![]() |
Nie obraziłbym się gdyby jeszcze litery "LV" były takim kolorze jak logo Adidasa i mankiety. Ale cóż i tak jest fajnie. Najważniejsze, że wreszcie logo Lyoness wygląda porządnie.
|
Właściwie już nie Lyoness tylko Cashback World.
Tak teraz mi się przypomniało, ciekawe czy zmienił się trzeci strój (choć i tak dawno nie był używany) na Tiro 17? Ostatnie trzecie to były Tiro w wersji 11, 13 oraz 15 i Wisła zmieniała je co dwa lata tak jak były w katalogu, wynikałoby z tego, że teraz trzeci jest taki: http://www.prodirectsoccer.com/pl/pr...ain/150374.jpg http://www.prodirectsoccer.com/produ...ain/150537.jpg |
Do tygodnia ma być podpisana umowa z Lotto i ich logo ponownie zepsuje wszystkie ekstraklasowe koszulki.
|
Wiadomo dlaczego w meczu pucharowym z Wisłą Płock zagraliśmy w strojach wyjazdowych? Przyznam, że dziwnie to wyglądało - my u siebie na biało, a oni na czarno.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
jak widać jest wiele osób które stać na szmatę do podłogi za 100 :)
Jak sam policzyłeś wartość sprzedaży w obu przypadkach podobna, marża dla klubów pewnie podobna. Dla mnie lepiej było by zostać przy adidasie a na sprzedaż koszulek wpłynąć podniesieniem poziomu punktów sprzedaży bo jest dramatyczny. |
Są teraz gdzieś koszulki meczowe na promocjach ?
|
Cytat:
|
No pewnie poszloby ich wiecej. Dla mnie to duzo 250 zl za koszulke. Wole za te pieniadze pojechac na mecz. Jesli koszulka kosztowalaby o polowe mniej to kupilbym.
|
wystarczy kupić z poprzedniego sezonu na wyprzedażach, i już po kłopocie , w modlniczce w .... tego było po 69 czy 79 , wklejałem fotki kilka razy , często tam jestem nie widze żeby szły jak woda
|
https://wislakrakow.com/wp-content/g...4/IMG_5860.jpg
Carlitos ma część loga LV Bet do góry nogami ^^ |
Odpowiedź na to, że lvbet zalajkował zdjęcie craxy na insta :D
|
doszedłem do plotek koszulkowych i po wielu ofertach najbliżej do Adidasa, chociaż były ciekawe oferty od innych producentów, ale jak zwykle najważniejsza kasa
|
Kiedy bedzie cos wiadomo w sprawie nowych strojow? Czy wogole beda takie czy dalej te same co sa ??
|
Umowa ze sponsorem technicznym konczy nam się w czerwcu więc siła rzeczy musi się coś dziać niedługo w tym temacie.
|
Cytat:
|
A co się słyszy? 4F, Macron, Umbro?
Te plotki z 4F wyglądają analogicznie do plotek, które pojawiały sie dwa lata temu w kontekscie Jomy! |
Szczerze mówiąc, to gramy od tylu miesięcy tak bezpłciowo, że wygląd i marka strojów nie ma żadnego znaczenia. Niech wybiorą to, co najkorzystniejsze ekonomicznie.
|
Cytat:
Należy zakupić w Auchan podkoszulki za 9,99 dołożyć nadruki w Decathlonie za 19,99 i to wystarczy. Znając życie w sklepiku klubowym nadal byłyby za 250 zl :lol: |
Żadnych plotek? TT nic nie donosi?
|
Pewnie zostaniemy z adidasem, chociaż do naszego aktualnego poziomu sportowo-organizacyjnego bardziej by pasowało Tico :D
|
4F bedzie na 99%
|
Cytat:
|
Nie bylo ale o wejscii wlasciciel myslal juz od kilku lat
Na pewno jest projektowana kolekcja |
4F? Ciekawe. Na tę chwilę są już obecni w sportach drużynowych poprzez reprezentację w Ręczną i te koszulki źle nie wyglądają. O ich wejściu w futbol już się słyszy od lat, ale nic do tej pory nie było a Wisła jako klub z pobliska byłaby na początek idealna.
Natomiast co do tego co kto by chciał, to ja bym Macrona chciał, patrząc na to jakie koszulki potrafią zrobić to aż szkoda, że nie ma ich w ekstraklasie. |
Cytat:
Wskaż źródło nie powiązane z kibicami Naszego klubu :] |
Pisałem gdzieś o tym dawno temu,że 4F chce wejść do futbolu i z chęcią bym widział od nich stroje robią świetne
|
Z wywiadu z Igorem Klają dla onetu:
Cytat:
No i dodatkowo wycinek wypowiedzi przy prezentacji strojów dla Szczypiorniaka: Cytat:
:) |
Chociaż kolorystyka strojów skoczków była kiepska, co my Rosja?
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1...QlmkwXNAxTNAbw |
Cytat:
|
Ktos ostatnio pisal ze 4f na pewno nie beda naszym sponsorem technicznym. Chcialbym Nike bo mi sie koszulki Wisly podobaly z lyzwa. Oby nie joma czy inne lotto.
|
Każdy interpretuje na swój sposób. :)
Jakkolwiek by jednak nie było to 4F interesującą opcją jest. A pro po Macrona o którym wcześniej wspomniałem, że mi się marzy to poszła plotka, że mają Poznaniaków ubierać. |
Nawet tej marki Macron nie znałem.
Pewnie skończymy z Adidasem. Nie ma to żadnego znaczenia, najpierw zacznijmy prosto kopać piłkę, bo to najbardziej przeszkadza we wrażeniach estetycznych. |
Cytat:
a co bedzie? .... wi, ne wiem z jakiej dzisiaj pozycji startuje Wisla. Kiedys byla pula kasy od sponsora na sprzet...tyle ze wtedy Wisla to byla Wisła. Mysle ze teraz firmy z PL powinny przebijac oferta takiego Adidasa, no ale czas pokaze. |
|
Jakie to ma znaczenie kto będzie dostarczał sprzęt Wiśle? Zaczniemy lepiej grać, czy jak?
|
Z Polskich marek to nadal pamiętam wypowiedź jednego z dyrektorów Ziny na pierwszej prezentacji strojów dlai Pogoni, że to nie ostatnie słowo Ziny w Ekstraklasie, od tamtego momentu mija drugi rok i ani widu ani słychu aby Zina miała drugiego po Pogoni przedstawiciela w Essa.
Adidas gdyby miał zostać to jeżeli nie miteam to tylko katalogi zostają, bo trzy paski mają w tym sezonie gdzieś małe drużyny. |
Co to pokaz mody jest?
Podkoszulek Fruit of the Loom 9.99 zł, nadruki w Decathlonie i tyle. |
Dokładnie tak, pensja 2 tysie + zupa w klubie a pod prysznicem szare mydło. Jedno na całą drużynę.
: ) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl