Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

Patryko 28.04.2025 07:59

Z FB Odry Opole:

Cytat:

Czy Odra nie dostanie walkowera, jak od 80 minuty nie mamy młodzieżowca na boisku?
Za takie coś jest chyba walkower z automatu? Czyli +2 punkty dla Górnika :(

Karherop 28.04.2025 08:11

Glupoty kopiujesz. Jak młodzieżowiec wyleci za czerwona kartke to nie ma konieczności wprowadzania za niego mlodziezowca.

Patryko 28.04.2025 08:18

Uff, to kamień z serca.

leszekpw 28.04.2025 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1646209)
Leszek znowu źle zawiało i się chorągiewka przestawiła? Elektrycznego Ratona bronił - Letkiewicz zły. PMS zły ale Rude nieudacznik, który dwóch meczów pod rząd wygrać nie umiał i skończył na 10 miejscu to Bóg trenerki i lesiu listy pisał do Zaskrońca żeby Rude zostawic xd

A co, Letkiewicz jest bardzo dobry? Non stop popełnia duże błędy, no ale to Polak, więc brawopolacy jak ty, piszczą z zachwytu.
Nie zesraj się już z tej obrony Polaków. Ilekroć tak robiłeś, nic z tego nie wynikało - Sobol, Moskal, a zapewne i teraz Jop. Uczepiłeś się tego Rude jako linii obrony, a Polaków trenerów było już dwóch ostatnimi czasy i każdy widział jaka to myśl szkoleniowa. Jop się wpisuje w ten nurt. Niestety.

wolfy 28.04.2025 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1646229)
Jednak graliśmy nadal.
Nie wszyscy są tego samego zdania, co ty.
Sukiennicki miał kilka udanych zagrań, a i Kiss miał ciąg do przodu.
Nie rozumiem tego najeżdżania.
Chodzi o wywołanie gównoburzy?
Nie ma sensu.

Sukiennicki nie miał żadnych udanych zagrań (chyba że liczyć za takie odbicie się piłki od stopy rywala która przetoczyła się po polu karnym za plecami naszych), po jego wejściu gra się skończyła. Przestań tworzyć alternatywną rzeczywistość, te same brednie co kiedyś z Młyńskim i Starzyńskim...

Nieustanne promowanie tej miernoty szkodzi Wiśle. Po prostu.

@Karherop +1, jest dokładnie tak jak piszesz.

FraMat 28.04.2025 10:12

Nikt nikogo nie promuje, chodzi o elementarną uczciwość, a nie najeżdżanie na kogoś, kto się nam nie podoba.

wolfy 28.04.2025 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1646239)
Nikt nikogo nie promuje, chodzi o elementarną uczciwość, a nie najeżdżanie na kogoś, kto się nam nie podoba.

Więc ja jestem uczciwy, oceniam go jako piłkarską miernotę jaką jest, zawodnika nieprzydatnego w ataku i obronie. Nie robią na mnie wrażenia holowanie piłki i podania do tyłu.

Mnie się piłkarze generalnie nie podobają bo jestem heteroseksualny. Dlatego oceniam ich na podstawie gry.

Sukiennicki gra dramatycznie słabo. Nie tworzy nic w ofensywie, jest beznadziejny w pressingu i statystuje w obronie. To jest uczciwa ocena.

Dopiero kiedy osoby nie mające o tym pojęcia zaczynają pisać o ogrywaniu, potencjale, młodym wieku i z piłkarskiego drewna robią talent - wtedy jest nieuczciwie. Ja wiem że na szkoleniu się nie znam, za to widzę jak kto gra. I na tym się skupiam.

Sukiennicki grę pozoruje.

Jaroo1 28.04.2025 12:46

Cytat:

Nie zesraj się już z tej obrony Polaków. Ilekroć tak robiłeś, nic z tego nie wynikało - Sobol, Moskal, a zapewne i teraz Jop. Uczepiłeś się tego Rude jako linii obrony, a Polaków trenerów było już dwóch ostatnimi czasy i każdy widział jaka to myśl szkoleniowa. Jop się wpisuje w ten nurt. Niestety.
Żadnego Rudego się nie uczepiłem, tylko pokazuje na jego przykłądzie jakimi szmatami jesteście. Z pseudo trenera, amatora, robiliście boga trenerki bo się nazywał Rude a nie Rudziński i pochodził z Hiszpanii a nie Polski. Jop rozjeżdża swoimi wynikami tego amatora, a ty zamiast się zamknąć i się nie ośmieszać, to go krytykujesz.

Rude stał się tutaj takim papierkiem lakmusowym dla ojkofobów i pajaców twojego, wofyego czy markusa pokroju.

Karherop 28.04.2025 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1646241)
.
Sukiennicki grę pozoruje.

Nie, on po prostu za nią nie nadąża.

Brakuje mu tylko (albo aż) decyzyjności.

Jak podaje to za pozno albo do zlego partnera. Jak ma podac to drybluje, jak ma dryblowac to podaje. Jak ma pressowac to robi
to w zlym momencie, jak ma odbierać to robi to za późno. Moze jedynie strzały sa u niego na dobrym poziomie, bo tutaj juz nie musi zachodzic zadna kooperacja z partnerem.

Natomiast nawet rok takiego kiszenia jak teraz, moze sprawic że za pol roku cos mu sie przestawi i wskoczy na wyzszy poziom. Pilka nozna nie raz widziala takie przypadki.

Oczywiście może mu tez nie przeskoczyć. Pożyjemy zobaczymy.

wolfy 28.04.2025 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1646255)
Nie, on po prostu za nią nie nadąża.

Brakuje mu tylko (albo aż) decyzyjności.

Jak podaje to za pozno albo do zlego partnera. Jak ma podac to drybluje, jak ma dryblowac to podaje. Jak ma pressowac to robi
to w zlym momencie, jak ma odbierać to robi to za późno. Moze jedynie strzały sa u niego na dobrym poziomie, bo tutaj juz nie musi zachodzic zadna kooperacja z partnerem.

Natomiast nawet rok takiego kiszenia jak teraz, moze sprawic że za pol roku cos mu sie przestawi i wskoczy na wyzszy poziom. Pilka nozna nie raz widziala takie przypadki.

Oczywiście może mu tez nie przeskoczyć. Pożyjemy zobaczymy.

Dodajmy że jak ma odebrać to często wjeżdża komuś w nogi. Osiem żółtych kartek nie wzięło się z niczego.

Ale, tak jak napisałem na początku tej dyskusji - przestawianie czegoś Sukiennickiemu nie jest priorytetem. Jest nim awans.

Kurz 28.04.2025 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1646255)
Oczywiście może mu tez nie przeskoczyć. Pożyjemy zobaczymy.

Możemy śmiało założyć, że mu nie przeskoczy. Przy okazji wkrótce przestanie być młodzieżowcem...

Karherop 28.04.2025 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1646258)
Możemy śmiało założyć, że mu nie przeskoczy. Przy okazji wkrótce przestanie być młodzieżowcem...

A może nawet i rok temu przestał.

leszekpw 28.04.2025 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1646252)
Żadnego Rudego się nie uczepiłem, tylko pokazuje na jego przykłądzie jakimi szmatami jesteście. Z pseudo trenera, amatora, robiliście boga trenerki bo się nazywał Rude a nie Rudziński i pochodził z Hiszpanii a nie Polski. Jop rozjeżdża swoimi wynikami tego amatora, a ty zamiast się zamknąć i się nie ośmieszać, to go krytykujesz.

Rude stał się tutaj takim papierkiem lakmusowym dla ojkofobów i pajaców twojego, wofyego czy markusa pokroju.

No właśnie, dlatego, że nie Rudziński, a Rude, to je.iesz go na każdym kroku. Tacy to jesteście fajnoPolacy, a wszystko co spoza granic, to g.... Nawet jakby tu przyszedł Klopp, to byłby pewnie przez takich fajnopolakóe jak ty gnojony.

krysztal 28.04.2025 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1646266)
No właśnie, dlatego, że nie Rudziński, a Rude, to je.iesz go na każdym kroku. Tacy to jesteście fajnoPolacy, a wszystko co spoza granic, to g.... Nawet jakby tu przyszedł Klopp, to byłby pewnie przez takich fajnopolakóe jak ty gnojony.

Ale nie przyszedł Klopp tylko hiszpański poganiacz owiec więc nie pier.dol oszołomie i nie podpieraj się przykładami z dupy.Jakoś Sobolewskiego nikt nie bronił chociaż jest z PMS

pepe72 28.04.2025 20:13

Liga zagrała dla nas, zwłaszcza kartony Wiślackiego należy wysłać do Znicza.
Kolejki do końca z indeksem miejsca:
Kod:

    Wisła      5  Bruk-Bet  2    Miedź    4    Wpłock  3    Polonia  6    Górnik Ł  7    GKS T    8
31  d Wpłock  3  w Arka    1  d Odra    13  w Wisła    5  d Stal SW 18  d Pogoń    17  w Znicz  10
32  w GKS T    8  d Górnik Ł 7  w Pogoń  17  d Arka    1  w Stal Rz 12  w Bruk-Bet  2  d Wisła    5
33  d Stal SW 18  w Miedź    4  d Bruk-Bet 2  w Górnik Ł 7  d ŁKS    11  d Wpłock    3  w Arka    1
34  w Stal Rz 12  d Kotwica 15  w Wpłock  3  d Miedź    4  w Ruch    9  w GKS T    8  d Górnik Ł 7
      10,25        6,75          8,75          4,25          12,50        7,50          5,75


pepe72 28.04.2025 20:25

Wnioski.
1. 12 punktów (4Z) daje nam co najmniej 4 miejsce - mamy gorszy stosunek z Miedzią
2. 8 punktów daje nam na pewno baraże
3. Jeśli zdobędziemy co najmniej 9 punktów to istnieją rozkłady wyników dające nam 2 miejsce.
4. Musimy liczyć, że Miedź gdzieś straci punkty ale nie z Termaliką.
5. Jedno z możliwych rozwiązań:
- my 12 pkt, 4Z
- BBT musiałoby nie zdobyć więcej niż 3 punkty, co patrząc na układ meczów nie jest takie nieprawdopodobne :>
- wystarczy, że Arka, Górnik Ł i Miedź wygrają z Termaliką.

Jaroo1 28.04.2025 20:47

Cytat:

No właśnie, dlatego, że nie Rudziński, a Rude, to je.iesz go na każdym kroku. Tacy to jesteście fajnoPolacy, a wszystko co spoza granic, to g.... Nawet jakby tu przyszedł Klopp, to byłby pewnie przez takich fajnopolakóe jak ty gnojony.
Leszku, ja ciebie gnoję a nie Rudego

leszekpw 28.04.2025 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1646281)
Leszku, ja ciebie gnoję a nie Rudego

Ojeju...a dopiero co tak ładnie przepraszałeś w temacie Framata. Obłuda wylewa ci się z uszu. Było do przewidzenia :D

wolfy 28.04.2025 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1646274)
Liga zagrała dla nas, zwłaszcza kartony Wiślackiego należy wysłać do Znicza.
Kolejki do końca z indeksem miejsca:
Kod:

    Wisła      5  Bruk-Bet  2    Miedź    4    Wpłock  3    Polonia  6    Górnik Ł  7    GKS T    8
31  d Wpłock  3  w Arka    1  d Odra    13  w Wisła    5  d Stal SW 18  d Pogoń    17  w Znicz  10
32  w GKS T    8  d Górnik Ł 7  w Pogoń  17  d Arka    1  w Stal Rz 12  w Bruk-Bet  2  d Wisła    5
33  d Stal SW 18  w Miedź    4  d Bruk-Bet 2  w Górnik Ł 7  d ŁKS    11  d Wpłock    3  w Arka    1
34  w Stal Rz 12  d Kotwica 15  w Wpłock  3  d Miedź    4  w Ruch    9  w GKS T    8  d Górnik Ł 7
      10,25        6,75          8,75          4,25          12,50        7,50          5,75


Najgorszy terminarz ma Wisła Płock, drugi w kolejności Termalika.
My mamy w sumie średni, jedna drużyna z szóstki u siebie, aapirujący GKS na wyjeździe, poza tym dwie drużyny z dołu tabeli.

pepe72 28.04.2025 22:47

Najłatwiej ma Polonia.
Tylko Stal SW gra o coś. Reszta na wakacjach.
Pamiętając o tym, że nie może nas dogonić to niestety trzeba wszystko wygrać jak leci.

tommiyacht 29.04.2025 06:21

Znicz tez jest na wakacjach :)

Arkadiusz.Czerepach 29.04.2025 10:05

zgodnie z zapowiedzią wracam z pytaniem do Drozda, co prawda TBB juz częściowo wyjaśniła Twoje wizje, ale przyjrzyj się prosze , oto symulacja tabeli przy założeniu dość oczywistym bo przecież wszystko w naszych nogach xD że wygrywamy wszystko do końca

rozumiem że dalej utrzymujesz że TBB już tych 3pkt w 4 meczach nie ugra ? a co z Płockiem ? wygra coś czy już nie podniesie sie po porażce piątkowej ?


https://i.ibb.co/Rpfn6cW1/31.png

pytanie do forumowego eksperta, ale reszta jak najbardziej tez może sie wypowiedzieć

tempertantrum 29.04.2025 10:09

Musi zdobyć cztery punkty, bo mamy lepszy bilans meczów bezpośrednich. Oczywiście nie wątpię w to, że je zdobędą, zresztą my raczej nie wygramy wszystkiego. Na ten moment skupmy się na wygraniu z Płockiem, a następnie wyprzedzeniu Miedzi w walce o trzecie miejsce. Wtedy mamy w zanadrzu dwa mecze barażowe u siebie i jeśli takich okoliczności do awansu nie wykorzystamy to po prostu na awans nie załużymy.

Karherop 29.04.2025 16:01

Nawet jak TBB przegra z Arka (co jest prawdopodobne), zremisuje (powiedzmy) kolejny mecz z Łęczna i przegra z Miedzią to z Kotwica beda sie dzialy cuda, ale na pewno już wygrają. Pachnie to awansem o 1-3 punkty nad trzecim zespołem.

Patryko 29.04.2025 16:11

Szansę na drugie miejsce definitywnie przegraliśmy w bezpośrednim meczu z Termalicą.

Tam by się musiał stać jakiś kataklizm, żeby nie dowieźli tego drugiego miejsca. Kataklizm o skali porównywalnej do Arki rok temu.

Karherop 29.04.2025 16:47

Wiekszej, bo wtedy Arka musiala zdobyć 5 pkt w 4 meczach, BBT wystarcza już 4 oczka

Tantal 29.04.2025 18:38

Cuś się obawiam ż w skończymy na 4 miejscu za Polonią. Zostały im ogórki i mogą natłuc do końca wygrane No ale może z Poletanoviciem i Dudą z lepszym dośrodkowaniem niż jesienią ugramy tam więcej niż ostatnio.

pepe72 29.04.2025 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1646315)
Szansę na drugie miejsce definitywnie przegraliśmy w bezpośrednim meczu z Termalicą.

Tam by się musiał stać jakiś kataklizm, żeby nie dowieźli tego drugiego miejsca. Kataklizm o skali porównywalnej do Arki rok temu.

No właśnie.
Arka rok temu zdjęła z nas odium największych frajerów (po przegranej z Zagłębiem).
Teraz pora na Termalikę :)

Karherop 29.04.2025 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tantal (Post 1646320)
Cuś się obawiam ż w skończymy na 4 miejscu za Polonią. Zostały im ogórki i mogą natłuc do końca wygrane No ale może z Poletanoviciem i Dudą z lepszym dośrodkowaniem niż jesienią ugramy tam więcej niż ostatnio.

Polonia straci punkty w Chorzowie. Kwestia kiedy wroci u nich do skladu Durmus, bo robil Polonii 30% roboty w ofensywie

Na dzis typuje:

3. Wisła
4. Miedz
5. Polonia
6. Płock

Final z Polonią

Drozd 29.04.2025 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1646302)
zgodnie z zapowiedzią wracam z pytaniem do Drozda, co prawda TBB juz częściowo wyjaśniła Twoje wizje, ale przyjrzyj się prosze , oto symulacja tabeli przy założeniu dość oczywistym bo przecież wszystko w naszych nogach xD że wygrywamy wszystko do końca

rozumiem że dalej utrzymujesz że TBB już tych 3pkt w 4 meczach nie ugra ? a co z Płockiem ? wygra coś czy już nie podniesie sie po porażce piątkowej ?


https://i.ibb.co/Rpfn6cW1/31.png

pytanie do forumowego eksperta, ale reszta jak najbardziej tez może sie wypowiedzieć

Jak już chcesz dyskutować z jakimiś moimi wizjami to może je zacytujesz i powiesz kiedy je wyrażałem. Warunkiem koniecznym ale nie wystarczającym zajęcia 2 miejsca była wygrana w niecieczy i jak najbardziej zależała od nas czyli była w naszych nogach. Remis sprawia że TBB musi w 4 meczach stracić 9 punktów, a my żadnego to już nie jest tylko w naszych nogach, bo w odniesieniu do 2 miejsca nigdy nie było.

Natomiast co do 3 miejsca wszystko było i dalej jest w naszych nogach, jeżeli wygramy wszystko to Płock może nam skoczyć, jedynie Miedź wygrywając wszystko do końca, co wydaje się mało prawdopodobne, będzie przed nami.

leszekpw 29.04.2025 21:15

Wy jestescie nienormalni twierdząc, że wygramy wszystko do końca.

pepe72 29.04.2025 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1646326)
Wy jestescie nienormalni twierdząc, że wygramy wszystko do końca.

Normalni ludzie mówią o nas kibice.
I to jest dopuszczalne w tym temacie.
Za to marudy nie są ...

leszekpw 29.04.2025 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1646327)
Normalni ludzie mówią o nas kibice.
I to jest dopuszczalne w tym temacie.
Za to marudy nie są ...

Raczej niepoprawni optymiści, łagodnie ujmując. Który to juz rok się łudzicie i znów zostaniecie boleśnie sprowadzeni na ziemię. Marzyciele...

Obstawiam
3. Polonia
4. Wisła K
5. Miedź
6. Wisła P

I odpadniemy w barażach. Braknie psychy jak zwykle.

WildDog 29.04.2025 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1646277)
Wnioski.
1. 12 punktów (4Z) daje nam co najmniej 4 miejsce - mamy gorszy stosunek z Miedzią
2. 8 punktów daje nam na pewno baraże
3. Jeśli zdobędziemy co najmniej 9 punktów to istnieją rozkłady wyników dające nam 2 miejsce.
4. Musimy liczyć, że Miedź gdzieś straci punkty ale nie z Termaliką.
5. Jedno z możliwych rozwiązań:
- my 12 pkt, 4Z
- BBT musiałoby nie zdobyć więcej niż 3 punkty, co patrząc na układ meczów nie jest takie nieprawdopodobne :>
- wystarczy, że Arka, Górnik Ł i Miedź wygrają z Termaliką.

Najgorsze w tym, ze Arka nie musi. Tym bradziej, ze my, liczac na komplet puntow po wygranej z Nafta dajemy im niemal na 99% awans. Aczkolwiek za "odpuszczenie" moze ich dopasc karma....i Miedz ich wyprzedzi razem z Nieciecza..........no ale te nasze 12 pkt. do konca, to niemal cud. Ale ..............gramy do konca! Teraz kazdy punkt na wage zlota!

Tantal 30.04.2025 03:26

Spodziewać się należy raczej 8-10pkt, 10 pkt to i tak byłby zarąbisty wynik. Złaoalibyśmy nawet te wymarzone przez Pepe 63 punkty XD

MaLk 30.04.2025 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1646302)
rozumiem że dalej utrzymujesz że TBB już tych 3pkt w 4 meczach nie ugra ? a co z Płockiem ? wygra coś czy już nie podniesie sie po porażce piątkowej ?


https://i.ibb.co/Rpfn6cW1/31.png

pytanie do forumowego eksperta, ale reszta jak najbardziej tez może sie wypowiedzieć

Ja tylko w kwestii formalnej - zakładając, oczywiście czysto teoretycznie - że my zdobywamy komplet punktów, to 3 punkty Niecieczy nijak nie dają jej awansu, skoro ma gorszy bilans z nami. Mała tabela z Miedzią też ich w takim układzie wyrzuca z awansu bezpośredniego.

leszekpw 02.05.2025 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1646237)
A co, Letkiewicz jest bardzo dobry? Non stop popełnia duże błędy, no ale to Polak, więc brawopolacy jak ty, piszczą z zachwytu.
Nie zesraj się już z tej obrony Polaków. Ilekroć tak robiłeś, nic z tego nie wynikało - Sobol, Moskal, a zapewne i teraz Jop. Uczepiłeś się tego Rude jako linii obrony, a Polaków trenerów było już dwóch ostatnimi czasy i każdy widział jaka to myśl szkoleniowa. Jop się wpisuje w ten nurt. Niestety.

I kolejny duży błąd Letkiewicza. Ale fajnopolacy dalej będą go wywyższać.

Jaroo1 03.05.2025 06:21

Panowie statystycy, już mamy to drugie miejsce czy trzeba jeszcze coś wygrać?

Arkadiusz.Czerepach 03.05.2025 09:24

Drozd Ci odpowie

krysztal 03.05.2025 13:04

To od razu niech odpowie czy dalej wszystko w naszych nogach czy juz nie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl