![]() |
Cytat:
|
Lenczyk ma mieszkanie w Bronowicach? widziałem go już drugi raz więc to raczej nie przypadek.
|
Cytat:
|
|
Kosa musi wrócić robić atmosferę :)
|
Cytat:
|
W kasynie zrobi atmosferę i obrót ;)
|
Dorosły facet. Chce tak wydawać zarobione w piłke pieniądze to nikt mu nie będzie zabraniał :)
Czy tylko mnie podobała się gra Wisły z Kosą w składzie gdy wrócił z Chievo ? Na boisku to był prawdziwy lider i duch zespołu. |
|
|
Nasz Głowa, chyba już wraca do pełni sił, to cieszy :)
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload...2-4S1V4X0M.jpg |
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Kosa atmosferę zrobił szczególne na pamiętnym spotkaniu okolicznościowym piłkarzy z decyzyjnymi. |
Jestem pod wrażeniem tego co gra Trabzon w sparingu z Werderem. Chyba na pewno Brożków czeka ława:
http://atdhe.net/31944/watch-trabzon...-werder-bremen |
Marcelo zdobył dzisiaj dla PSV gola i otworzył wynik spotkania towarzyskiego, w ktorym jego druzyna wygrała 2-1 z Stormvogels.
|
Marcelo wybije się gdzieś wyżej. Jestem tego pewien. Ten piłkarz ma możliwości i potencjał by grać za jakiś czas w reprze Brazylii...Ahh, pieknie by było...
|
Cytat:
|
Nie zyjmy przeszloscia 2 lata pilkarskie są jak 2 lata swietlne.
|
Mirek Szymowiak o życiu w Turcji, Brożkach i Wiśle : ) http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...b8c6&_ticrsn=3
|
oglądam ten mecz i muszę wam powiedzieć że Trabzon nic nie gra
Najbardziej żal mi tego siwego Murzynka na prawym skrzydle :; chłop piłki nie umie przyjąć a co dopiero kopnąć Nie wiecie kiedy Grają kolejny spar ?? pasuje oglądnąć ::; pewnie Brożkowie już będą grać |
Rzeczywiście druga połowa już słabsza w ich wykonaniu. W piątek grają z Shalke:
http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...Detay&IND=6154 |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=0qpxc...layer_embedded
Trochę wspomnień... Dzięki Paweł, dzięki Piotrek za waszą grę, oddanie i zaangażowanie w czasie pobytu w Wiśle. Myśle, że na stałe zapisaliście się w historii Białej Gwiazdy jako jedni z najlepszych i najbardziej oddanych piłkarzy. Powodzenia! Obyście staneli w przyszłym sezonie na przeciw Wisły w fazie grupowej LM. |
Cytat:
Miło powspominać niektóre momenty - szczególnie te bramki, w których Paweł z determinacją wstrzeliwuje piłkę w siatkę. Też uważam że obu należy się szacunek, nie tylko za zdrowie zostawione na boisku ale i postawę wobec Wisły. Trzeba będzie im podziękować po kibicowsku przy pierwszej okazji :] |
Cytat:
Oglądając ten filmik: a my cały czas szukamy napastnika, który potrafi grać głową :) |
Cytat:
Mnie rzuciło się jeszcze coś. Mianowicie trzy, czy cztery wolne z rzędu, gdzie piłkę bije Piotrek, a kończy Marcelo :D Śmiesznie to wygląda na tym filmiku. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Gdy odchodził mówiło się, że tak. |
Był u nas taki murzyn nazywał sie MacPherlin Dudu Omagbemi, ostatnią rundę grał w Finlandii w zespole KuPS Kuopio. Tam liga gra systemem wiosna-jesień i sezon już się skończył, zespół Dudu zakończył rozgrywki na 2 miejscu na 14 zespołów i wywalczył awans do elm. Ligi Europy. Dudu był najskuteczniejszym graczem klubu miał 8 goli na 10 występów(ale dodać trzeba, że doszedł tam z Węgier w połowie sezonu). Jednak więcej już tam nie zagra bo odszedł z klubu do innego fińskiego zespołu Honka Espoo(4. miejsce) Wybrał chyba dobrze bo w Espoo jest jeden z najwyższych standardów życia w Finlandii w dodatku to miasto wchodzi w zespół miejski Helsinek.
|
NIe wiecie czasem czu Jutro Brożkowie będą grać w sparingu Trabzonu z Szalke ??
|
Cytat:
Wszystko jednak wskazuje na to, że nie ma przeszkód. Wniosek wysuń sam. |
Kariere Pawla moza podzilc dwojako
1.Pawel przed kontuzja w Belchatowie ,i przed "transferem" do Fulham 2.-Pawel po kontuzjii w Belchatowie i po niedoszlym transferze do Fulham z uwagi ze mam do niego szacunek zapamietam Pawla z punktu numer 1. |
Cytat:
Wyszło inaczej i bardzo się z tego cieszę.W Polsce Paweł pokazał że jest wartościowym zawodnikiem a takich jest niewielu.Nie czarujmy się - 'dziś' przeszedł o 'level' wyżej , tak jak jeśli chodzi o zarobki jak i poziom zespołu i ligi Wygląda na to że ta makabrycznie wyglądająca kontuzja już po za nim, więc tylko życzyć by dał radę, co nie będzie proste. |
Miałem to samo dopisać, ale byłem wczoraj zmęczony. Generalnie Paweł był na początku nieskuteczny, potem doskonały, a na końcu przeciętny z przebłyskami. Dobrze mu życzę i trochę żal, bo jednak będzie brakowało kogoś, kto powie: Wisła to, Wisła tamto. Jeszcze, żeby Żuraw dłużej pograł, ale on kopie taką padakę, ze to koniec kariery raczej.
|
Cytat:
http://j.imagehost.org/0412/6235-3V0H9G3T.jpg http://j.imagehost.org/0248/6235-7G8M3Q1Y.jpg Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl