Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

wiertar 24.11.2008 20:16

dzieki, 10 znakow

MackoTSW_(konto_usuniete) 24.11.2008 20:41

Gdzie kupie najtańsze race w Krakowie?

Rainbow 24.11.2008 20:55

1 Załącznik(ów)
Orientuje się ktoś jaki może być koszt uszycia takiej flagi: Załącznik 898

Z góry Dzięki za odp.

Kurt 24.11.2008 23:38

Potrzebuję kogoś, kto wykona mi projekt szalu... tzn. ja mam pomysł, a potrzebuje, żeby ktoś ten szalik profesjonalnie zaprojektował... Bardzo proszę na PRIV tylko użytkowników, z jakimś stażem na forum ;)

mic 25.11.2008 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szali (Post 633635)
A tu moje pytanie. Jestem kompletnie zielony w sprawach udostępniania, przez różne serwisy typu RapidShare, miejsca do wrzucania plików. I podczas pobierania z Rapida jak wiadomo zachęcają Nas do zakupu Premiowanego konta, aby nie mieć limitów w ściąganiu, etc. Ceny są podane i na ten przykład za 30 dniowe konto musimy zapłacić 7 euro, co w przeliczeniu na PLN wynosi 3,88 * 7 = 27 zł (na dzień 24.11.08), czemu więc np na Allegro ludzie oferują takie samo konto - 30 dniowe - za cenę 19 zł? (A przecież Ci sprzedawcy z Allegro muszą jeszcze na tym zarabiać)
Więc, czy mógłby mi to ktoś kumaty wytłumaczyć?
Byłbym bardzo wdzięczny.

Jak wykupujesz konto na allegro, za te ok 7 ojro, to dostajesz jeszcze takze 1000 punktow. Jak uzbierasz 10000 punktow masz gratis konto miesieczne. Wiec dziala to mniej wiecej na takiej zasadzie, ze to "darmowe" tez sprzedaja, w sumie jedno konto ich tam kosztuje cos z 18zl. Na jednym koncie sa do przodu moze 1zl. Kiedys na allegro chodzily po cenie normalnej, ale jak wiadomo konkurencja nie spi

---------------------------

Filmy DVD (iso) najlepiej nagrywac na DVD+R czy -R ?

WzT 25.11.2008 10:56

Wie ktoś może gdzie znajdę metody heurystyczne? Na necie jest tego bardzo mało co najwyżej 15 a potrzebuje tych metod o wiele więcej. Jeśli ktoś wie gdzie znajdę albo zna chociaż jakiś tytuł książki w której będą te metody to proszę o pomoc.

dymek_nhs 25.11.2008 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 633943)
Filmy DVD (iso) najlepiej nagrywac na DVD+R czy -R ?

Rzuć hasło w google dvd+r dvd-r różnice dużo o tym mowa ! Osobiście mi się wydaje ze te formaty się praktycznie niczym nie różnią efekt nagrania będzie taki sam przy + i - . Ktoś mi to kiedyś tłumaczył ze - wypalane są od środka a + od zewnątrz ale to chyba jakaś bzdura

mic 25.11.2008 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 634076)
Rzuć hasło w google dvd+r dvd-r różnice dużo o tym mowa ! Osobiście mi się wydaje ze te formaty się praktycznie niczym nie różnią efekt nagrania będzie taki sam przy + i - . Ktoś mi to kiedyś tłumaczył ze - wypalane są od środka a + od zewnątrz ale to chyba jakaś bzdura

wiem jakie sa roznice miedzy + a -. Moje pytanie dotyczylo czego uzywac do nagrywania filmow, na podstawie wlasnych doswiadczen

ED: dzieki premier

Arkas 25.11.2008 18:18

Mam pytanko, nie wie może ktoś gdzie można kupic książkę "Sycylijczyk? Mario Puzo?? W empiku nie ma, w innych księgarniach też...

pan_premier 25.11.2008 18:26

Arkas
http://allegro.pl/item481265956_sycy...ario_puzo.html ->tu


mic
co do DVD z tego co pamietam, to - jest powszechniejszy, wiecej odtwarzaczy go obsługuje, nie sądze zeby była róznica dotyczaca trwałosci nagrania czy cos...

AOT 25.11.2008 18:50

Opłaca sie kupić coś takiego http://www.allegro.pl/item485958940_...gwar_fvat.html
ale za cene 100 zł i z 2GB karta pamieci z mapami całej europy ? Bo dostałem taka propozycje i zastanawiam się.

UW&I 25.11.2008 19:25

Czym dojechać z okolic dworca na ulicę Prądnicką do szpitala, w miarę możliwości bez przesiadek?

Kamil_mchw 25.11.2008 19:25

jaki jest wg. was najlepszy program p2p na viste?? bo dotychczas używałem bearshare ale ten nie chce mi się zainstalować:/

mic 25.11.2008 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 634101)
jaki jest wg. was najlepszy program p2p na viste?? bo dotychczas używałem bearshare ale ten nie chce mi się zainstalować:/

Ja uzywam FlashGet (glownie do sciagania z RS, ale p2p tez smiga)

Kamil1906tsw 25.11.2008 19:56

Witam,mam takie pytanko orientuję się ktoś ile mniej więcej osób już się zapisało na wyjazd do Chorzowa?:-D

Norek 25.11.2008 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UW&I (Post 634100)
Czym dojechać z okolic dworca na ulicę Prądnicką do szpitala, w miarę możliwości bez przesiadek?

Na prądnickiej są dwa szpitale. Do obu dojedziesz każdym tramwajem, który jedzie w kierunku Krowodrza Górka.

Jeżeli do Narutowicza to wysiadasz na Prądnickiej (tak też się zwie przystanek) i masz 200 metrów do szpitala.

Jeżeli do Jana Pawła II to jedziesz do końca i idziesz ulicą Fieldorfa - Nila, nie więcej niż 400 metrów.

Arturo Qr2nów 25.11.2008 20:02

Kamil1906:

Może i głupia odpowiedź, ale jedyna słuszna - zdecydowanie za mało!

Kamil1906tsw 25.11.2008 20:24

Tego się właśnie obawiam ze nie osiągniemy w Chorzowie fajnej liczby,a szkoda...Ale na siłę nie znajdziemy tych 3000 ludzi:-P

3michal_04 25.11.2008 21:03

czy na meczu z Mizo bedzie mozna zakupic nowa Forze?

dostuffca 25.11.2008 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UW&I (Post 634100)
Czym dojechać z okolic dworca na ulicę Prądnicką do szpitala, w miarę możliwości bez przesiadek?

opcję tramwajową już opisał Norek. Możesz jeszcze podjechać autobusem 115 lub 287 (przystanek przy dolnej płycie RDA) - do Narutowicza wysiadasz na przyst. Narutowicza (na tyłach Kauflandu), do JP2 na przystanku Zdrowa.

Kamil_mchw 25.11.2008 21:46

tak w przerwie meczu LM chciałem sobie wejść zobaczyć wyniki pozostałych meczów... włączam mozille a tu takie coś:
Przepraszamy!
Program Firefox uległ awarii w wyniku błędu. Przy następnym uruchomieniu nastąpi próba przywrócenia otwartych okien i kart.
Aby pomóc nam zdiagnozować i naprawić ten problem, można przesłać zgłoszenie awarii.
Szczegóły

i są do wybioru 2 opcje:
zakończ firefox albo uruchom ponownie firefox

przeinstalowałem już i dalej to samo...
jak to naprawić?? ;]
tylko nie piszcie rzeczy typu... "zacznij używać IE, lub opere itp." pozdro

WiselkaMLP 25.11.2008 21:47

czy mozna normalnie wjechac w ulice sniadeckich na grzegorzkach aby dojechac do kopernika czy sa jakies szlabany itp??

AOT 25.11.2008 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 634157)
tak w przerwie meczu LM chciałem sobie wejść zobaczyć wyniki pozostałych meczów... włączam mozille a tu takie coś:
Przepraszamy!
Program Firefox uległ awarii w wyniku błędu. Przy następnym uruchomieniu nastąpi próba przywrócenia otwartych okien i kart.
Aby pomóc nam zdiagnozować i naprawić ten problem, można przesłać zgłoszenie awarii.
Szczegóły

i są do wybioru 2 opcje:
zakończ firefox albo uruchom ponownie firefox

przeinstalowałem już i dalej to samo...
jak to naprawić?? ;]
tylko nie piszcie rzeczy typu... "zacznij używać IE, lub opere itp." pozdro

kompletnie sie na tym nie znam, ale mnie pomogło ponowne uruchomienie windowsa w trybie awaryjnym. potem po powrocie do normalnego wszystko już śmigało.

swirson 25.11.2008 22:08

Co za pedzie komentuj ligę mistrzów na nsport?

Kamil_mchw 25.11.2008 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 634161)
kompletnie sie na tym nie znam, ale mnie pomogło ponowne uruchomienie windowsa w trybie awaryjnym. potem po powrocie do normalnego wszystko już śmigało.


nic nie dało:/ ma ktoś może jakiś inny pomysł jak to naprawić??

.:MEDALIK:. 25.11.2008 23:39

Można w Krakowie dostać Absynth?

Kamil_mchw 25.11.2008 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez .:MEDALIK:. (Post 634204)
Można w Krakowie dostać Absynth?

w każdym lepszym sklepie monopolowym... ale to na pewno nie będzie taki jaki można dostać np. w czechach:] (czyli ze znacznie większą ilością tujonu)

TSW Fanatyk 26.11.2008 09:38

Gdzie można kupować Forze Wisła?(oprócz kupowania na meczach )

wisłaWieczysta dzięki

wisłaWieczysta 26.11.2008 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 634226)
Gdzie można kupować Forze Wisła?(oprócz kupowania na meczach )


w punktach w M1 i Carrefour Czyżyny w Fanatyku i chyba w Wiślackim Świecie

Arteka1906 26.11.2008 11:15

Mam pytaniem do uzytkownikow opery. Usunałem pasek, w ktorym wpisuje sie adres strony :D Jak go przywrocic ?? Szukam po opcjach ale cos nie moge znalezc, google tez nie pomaga...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl