Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

foxtrot_green 13.07.2017 23:05

Nie obraziłbym się gdyby jeszcze litery "LV" były takim kolorze jak logo Adidasa i mankiety. Ale cóż i tak jest fajnie. Najważniejsze, że wreszcie logo Lyoness wygląda porządnie.

Alonso19 13.07.2017 23:17

Właściwie już nie Lyoness tylko Cashback World.
Tak teraz mi się przypomniało, ciekawe czy zmienił się trzeci strój (choć i tak dawno nie był używany) na Tiro 17?
Ostatnie trzecie to były Tiro w wersji 11, 13 oraz 15 i Wisła zmieniała je co dwa lata tak jak były w katalogu, wynikałoby z tego, że teraz trzeci jest taki:
http://www.prodirectsoccer.com/pl/pr...ain/150374.jpg
http://www.prodirectsoccer.com/produ...ain/150537.jpg

Pero 17.07.2017 12:48

Do tygodnia ma być podpisana umowa z Lotto i ich logo ponownie zepsuje wszystkie ekstraklasowe koszulki.

foxtrot_green 10.08.2017 19:22

Wiadomo dlaczego w meczu pucharowym z Wisłą Płock zagraliśmy w strojach wyjazdowych? Przyznam, że dziwnie to wyglądało - my u siebie na biało, a oni na czarno.

picasso 10.08.2017 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez foxtrot_green (Post 1479712)
Wiadomo dlaczego w meczu pucharowym z Wisłą Płock zagraliśmy w strojach wyjazdowych? Przyznam, że dziwnie to wyglądało - my u siebie na biało, a oni na czarno.

może to był ukłon w stronę tych co mają jeszcze czarno-białe telewizory

szprotson 10.08.2017 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1479713)
może to był ukłon w stronę tych co mają jeszcze czarno-białe telewizory

nie no, jest bieda i po prostu nie wyprali czerwonych :)

PlayLikeAPro 30.08.2017 14:06

jak widać jest wiele osób które stać na szmatę do podłogi za 100 :)

Jak sam policzyłeś wartość sprzedaży w obu przypadkach podobna, marża dla klubów pewnie podobna. Dla mnie lepiej było by zostać przy adidasie a na sprzedaż koszulek wpłynąć podniesieniem poziomu punktów sprzedaży bo jest dramatyczny.

mic 30.08.2017 14:42

Są teraz gdzieś koszulki meczowe na promocjach ?

Błaszczu_WIŚLAK 30.08.2017 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PlayLikeAPro (Post 1481397)
jak widać jest wiele osób które stać na szmatę do podłogi za 100 :)

Jak sam policzyłeś wartość sprzedaży w obu przypadkach podobna, marża dla klubów pewnie podobna. Dla mnie lepiej było by zostać przy adidasie a na sprzedaż koszulek wpłynąć podniesieniem poziomu punktów sprzedaży bo jest dramatyczny.

No ale ilu więcej jest kibiców Wisły? Ze trzy razy co najmniej. Więc zakładamy, że przy cenie 100 zeta za koszulkę poszłoby z 15k.

wislakrakow124 30.08.2017 15:21

No pewnie poszloby ich wiecej. Dla mnie to duzo 250 zl za koszulke. Wole za te pieniadze pojechac na mecz. Jesli koszulka kosztowalaby o polowe mniej to kupilbym.

Arkadiusz.Czerepach 30.08.2017 15:24

wystarczy kupić z poprzedniego sezonu na wyprzedażach, i już po kłopocie , w modlniczce w .... tego było po 69 czy 79 , wklejałem fotki kilka razy , często tam jestem nie widze żeby szły jak woda

JrQ- 14.12.2017 12:55

https://wislakrakow.com/wp-content/g...4/IMG_5860.jpg
Carlitos ma część loga LV Bet do góry nogami ^^

Waldus88 14.12.2017 13:06

Odpowiedź na to, że lvbet zalajkował zdjęcie craxy na insta :D

filoo 26.01.2018 13:11

doszedłem do plotek koszulkowych i po wielu ofertach najbliżej do Adidasa, chociaż były ciekawe oferty od innych producentów, ale jak zwykle najważniejsza kasa

tranceaddict 03.04.2018 04:04

Kiedy bedzie cos wiadomo w sprawie nowych strojow? Czy wogole beda takie czy dalej te same co sa ??

Karherop 03.04.2018 06:48

Umowa ze sponsorem technicznym konczy nam się w czerwcu więc siła rzeczy musi się coś dziać niedługo w tym temacie.

szprotson 03.04.2018 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tranceaddict (Post 1497856)
Kiedy bedzie cos wiadomo w sprawie nowych strojow? Czy wogole beda takie czy dalej te same co sa ??

z tego co sie slyszy to na pewno nie będzie adidasa

krzaq12 03.04.2018 15:22

A co się słyszy? 4F, Macron, Umbro?

Te plotki z 4F wyglądają analogicznie do plotek, które pojawiały sie dwa lata temu w kontekscie Jomy!

czaro 03.04.2018 15:54

Szczerze mówiąc, to gramy od tylu miesięcy tak bezpłciowo, że wygląd i marka strojów nie ma żadnego znaczenia. Niech wybiorą to, co najkorzystniejsze ekonomicznie.

TIR_DO_SŁUBIC 03.04.2018 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1497947)
Szczerze mówiąc, to gramy od tylu miesięcy tak bezpłciowo, że wygląd i marka strojów nie ma żadnego znaczenia. Niech wybiorą to, co najkorzystniejsze ekonomicznie.

Ha! Miałem to pisać.

Należy zakupić w Auchan podkoszulki za 9,99 dołożyć nadruki w Decathlonie za 19,99 i to wystarczy. Znając życie w sklepiku klubowym nadal byłyby za 250 zl :lol:

_ukoL 28.04.2018 10:37

Żadnych plotek? TT nic nie donosi?

Stelio 28.04.2018 10:44

Pewnie zostaniemy z adidasem, chociaż do naszego aktualnego poziomu sportowo-organizacyjnego bardziej by pasowało Tico :D

bridgeburner 29.04.2018 08:39

4F bedzie na 99%

_ukoL 29.04.2018 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1499799)
4F bedzie na 99%

Wchodzą do piłki nożnej? Chyba do tej pory nie było ich w świecie futbolu. :>

bridgeburner 29.04.2018 08:45

Nie bylo ale o wejscii wlasciciel myslal juz od kilku lat
Na pewno jest projektowana kolekcja

Alonso19 08.05.2018 14:18

4F? Ciekawe. Na tę chwilę są już obecni w sportach drużynowych poprzez reprezentację w Ręczną i te koszulki źle nie wyglądają. O ich wejściu w futbol już się słyszy od lat, ale nic do tej pory nie było a Wisła jako klub z pobliska byłaby na początek idealna.
Natomiast co do tego co kto by chciał, to ja bym Macrona chciał, patrząc na to jakie koszulki potrafią zrobić to aż szkoda, że nie ma ich w ekstraklasie.

szprotson 08.05.2018 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alonso19 (Post 1500523)
4F? Ciekawe. Na tę chwilę są już obecni w sportach drużynowych poprzez reprezentację w Ręczną i te koszulki źle nie wyglądają. O ich wejściu w futbol już się słyszy od lat, ale nic do tej pory nie było a Wisła jako klub z pobliska byłaby na początek idealna.
Natomiast co do tego co kto by chciał, to ja bym Macrona chciał, patrząc na to jakie koszulki potrafią zrobić to aż szkoda, że nie ma ich w ekstraklasie.

gdzie sie slyszy o wejsciu 4F do futbolu ?:D
Wskaż źródło nie powiązane z kibicami Naszego klubu :]

brylant17 08.05.2018 15:30

Pisałem gdzieś o tym dawno temu,że 4F chce wejść do futbolu i z chęcią bym widział od nich stroje robią świetne

Alonso19 08.05.2018 15:46

Z wywiadu z Igorem Klają dla onetu:
Cytat:

R: 4F wspiera już wiele dyscyplin , ale wciąż nie weszliście do sportów drużynowych. Zwłaszcza piłka nożna dałaby wam marketingowego „kopa”. Rozważacie wejście do futbolu?
IK: Tak, ale trzeba znać swoje miejsce w szeregu. W tym obszarze nie możemy obecnie wziąć zbyt dużego ciężaru na swoje barki. Jednak niewątpliwie sporty drużynowe, zwłaszcza siatkówka i piłka ręczna, są w kręgu naszych zainteresowań.

No i dodatkowo wycinek wypowiedzi przy prezentacji strojów dla Szczypiorniaka:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Igor Klaja
Od dłuższego czasu szukaliśmy także sportu zespołowego, w który moglibyśmy się zaangażować.



:)

royalmichael 08.05.2018 16:10

Chociaż kolorystyka strojów skoczków była kiepska, co my Rosja?

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1...QlmkwXNAxTNAbw

szprotson 08.05.2018 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alonso19 (Post 1500530)
Z wywiadu z Igorem Klają dla onetu:



No i dodatkowo wycinek wypowiedzi przy prezentacji strojów dla Szczypiorniaka:
[/I]

:)

wg mnie z tego co przeczytalem, wynika jasno i klarownie że w piłke nie wchodza

Blaszczu16 08.05.2018 16:31

Ktos ostatnio pisal ze 4f na pewno nie beda naszym sponsorem technicznym. Chcialbym Nike bo mi sie koszulki Wisly podobaly z lyzwa. Oby nie joma czy inne lotto.

Alonso19 08.05.2018 16:59

Każdy interpretuje na swój sposób. :)
Jakkolwiek by jednak nie było to 4F interesującą opcją jest.
A pro po Macrona o którym wcześniej wspomniałem, że mi się marzy to poszła plotka, że mają Poznaniaków ubierać.

czaro 08.05.2018 18:45

Nawet tej marki Macron nie znałem.

Pewnie skończymy z Adidasem.

Nie ma to żadnego znaczenia, najpierw zacznijmy prosto kopać piłkę, bo to najbardziej przeszkadza we wrażeniach estetycznych.

szprotson 08.05.2018 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alonso19 (Post 1500544)
Każdy interpretuje na swój sposób. :)
Jakkolwiek by jednak nie było to 4F interesującą opcją jest.
A pro po Macrona o którym wcześniej wspomniałem, że mi się marzy to poszła plotka, że mają Poznaniaków ubierać.

Ja bym chcial Hummela poniewaz znowu atakuja rynke, a koszulki ich marki nie mam w kolekcji. cena w sumie niewazna, liczy sie jakosc i kroj wykonania i szycia.

a co bedzie? .... wi, ne wiem z jakiej dzisiaj pozycji startuje Wisla. Kiedys byla pula kasy od sponsora na sprzet...tyle ze wtedy Wisla to byla Wisła. Mysle ze teraz firmy z PL powinny przebijac oferta takiego Adidasa, no ale czas pokaze.

brylant17 08.05.2018 19:52

Piłka ręczna 4F

https://v.wpimg.pl/NDQxOC5qJy1-TndzT...FJe3cESWAuIR8=

sandomingo 08.05.2018 20:53

Jakie to ma znaczenie kto będzie dostarczał sprzęt Wiśle? Zaczniemy lepiej grać, czy jak?

Alonso19 08.05.2018 21:05

Z Polskich marek to nadal pamiętam wypowiedź jednego z dyrektorów Ziny na pierwszej prezentacji strojów dlai Pogoni, że to nie ostatnie słowo Ziny w Ekstraklasie, od tamtego momentu mija drugi rok i ani widu ani słychu aby Zina miała drugiego po Pogoni przedstawiciela w Essa.
Adidas gdyby miał zostać to jeżeli nie miteam to tylko katalogi zostają, bo trzy paski mają w tym sezonie gdzieś małe drużyny.

TIR_DO_SŁUBIC 08.05.2018 21:12

Co to pokaz mody jest?

Podkoszulek Fruit of the Loom 9.99 zł, nadruki w Decathlonie i tyle.

czaro 08.05.2018 21:35

Dokładnie tak, pensja 2 tysie + zupa w klubie a pod prysznicem szare mydło. Jedno na całą drużynę.

: )


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl