![]() |
4f chuowe modele mają strasznie(mówię o tych z innych sportów)
|
Marka nie ma znaczenia, byle kolorystyka się zgadzała i żeby to nie było szpetne. Niech wygra firma, która da najwięcej kasy Wiśle :)
|
Też jestem tego zdania. Im lepsze.warunki tym lepiej. Piłkarze maja w dupie czy biegają z haczykiem czy napisem joma. A tańsze koszulki dla.kibiców to wzrost sprzedaży
|
Jak Lechia spadnie to może New Balance? :D
|
New Balance negocjuje, wgl Negocjacje trwają cały czas. LEchia prawdopodobnie bez względu na wynik sportowy pożegna się z NB
|
Cytat:
|
Odchodzące legendy dostały koszulki w antyramie, podobno to model już na nowy sezon......
https://pbs.twimg.com/media/Dc7V-RMWsAAwvfg.jpg |
Wygląda na adidasa z kołnierzykiem, aczkolwiek może to być dziwny wieszak żeby te koszulki były "rozciągnięte" w tych ramach ;)
|
no tak lecą 3 paski z boku pod pachami , czyli adaś
btw , nie lepiej by na tych koszulkach wyglądały daty 1999-2018 i 2000-2018 , przecież te ich okresy absencji to w kontekście tylu lat raczej "epizody" ? |
ktos wie jaki to moze byc wzor?
|
https://2.bp.blogspot.com/-piZx0Xg53...-18-kits-4.jpg
Pewnie będzie to taki wzór koszulek. Skoro koszulki już są gotowe, to może wzorem niemieckich klubów zobaczymy je jeszcze w tym sezonie. |
To byłaby ładna koszulka, gdyby kołnierzyk był większy. Mini kołnierzyki i cała ta pseudo moda to jest dobre dla dużych dzieci, a nie prawdziwych mężczyzn.
|
Jedna osoba potwierdziła mi, że zostajemy przy Adidasie. Fajnie, bo mimo iż chciałem powiewu świeżości (NewBalance, Macron) lub ewentualnego przedłużenia adidasa to obawiałem się jakiejś średniej firmy (Joma, Errea, czy Kappa). Jeśli to ten model ze zdjęcia wyżej to bardzo ładne koszuleczki.
|
Widac ze to antyrama jest przy kolnierzu przeciez. Maja koszulki z obecnego sezonu tylko tak dziwnie wygladaja przez wieszak ;)
|
Moim zdaniem robimy OGROMNY błąd zostając przy Adidasie, wiadomo kasa większa za kontrakt, ale sprzedanych bardzo, bardzo mało koszulek meczowych w cenie po 300 w górę.
Gdybyśmy mieli umowę z firmą pokroju New Balance, 4F lub nawet jakaś Errea to prawda jest taka, że sprzedaż by wzrosła momentalnie bo takie koszulki wahały cy się w cenach 149/169 czyli niemal połowie Adidasa. To zawodnicy muszą walczyć i pokazywać się na murawie z dobrej strony w aspekcie piłkarskim, a nie "ładnie" wyglądać w nowej koszulce |
Nie wydaje mi się żeby były to nowe koszulki, zresztą Dukat mówił w 'zapinamy pasy' że dogrywają umowę, ale jeszcze nie ma podpisanej i nic nie może powiedzieć. Z jakiej racji więc piłkarze odchodzący w tym sezonie mieliby dostać koszulki na nowy sezon? Nie trzyma się to kupy.
|
Koszulka New Balance Lechii Gdańsk kosztuje 199 zł, więc nie jest o wiele tańsza od naszej.
4F to wg mnie eksperyment, który nie wiadomo jakby się skończył..... |
a jakby miał się skończyć ?
firma dokonała niebywałego rozwoju na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat od kiedy chyba pierwsze plotki o współpracy z Wisłą zaczęły się pojawiać stać ją na bycie partnerem kadry olimpijskiej przy kolejnej już olimpiadzie , więc nie sądzę żeby mogli nie dźwignąć klubu z ekstraklasy faktem jest że w Polskich warunkach finansowych kupowanie meczówek po 300pln to jakaś abstrakcja |
Może i dokonała rozwoju, ale jakość odzieży do biegania dalej tragiczna.
Wiadomo, nie jest to marka premium jak Nike czy Adidas i też kosztuje sporo mniej, ale żadnego 4F nie chcę widzieć u nas. Kup koszulkę Nike z Dri Fit za 140zł, a jakąś pseudo termoaktywną od 4F za 60 to zobaczysz różnicę. Chyba, że nagle do piłki nożnej stworzą coś ponad ich. |
Cytat:
czy wiesz jakim sposobem 4F zostalo partnerem kadry i czy wiesz ze zupelnie inaczej odbywa to sie w klubie sportowym? Czy wiesz ze koszulki pilkarskie robione sa z innych materialow, maja inne kroje, maja inne szycia no i czesto wymagaja innej szwalni np ? No i przede wszystkim czy masz chociaz uslyszana wiedze, na jaka kwote ostatnio, podpisana byla aktualnie obowiazujaca umowa? E: Arkadiuszu. Ja znam odpowiedzi na te pytania, dlatego pytalem czy byc moze wiesz cos wiecej i zmienisz mi myslenie...no ale wiesz. To moze wezmy firme Ikea, fajne meble robia, maja duzo sklepow, na bank maja duzo kasy i w ogole sa tani :) |
Czy 4F ubiera jakąś drużynę piłkarską?
To byłby niewątpliwie eksperyment, nie wiadomo jakiej jakości dostarczyliby nam sprzęt, zarówno wizualnie jak i jakościowo. Jeśli zostaniemy przy Adidasie, a wiele na to wskazuje to widocznie dali najlepsze możliwe warunki. |
Cytat:
2 nie wiem 3 nie mam dlatego mój post to czyste dywagacje , NIGDY na tym forum nie szedłem w zaparte gdy nie mam pewności co do swoich racji nie widzę jednak żadnych przeciwwskazań aby jakiś specjalista w tej kwestii, napisał większego merytorycznego posta czym się różnią koszulki piłkarskie od siatkarskich itp jak i rozwinął pozostałe Twoje pytania |
To co jest w antyramie to obecna koszulka, a to co wydaje wam się być kołnierzem jest jakimś kartonowym tułowiem aby koszulka się sztywno trzymała :)
Jak ktoś ma wątpliwości to niech się przyjrzy koszulce Brożka, na zakończeniu prawego rękawa widać kawałek ciemniejszego czerwonego oraz złotego paska czyli tak jak jest teraz no i trzy paski na bokach również są tak jak teraz. |
|
Cytat:
|
Bardzo dobrze jeśli to prawda, że zostaje Adidas. Trudno, będzie drogo, ale taki klub jak Wisła zobowiązuje. Nie wyobrażam sobie, aby wielki klub z Krakowa biegał w jakimś Tico.
|
Kompletnie się nie zgadzam z tym stwierdzeniem @nesta.
W tym temacie 2 strony wstecz są dane ekstraklasowe odnośnie sprzedanych koszulek. 2200 koszulek to bardzo mała liczba plasująca nas w środku tabeli. W przypadku niższej ceny liczba koszulek byłaby znacznie większa. Mimo że w kasie klubowej przychody ze sprzedaży wyglądałyby podobnie (nie jesteśmy tego w stanie zmierzyć na chwilę obecną), to wolumen sprzedanych koszulek też jest istotny przy pozyskiwaniu nowych sponsorów, partnerów czy przy następnych negocjajach w kontekście strojów :-). |
Mając tańsze koszulki, można zmieniać ich model np. co drugi sezon. Dzięki temu kibic chcący być na czasie też będzie chciał sprawnie nabyć nowszy model. I to wcale nie musi być przecież kibic, który na stadion w ogóle przychodzi. Co to za problem być na bieżąco, jeśli mieszka się obecnie gdzieś na północy kraju albo nawet dalej w Europie i w Krakowie bywa od wielkiego dzwonu?
No ale umówmy się: ceny takie jak za Adidasa na pewno nie zachęcają ludzi do robienia zakupów i fakt jest niezaprzeczalny: sprzedajemy tych koszulek zdecydowanie za mało. Ale tutaj, pomijając nawet cenę, znów wracamy do strony internetowej (sklepu online). Z tym że ten temat przerabialiśmy ostatnio już na forum, więc nie będę do tego wracał. |
Cytat:
|
Tylko weźcie jeszcze pod uwagę konkurencję dla koszulki meczowej
Inne koszulki w oficjalnym sklepie, koszulki kibicowskie, okazjonalne, "zgodowe" itp itd na następnym meczu zobaczcie sobie ile osób jest w meczówkach - nawet tych starszych a ile przychodzi w całej gamie innych koszulek |
https://twitter.com/K_Stanowski/stat...89619246694401
No to już oficjalnie: 4F wchodzi w świat wielkiego futbolu. |
Osoba od ktorej mialem info nie zna sie na pilce
ale zeby Wisle z Weszlo pomylic... :P a tak powaznie, to wciaz mam nadzieje, ze naszym technicznym tez beda od nowego sezonu |
Projekt koszulek już jest.
https://www.behance.net/gallery/6382...9-Kits-Concept |
ale że obciślaki ? :D:D
|
Wyglądają jak stroje kolarskie
|
Cytat:
Co do projektów 4f - wiem, że to tylko koncepcja jakiegoś kibica, ale całkiem schludnie to wygląda, jednak dodałbym jakieś delikatne białe/złote wstawki w pierwszym komplecie. |
Kolorystyka spoko. Natomiast co do kroju to zamiast na murawę można by śmiało wysłać użytkowników na paradę w Berlinie.
|
Kwestia renderingu, póki nie zobaczymy tego na żywo na modelu to nie ma co spekulować nt. spedalenia stroju :)
|
Zaraz, ale czy ten projekt to nie jest fan-art jakiegoś internauty? On z tego samego szablonu atakuje stroje różnych drużyn, które ubierają różne marki, a wszystkie mają ten sam krój. Zmieniają się tylko logo producenta, herb klubu i kolory stroju. O czym tu gadać?
|
Gdzie można zakupić taką.koszulkę? Czy jest to tylko zwykły model Adidasa z wyhaftowaną gwiazdą?
https://i.imgur.com/KpuhicS.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl