Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

kocur8 01.11.2009 20:49

Jakies typy na LM i LE??

grzesiek632 01.11.2009 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kocur8 (Post 811061)
Jakies typy na LM i LE??

Jeśli chodzi o mnie to ja zagram na:

Unirea - Rangers 1 kurs: 2.10
Milan - Real M. over 2,5
Fenerbahce - Steaua 1 kurs: 1,70

LuKaS TSW 01.11.2009 21:11

Dzięki panowie za odpowiedź,to nie wiem czy w ogóle jest sens odbierać tą wygraną bo 3/4 z niej by poszło na bilety :)
Bula a kupon postawiony wczoraj jak już jesteś taki dociekliwy;)

sequel 01.11.2009 23:41

Witam, korzystał ktoś z promocji na BetClic Cashback czyli, że zwracają pieniądze, jeśli pierwszy zakład jest przegrany?Pytanie, czy nie ma tam żadnych kruczków.Rozumiem, że wpłacam przykładowo te 80zł i jesli wygram, to mogę od razu wypłacić wygraną, a jak nie, to nie tracę tych 80zł.Grał to już ktoś?

hunter 02.11.2009 00:00

Możesz od razu wypłacić. Jedyny warunkiem uznania promocji jest zagranie zdarzenia z trzema możliwymi typami, czyli 1, X lub 2.

Problemów ze zwrotem i wypłatą nie ma.

sequel 02.11.2009 00:04

Czyli nie można stawiać z podpórka 1X? Muszę przyznać, że bardzo ciekawa promocja

gris 02.11.2009 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 809575)
Llodra M. - Monaco J. 1 1,80 :hura::hura::hura:
Kuznetsova S. - Williams V. 1 1,6:evil::evil::evil:

Sheffield United - Newcastle United 2 - 2,50 albo X2 - 1,39

pan Dudi 02.11.2009 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 811292)
Genk - Cercle Brugge 1
Zagrałem na to bo polecają na weszlo.com, zobaczę co z tego będzie


Jak oni polecali ten mecz, to spokojnie można grać 2.:lol::lol::lol: ;)

pawelwp9 02.11.2009 19:54

Na jutro:

St.Polten-Hartberg 1 +
Admira-Salzburg Juniors LB 2,5 2 +
Gratkorn-A.Lustenau LB 2,5 2 +
Wacker Innsbruck-Altach LB 2,5 2 +
Wellington-Newcastle Jets 1 +
Colon-Atl. Huracan 1 +
Portuguesa-ABC 1 +

Stawka: 2 zł
Wygrana: 40,90 zł

++++++++++++++++++

Żuczek 02.11.2009 21:42

Na jutro:
Atlético Madrid - Chelsea [2]
Kurs: 1.88

Robbie92 02.11.2009 21:54

stawia tu ktos sure-bety, badz ma jakies ciekawe info na ich temat? ;D

hunter 02.11.2009 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 811526)
stawia tu ktos sure-bety, badz ma jakies ciekawe info na ich temat? ;D

Najciekawsze info jest takie, że trzeba mieć przynajmniej 10 tysięcy złotych, żeby grać tym sposobem.

Co do samych sure-betów, to polecam google...

Pawel.Busko 02.11.2009 22:21

Udalo sie kupon zwycieski;) st. paili jednak wygralo;) jupi! ;)

pan Dudi 02.11.2009 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 811527)
Nie wiem jak tam jest u nich na co dzień jest z typami, ale tym razem mieli racje :P


Wyjątek potwierdzający regułę ;) A tak serio, to sam nie wiem, czy teraz im się polepszyło, ale jakiś czas temu mieli wybitnego pecha i rzeczywiście można było grać przeciw ich typom z dużą szansą na wygraną ;)

KosaPS 02.11.2009 22:41

Od jakiegoś czasu na weszło z tego co zaobserwowałem zaczęły im te mecze siadać, trafią czasami jakieś pudło ale miną może być każdy, poza tym oni nie dają 100% pewności że wejdzie tylko podpowiadają jakie mecze zagrać i co postawić i tyle

Pawel.Busko 02.11.2009 22:58

Panowie jakies typy na jutro? Mysle, ze obstawie Chelsea, Juve, Sovie w siatke i mysle o Arce w PP. Jakies podpowiedzi?

gris 02.11.2009 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 811353)
Sheffield United - Newcastle United 2 - 2,50 albo X2 - 1,39:hura::hura::hura:

Utah Jazz - Houston Rockets (under/over 202.5) (Totals) 2 - 1,85

gris 03.11.2009 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 811585)
Utah Jazz - Houston Rockets (under/over 202.5) (Totals) 2 - 1,85 :hura::hura::hura:

FC Bayern München - FC Girondins Bordeaux 1X - 1,18
Troicki V. - Becker B. 1 - 1,45
Nestor D./Zimonjic N. - Arnold Ker L./Gonzalez F. 1 - 1,25
----------------------------------------------------------------------
Monaco J. - Vassallo Arguello M. 1 - 1,25
Luczak P. - Hernych J. 1 - 1,60

wisl@k_TS 03.11.2009 13:49

Co myślicie o Manchester-CSKA under 2,5 ?

kocur8 03.11.2009 15:19

Moje typy na LM

Atletico Madryt – Chelsea Londyn 2
FC Sevilla - Stuttgart 1

Pawel.Busko 03.11.2009 15:42

Po wczorajszym sukcesie dzis dwa kupony:

Atl. Madryt - Chelsea 2

QP Rangers - Cr. Palace 1

Glentoran - Coleraine 1

------------------------------

Apoel - Porto 1X

Besiktas - Wolfsburg 1
Haifa - Juventus 2

pawelwp9 04.11.2009 06:03

Na dzisiaj Euroliga Kobiet i Mężczyzn

Zalgiris Kaunas-Barcelona 2
Partizan-Orleans 1
Malaga-Efes Pilsen 1
Famila Schio-Lille 1
Fenerbahce Ulker-Cibona 1+
Gospic Croatia-Halcon Avenida 2 +
TTT Riga-Galatasaray 2 +

FredzIo 04.11.2009 09:10

Dynamo Kijów - Inter Mediolan 2 / 2,05
________________________________

Unirea - Rangers 2 / 4,00
Lyon - Liverpool 2 / 3,00
West Ham - Aston Villa 2 / 2,75

2z3

rocco_1906 04.11.2009 09:29

New Jersey Devils - Washington Capitals
kurs:2,00
powód:Ovca kontuzjowany:pobity: :-/ :-/

Worcester 04.11.2009 13:28

Witam. Gram na progresję o ako 2,5 - 3. W poniedziałek postawiłem na Brescie (2,6): Mantova - Brescia 2:2.
Wczoraj za 40 Porto i Juve - wygrana. Na dzisiaj proponuję 3 mecze. Znów za 20 zł.
Lyon - Liverpool x2 1,55. The Reds, aby dalej liczyć się w walce o awans muszą to spotkanie wygrać. Warto zaryzykować i postawić na zwycięstwo gości o bardzo atrakcyjnym kursie (2,9). Dla mniej odważnych proponuję x2.
Dynamo Kijów - Inter x2 1,3 Inter jest jedyną drużyną w grupie F bez porażki. Jednak z 3 remisami zajmuje ostatnie miejsce. Myślę, że najwyższa pora na zwycięstwo, które na trudnym terenie może przyjść z wielkim trudem. Tak jak we wcześniejszym spotkaniu zagrałem zachowawczo x2.
Rubin - Barcelona 2 1,47 W 3 rozegranych spotkaniach FCB zgromadziła 4 punkty. Podrażniona porażką na CN ekipa Guardioli, zapewne będzie chciala zrewanżować się mistrzowi Rosji. Dodatkową motywacją może być bardzo prawdopodobne zwycięstwo Interu w Kijowie, które w przypadku straty punktów w Kazaniu mocno skomplikuje sytuację w tabeli.
ako:2,96 stawka: 20

gris 04.11.2009 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 811671)
FC Bayern München - FC Girondins Bordeaux 1X - 1,18 :evil::evil::evil:
Troicki V. - Becker B. 1 - 1,45
Nestor D./Zimonjic N. - Arnold Ker L./Gonzalez F. 1 - 1,25
----------------------------------------------------------------------
Monaco J. - Vassallo Arguello M. 1 - 1,25
Luczak P. - Hernych J. 1 - 1,60 :evil::evil::evil:


FC Rubin Kazan - FC Barcelona 2 - 1,45

Pawel.Busko 04.11.2009 19:22

Panowie potrzebuje wynikow Turcja - Z.E.A u17 i Olsztyn - Jadar

rabi86 04.11.2009 19:29

Na expect proponują złożenie darmowego zakładu na dokładny wynik lub
strzelca pierwszej bramki.
Jak ktoś ma konto tam założone to może spróbować.

Wyniki Olsztynu i Turcji:
http://www.livesports.pl/
http://www.plusliga.pl/

Pawel.Busko 04.11.2009 19:46

Dziekuje;) Turcja prowadzi , Olsztyn tez;)
Olsztyn wygral;) Jeszcze Sevilla Resovia i New Jersey

nbns 04.11.2009 20:40

a mi je*any manchester zjebał cały kupon :/ wszystko weszło oprócz tego i 3 stówki koło nosa

fialo 04.11.2009 23:01

Kur*a !!! Zabije tego Lisandro !! Ostatnia minuta i wygrana 500 PLN, cudem wywalczona wcześniej przez Inter poszla sie czesać !! Niefart roku !!

Speedy 04.11.2009 23:16

macie tutaj niefart roku...

http://img256.imageshack.us/img256/9117/niefart.png


1 kupon do wygrania ~ 5000, Man City..
2 kupon do wygrania ~ 4000, Washington prowadzi 4-3, III tercja, 20 minuta i 4-4

Dziękuje.

pan Dudi 04.11.2009 23:27

O jacież nie dupcę. :O Sam też mam na koncie kilka grubszych wtop, ale nie gram nigdy grubo kuponów z ako po 10- 20, tylko na podwojenie, potrojenie max. Generalnie nie zazdroszczę ;)

Speedy 04.11.2009 23:51

Przeważnie gram bezpiecznie po 2-3 mecze, ale nieraz mam takie odchyłki, że wywale kupon mocy :)
Najlepszy jaki mi siadł to z kursem 33,86. Stawkę pozostawie dla siebie :foch:

ale wiesz Dudi, nie zawsze jest tak źle

http://img4.imageshack.us/img4/7269/wygr.png

Unirea strzela gola na 3-2 w 90min, AZ w 85 :-P

pepemell 05.11.2009 06:41

Witam

Co myślicie o:
Hamburger SV - Celtic Glasgow 1 1.5
NK Dinamo Zagrzeb - Ajax Amsterdam powyżej 2.5 bramki 1.7 ?
Warto na jednym kuponie zagrać?

nbns 05.11.2009 07:52

speedy musze przyznac ze całkiem niezle :))) masz jakies ciekawe typy na weekend?? chodzi mi własnie o 3-5 meczy zeby obstawic za grubsza kase??

pan Dudi 05.11.2009 09:35

O, kolejny tutaj amator szybkich "pewnych" pieniędzy. :lol: Jeśli chcesz grać tak, jak gra speedy, to musisz mieć wolny z tysiączek, żeby w razie czego nie musieć iść na żebry po wtopie. A co do kuponu speedy'ego to piękna sprawa. Expekt nie robi problemu z wypłacaniem takich kwot?

Ja natomiast mam problem z betssonem. Trafiłem nocną nhl, kupon niby ma status "wygrany", a kasy ****a na koncie nie ma. Napisałem do nich maila i czekam na odpowiedź. Jak tylko przeleją kasę, to się od nich zawijam, bo szkoda zdrowia na szarpanie się z takim bukiem.

FredzIo 05.11.2009 10:01

Co proponujecie na Lige Europejską?
Po wczorajszym gdzie wszedl mi tylko Inter jestem na 0, a dzisiaj sproboje tak.
Anderlecht - Poli Timisoara 1 1,60
Anderlecht po 3 meczach, choć prowadzi w grupie ma tylko 5 punktów. Timisoara w swojej lidze gromi wszystkich, lecz na LE jest zwyczajnie za słaba. Udało im się u siebie zremisować z Anderlechtem, ale teraz nie sądze by na wyjeździe potrafili urwać punkty.
Fenerbahce - Steua 1 1,57
Tu podobna sytuacja, różnice punktowe w grupie są niewielkie. Steaua jest ostatnio w nie najlepszej formie i w 3 ostatnich meczach LE nie strzeliła nawet gola. Turcja to trudny teren. Myślę, że Fenerbahce da radę.
AKO 2.51

I oprócz tego

D.Bukareszt - Galatasaray 2 2,25
D.Zagrzeb - Ajax 2 2,0
Sturm Graz - Panathinaikos 2 2,35

2 z 3

rocco_1906 05.11.2009 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 812019)
New Jersey Devils - Washington Capitals
kurs:2,00
powód:Ovca kontuzjowany:pobity: :-/ :-/

no i elegancko:) 3-2. choć to jednak zawsze przykre jak Caps przegrywają,nawet jak dają zarobić:p

pawelwp9 05.11.2009 13:41

Dinamo Zagrzeb-Ajax 2
Slavia Pr.-Valencia 2
Dinamo Bukareszt-Galatasaray 2
Sturm Graz-Panathinaikos 2
Levski Sofia-Salzburg 2
Nacional Funchal-Athletic Bilbao 2


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl