Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

heoij 13.07.2013 17:05

Po co było zmieniać obecny dedykowany model ? Wystarczyło zaszyć herb Spółki Akcyjnej Białą Gwiazdą a teraz mamy prawie takie same jak w Kraksporcie za 109 zł ... http://www.kraksport.com/6077,adidas...ono-bialy.html

63.5 Kg 13.07.2013 17:15

No dalej nie mogę zrozumieć bo co gwiazda jest w tym czerwonym kole w strojach koloru ....czerwonego...

Pawlak 13.07.2013 17:25

Trzymać takie sam stroje, przez trzy sezony nawet dla ''JAKIEJŚ TAM DRUŻYNY''? To byłby wstyd dla Adidasa. Nie ma na szans.

No nie wiem, w Warszawie celem dla kibiców jest by Adidas dawał nowe stroje co sezon.

Mario Nh 13.07.2013 17:29

Mi się tam podobają. Mogło być lepiej, na przykład ta "V-ka" prezentowana tutaj na forum, ale jest ok.
Biała Gwiazda nadaje uroku.

South 13.07.2013 17:42

a ta obwódka nie jest po to by móc zastrzec gwiazdę jako symbol ?

Wi$l@1906 13.07.2013 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 1322376)
a ta obwódka nie jest po to by móc zastrzec gwiazdę jako symbol ?

Ciekawa mysl ale wydaje mi sie ze to by bylo za malo zeby to "zastrzec". Czemu mozna by zastrzec Gwiazde tylko dlatego ze jest w kolku?

stalsanok1946 13.07.2013 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawid (Post 1321647)
Widziałem Koszulki :) Kapitalny wzór, a co najważniejsze Jest sponsor ;)

Apeluje do moderatora o nałożenie bana dla tego typa za sianie zamętu na forum i podawanie nieprawdziwych informacji

a do Ciebie dawid "ch*ja widziałeś, bo w d*pie byłeś" - odpowiedź na Twoje oglądanie nowych koszulek

vaazon 13.07.2013 17:59

Nowe koszulki nie są złe, jedynie szkoda że są standardowymi z katalogu. Mogliby je bardziej urozmaicić. Łata na czerwonej koszulce zrobiona chyba tylko po to, żeby wyróżniać się od innych koszulek z BG.

Dla mnie niedoścignionym ideałem są stroje Umbro z 2006/2007:
http://historiawisly.pl/wiki/images/...a-Iraklis2.jpg

19sebawro06 13.07.2013 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stalsanok1946 (Post 1322378)
Apeluje do moderatora o nałożenie bana dla tego typa za sianie zamętu na forum i podawanie nieprawdziwych informacji

a do Ciebie dawid "ch*ja widziałeś, bo w d*pie byłeś" - odpowiedź na Twoje oglądanie nowych koszulek


zaraz będzie się wypierał "jest sponsor"- sponsor jest tylko dalej ten sam od kilku lat

vaazon 13.07.2013 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wi$l@1906 (Post 1322377)
Ciekawa mysl ale wydaje mi sie ze to by bylo za malo zeby to "zastrzec". Czemu mozna by zastrzec Gwiazde tylko dlatego ze jest w kolku?

Hmm, bo BG jest zbyt ogólnikowym symbolem dla prawa? Gdyby była nagryziona, jak jabłko Apple'a, to co innego... oczywiście żartuję :P

A może chodziło mu o "podkreślenie", a nie "zastrzeżenie".

Kon®ado 13.07.2013 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wi$l@1906 (Post 1322349)
@El'kabat - nikt nie mowi o grze, wiadomo ze kazdy by chcial by grali jak najlepiej nie zalezne od koszulek. Tutaj mowimy szczegolnie o koszulkach. Estetycznie wyglada fatalnie i nie powiesz mi ze te z Krakbet nie sa lepsze (chodzi mi o BG i kolor czerwony).
@michu-k ...tak jak pisalismy (widocznie nie czytasz po kolei), mozna by zrobic np, czerwony pas przez cala piers, w kolorze czerwonym, zeby to jakos naturalnie wkomponowac w koszulke, i na tym BG. A reszte koszulki oczywiscie biale i tez bylo by.
Konr@do, wiem ze teraz to troche pozno, ale dalo by sie cos takiego zrobic? Biala koszulke z waskim (na szerokosc gwiazdy) czerwonym pasem na klatce (od boku do boku) i na tym dac BG bez kolka?

takie coś? (tak na szybko)
http://farm6.staticflickr.com/5342/9...5ddb59eb_o.png

szprotson 13.07.2013 18:10

na stronie krakowskiego oddziału szechtera mozna zobaczyc duzo zdjęć nowych koszulek + oklejka

na ramieniu jest nowe logo i logo nc+ orazi stare rozowe mega chujowe tam gdze bylo

heoij 13.07.2013 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wi$l@1906 (Post 1322377)
Ciekawa mysl ale wydaje mi sie ze to by bylo za malo zeby to "zastrzec". Czemu mozna by zastrzec Gwiazde tylko dlatego ze jest w kolku?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1322382)
Hmm, bo BG jest zbyt ogólnikowym symbolem dla prawa? Gdyby była nagryziona, jak jabłko Apple'a, to co innego... oczywiście żartuję :P

A może chodziło mu o "podkreślenie", a nie "zastrzeżenie".

Może gdyby dołożyli datę 1906 pod Białą Gwiazdą dałoby się to zastrzec ? Bo sama Biała Gwiazda to według mnie za mało i zbyt ogólne na "zastrzeżenie".
.
http://images33.fotosik.pl/718/3b44d02cf0f23441.jpg

Wi$l@1906 13.07.2013 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1322384)
takie coś? (tak na szybko)
wis.la/ur6ii

WLASNIE! Cos takiego! Czy to nie o niebo lepiej wyglada niz gwiazda w czerwonym kolku? A przeciez jest wiele mozliwosci, kompinacji zeby jakies "tlo" jak ten pasek wkomponowac w koszulke zeby dalej byla "biala" a Gwiazda nie musiala miec ramki

South 13.07.2013 18:33

Sądzę że ta obwódka(widoczna) była niezbędna do tego ,aby gwiazda mogła się znajdować na koszulce . Możliwe że zastrzeżony jest znaczek białej gwiazdy w kółeczku czerwonym, a nie samej białej gwiazdy. Więc generalnie powstrzymałbym sie z tymi komentarzami ,że żenada itd..

Wi$l@1906 13.07.2013 18:35

KonRado koncepcja --- czemu musza byc cale biale...czemu wlasnie nie moze byc cos jak ta zeby wyeliminowac te durne obramowki:

http://wis.la/ydgki

heoij 13.07.2013 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 1322393)
Sądzę że ta obwódka(widoczna) była niezbędna do tego ,aby gwiazda mogła się znajdować na koszulce . Możliwe że zastrzeżony jest znaczek białej gwiazdy w kółeczku czerwonym, a nie samej białej gwiazdy. Więc generalnie powstrzymałbym sie z tymi komentarzami ,że żenada itd..

Ale po co obwódka na czerwonej koszulce ? Na białej tak, ale na czerwonej, wyjazdowej czy bramkarskiej mogli normalnie wszyć w koszulkę jak Umbro na stulecie:

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjecia/461/281.jpg

Wi$l@1906 13.07.2013 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stalsanok1946 (Post 1322378)
Apeluje do moderatora o nałożenie bana dla tego typa za sianie zamętu na forum i podawanie nieprawdziwych informacji

a do Ciebie dawid "ch*ja widziałeś, bo w d*pie byłeś" - odpowiedź na Twoje oglądanie nowych koszulek

POPIERAM!!!

I jeszcze byl drugi (czy ten sam) co mowil ze stroje beda z Tico i sponsorem bedzie Old Spice.

South 13.07.2013 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1322402)
Ale po co obwódka na czerwonej koszulce ? Na białej tak, ale na czerwonej, wyjazdowej czy bramkarskiej mogli normalnie wszyć w koszulkę jak Umbro na stulecie:

Bo zastrzeżony jest symbol z czerwoną obwódka,wiec musi być widoczna ta obwódka. Dlaczego nie jest tak jak z umbro ? Sam jestem ciekaw ,może tam polegało to na jakimś określonym (krótkim) czasie używania BG i dlatego takie coś przeszło. Ciężko powiedzieć ,trzeba byłoby Bednarza zapytać :)

szprotson 13.07.2013 19:21

przeciez wtedy BG była na 100lecie ,wiec jakby nie było krótki okres czasu

Krzysztof 13.07.2013 19:21

Zdjęcia nowych koszulek z Białą Gwiazdą: http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...22#photo-start

GrzegorzTS 13.07.2013 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawid (Post 1322323)
Nowe stroje ;)
wis.la/emjui

Sponsorem jest Telefonika haha

Po tej ściemie ze sponsorem z Niemiec skrót SKWK ma nowe znaczenie Stowarzyszenie Kłamców Wciakającycj Kit.

Kon®ado 13.07.2013 19:34

Dedyki to ma Ślaśk :) Ani Lega ani my ich nie mamy ;p Będą gdzieś w GK może?:P czy trzeba czekać jeszcze? Bo bym pomacał :P
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...12840793_n.jpg

kangurekm 13.07.2013 20:01

W WŚ powiedzieli że optymistycznie koszulki będą za miesiąc. Wydaję mi się że w wersji dla kibiców BG nie będzie naszyta na tym czerwonym kółku tylko normalnie

Kon®ado 13.07.2013 20:12

Nie narzekajmy , patrzcie jakie Zagłębie dostało :D
http://www.zaglebie-lubin.pl/sites/d...30712TF099.jpg
Będą niczym drogowcy :)
Ale ten model wyszedł spoko http://sklep.zaglebie-lubin.pl/media.../0/2013-76.jpg
dlatego zawsze podobały mi się koszulki nike, bez udziwnień etc
Na Legii widzę już podsumowali nasze, że z katalogu, a sami nie mają lepszych :) Grunt że BG jest, bo przecież o to nam chodziło :)

pilot80 13.07.2013 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GrzegorzTS (Post 1322411)
Po tej ściemie ze sponsorem z Niemiec skrót SKWK ma nowe znaczenie Stowarzyszenie Kłamców Wciakającycj Kit.

ale sponsor z Niemiec jest i to na 3 lata, Adidas ;)

vabanq 13.07.2013 20:17

nowosc nowosciami, ale nie rozumiem jak moze nie byc tych koszulek w sprzedazy?? I to nie predko beda, to jest dopiero pojebane

PeterSett 13.07.2013 20:24

Moje podsumowanie:

Stroje są mierne. Nie chcę powiedzieć, że fatalne, mierne. Kiepskie, bardzo słabe.

Wzór nienowoczesny, pospolity, te paski to już od 30 lat są w adidasie i Niemcy nadal nie potrafią zrobić niczego dobrego, a może potrafią, ale nie dla polskich drużyn.

Wzór praktycznie jak koszulka ze sklepu pierwsza lepsza. Biały elemencik pod pachą też ograny setki razy.

Inna sprawa - dalej worki. O ile lepiej wyglądają jakiekolwiek stroje dobrze dopasowane. Nie dość, że lepiej wyglądają, to są wygodniejsze, a złapać za taką koszulkę przeciwnikowi dwa razy trudniej.

Na EURO wszystkie zdaje się ekipy miały świetnie dopasowane stroje, niezależnie od producentów.

No cóż mierne koszulki, oby sezon chociaż przyzwoity.

heoij 13.07.2013 20:24

Pierwsze zdjęcie z meczu i jednak ta obwódka trochę się nie komponuje z koszulką i razi w oczy jakby nie mogli normalnie wszyć bez tego Białej Gwiazdy ...

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7400882155.jpg

heoij 13.07.2013 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PeterSett (Post 1322420)
Inna sprawa - dalej worki. O ile lepiej wyglądają jakiekolwiek stroje dobrze dopasowane. Nie dość, że lepiej wyglądają, to są wygodniejsze, a złapać za taką koszulkę przeciwnikowi dwa razy trudniej.

Na EURO wszystkie zdaje się ekipy miały świetnie dopasowane stroje, niezależnie od producentów.

Chyba nie wiesz, ale w Wiśle każdy piłkarz sam sobie wybiera rozmiar jaki chce, dlatego np. jeden chce grać w obcisłej dopasowanej do budowy i wzrostu koszulce a drugi w worku jak to określiłeś. Potem klub zamawia komplety w jakim rozmiarze chce grać piłkarz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl