![]() |
Po co było zmieniać obecny dedykowany model ? Wystarczyło zaszyć herb Spółki Akcyjnej Białą Gwiazdą a teraz mamy prawie takie same jak w Kraksporcie za 109 zł ... http://www.kraksport.com/6077,adidas...ono-bialy.html
|
No dalej nie mogę zrozumieć bo co gwiazda jest w tym czerwonym kole w strojach koloru ....czerwonego...
|
Trzymać takie sam stroje, przez trzy sezony nawet dla ''JAKIEJŚ TAM DRUŻYNY''? To byłby wstyd dla Adidasa. Nie ma na szans.
No nie wiem, w Warszawie celem dla kibiców jest by Adidas dawał nowe stroje co sezon. |
Mi się tam podobają. Mogło być lepiej, na przykład ta "V-ka" prezentowana tutaj na forum, ale jest ok.
Biała Gwiazda nadaje uroku. |
a ta obwódka nie jest po to by móc zastrzec gwiazdę jako symbol ?
|
Cytat:
|
Cytat:
a do Ciebie dawid "ch*ja widziałeś, bo w d*pie byłeś" - odpowiedź na Twoje oglądanie nowych koszulek |
Nowe koszulki nie są złe, jedynie szkoda że są standardowymi z katalogu. Mogliby je bardziej urozmaicić. Łata na czerwonej koszulce zrobiona chyba tylko po to, żeby wyróżniać się od innych koszulek z BG.
Dla mnie niedoścignionym ideałem są stroje Umbro z 2006/2007: http://historiawisly.pl/wiki/images/...a-Iraklis2.jpg |
Cytat:
zaraz będzie się wypierał "jest sponsor"- sponsor jest tylko dalej ten sam od kilku lat |
Cytat:
A może chodziło mu o "podkreślenie", a nie "zastrzeżenie". |
Cytat:
http://farm6.staticflickr.com/5342/9...5ddb59eb_o.png |
na stronie krakowskiego oddziału szechtera mozna zobaczyc duzo zdjęć nowych koszulek + oklejka
na ramieniu jest nowe logo i logo nc+ orazi stare rozowe mega chujowe tam gdze bylo |
Cytat:
Cytat:
. http://images33.fotosik.pl/718/3b44d02cf0f23441.jpg |
Cytat:
|
Sądzę że ta obwódka(widoczna) była niezbędna do tego ,aby gwiazda mogła się znajdować na koszulce . Możliwe że zastrzeżony jest znaczek białej gwiazdy w kółeczku czerwonym, a nie samej białej gwiazdy. Więc generalnie powstrzymałbym sie z tymi komentarzami ,że żenada itd..
|
KonRado koncepcja --- czemu musza byc cale biale...czemu wlasnie nie moze byc cos jak ta zeby wyeliminowac te durne obramowki:
http://wis.la/ydgki |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjecia/461/281.jpg |
Cytat:
I jeszcze byl drugi (czy ten sam) co mowil ze stroje beda z Tico i sponsorem bedzie Old Spice. |
Cytat:
|
przeciez wtedy BG była na 100lecie ,wiec jakby nie było krótki okres czasu
|
Zdjęcia nowych koszulek z Białą Gwiazdą: http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...22#photo-start
|
Cytat:
|
Dedyki to ma Ślaśk :) Ani Lega ani my ich nie mamy ;p Będą gdzieś w GK może?:P czy trzeba czekać jeszcze? Bo bym pomacał :P
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...12840793_n.jpg |
W WŚ powiedzieli że optymistycznie koszulki będą za miesiąc. Wydaję mi się że w wersji dla kibiców BG nie będzie naszyta na tym czerwonym kółku tylko normalnie
|
Nie narzekajmy , patrzcie jakie Zagłębie dostało :D
http://www.zaglebie-lubin.pl/sites/d...30712TF099.jpg Będą niczym drogowcy :) Ale ten model wyszedł spoko http://sklep.zaglebie-lubin.pl/media.../0/2013-76.jpg dlatego zawsze podobały mi się koszulki nike, bez udziwnień etc Na Legii widzę już podsumowali nasze, że z katalogu, a sami nie mają lepszych :) Grunt że BG jest, bo przecież o to nam chodziło :) |
Cytat:
|
nowosc nowosciami, ale nie rozumiem jak moze nie byc tych koszulek w sprzedazy?? I to nie predko beda, to jest dopiero pojebane
|
Moje podsumowanie:
Stroje są mierne. Nie chcę powiedzieć, że fatalne, mierne. Kiepskie, bardzo słabe. Wzór nienowoczesny, pospolity, te paski to już od 30 lat są w adidasie i Niemcy nadal nie potrafią zrobić niczego dobrego, a może potrafią, ale nie dla polskich drużyn. Wzór praktycznie jak koszulka ze sklepu pierwsza lepsza. Biały elemencik pod pachą też ograny setki razy. Inna sprawa - dalej worki. O ile lepiej wyglądają jakiekolwiek stroje dobrze dopasowane. Nie dość, że lepiej wyglądają, to są wygodniejsze, a złapać za taką koszulkę przeciwnikowi dwa razy trudniej. Na EURO wszystkie zdaje się ekipy miały świetnie dopasowane stroje, niezależnie od producentów. No cóż mierne koszulki, oby sezon chociaż przyzwoity. |
Pierwsze zdjęcie z meczu i jednak ta obwódka trochę się nie komponuje z koszulką i razi w oczy jakby nie mogli normalnie wszyć bez tego Białej Gwiazdy ...
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7400882155.jpg |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl