![]() |
Z FB Odry Opole:
Cytat:
|
Glupoty kopiujesz. Jak młodzieżowiec wyleci za czerwona kartke to nie ma konieczności wprowadzania za niego mlodziezowca.
|
Uff, to kamień z serca.
|
Cytat:
Nie zesraj się już z tej obrony Polaków. Ilekroć tak robiłeś, nic z tego nie wynikało - Sobol, Moskal, a zapewne i teraz Jop. Uczepiłeś się tego Rude jako linii obrony, a Polaków trenerów było już dwóch ostatnimi czasy i każdy widział jaka to myśl szkoleniowa. Jop się wpisuje w ten nurt. Niestety. |
Cytat:
Nieustanne promowanie tej miernoty szkodzi Wiśle. Po prostu. @Karherop +1, jest dokładnie tak jak piszesz. |
Nikt nikogo nie promuje, chodzi o elementarną uczciwość, a nie najeżdżanie na kogoś, kto się nam nie podoba.
|
Cytat:
Mnie się piłkarze generalnie nie podobają bo jestem heteroseksualny. Dlatego oceniam ich na podstawie gry. Sukiennicki gra dramatycznie słabo. Nie tworzy nic w ofensywie, jest beznadziejny w pressingu i statystuje w obronie. To jest uczciwa ocena. Dopiero kiedy osoby nie mające o tym pojęcia zaczynają pisać o ogrywaniu, potencjale, młodym wieku i z piłkarskiego drewna robią talent - wtedy jest nieuczciwie. Ja wiem że na szkoleniu się nie znam, za to widzę jak kto gra. I na tym się skupiam. Sukiennicki grę pozoruje. |
Cytat:
Rude stał się tutaj takim papierkiem lakmusowym dla ojkofobów i pajaców twojego, wofyego czy markusa pokroju. |
Cytat:
Brakuje mu tylko (albo aż) decyzyjności. Jak podaje to za pozno albo do zlego partnera. Jak ma podac to drybluje, jak ma dryblowac to podaje. Jak ma pressowac to robi to w zlym momencie, jak ma odbierać to robi to za późno. Moze jedynie strzały sa u niego na dobrym poziomie, bo tutaj juz nie musi zachodzic zadna kooperacja z partnerem. Natomiast nawet rok takiego kiszenia jak teraz, moze sprawic że za pol roku cos mu sie przestawi i wskoczy na wyzszy poziom. Pilka nozna nie raz widziala takie przypadki. Oczywiście może mu tez nie przeskoczyć. Pożyjemy zobaczymy. |
Cytat:
Ale, tak jak napisałem na początku tej dyskusji - przestawianie czegoś Sukiennickiemu nie jest priorytetem. Jest nim awans. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Liga zagrała dla nas, zwłaszcza kartony Wiślackiego należy wysłać do Znicza.
Kolejki do końca z indeksem miejsca: Kod:
Wisła 5 Bruk-Bet 2 Miedź 4 Wpłock 3 Polonia 6 Górnik Ł 7 GKS T 8 |
Wnioski.
1. 12 punktów (4Z) daje nam co najmniej 4 miejsce - mamy gorszy stosunek z Miedzią 2. 8 punktów daje nam na pewno baraże 3. Jeśli zdobędziemy co najmniej 9 punktów to istnieją rozkłady wyników dające nam 2 miejsce. 4. Musimy liczyć, że Miedź gdzieś straci punkty ale nie z Termaliką. 5. Jedno z możliwych rozwiązań: - my 12 pkt, 4Z - BBT musiałoby nie zdobyć więcej niż 3 punkty, co patrząc na układ meczów nie jest takie nieprawdopodobne :> - wystarczy, że Arka, Górnik Ł i Miedź wygrają z Termaliką. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
My mamy w sumie średni, jedna drużyna z szóstki u siebie, aapirujący GKS na wyjeździe, poza tym dwie drużyny z dołu tabeli. |
Najłatwiej ma Polonia.
Tylko Stal SW gra o coś. Reszta na wakacjach. Pamiętając o tym, że nie może nas dogonić to niestety trzeba wszystko wygrać jak leci. |
Znicz tez jest na wakacjach :)
|
zgodnie z zapowiedzią wracam z pytaniem do Drozda, co prawda TBB juz częściowo wyjaśniła Twoje wizje, ale przyjrzyj się prosze , oto symulacja tabeli przy założeniu dość oczywistym bo przecież wszystko w naszych nogach xD że wygrywamy wszystko do końca
rozumiem że dalej utrzymujesz że TBB już tych 3pkt w 4 meczach nie ugra ? a co z Płockiem ? wygra coś czy już nie podniesie sie po porażce piątkowej ? https://i.ibb.co/Rpfn6cW1/31.png pytanie do forumowego eksperta, ale reszta jak najbardziej tez może sie wypowiedzieć |
Musi zdobyć cztery punkty, bo mamy lepszy bilans meczów bezpośrednich. Oczywiście nie wątpię w to, że je zdobędą, zresztą my raczej nie wygramy wszystkiego. Na ten moment skupmy się na wygraniu z Płockiem, a następnie wyprzedzeniu Miedzi w walce o trzecie miejsce. Wtedy mamy w zanadrzu dwa mecze barażowe u siebie i jeśli takich okoliczności do awansu nie wykorzystamy to po prostu na awans nie załużymy.
|
Nawet jak TBB przegra z Arka (co jest prawdopodobne), zremisuje (powiedzmy) kolejny mecz z Łęczna i przegra z Miedzią to z Kotwica beda sie dzialy cuda, ale na pewno już wygrają. Pachnie to awansem o 1-3 punkty nad trzecim zespołem.
|
Szansę na drugie miejsce definitywnie przegraliśmy w bezpośrednim meczu z Termalicą.
Tam by się musiał stać jakiś kataklizm, żeby nie dowieźli tego drugiego miejsca. Kataklizm o skali porównywalnej do Arki rok temu. |
Wiekszej, bo wtedy Arka musiala zdobyć 5 pkt w 4 meczach, BBT wystarcza już 4 oczka
|
Cuś się obawiam ż w skończymy na 4 miejscu za Polonią. Zostały im ogórki i mogą natłuc do końca wygrane No ale może z Poletanoviciem i Dudą z lepszym dośrodkowaniem niż jesienią ugramy tam więcej niż ostatnio.
|
Cytat:
Arka rok temu zdjęła z nas odium największych frajerów (po przegranej z Zagłębiem). Teraz pora na Termalikę :) |
Cytat:
Na dzis typuje: 3. Wisła 4. Miedz 5. Polonia 6. Płock Final z Polonią |
Cytat:
Natomiast co do 3 miejsca wszystko było i dalej jest w naszych nogach, jeżeli wygramy wszystko to Płock może nam skoczyć, jedynie Miedź wygrywając wszystko do końca, co wydaje się mało prawdopodobne, będzie przed nami. |
Wy jestescie nienormalni twierdząc, że wygramy wszystko do końca.
|
Cytat:
I to jest dopuszczalne w tym temacie. Za to marudy nie są ... |
Cytat:
Obstawiam 3. Polonia 4. Wisła K 5. Miedź 6. Wisła P I odpadniemy w barażach. Braknie psychy jak zwykle. |
Cytat:
|
Spodziewać się należy raczej 8-10pkt, 10 pkt to i tak byłby zarąbisty wynik. Złaoalibyśmy nawet te wymarzone przez Pepe 63 punkty XD
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Panowie statystycy, już mamy to drugie miejsce czy trzeba jeszcze coś wygrać?
|
Drozd Ci odpowie
|
To od razu niech odpowie czy dalej wszystko w naszych nogach czy juz nie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl