Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

LucjuszWielki 11.07.2013 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawid (Post 1321964)
mam foto koszulki ale tak sie naraziłem moderatorom że poczekajcie sb do soboty !

to bierz gąbkę i wymazuj poprzednie zdjęcia bo aż słabo się robi wchodząc na nasze stroje a tu warszawiacy.....

Wakacje mają jednak dużo minusów :/



Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1321988)
Przede wszystkim datę na getrach i flagę w barwach klubu na kołnierzyku.

bah bah to jest dospawane a nie dedykowane.... dedykowany to może być flip cover do galaxy s4 a nie data na getrach LOL

LucjuszWielki 11.07.2013 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1321988)
Przede wszystkim datę na getrach i flagę w barwach klubu na kołnierzyku.

bah bah to jest dospawane a nie dedykowane.... dedykowany to może być flip cover do galaxy s4 a nie data na getrach LOL

Dariook 12.07.2013 00:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1321947)
Mamy tego samego sponsora technicznego, i mniej więcej dyskutujemy czego możemy sę po nim spodziewać na przekładzie Legii.

No i co z tego?

A dwa lata temu były podobne kolego? No własnie.
Równie dobrze możesz wkleić stroje Fulham i dyskutować, czego możemy się na ich przykładzie spodziewać.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1321960)
Co czarny kolor ma do naszych barw? Tam powinny być czerwone wstawki, bo teraz to wygląda jak koszulki Legii z naszym logo...

Ha!
Twój post zwrócił moją uwagę na jeden szczegół. Mianowicie, od kiedy to Legia ma barwy białe? Z racji ze ten klub mnie nie interesuje to nigdy nie zwróciłem na to uwagi, jednak od kiedy pamiętam warszawka grała w zielonych strojach. Ten kolor z racji ich barw zawsze był dominującym i charakterystyczny dla tej drużyny.

To odejście od reguły było zamierzone czy ot tak im się teraz bardziej białe stroje podobają? Ktoś wie?

foxtrot_green 12.07.2013 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1322094)

Ha!
Twój post zwrócił moją uwagę na jeden szczegół. Mianowicie, od kiedy to Legia ma barwy białe? Z racji ze ten klub mnie nie interesuje to nigdy nie zwróciłem na to uwagi, jednak od kiedy pamiętam warszawka grała w zielonych strojach. Ten kolor z racji ich barw zawsze był dominującym i charakterystyczny dla tej drużyny.

To odejście od reguły było zamierzone czy ot tak im się teraz bardziej białe stroje podobają? Ktoś wie?

Według kroniki z ich strony już w 1916 roku zdecydowali się przyjąć barwy biało-czarne. Ponoć to nawiązanie do Czarnych Lwów. (Czarni Lwów) wis.la/aonqo

Cytat:

Do rozwiązania pozostał problem barw klubu i jego herbu. Pierwszą i jak najbardziej oczywistą propozycją były barwy biało-czerwone. Jednak pomysł ten nie zyskał uznania wśród wojskowych zgromadzonych w kancelarii Komendy Legionów Polskich, którzy tworzyli Legię. Dlaczego? Otóż dlatego, że Legia w takim wypadku nie odróżniałaby się niczym od innych drużyn wojskowych i Cracovii - a chciała nie tylko się odróżniać, ale i wyróżniać. Stąd ustalono, że barwy będą biało-czarne. Uważa się, że kolor czarny miał się odnosić do koloru koszulek Czarnych Lwów - najstarszego, jak wówczas niesłusznie uważano, polskiego klubu.
2 lipca 1957, kiedy to powrócono do tradycyjnej nazwy Legia, przyjęto barwy klubowe: biało-czerwone-zielono-czarne, które obowiązują do dzisiaj. Biel i czerwień symbolizują polskość, czerń tradycję najstarszego polskiego klubu, zieleń natomiast to starszeństwo w grupie klubów wojskowych w naszym kraju.
Legia Legią, nie tylko oni i my mamy stroje i sprzęt od Adidasa. Zostały już pokazane komplety dla Lechii, Piasta, Górnika, Korony, Podbeskidzia i Ruchu?

vote-for-mikey 12.07.2013 10:21

Tylko Wisła i Legia mają umowy z "właściwym" Adidasem. Reszta to jak Cracovia z Nike, a właściwie z Kraksportem.

d 12.07.2013 10:23

Chyba jeszcze Lechia i Górnik, grają w strojach odbiegających od standardowych wzorów.

gypsy 12.07.2013 11:42

Przecież od czasu do czasu ktoś tu wrzuca stroje innych drużyn, a jak się pojawiły komplety Legii, to nagle wielkie oburzenie. Bądźmy dorośli.

Szczerze mówiąc, nie miałabym nic przeciwko, gdybyśmy jeszcze przez rok pograli w obecnych kompletach, tylko że z białą gwiazdą. Obecne koszulki bardzo mi się podobają i nie sądzę, by te, które zostaną zaprezentowane jutro je przebiły.

Sialalalala 12.07.2013 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez foxtrot_green (Post 1322123)
Według kroniki z ich strony już w 1916 roku zdecydowali się przyjąć barwy biało-czarne. Ponoć to nawiązanie do Czarnych Lwów. (Czarni Lwów) wis.la/aonqo



Legia Legią, nie tylko oni i my mamy stroje i sprzęt od Adidasa. Zostały już pokazane komplety dla Lechii, Piasta, Górnika, Korony, Podbeskidzia i Ruchu?

Wisła Legia Lechia i Górnik(ponoć dzięki Podolskiemu) mają Adidasa za partnera techicznego reszta kupuje stroje w kraksporcie itp

vote-for-mikey 12.07.2013 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1322131)
Chyba jeszcze Lechia i Górnik, grają w strojach odbiegających od standardowych wzorów.

Górnik na 100% ma koszulki od Kraksportu. Nawet jest ich banda reklamowa na stadionie, jeśli dobrze pamiętam. Lechia może mieć umowę z Adasiem... :)

Swoją drogą - stroje Górnika z poprzedniej rundy wyjątkowo paskudne.

d 12.07.2013 14:45

Paskudne, ale jednak dedykowane, stąd nieco w ten Kraksport powątpiewam. Do tego jeszcze Korona, reszta tj. Ruch, Bełchatów, Piast i inne Sandecje rzeczywiście biegają w szablonówkach prosto ze sklepu sportowego.

Ale ok, nie róbmy offtopu, to co nas interesuje zobaczymy już jutro :)

Alonso19 12.07.2013 14:58

Górnik ma umowę z pośrednikiem czyli z kraksportem, ale pierwszy strój mają z miTeam (podobnie jak Korona). Kto wie może dzięki znajomościom z Poldim to mają jakoś taniej, tego też się zapewne nie dowiemy ale wykluczyć takiej możliwości nie można. Lechia Gdańsk ma natomiast podpisaną umowę z "właściwym" Adidasem, w tym sezonie mają do dedykowanych domowych dostać dedykowaną wyjazdową.

almafater 12.07.2013 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1322146)
Szczerze mówiąc, nie miałabym nic przeciwko, gdybyśmy jeszcze przez rok pograli w obecnych kompletach, tylko że z białą gwiazdą.

Dokładnie, chociaż mam nadzieję, że nowe będą fajniejsze

Watts 12.07.2013 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1322146)
Przecież od czasu do czasu ktoś tu wrzuca stroje innych drużyn, a jak się pojawiły komplety Legii, to nagle wielkie oburzenie. Bądźmy dorośli.

Szczerze mówiąc, nie miałabym nic przeciwko, gdybyśmy jeszcze przez rok pograli w obecnych kompletach, tylko że z białą gwiazdą. Obecne koszulki bardzo mi się podobają i nie sądzę, by te, które zostaną zaprezentowane jutro je przebiły.

Też mam swoich faworytów, obecne koszulki to moim zdaniem ścisły top dekady, ale jeżeli będzie ten szablon z wcięciem w kształcie litery V to też będę zadowolony. Najważniejsze, że Gwiazda wraca, wtedy reszta schodzi na drugi plan.

dawid 13.07.2013 12:11

http://www.iss-sport.pl/shop,show,10911

St Yabol 13.07.2013 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawid (Post 1322282)

jeżeli to jest jakiś prognostyk to nie wyglądają źle, tylko czekać jak się bezie całość prezentowała z BG i sponsorem

Mixu 13.07.2013 12:20

Wyjazdowa? Ale z logiem spółki nie z białą gwiazdą. O co tu chodzi? :)

Paweł 13.07.2013 12:28

Koszulka nie jest zła, ale po pierwsze dlaczego one są biało - bordowe (widoczna różnica w odcieniu czerwieniu między herbem, a elementami Adidasa), a po drugie, czyżby Biała Gwiazda miała być na komplecie czerwonym (i ewentualnie niebieskim), a na białym logo S.A.?

Kon®ado 13.07.2013 12:31

Jeśli ten przeciek jest prawdziwy to szykujmy się na takie koszuleczki :)
http://img15.imageshack.us/img15/499...oooooooooo.png

WiślakMyślenice 13.07.2013 12:36

Jeżeli powyższa wersja jest prawdą, 250 nie moje

wiertar 13.07.2013 12:40

jak tak beda wygladac to naprawde rewelacja

Chrisman 13.07.2013 12:42

http://img811.imageshack.us/img811/9...ewisa2013m.jpg

Chrisman 13.07.2013 12:43

http://1.bp.blogspot.com/-U3jX3R9d-Z...sk%2Bthird.pnghttp://3.bp.blogspot.com/-RPz8dar3CM...nsk%2Baway.pnghttp://2.bp.blogspot.com/-lOvZhaIsA_...nsk%2Bhome.png

Alonso19 13.07.2013 13:38

Konrado czyli to będzie taka jak u ciebie tyle, że romb czerwony. Nieźle to wygląda choć do końca miałem nadzieję, ze jednak zamiast Campeona (który nomen omen, źle nie wygląda zresztą też robiłem jeden projekt na nim) będzie Condivo 12.5 (jak ja to nazywam). Logo spółki ma bo takie ISS dostało, zresztą ten trzeci niebieski co był tutaj pokazywany także miał to logo (dopiero później było info o tym, że BG wraca). Swoją drogą to ten sam motyw co Legia, dziś prezentacja ale tuż przed nią dajemy przeciek.

wiernyNH1906 13.07.2013 13:38

No Lechia ładne ma stroje

dawid 13.07.2013 15:37

Nowe stroje ;)
https://www.facebook.com/photo.php?f...4&l=c37ed76389

Sponsorem jest Telefonika haha

kornd 13.07.2013 15:37

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...12447605_n.jpg

gypsy 13.07.2013 15:39

Spodziewałam się czegoś innego, ale Biała Gwiazda <333

blanco 13.07.2013 15:40

Ładniejsze projektują chłopaki na forum , a spece z Adidasa dają takie same co rok temu tylko bez kołnierzyka..

Jurand 13.07.2013 15:41

Nie żebym narzekał, bo w końcu jest BG, więc i tak lepiej niż było, ale... standardowy krój, jedyna dedykacją data na getrach. Do tego gwiazda naszyta w kółku, a nie haftowana, co średnio wygląda. Najwyraźniej wzięli gotowce i nawet nie chciało im się porządnie BG umieścić. Niepoważne traktowanie trochę. Poprzedni model, nie licząc logo SA, dużo lepszy.

Kon®ado 13.07.2013 15:45

No model z katalogu, szkoda że nie zrobili coś specja,lnie dla nas, ale nie są brzydkie, zmienili tylko troszkę kolor na rękawie, bo tak to by wyglądały tak :)
http://imageshack.us/a/img507/9994/17561739.png
a wyglądają tak:
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...16866779_n.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl