![]() |
Cytat:
Wakacje mają jednak dużo minusów :/ Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A dwa lata temu były podobne kolego? No własnie. Równie dobrze możesz wkleić stroje Fulham i dyskutować, czego możemy się na ich przykładzie spodziewać. Cytat:
Twój post zwrócił moją uwagę na jeden szczegół. Mianowicie, od kiedy to Legia ma barwy białe? Z racji ze ten klub mnie nie interesuje to nigdy nie zwróciłem na to uwagi, jednak od kiedy pamiętam warszawka grała w zielonych strojach. Ten kolor z racji ich barw zawsze był dominującym i charakterystyczny dla tej drużyny. To odejście od reguły było zamierzone czy ot tak im się teraz bardziej białe stroje podobają? Ktoś wie? |
Cytat:
Cytat:
|
Tylko Wisła i Legia mają umowy z "właściwym" Adidasem. Reszta to jak Cracovia z Nike, a właściwie z Kraksportem.
|
Chyba jeszcze Lechia i Górnik, grają w strojach odbiegających od standardowych wzorów.
|
Przecież od czasu do czasu ktoś tu wrzuca stroje innych drużyn, a jak się pojawiły komplety Legii, to nagle wielkie oburzenie. Bądźmy dorośli.
Szczerze mówiąc, nie miałabym nic przeciwko, gdybyśmy jeszcze przez rok pograli w obecnych kompletach, tylko że z białą gwiazdą. Obecne koszulki bardzo mi się podobają i nie sądzę, by te, które zostaną zaprezentowane jutro je przebiły. |
Cytat:
|
Cytat:
Swoją drogą - stroje Górnika z poprzedniej rundy wyjątkowo paskudne. |
Paskudne, ale jednak dedykowane, stąd nieco w ten Kraksport powątpiewam. Do tego jeszcze Korona, reszta tj. Ruch, Bełchatów, Piast i inne Sandecje rzeczywiście biegają w szablonówkach prosto ze sklepu sportowego.
Ale ok, nie róbmy offtopu, to co nas interesuje zobaczymy już jutro :) |
Górnik ma umowę z pośrednikiem czyli z kraksportem, ale pierwszy strój mają z miTeam (podobnie jak Korona). Kto wie może dzięki znajomościom z Poldim to mają jakoś taniej, tego też się zapewne nie dowiemy ale wykluczyć takiej możliwości nie można. Lechia Gdańsk ma natomiast podpisaną umowę z "właściwym" Adidasem, w tym sezonie mają do dedykowanych domowych dostać dedykowaną wyjazdową.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Wyjazdowa? Ale z logiem spółki nie z białą gwiazdą. O co tu chodzi? :)
|
Koszulka nie jest zła, ale po pierwsze dlaczego one są biało - bordowe (widoczna różnica w odcieniu czerwieniu między herbem, a elementami Adidasa), a po drugie, czyżby Biała Gwiazda miała być na komplecie czerwonym (i ewentualnie niebieskim), a na białym logo S.A.?
|
Jeśli ten przeciek jest prawdziwy to szykujmy się na takie koszuleczki :)
http://img15.imageshack.us/img15/499...oooooooooo.png |
Jeżeli powyższa wersja jest prawdą, 250 nie moje
|
jak tak beda wygladac to naprawde rewelacja
|
|
|
Konrado czyli to będzie taka jak u ciebie tyle, że romb czerwony. Nieźle to wygląda choć do końca miałem nadzieję, ze jednak zamiast Campeona (który nomen omen, źle nie wygląda zresztą też robiłem jeden projekt na nim) będzie Condivo 12.5 (jak ja to nazywam). Logo spółki ma bo takie ISS dostało, zresztą ten trzeci niebieski co był tutaj pokazywany także miał to logo (dopiero później było info o tym, że BG wraca). Swoją drogą to ten sam motyw co Legia, dziś prezentacja ale tuż przed nią dajemy przeciek.
|
No Lechia ładne ma stroje
|
|
|
Spodziewałam się czegoś innego, ale Biała Gwiazda <333
|
Ładniejsze projektują chłopaki na forum , a spece z Adidasa dają takie same co rok temu tylko bez kołnierzyka..
|
Nie żebym narzekał, bo w końcu jest BG, więc i tak lepiej niż było, ale... standardowy krój, jedyna dedykacją data na getrach. Do tego gwiazda naszyta w kółku, a nie haftowana, co średnio wygląda. Najwyraźniej wzięli gotowce i nawet nie chciało im się porządnie BG umieścić. Niepoważne traktowanie trochę. Poprzedni model, nie licząc logo SA, dużo lepszy.
|
No model z katalogu, szkoda że nie zrobili coś specja,lnie dla nas, ale nie są brzydkie, zmienili tylko troszkę kolor na rękawie, bo tak to by wyglądały tak :)
http://imageshack.us/a/img507/9994/17561739.png a wyglądają tak: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...16866779_n.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl