękuję Panowie za pomoc. Będę w KrK to zaproszę na dobre piwo

ciacho 12.05.2025 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1646955)
https://www.emag.ro/google-chromecas.../pd/DL1GN7MBM/
Ale na przykład podobny stick tv xiaomi można kupić poniżej 100 zł.
...

Nie ważcie się kupować tego gó.na. To przy Google Chromecast nawet nie stało.

FraMat 12.05.2025 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1646966)
Nie ważcie się kupować tego gó.na. To przy Google Chromecast nawet nie stało.

Bo ja wiem? Mam i chromecasta i mi-sticka. I obydwa śmigają.
Ale zgadzam się, że chromecast jest bardziej ok.

LucaLoco 12.05.2025 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1646957)
Jak juz jest kącik strimingu to polecam przegladarke brava. 0 reklam (nawet na tvp sport, a co dopiero na stimsach). Vpn też sobie tam ustawisz. Dziala na telefonie.

Brave browser jest zajebisty, tez polecam :)

lokiec16 14.05.2025 13:54

gdzie można obejrzeć mecz Wisły w Krakowie, przy piwku, coś do przekąszenia? macie jakieś knajpy do polecenia?

ciacho 14.05.2025 19:17

Skoro jestes w Krakowie to czemu po prostu nie pójdziesz na mecz?:)

lokiec16 14.05.2025 20:15

Spokojnie, bardziej pytam pod mecze na wyjeździe


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl