Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

konrad1991tsw 20.10.2009 15:56

Kupon na dzisiaj:
Debreczyn - Fiorentina 2 1.41
Inter M. - Dynamo K. 1 1.42
Dexia Mons - Pamesa Valencia 2 1.35
Frederikshavn - Odense 1 1.40
Slavia Praga - C.Budejovice (zw.) 1 1.40
Hantuchova D. - Malek T. 1 1.25. Pozdrawiam !

Arkas 20.10.2009 18:32

Takie z nudów puściłem, zobaczymy co będzie:) :

Olympiakos - St. Liege 1
Alkmaar - Arsenal 1X

Real - Milan X
Wolfsburg - Besiktas X2
Zurich - Marsylia 2

Narazie gitara :)

WISŁAZWE 20.10.2009 19:35

Co myślicie o takich kuponikach na jutro :
CSKA Moskwa - Man Utd. 1 3,1
Real M. - Milan 1 1,45

II Kupon:
Zurich - Marsylia 2 1,95
Bordeaux - Bayern 1 2,65

Jakieś sugestie , uwagi?

pan Dudi 20.10.2009 20:24

Zaczęło się od grubego ****a wypierdu. Ciekawe, czy skończy się dobrze, czy niespodziankami.

WISŁAZWE 20.10.2009 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 805919)
Jakoś nie wyobrażam sobie, że te dwa meczą wejdą. Raczej obstawiałbym 2 lub X2.

Co do ManUtd to sytuacja wygląda tak, że do Rosji nie polecieli
Rooney, Evans, Giggs, Evra, Fletcher oraz Park Ji Sung wątpliwy udział w tym meczu Berbatova i Vidica natomiast Bordoeux to taki strzał, bo ostatnio zanotowali 2 porażki w lidze, a Bayern zaczyna wygrywać...

LuKaS TSW 20.10.2009 20:40

Chyba jednak dobrze że odpuściłem Ligę Mistrzów.Sparta rozbita teraz tylko czekam na Pingwiny:)

co do tego meczu CSKA z Manchesterem to ciekawą opcją jest zagranie 1X po kursie ok.1,65

pan Dudi 20.10.2009 21:10

Rangers- Unirea 1-4 :O Hehe, taaaaa, piękne rzeczy się dzieją. :lol:

WISŁAZWE 20.10.2009 21:27

3 z 5 bramek to samobóje i do tego Rubin Kazań z Barceloną...:lol:

pan Dudi 20.10.2009 21:31

No, i teraz jeszcze widzę, że Rangers zjebali karnego przy 1-1. Piękny mecz i zupełnie nie mi na złość :lol: Trzymam jeszcze kciuki za Olympiakos, ale raczej słabo to wygląda. :/

zidanemarcin 20.10.2009 21:36

Mi Barca zwalila kupon. Do wyciagniecia bylo 120 zł

pan Dudi 20.10.2009 21:43

Rzutem na taśmę Olympiakos wygrał i jestem dzięki temu (i wtopie Rangers) 10 zeta do przodu. No, ale przynajmniej nie w tył. Uff.

rocco_1906 20.10.2009 21:46

buki dziś zarobiły setki kilogramów pieniedzy;p ja sie ciesze ze odpuscilem... jutro tez LM odpuszczam a w czwartek UEFE.. swoje na tych pucharach juz w zyciu przegrałem,takze dziekuje ale skupie sie tylko na ogladaniu:)

sergio 20.10.2009 22:28

K... teraz dopiero zobaczyłem że Lyon w 90 strzelił nosz ładna wygrana przeszła koło nosa ehhh

rocco_1906 21.10.2009 09:12

Kofu - Jokohama FC 1,40 o 12:00 i na wyczucie...
Jokerit - Karpat X2 1,48 o 17:30

pan Dudi 21.10.2009 10:09

3 pojedyncze kupony na dziś. Flipkens, Dulgheru, Wigry Suwałki. LM, jeśli coś zagram, to później.


Flipkens do przodu, tylko Wigry tną w chuja i przegrywają z Jastrzębiem 0-1.


No jebane Wigry remis 1-1. W końcówce słupek, poprzeczka, czerwień dla zawodnika GKSu, ale cóż, zakończyło się remisem. Dorzuciłem na szczęście Omsk w ruskiego hokeja, więc jakiś tam plus jest, ale najgrubiej zagrałem na Wigry właśnie. Ysz. Zobaczymy co zrobi Dulgheru.

WRzŚ 21.10.2009 10:39

postawienie 2 zł na ten cały Rubin (kurs 22) zrekompensowało pare innych wtop. :P

jeszcze takie pytanko: ile razy trzeba obrócić kasę z bonu (nie chodzi o peomocje +50% tylko taki kupon z kodem) bet-at-home by mozna było wypłacac?

WRzŚ 21.10.2009 11:02

ok, znalazłem na to pewny sposób :-)

felipe 21.10.2009 11:34

Juve, Real, Zurich strzeli.

Kurs 2,44, nad stawka nie myślałem, pewnie 20-30 zł.

wisl@k_TS 21.10.2009 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 806115)
3 razy po kursie minimum 1,5

Czyli jeśli wpłaciłem dajmy na to 50 zł (dostałem bonus 25 zł) to muszę ostatecznie obrócić 225 zł (75+75+75) ?

EDIT: Ok. Już wszystko jasne :)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez WRzŚ (Post 806116)
ok, znalazłem na to pewny sposób :-)

Jakiś tajemny ten sposób? :>

gris 21.10.2009 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 803375)
Szwajcaria - Izrael 1X 1,16 :hura::hura::hura:
Polska - Słowacja X2 1,3 :hura::hura::hura:
Radwańska - Niculescu 1 1,18 :hura::hura::hura:
Bartoli - Mirza 1 1,2 :evil::evil::evil: krecz wrrrr

Juve - Maccabi 1 1,25
Porto - Apoel 1 1,25
Petrova - Bondarenko 1 1,45

Wczoraj same niespodzianki w LM więc dziś musi być lepiej.... pożyjemy zobaczymy

archi33 21.10.2009 18:03

Barca mi wczoraj wtopiła kupon,a dałem tylko dwa mecze drugim był mecz Debreczeni -Fiorentina.

Dzisiejsze typy

Chelsea -ATM 1
Real-Milan 1

Oczywiscie tradycyjnie opinie mile widziane.

Zwierze 21.10.2009 18:25

Coś mi się wydaje że Milan dzisiaj postara się o niespodziankę ale niczym tego nie udokumentuję takie przeczucie:)

Robbie92 21.10.2009 19:13

Ja za to mam przeczucie ze atletico moze postarac sie o remis, choc nie wiem jak przedstawia sie sytuacja kadrowa obu druzyn.

fialo 21.10.2009 19:18

Co mnie podkusiło, żeby pograć grubo na CSKA ??:evil: :evil: :evil: :evil:

iwan 21.10.2009 19:19

Ja sie z Wami podziele moimi typami,pierwszy raz gram taki kupon:
wolfsburg-besiktas 1 1,38
juve-macabi ponizej 3,5 gola 1,45
porto-apoel ponizej 3,5 1,4
bordeaux-bayern ponizej 3,5 1,25
real-milan ponizej 3,5 1,5
stawka 20zl--94,50zl
Wczoraj było duzo bramek to moze dzis bedzie bardzo malo, Załuje jeszcze ze cska-manu nie dałem ponizej 3,5, a mialem dorzucic to jeszcze

WISŁAZWE 21.10.2009 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 806317)
Co mnie podkusiło, żeby pograć grubo na CSKA ??:evil: :evil: :evil: :evil:

Nie Ty jeden bo ja też się podparłem się statystykami i kontuzjami( ManUtd) i zagrałem CSKA no ale cóż życie...

WRzŚ 21.10.2009 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 806179)
Jakiś tajemny ten sposób? :>


grac na baseball z kursami typu 1.8 - 2.2 stawke proporcjonalnie (wyzsza/nizsza) tak ze z tych 50zł robi sie 48 ale przynajmniej jest obrócone :D

ps. poza tym miałem na mysli nie bonus przy wpłacie ale te kupony promocyjne z kodem który daje jednorazowo np 5 - 10 euro

konrad1991tsw 21.10.2009 20:26

K**wa mac, ale mi Prokom psuje kupon :/

Oldenburg dwie "trójki" z rzędu trafił... chyba się załamę ...

iwan 21.10.2009 20:36

Bordeaux-Bayern jeszcze jedna bramka i po kuponie;/

Zwierze 21.10.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 806283)
Coś mi się wydaje że Milan dzisiaj postara się o niespodziankę ale niczym tego nie udokumentuję takie przeczucie:)

Mów mi wuju :D

P.S. Pytanie do oglądających Juve jak padła bramka tzn czym?:)
Już wiem główka czyli tak jak postawiłem. Straty z wczoraj odrobione

Arkas 21.10.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 805883)
Takie z nudów puściłem, zobaczymy co będzie:) :

Olympiakos - St. Liege 1
Alkmaar - Arsenal 1X

Real - Milan X
Wolfsburg - Besiktas X2
Zurich - Marsylia 2

*urwa mac. Jeden zasrany mecz nie wlazł...

felipe 21.10.2009 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 806126)
Juve, Real, Zurich strzeli.

Kurs 2,44, nad stawka nie myślałem, pewnie 20-30 zł.

I jak dobrze, że ostatecznie nie pofatygowałem sie do sts... :D to wielka zaleta buków naziemnych - nie zawsze się chce do nich wstąpić.
Swoją drogą dawno juz nie miałem takiej sytuacji, by na 3 zdarzenia az 2 mi nie siadły.


Byle do weekendu.

kadziolek1906 21.10.2009 22:25

Ktoś zapoda typy na Ligę Europejską ???

WRzŚ
Cytat:

grac na baseball z kursami typu 1.8 - 2.2 stawke proporcjonalnie (wyzsza/nizsza) tak ze z tych 50zł robi sie 48 ale przynajmniej jest obrócone

ps. poza tym miałem na mysli nie bonus przy wpłacie ale te kupony promocyjne z kodem który daje jednorazowo np 5 - 10 euro
O co chodzi jutro będe wpłacał i chciałbym wiedzieć ???

rocco_1906 22.10.2009 09:49

miałem nie grać pucharów ale puszcze sobie 1 mecz bo mi sie spodobał:D

Ajax - Dynamo Zagrzeb kurs:6,80 i ja w to wierze:D

Mario Nh 22.10.2009 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 806455)
Ajax - Dynamo Zagrzeb kurs:6,80 i ja w to wierze:D

Tak trzymaj;)

1173815 FC Zürich - Olympique Marseille (Typ) 2 2,00 21-10-09 20:45 (0:0) 0:1
1173860 Debreceni VSC - AC Fiorentina (Typ) 2 1,35 20-10-09 20:45 (2:4) 3:4
1173893 Inter Mailand - Dynamo Kiev (Typ) 1 1,40 20-10-09 20:40 (1:2) 2:2
1177370 CF Valencia - SK Slavia Prag (Typ) 1 1,20 22-10-09 21:00
1177442 Panathinaikos - SK Sturm Graz (Typ) 1 1,35 22-10-09 21:00
1177450 Red Bull Salzburg - Levski Sofia (Typ) 1 1,45 22-10-09 19:00
1177522 PSV Eindhoven - FC Kopenhagen (Typ) 1 1,60 22-10-09 19:00
1177538 FK Austria Wien - Werder Bremen (Typ) 2 1,55 22-10-09 19:00

System 6/8

archi33 22.10.2009 10:03

To lecimy dalej

Salzburg-Levski 2 kurs 7zł :D

fialo 22.10.2009 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez archi33 (Post 806458)
To lecimy dalej

Salzburg-Levski 2 kurs 7zł :D

Levski to katastrofa, drużyna wyprzedana, w lidze cieniutko, więc odradzam takie granie :)

Na dziś tak na szybko, co myslicie ?

Ventspils-Sporting L. 2 1.52
Benfica-Everton 1 1.90
Sheriff T.-Twente 2 1.75
Hertha-Heerenveen 20 1.78
Milano-Panathinaikos(Euroliga) 2 1.30

Kurs 11.69 Stawka 15 PLN

rocco_1906 22.10.2009 13:10

na nocke pewniak jest:

Atlanta - Washington na over 5,5 po kursie srednim 1,60

to jest starcie dwóch wybitnie ofensywnych ekip.z jednej strony Ilya Kovalchuk z drugiej Alex Ovechkin.fascynująco zapowiada sie pojedynek dwoch najlepszych hokeistów na świecie.do tego linie defensywne obu ekip ciężko nazwać że są nie do przejścia.
dlatego też spodziewam się gradu bramek w tym meczu. jesli bedzie under bedzie to wielka niespodzianka

w zeszłym sezonie na lodowisku a Atlancie zanotowalismy nastepujace wyniki:
7-4
5-1
2-4




edit:bartek1991 nie moge Ci na priwa odpisac;p masz skrzynke zapchaną albo coś

nie no LuKaS zwracam honory:D Bucek rządzi,Bucek radzi,Bucek nigdy nas nie zdradzi :D :D

LuKaS TSW 22.10.2009 13:12

Hertha-Heerenveen 1
Celtic-HSV X

Rocco co Ty gadasz,jacy najlepsi na świecie?:P
Najlepszy na świecie jest Martin Bucek:D

a na weekend trzy remisy:
Burnley-Wigan
Bolton-Everton
Palermo-Udinese (chociaż tam może być też over 2,5 zakładając że w ostatnich meczach między tymi drużynami było 3:2 i 3:1 )

sergio 22.10.2009 13:18

Ja na dziś dwa kupony na szybkości

Sofia-Basel 1
Benfica-Everton 1
PSV-Kopenhaga 1
Bilbao-Nacional 1
Sparta Pr.-Cluj X
Austria W.-Werder X

kurs:101,59 za 10zl


Hertha-Heerenven X2
Celtic-Hamburger 1X
Lazio-Villarreal X2
Brugge-Partizan X2
Salzburg-Levski X2
Galatasaray-Dinamo Bukareszt 1
Panathinaikos-Sturm 1

kurs: 34,58 za 5zl.

Uwagi mile widziane


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl