![]() |
majac chwile czasu postanowilem sprawdzic co tam w temacie koszulek...
i Panowie kajam sie. Smialem sie z 4F a ponoc na 100 beda i tylko cos niespodziewanego moze spowodowac ze to sie zmieni... |
Voin, to jest katalogowa koszulka Adidasa (Entrada 14) z Białą Gwiazdą. Nie wiem czy gdzieś idzie ją kupić jeszcze, ale na Allegro widziałem Squadra 17 z wyhaftowaną BG na niej.
|
Dawniej te koszulki były sprzedawane w sklepie ,,Reymonta 22", w Starej Hali Wisły. Nie wiem czy teraz tam jeszcze są.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
moze to gra ze strony klubu, ze niby rozmawiaja z A by podbic oferte B. Niemniej jednak jestem w szoku, aczkolwiek na logike to bardzo prosta transakcja wiazana i laczona znajomosciami :) jesli to bedzie prawda, zobaczymy co to wymysla szwalnie w Chinach |
A Adidasy, Nike, Pumy i reszta to niby z jakich szwalni korzystaja? Gdzie nie spojrzysz tam Chiny, Indonezja, Indie, Bangladesz...
|
może 4F da nam szczęście i zagramy z nimi w LM ;-) poza tym mi ich stroje się podobają, wchodzą mocno na rynek to i piłkę muszą zacząć ogarniać, ciekawe czy będą nas ubierać, czas pokaże :)
|
Mam oryginalne meczowe: Umbro, 2 x adidas ( pomijając inne czy to kibicowskie czy okazjonalne) a mimo to 4F bezwzględnie bym kupił. Osobiście sporo się ruszam i mam górę odzieży sportowej ale nic z 4F bo zwyczajnie wolę lepsze ( głównie pearl izumi, endura, asics). Natomiast gdyby zrobili stroje dla Wisły to po pierwsze byłby to "inny świat" jeśli idzie o jakość a po drugie podoba mi się idea "lokalnego patriotyzmu" na polu sponsoringu.
Kolejna sprawa - ludzie z 4F chcąc zaistnieć w świecie piłki nożnej stanęli by na głowie żeby zrobić coś fajnego a rzeczony adidas czy nike taką Wisłę, Legię i inne kluby z naszej ligi mają w dupie! Jako że zasięg medialny naszych klubów na świecie plasuje nas w okolicach 2 ligi angielskiej czy tam niemieckiej jeszcze długo będą nas traktowały jak trzeci świat. Tylko ceny mają z "pierwszego świata"a może nawet z jeszcze bardzie pierwszego świata - vide koszulki reprezentacji. |
Wszystko ok tylko niech ogarną w końcu normalny czerwony kolor a nie jakieś bordowe dziadostwo...
|
Klub rozpocząl wyprzedaż koszulek meczowych, mocno przecenionych dodajmy. Obecna cena to 189 zl.
|
@krzaq12 199 :P
|
Rzeczywiście, ale ludzie na twitterze piszą, że godzinę temu kosztowała jeszcze 189 zl. ;) :)
|
moje komentarze na FB też o tym przypominają :P zmienili, to po pewnym czasie z 189 na 199 :)
|
Cytat:
Jest wiec tak, ze babeczki na pierwszej zmianie szyja dla Nike a na drugiej dla Adidasa czy innego Umbro. Co do tematu to chcialbym zeby zostal Adidas bo jakosc jest naprawde dobra a i wzory, ktore do tej pory mielismy byly bardzo ladne. |
Może i te same szwalnie etc. Ale jakoś 4F to jest po prostu syf, jak to wcześniej pisałem. Do Nike,czy Adidasa żadne ich koszulki pseudo termoaktywne się nie umywają.
Rozumiem, że cena jest 2x wyższa, ale coś za coś. A wolę, żeby u nas w klubie piłkarze nie pocili się jak świnie w tych produktach. Koszulkę za 200 czy 250zł przeboleję. |
Nie sądzę, by próbując wejść na rynek piłkarski - w dodatku przez taki klub jak Wisła - zdecydowaliby się na słaby jakościowo sprzęt. Jeśli wejdą, pewnie wejdą z czymś odpowiednim jakościowo.
|
serek ma rację, przecież chyba badziewia nie proponowaliby komitetom olimpijskim Polski, Serbii, Grecji oraz Łotwy skoro podpisali umowy z 4f.
|
Mam mieszane uczucia, niby to polska firma, ale jakoś nie jestem przekonany czy jakościowo dadzą radę w porównaniu z zachodnimi markami jak nigdy nie robili i nie mają w swojej ofercie asortymentu piłkarskiego.
Osobiście wolałbym żeby został Adidas. |
Druga sprawa cena musiałaby być o wiele niższa od obecnej, bo nie będę za 4F płacił podobnej kwoty jak za Adidasa czy Nike.
|
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana - jeżeli złożyli Wiśle dobrą ofertę i zaoferowali niezły jakościowo produkt (a to na pewno zostało zweryfikowane) to nic tylko się cieszyć, że w końcu polska firma będzie naszym sponsorem technicznym.
Z tego co wiem największą zaletą adidasa nie była wcale jakość koszulek meczowych tylko bardzo bogaty offset dla pierwszej drużyny jak i akademii - jeżeli więc Wisła decyduje się na 4f to zapewne udało się wynegocjować podobne wsparcie ;) |
Cytat:
nie przesadzajcie już z tą niską jakością tych ciuchów... |
1) 4F nie stac na Wisle. Jest po prostu za biedna
2) nie maja wprawy w produkcji tylu ciuchow dla calej druzyny i sztabu azkoleniowego, a to wszystko na wysokim poziomie 3) kojarzeni sa ze sportami zimowymi Jezeli 4f zostanie zaklepany to bede mocno zdziwiony |
To kup sobie koszulkę termoaktywną do biegania Nike np. DriFit za 140zł, a koszulkę "termoaktywną" 4F za 70zł.
Zobaczysz różnicę. 4F to nie jest marka premium, żeby za ich koszulki płacić po 250zł. Jak tylko jakościowo będzie produkt ok i cena w normie jak na taką markę to ok. |
Cytat:
|
Cytat:
|
kurtki zimowe z kolekcji pyongchang w bonarce plasowały sie pomiedzy 3 a 4 TYSIACE pln , więc już raczej 4f oderzyło w wyższy target cenowy
|
Cytat:
|
Cytat:
|
4F nie celuje w piłkę kopaną bo wydatki duże a zyski niewielkie. Poza tym turniej 4 skoczni już w tamtym sezonie nie był największy, tylko najbardziej rozreklamowany. A w tym spada na trzecie miejsce po RowAir i Planica7
|
Żadne 4F nie będzie ubierać Wisły Kraków.
|
Cytat:
PS. Ok w porównaniu do 4F to faktycznie premium. |
Cytat:
Mam wrażenie, że to całe 4F to bardziej wymysł kibiców, niż realna opcja dla nas, choć wcale nie mam jakoś specjalnie nic przeciwko nim. Jeśli zrobiliby solidny produkt to czemu nie, ale powtarzam, nie wierzę zbytnio w to...... |
4F spoko opcja. Ja tam lubię ich ubrania a co do ich biedy. Ubierają reprezentację na igrzyska a nie będą w stanie ubrać drużyny piłkarskiej? Proszę was.
Po drugie. Myślicie że adidas nike czy inna puma płaci Polskim drużynom za to że grają w ich strojach? To nie Barcelona czy Real. My pewnie w najlepszym wypadku dostajemy stroje za free. |
Cytat:
|
Cytat:
Ja mam takie pytanie dlaczego nigdy nie można spersonalizować białej/wyjazdowej koszulki??? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl