Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

Jagul 04.03.2024 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1617503)

Dzieje się to co rozsądni przewidywali, drużyna jest skonsolidowana, ma określony cel i do niego dąży. Wyniki są niezłe. Perspektywy obiecujące. Ale widzę niektórym zaraz z tego powodu żyłka pęknie. Oczywiście w dobrej wierze.

Czyli na ten moment dzieje się dokładnie to co rok temu :D
Drużyna była skonsolidowana, atmosfera świetna, wyniki na początku bardzo dobre i cel był jasny. Skończyło się blamażem z Sosnowcem i Puszczą.

Markus 04.03.2024 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1617508)
Czyli na ten moment dzieje się dokładnie to co rok temu :D
Drużyna była skonsolidowana, atmosfera świetna, wyniki na początku bardzo dobre i cel był jasny. Skończyło się blamażem z Sosnowcem i Puszczą.

Wtedy do tego blamażu doprowadził niekompetentny trener i jego skandaliczne decyzje w tych dwóch meczach oraz poprzedzających je meczach z ŁKS i Ruchem. Dziś już tego trenera na szczęście nie ma, a więc ten czynnik odpada.

Kolejnego ataku hejtu Jaroo, który nieźle manipuluje tekstami Wolfiego, a któremu tradycyjnie przeszkadza wszystko, co się udaje Królewskiemu i Rude oraz gotów byłby pogrążyć Wisłę, byleby tylko oni ponieśli klęskę (na co czeka z utęsknieniem i w tradycyjnej biegunce oraz chodzeniu po ścianach), nawet nie ma sensu komentować. W tym stanie emocjonalnym przewiduję, że szybko dołączy do Koalika w szpitalu Babińskiego czy innych Tworkach... :-D

Karherop też mnie nieźle rozbawił wtrętem, że ten delikwent pisze "w dobrej wierze". :lol: Mocne. Zwłaszcza że Karhi nie urodził się wczoraj... :rotfl:

Karherop 04.03.2024 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1617508)
Czyli na ten moment dzieje się dokładnie to co rok temu :D
Drużyna była skonsolidowana, atmosfera świetna, wyniki na początku bardzo dobre i cel był jasny. Skończyło się blamażem z Sosnowcem i Puszczą.

Bo oczywiście wtedy były wygrane na farcie a dzisiaj nie są .. ah wait.

Rok temu podobnie przewidywaliśmy - max 3 porażki w rundzie, każda kolejna nas wyrzuca z awansu. I tak się stało.

Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego że teraz dokonuje się podobnych analiz, tym bardziej że o straty punktów jeszcze łatwiej niż przed rokiem.

Można to uznać za psuciem atmosfery, ale może najzwyczajniej w świecie przekazywaniem swoich obaw?

Jaroo1 04.03.2024 12:21

Cytat:

Wtedy do tego blamażu doprowadził niekompetentny trener i jego skandaliczne decyzje w tych dwóch meczach oraz poprzedzających je meczach z ŁKS i Ruchem. Dziś już tego trenera na szczęście nie ma, a więc ten czynnik odpada.
Masz na uwadze, że Rude 3 razy przegrał w barażach :D I nie sprawdzał się właśnie w tych końcowych momentach, czyli jest w tej kwestii kopią Sobola :D

Cytat:

Kolejnego ataku hejtu Jaroo, który nieźle manipuluje tekstami Wolfiego, a któremu tradycyjnie przeszkadza wszystko, co się udaje Królewskiemu i Rude oraz gotów byłby pogrążyć Wisłę, byleby tylko oni ponieśli klęskę (na co czeka z utęsknieniem i w tradycyjnej biegunce oraz chodzeniu po ścianach), nawet nie ma sensu komentować. W tym stanie emocjonalnym przewiduję, że szybko dołączy do Koalika w szpitalu Babińskiego czy innych Tworkach...
I ty z takimi urojeniami mówisz o Tworkach? :D

Manipuluje tekstami wolfiego :D Przecież ten zjeb kochał Wuja, a na Sobola, co miał taki same wyniki, a nawet ciut lepsze niż Wuja jechał :D No ale na to też masz jakaś swoją teorie, ze było inaczej.

Markus 04.03.2024 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1617514)
Masz na uwadze, że Rude 3 razy przegrał w barażach :D I nie sprawdzał się właśnie w tych końcowych momentach, czyli jest w tej kwestii kopią Sobola :D

Zatem na podstawie baranżu z Hiszpanii i Kostaryki z przeszłości można przesądzać jaki będzie wynik barażu w Polsce z zupełnie innym zespołem? A wynik w Lotto też? :rotfl::lol:

Albo czy w ogóle do baranży z udziałem Wisły dojdzie, bo na dzień dzisiejszy może jeszcze nawet awansować bezpośrednio… Ty byś zapewne się wtedy zapłakał z nieszczęścia, że ten wstrętny Królewski będzie się cieszył i triumfował… :evil: Obok Stoperanu ktoś Cię będzie musiał wtedy zaopatrzyć w porządną dawkę Nervosolu, pomyśl o tym zawczasu :-D

Jaroo1 04.03.2024 15:00

No to mógł zostać Sobol. Baraże by na pewno przeszedł o zaprawiony w boju i to na polskim podwórku więc drugi raz by się nie pomylił :D

krysztal 04.03.2024 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1617536)
Zatem na podstawie baranżu z Hiszpanii i Kostaryki z przeszłości można przesądzać jaki będzie wynik barażu w Polsce z zupełnie innym zespołem? A wynik w Lotto też? :rotfl::lol:

Albo czy w ogóle do baranży z udziałem Wisły dojdzie, bo na dzień dzisiejszy może jeszcze nawet awansować bezpośrednio… Ty byś zapewne się wtedy zapłakał z nieszczęścia, że ten wstrętny Królewski będzie się cieszył i triumfował… :evil: Obok Stoperanu ktoś Cię będzie musiał wtedy zaopatrzyć w porządną dawkę Nervosolu, pomyśl o tym zawczasu :-D

Można tez nawet do baraży się nie doczłapać

pepe72 04.03.2024 19:15

Staty po kolejce (zakładam, że skoro do przerwy jest 4:0 to Lechia nie straci punktów).
Kod:

Wisła Kraków      razem  dom  wyjazd
kolejka            22      12    10
punkty            37      22    15
średnia            1,68    1,83  1,50
Procent meczów    65%         
             
Baraże            52 
Brakuje            15 
średnia na mecz    1,25
             
7 miejsce (pkt)    34 
zostało meczów    12 
przewaga            3 
możemy tracić      0,25 
             
2 miejsce (pkt)    41 
zostało meczów    12   
brakuje punktów    4   
potrzebna średnia+  0,33 
             
awans vice        63 
Brakuje            26
średnia na mecz    2,17
najwcz. w kolejce  31


Markus 04.03.2024 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1617539)
Można tez nawet do baraży się nie doczłapać

Może być i tak. Niektórzy tu na forum byliby wtedy jak widać wniebowzięci, mogliby wreszcie odstawić Stoperan. :evil:

Jaroo1 04.03.2024 20:00

Cytat:

Może być i tak. Niektórzy tu na forum byliby wtedy jak widać wniebowzięci, mogliby wreszcie odstawić Stoperan.
Ale w przyrodzie wszystko wychodzi na zero. Jedni by odstawili stoperan, za to ty byś zaczął taką sraczkę mieć, że aż byś po ścianach chodził. :D
Zresztą po farcie ze Stalą i blamażu z Tychami już się zamknąłeś na jakiś czas i udawałeś, że cię nie ma. Teraz PP zahamował twoją sraczkę i nawet te męczarnie wygrane z Odrą.

Markus 04.03.2024 20:31

Chyba muszę skorzystać z rady kilku innych forumowiczów i zacząć używać ignora, bo reagowanie na kolejne bzdury i brednie wypisywane przez Jaroo zaczyna zakrawać na jakiś masochizm i jest zwykłą stratą czasu :-D

Drozd 04.03.2024 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1617558)
Ale w przyrodzie wszystko wychodzi na zero. Jedni by odstawili stoperan, za to ty byś zaczął taką sraczkę mieć, że aż byś po ścianach chodził. :D
Zresztą po farcie ze Stalą i blamażu z Tychami już się zamknąłeś na jakiś czas i udawałeś, że cię nie ma. Teraz PP zahamował twoją sraczkę i nawet te męczarnie wygrane z Odrą.

Myślisz, że coś wskórasz sabotażysto zasrany? Swoim jałowym biadoleniem :). Nic to nie da bo najgorsze już za nami. Na 4 mecze wygraliśmy trzy drużyna się rozkręca i nabiera pewności. Choćbyś pływał w swojej sraczce po uszy efekt będzie jeden, uśmiech politowania coraz większej grupy kibiców czytających te brednie. Blamażu z Tychami? :rotfl: Debil w czystej postaci. :)

Jaroo1 04.03.2024 21:32

No jak widac odpowiadasz i kał ci z buzi leci więc coś tam wskórałem :D

Drozd 04.03.2024 21:50

Myślisz jasiu, że będziesz brednie wypisywał i nie będzie adekwatnej reakcji? Ignor na którego zasługujesz nie załatwia sprawy. Mącisz i podjudzasz od samego początku, a efektu nie ma :rotfl:

Musisz się bardziej postarać.

Jaroo1 04.03.2024 21:56

Jesteś bohaterem, na którego to forum idiotów nie zasługuje.

leszekpw 04.03.2024 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1617560)
Chyba muszę skorzystać z rady kilku innych forumowiczów i zacząć używać ignora, bo reagowanie na kolejne bzdury i brednie wypisywane przez Jaroo zaczyna zakrawać na jakiś masochizm i jest zwykłą stratą czasu :-D

Polecam. Podziwiam, że masz zdrowie do tego typu dyskusji z trollem. Przeciez tylko go tym nakręcasz. On potrzebuje atencji. Ja mam swiety spokoj i nie muszę czytać wysrywów tego idioty. Może to miłośnik klubu z drugiej strony Błoń, kto wie...

Markus 04.03.2024 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1617566)
forum idiotów

Czyżby Jaroo mimowolnie przyznał, że uważa osoby piszące na forum za idiotów? W sumie nic zaskakującego, dziwi tylko, że dopiero teraz zdobył się na powiedzenie wprost, co sądzi o udzielających się tutaj kibicach Wisły, których coraz bardziej rozpaczliwie i siermiężne próbuje buntować zarówno przeciwko Królewskiemu jak i Rude.:rotfl:

Widać, że coraz mocniej zżera go frustracja, iż wychodzi mu to gorzej niż chciałby :-D

No jakże mi przykro. Wiecie już, co o Was Jaroo naprawdę myśli.:evil:

PS. Leszek, coraz bardziej mnie przekonujesz do tego kroku ;)

Jaroo1 04.03.2024 22:22

Ty na prawdę Markus jesteś taki przyjebany czy udajesz?
Nawet nie wiesz tego, ze Królewski dumnie uznał, ze to jest forum idiotów?

Na prawdę, tobie jak się czegoś nie napisze łopatologicznie to ty nie ogarniesz, a i z tym bywa problem bo przecież jak coś ci się w głowie ubzdura, to i tak nikt i nic ci nie przetłumaczy.

Przecież jak Królewski ci w mordę pluł połamanym Ghańczykiem, który miał być lekiem na plagę kontuzji, to mówiłeś, że deszcz pada i jest dobrze, chłopaki dobrze robią.

Jaroo1 04.03.2024 23:13

Jak już zacząłem wyjaśniać odklejeńców - wolfyego - to może czas na kolejnego zjeba i po.......eńca, do kolekcji z wolfym, markusem i drozdem - leszekpw. Kilka wpisów:

Przed meczem z Arką:
Po wygranej świni z Tychami
Cytat:

To Arka już nam pokazala bye bye. Jeszcze nas dobiją za tydzień.
2 dni później:
Cytat:

Minimum remis. Tym bardziej, że za plecami jest sporo chętnych do 6 stki.
Wpisy z dzisiaj:
Cytat:

Rude jest super.
Cytat:

Dalej niektórzy mają srakę, że nie przyszedł ktoś z PMS.
Przed meczem pucharowym:
Cytat:

A gdzie tu optymizm? Wiadomo, że dostaniemy wciry od Widzewa, co nie znaczy, że mają się położyć i oddać mecz już przed.
Cytat:

Przegramy i to ostro, szczegolnie jak mamy wyjść z drewniakiem Sobczakiem.
Cytat:

Do boju Wisła. Do boju Raton, pokaż prześmiewcom, że potrafisz bronić, na tke ekstraklasowego zespołu.
Wpisy w odstępie kilku godzin. Leki zaczęły działać? A może przestały?

Cytat:

Widać, że jest potencjał, kwestia motywacji. Może powinni grać na dwóch napastnikow?
Hmm pierwszy napastnik to Rodado, a drugi? Ten drewniak Sobczak? Bo jeszcze 9 godzin wcześniej tak o nim pisał.

Cytat:

Goku wypier...c na ławkę i grać na dwójkę napastnikow.
Mowa nienawiści :D w stosunku do Goku

Cytat:

Bo Rude myśli, w przeciwieństwie do Sobola. W końcu mamy ograniętego trenera. A bezcennym jest wygrana nad butnym Myśliwcem.
Mowa miłości w stosunku do nowego trenera

Cytat:

Zamknięcie mord hejterom choć na chwilę. Bezcenne.
Tutaj znowu mowa nienawiści, tym razem w stosunku do samego siebie. Leszek, akceptujesz siebie? Kochasz siebie?

29 lutego godzina 12.
Cytat:

Walczyć, gryzc trawe jak z Widzewem, a będzie dobrze. Trenera mamy, teraz tylko z głową piłkarze dojechać.
Trenera mamy teraz (tak markus usunąłem przecinek, żebyś się zaraz nie zesrał o to przypadkiem)

Przed meczem z Tychami:
Cytat:

Remis góra.
Po meczu z Tychami, 23 lutego, godz 22

Cytat:

Rude, Kiko, Krolewski wypierd... Nie wierze w ten zespol, tego trenera.
Mowa nienawiści, znany nam wszystkim hejt :D Dobrze, że trenera mamy teraz, bo jak widać 6 dni wcześniej trenera nie mieliśmy.

Cytat:

Niestety ale hiszpanie się w Wiśle nie sprawdzają i się nie sprawdzą. Trzeba było zatrudnić charakternych polskich wyrobników i tyle.
A Goku to też zupełnie nieudany transfer. Możemy marzyć o awansie, hiszpanie nie mają psychy w decydujących momentach. Trener poleci po kilku meczach i zostaniemy z Jopem. Chyba, że Królewicz znów będzie rękami, nogami bronił swej decyzji jak z Sobolem.
Kurde, to z 24 lutego, tu też trenera nie mieliśmy. Jak widać jeszcze tydzień temu świat wg leszkapw wyglądał inaczej.

Cytat:

To jest klub mem do zaorania i początku od 4 ligi. Wszystko jest spierd...począwszy od polityki sportowej a kończąc na zwykłej kielbasie.
Cytat:

Jop jest bardziej kumaty niz ten cały Rude
Rude won

Cytat:

A po co na dłuzej? Jak nie awansujemy, witaj IV liga, tam będzie zupełnie inny sklad.
Leszek i jego optymizm

Cofamy się o kolejne dni, tym razem przed Stalą. 19 lutego:

Cytat:

Oho, już się zaczęła nagonka na trenera. Macie rację, Kazio Moskal sprawiłby, że graliby od 1 meczu jak cud.
Z pustego to i salomon nie naleje. Mamy w ciul kiepski skład, a tacy grajkowie jak Jaroch czy Łasicki już dawno powinni wyp...
Leszek 19 lutego jedzie po Leszku z 24 lutego

Cytat:

I będzie tak samo. Tychy remis, przegrane z Odrą i Arką oraz wygrana z Miedzią.
Chwilowe czarnowidztwo

Wsparcie dla Dudy
Cytat:

To tylko jeden mecz, nie ma się co podniecać. Każdemu może przytrafić się jeden gorszy mecz. I tak za chwilę wszystko wróci do normy, Duda będzie cienki jak zwykle
Obrońca Ratona jeszcze w połowie lutego mówił:
Cytat:

K...a zeby w Hiszpanii nie było bramkarza do wyjęcia na lepszym poziomie niż Raton?? Kikuś wtf??
Po kontuzji Brody i braku ściągnięcia kolejnego bramkarza:
Cytat:

Każdy dzien zwłoki przybliza Ratona do pierwszej jedenastki. Jupi
Hejt na prezesa:
Cytat:

Mamy już to zastępstwo za Brodę, czy jaruś czeka na święty nigdy. Moze AI jeszcze nie wylosowała??
Cytat:

A żebyś wiedział. Dalej jestem na stanowisku, że nic nas dobrego z tym włascicielem nie czeka i prędzej czy później wylądujemy w IV lidze. I nie jestem w tych sądach odosobniony.
Cytat:

Nie ja jestem wlascicielem. Jak go nie stać niech sprzeda klub komu innemu, mądraliński.
Cytat:

Niestety ale to musi wszystko pierd...ć i zacząć od IV ligi, by budować od podstaw. I tak zapewne kiedyś będzie. Do tego czasu Jaro będzie pożyczał kasę, brylował na salonach i mydlił nam oczy, przedłużając agonię klubu. Żadnej sprzedaży póki co tu nie będzie. Aż stwierdzi, że finansowo już nie daje rady.
Cytat:

Socios h... mogą. Są tylko dostarczycielem dofinansowania klubu. Naiwne baranki, ktore Krolewski wykorzystuje.haha
W grudniu Sobczak nie był drewniany a Rodado można było opchnąć Lechowi:

Cytat:

Jak dla mnie Sobczak jest bardziej efektywny. Jeśli bedzie ktoś chciał Rodado, sprzedawač z pocalowaniem ręki.


Wszystkie wpisy oprócz ostatniego są w lutego tego roku. Dalej mi już się wklejać i szukać nie chce.

Co można powiedzieć o takim człowieku? Hejter? Chorągiewka? Szmata?

Od pewnego czasu zauważyłem, że coś złego dzieję się z tym forum. Ludzie chorzy psychicznie, z jakimiś urojeniami, zmieniający zdanie w zaleznosci od pogody czy od tego jak leki zaczną działać/przestaną działać dobrali się w takie towarzystwo i próbują osądzać innych, medrkować. Problem w tym, że wszystkie wpisy są widoczne i sprzeczne, do tego co sami głoszą i szybko można ich powyjaśniać.

Mi się właśnie dzisiaj zebrało na takie wyjasnianie szmat z tego kółeczka wspólnej adoracji wolfy, lesio, markus, drozd - także przepraszam za spam ale musiałem te szmaty podsumować.

leszekpw zwykła szmata i chorągiewka, w zanleżności od wyników hejtuje albo chwali trenera, piłkarzy itp. Inaczej, zawsze można zmienić pogląd, ale nie co kolejkę, a tak się zachowuje leszekpw vel szmata.

leszekpw 04.03.2024 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1617568)
Czyżby Jaroo mimowolnie przyznał, że uważa osoby piszące na forum za idiotów? W sumie nic zaskakującego, dziwi tylko, że dopiero teraz zdobył się na powiedzenie wprost, co sądzi o udzielających się tutaj kibicach Wisły, których coraz bardziej rozpaczliwie i siermiężne próbuje buntować zarówno przeciwko Królewskiemu jak i Rude.:rotfl:

Widać, że coraz mocniej zżera go frustracja, iż wychodzi mu to gorzej niż chciałby :-D

No jakże mi przykro. Wiecie już, co o Was Jaroo naprawdę myśli.:evil:

PS. Leszek, coraz bardziej mnie przekonujesz do tego kroku ;)

Przecież w co drugim poście wyzywał tu niejedną osobę, która ma odmienne zdanie niż jego, od idiotów, debili. Nir zauważyłeś??

Jaroo1 04.03.2024 23:30

Leszek idioto, wyłączaj ignora i czytaj jaki jesteś hejter, chorągiewka i szmata.

krysztal 04.03.2024 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1617572)
Jak już zacząłem wyjaśniać odklejeńców - wolfyego - to może czas na kolejnego zjeba i po.......eńca, do kolekcji z wolfym, markusem i drozdem - leszekpw. Kilka wpisów:

Przed meczem z Arką:
Po wygranej świni z Tychami


2 dni później:


Wpisy z dzisiaj:




Przed meczem pucharowym:






Wpisy w odstępie kilku godzin. Leki zaczęły działać? A może przestały?



Hmm pierwszy napastnik to Rodado, a drugi? Ten drewniak Sobczak? Bo jeszcze 9 godzin wcześniej tak o nim pisał.



Mowa nienawiści :D w stosunku do Goku



Mowa miłości w stosunku do nowego trenera



Tutaj znowu mowa nienawiści, tym razem w stosunku do samego siebie. Leszek, akceptujesz siebie? Kochasz siebie?

29 lutego godzina 12.


Trenera mamy teraz (tak markus usunąłem przecinek, żebyś się zaraz nie zesrał o to przypadkiem)

Przed meczem z Tychami:


Po meczu z Tychami, 23 lutego, godz 22



Mowa nienawiści, znany nam wszystkim hejt :D Dobrze, że trenera mamy teraz, bo jak widać 6 dni wcześniej trenera nie mieliśmy.



Kurde, to z 24 lutego, tu też trenera nie mieliśmy. Jak widać jeszcze tydzień temu świat wg leszkapw wyglądał inaczej.





Rude won



Leszek i jego optymizm

Cofamy się o kolejne dni, tym razem przed Stalą. 19 lutego:



Leszek 19 lutego jedzie po Leszku z 24 lutego



Chwilowe czarnowidztwo

Wsparcie dla Dudy


Obrońca Ratona jeszcze w połowie lutego mówił:


Po kontuzji Brody i braku ściągnięcia kolejnego bramkarza:


Hejt na prezesa:










W grudniu Sobczak nie był drewniany a Rodado można było opchnąć Lechowi:





Wszystkie wpisy oprócz ostatniego są w lutego tego roku. Dalej mi już się wklejać i szukać nie chce.

Co można powiedzieć o takim człowieku? Hejter? Chorągiewka? Szmata?

Od pewnego czasu zauważyłem, że coś złego dzieję się z tym forum. Ludzie chorzy psychicznie, z jakimiś urojeniami, zmieniający zdanie w zaleznosci od pogody czy od tego jak leki zaczną działać/przestaną działać dobrali się w takie towarzystwo i próbują osądzać innych, medrkować. Problem w tym, że wszystkie wpisy są widoczne i sprzeczne, do tego co sami głoszą i szybko można ich powyjaśniać.

Mi się właśnie dzisiaj zebrało na takie wyjasnianie szmat z tego kółeczka wspólnej adoracji wolfy, lesio, markus, drozd - także przepraszam za spam ale musiałem te szmaty podsumować.

leszekpw zwykła szmata i chorągiewka, w zanleżności od wyników hejtuje albo chwali trenera, piłkarzy itp. Inaczej, zawsze można zmienić pogląd, ale nie co kolejkę, a tak się zachowuje leszekpw vel szmata.

Czekaj ja mu to zacytuje ;)

krysztal 04.03.2024 23:45

No niestety cytuję tylko Ciebie ale może się domyśli.Swoją drogą nie przypuszczałem,że to taka chorągiewka

leszekpw 04.03.2024 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1617562)
Myślisz, że coś wskórasz sabotażysto zasrany? Swoim jałowym biadoleniem :). Nic to nie da bo najgorsze już za nami. Na 4 mecze wygraliśmy trzy drużyna się rozkręca i nabiera pewności. Choćbyś pływał w swojej sraczce po uszy efekt będzie jeden, uśmiech politowania coraz większej grupy kibiców czytających te brednie. Blamażu z Tychami? :rotfl: Debil w czystej postaci. :)

Nie no w punkt.

Jaroo1 05.03.2024 00:01

Cytat:

No niestety cytuję tylko Ciebie ale może się domyśli.Swoją drogą nie przypuszczałem,że to taka chorągiewka
Dziękuję za zacytowanie, niech Ci Bóg w wężach wynagrodzi.

Tu każdy z grona Markus-drozd-wolfy-lesio - to szmata i chorągiewka.

Nawet jak przyjmiemy, że jadę po bandzie z Rude i Królewskim (od momentu jak już zauważyłem, że gościu kłamie co chwila i za dużo pajacuje w mediach), że przesadzam, to taka szmata jak wolfy nie ma prawa się odzywać skoro sam hejtował Sobola, a wychwalał Brzęczka, Markus szmata, która mnie pomawiała, że ja jestem jakiś pro PMS, że bronię jakichś układów w polskim bagienku. No i w ogóle to pisanie ze 3 miechy przez Markusa w każdym temacie, że tylko trener z Hiszpanii tu może pomóc (gościu co komuś sugeruje, ze jest 100% pro PMS, sam jest 100% ale pro zagraniczna myśl szkoleniowa), drozd - pierwsza szmata, która to nawymyślała na mnie i non stop coś pieprzy, ze ja Hyballę zwolniłem, no i ogólnie zjeb, który jak coś sobie wymyśli o zapieprzaniu itp to już nie ma zmiłuj. Dołączył do nich chorągiewka lesiu.

No i te zjeby jedyne co potrafią to pisać swoje mądrości i się po plecach poklepywać. Np taki zjeb Markus - nie obrażam Cię, mówię jedynie prawdę, no bo zobacz - taki Markus będzie mówił, że ja jestem chory, hejter, sraczka i z lesiem się klepią po pleckach, przytakują sobie, a Lesio w 2 tygodnie już powiedział wszystko co złe i dobre na Jopa, Rudego, Sobczaka, Rodado i Krolewskiego. No zjeby. Markus mnie wyjaśnia, ze jestem chorym hejterem, a trzyma z leszkiem, który w dużej mierze zachowuje się tak samo jak ja. Jaja.

Ale tak jak napisałem, chorzy ludzie opanowali to forum. Zwykłe chorągiewy.

Cytat:

Karherop, pomylić się w przewidywaniach -ludzka rzecz. A jechać po Wiśle w każdym poście i mieć z tego satysfakcję jak jaroo1, to zupełnie inna sprawa.
A jeszcze to mi umknęło a jest bekowe. Gościu po wygranej z Widzewem, upomniany przez Karherop'a, że ruga hejterów, a sam mówił, e będzie dramat w tym meczu.

To napisał typ, co po meczu z Tychami wywalił jaja na Rudego, Hiszpanów, całą Wisłę, kazał im wypierdalać, a za kilka dni po meczu z Widzewem zaczął lizać rowa Rudemu i społce.
Czyli tak, wygraliśmy ze Stalą, wystarczyła jedna porażka z Tychami aby lesiu się zesrał i jedna wygrana z Widzewem aby znowu chorągiewka sie przestawiła.

No i jak ja piszę źle to jest hej, jak lesiu mówi zeby wypierdalać i jedzie po dudzie, Sobczaku itp to nie jest hejt tylko opinia.

pepe72 05.03.2024 02:49

Chłopaki, idźcie się napier*alać w innym temacie.
W każdym razie z tematami innymi niż statystyczne.

Drozd 05.03.2024 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1617569)
Ty na prawdę Markus jesteś taki przyjebany czy udajesz?
Nawet nie wiesz tego, ze Królewski dumnie uznał, ze to jest forum idiotów?
.

Po sraczce, którą prezentujesz zupełnie mu się nie dziwię. Problem w tym że babrzesz papiery reszcie normalnych użytkowników.

Drozd 05.03.2024 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1617581)
Chłopaki, idźcie się napier*alać w innym temacie.
W każdym razie z tematami innymi niż statystyczne.

Zwróć uwagę kto zaczął zapaskudzać ten temat. Ostatni wolny od propagandowych bredni.

Ale to wszystko w dobrej wierze.

redrum 05.03.2024 20:44

Aktualne szanse na awans.

Trzeba w piątek zrzucić świnie z tej trajektorii.


https://i.imgur.com/mSlo12x.jpeg

masada 05.03.2024 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1617536)
Zatem na podstawie baranżu z Hiszpanii i Kostaryki z przeszłości można przesądzać jaki będzie wynik barażu w Polsce z zupełnie innym zespołem? A wynik w Lotto też? :rotfl::lol:

Proszę mnie nie zapisywać do obozu hejterów Rude, ale mimo to pozwolę sobie na uwagę, że gdyby wynik tamtych baraży był odwrotny, to z pewnością powstrzymałbyś się z używaniem tego argumentu jako koronnego, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu? :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl