![]() |
Kupon na dzisiaj:
Debreczyn - Fiorentina 2 1.41 Inter M. - Dynamo K. 1 1.42 Dexia Mons - Pamesa Valencia 2 1.35 Frederikshavn - Odense 1 1.40 Slavia Praga - C.Budejovice (zw.) 1 1.40 Hantuchova D. - Malek T. 1 1.25. Pozdrawiam ! |
Takie z nudów puściłem, zobaczymy co będzie:) :
Olympiakos - St. Liege 1 Alkmaar - Arsenal 1X Real - Milan X Wolfsburg - Besiktas X2 Zurich - Marsylia 2 Narazie gitara :) |
Co myślicie o takich kuponikach na jutro :
CSKA Moskwa - Man Utd. 1 3,1 Real M. - Milan 1 1,45 II Kupon: Zurich - Marsylia 2 1,95 Bordeaux - Bayern 1 2,65 Jakieś sugestie , uwagi? |
Zaczęło się od grubego ****a wypierdu. Ciekawe, czy skończy się dobrze, czy niespodziankami.
|
Cytat:
Rooney, Evans, Giggs, Evra, Fletcher oraz Park Ji Sung wątpliwy udział w tym meczu Berbatova i Vidica natomiast Bordoeux to taki strzał, bo ostatnio zanotowali 2 porażki w lidze, a Bayern zaczyna wygrywać... |
Chyba jednak dobrze że odpuściłem Ligę Mistrzów.Sparta rozbita teraz tylko czekam na Pingwiny:)
co do tego meczu CSKA z Manchesterem to ciekawą opcją jest zagranie 1X po kursie ok.1,65 |
Rangers- Unirea 1-4 :O Hehe, taaaaa, piękne rzeczy się dzieją. :lol:
|
3 z 5 bramek to samobóje i do tego Rubin Kazań z Barceloną...:lol:
|
No, i teraz jeszcze widzę, że Rangers zjebali karnego przy 1-1. Piękny mecz i zupełnie nie mi na złość :lol: Trzymam jeszcze kciuki za Olympiakos, ale raczej słabo to wygląda. :/
|
Mi Barca zwalila kupon. Do wyciagniecia bylo 120 zł
|
Rzutem na taśmę Olympiakos wygrał i jestem dzięki temu (i wtopie Rangers) 10 zeta do przodu. No, ale przynajmniej nie w tył. Uff.
|
buki dziś zarobiły setki kilogramów pieniedzy;p ja sie ciesze ze odpuscilem... jutro tez LM odpuszczam a w czwartek UEFE.. swoje na tych pucharach juz w zyciu przegrałem,takze dziekuje ale skupie sie tylko na ogladaniu:)
|
K... teraz dopiero zobaczyłem że Lyon w 90 strzelił nosz ładna wygrana przeszła koło nosa ehhh
|
Kofu - Jokohama FC 1,40 o 12:00 i na wyczucie...
Jokerit - Karpat X2 1,48 o 17:30 |
3 pojedyncze kupony na dziś. Flipkens, Dulgheru, Wigry Suwałki. LM, jeśli coś zagram, to później.
Flipkens do przodu, tylko Wigry tną w chuja i przegrywają z Jastrzębiem 0-1. No jebane Wigry remis 1-1. W końcówce słupek, poprzeczka, czerwień dla zawodnika GKSu, ale cóż, zakończyło się remisem. Dorzuciłem na szczęście Omsk w ruskiego hokeja, więc jakiś tam plus jest, ale najgrubiej zagrałem na Wigry właśnie. Ysz. Zobaczymy co zrobi Dulgheru. |
postawienie 2 zł na ten cały Rubin (kurs 22) zrekompensowało pare innych wtop. :P
jeszcze takie pytanko: ile razy trzeba obrócić kasę z bonu (nie chodzi o peomocje +50% tylko taki kupon z kodem) bet-at-home by mozna było wypłacac? |
ok, znalazłem na to pewny sposób :-)
|
Juve, Real, Zurich strzeli.
Kurs 2,44, nad stawka nie myślałem, pewnie 20-30 zł. |
Cytat:
EDIT: Ok. Już wszystko jasne :) Cytat:
|
Cytat:
Porto - Apoel 1 1,25 Petrova - Bondarenko 1 1,45 Wczoraj same niespodzianki w LM więc dziś musi być lepiej.... pożyjemy zobaczymy |
Barca mi wczoraj wtopiła kupon,a dałem tylko dwa mecze drugim był mecz Debreczeni -Fiorentina.
Dzisiejsze typy Chelsea -ATM 1 Real-Milan 1 Oczywiscie tradycyjnie opinie mile widziane. |
Coś mi się wydaje że Milan dzisiaj postara się o niespodziankę ale niczym tego nie udokumentuję takie przeczucie:)
|
Ja za to mam przeczucie ze atletico moze postarac sie o remis, choc nie wiem jak przedstawia sie sytuacja kadrowa obu druzyn.
|
Co mnie podkusiło, żeby pograć grubo na CSKA ??:evil: :evil: :evil: :evil:
|
Ja sie z Wami podziele moimi typami,pierwszy raz gram taki kupon:
wolfsburg-besiktas 1 1,38 juve-macabi ponizej 3,5 gola 1,45 porto-apoel ponizej 3,5 1,4 bordeaux-bayern ponizej 3,5 1,25 real-milan ponizej 3,5 1,5 stawka 20zl--94,50zl Wczoraj było duzo bramek to moze dzis bedzie bardzo malo, Załuje jeszcze ze cska-manu nie dałem ponizej 3,5, a mialem dorzucic to jeszcze |
Cytat:
|
Cytat:
grac na baseball z kursami typu 1.8 - 2.2 stawke proporcjonalnie (wyzsza/nizsza) tak ze z tych 50zł robi sie 48 ale przynajmniej jest obrócone :D ps. poza tym miałem na mysli nie bonus przy wpłacie ale te kupony promocyjne z kodem który daje jednorazowo np 5 - 10 euro |
K**wa mac, ale mi Prokom psuje kupon :/
Oldenburg dwie "trójki" z rzędu trafił... chyba się załamę ... |
Bordeaux-Bayern jeszcze jedna bramka i po kuponie;/
|
Cytat:
P.S. Pytanie do oglądających Juve jak padła bramka tzn czym?:) Już wiem główka czyli tak jak postawiłem. Straty z wczoraj odrobione |
Cytat:
|
Cytat:
Swoją drogą dawno juz nie miałem takiej sytuacji, by na 3 zdarzenia az 2 mi nie siadły. Byle do weekendu. |
Ktoś zapoda typy na Ligę Europejską ???
WRzŚ Cytat:
|
miałem nie grać pucharów ale puszcze sobie 1 mecz bo mi sie spodobał:D
Ajax - Dynamo Zagrzeb kurs:6,80 i ja w to wierze:D |
Cytat:
1173815 FC Zürich - Olympique Marseille (Typ) 2 2,00 21-10-09 20:45 (0:0) 0:1 1173860 Debreceni VSC - AC Fiorentina (Typ) 2 1,35 20-10-09 20:45 (2:4) 3:4 1173893 Inter Mailand - Dynamo Kiev (Typ) 1 1,40 20-10-09 20:40 (1:2) 2:2 1177370 CF Valencia - SK Slavia Prag (Typ) 1 1,20 22-10-09 21:00 1177442 Panathinaikos - SK Sturm Graz (Typ) 1 1,35 22-10-09 21:00 1177450 Red Bull Salzburg - Levski Sofia (Typ) 1 1,45 22-10-09 19:00 1177522 PSV Eindhoven - FC Kopenhagen (Typ) 1 1,60 22-10-09 19:00 1177538 FK Austria Wien - Werder Bremen (Typ) 2 1,55 22-10-09 19:00 System 6/8 |
To lecimy dalej
Salzburg-Levski 2 kurs 7zł :D |
Cytat:
Na dziś tak na szybko, co myslicie ? Ventspils-Sporting L. 2 1.52 Benfica-Everton 1 1.90 Sheriff T.-Twente 2 1.75 Hertha-Heerenveen 20 1.78 Milano-Panathinaikos(Euroliga) 2 1.30 Kurs 11.69 Stawka 15 PLN |
na nocke pewniak jest:
Atlanta - Washington na over 5,5 po kursie srednim 1,60 to jest starcie dwóch wybitnie ofensywnych ekip.z jednej strony Ilya Kovalchuk z drugiej Alex Ovechkin.fascynująco zapowiada sie pojedynek dwoch najlepszych hokeistów na świecie.do tego linie defensywne obu ekip ciężko nazwać że są nie do przejścia. dlatego też spodziewam się gradu bramek w tym meczu. jesli bedzie under bedzie to wielka niespodzianka w zeszłym sezonie na lodowisku a Atlancie zanotowalismy nastepujace wyniki: 7-4 5-1 2-4 edit:bartek1991 nie moge Ci na priwa odpisac;p masz skrzynke zapchaną albo coś nie no LuKaS zwracam honory:D Bucek rządzi,Bucek radzi,Bucek nigdy nas nie zdradzi :D :D |
Hertha-Heerenveen 1
Celtic-HSV X Rocco co Ty gadasz,jacy najlepsi na świecie?:P Najlepszy na świecie jest Martin Bucek:D a na weekend trzy remisy: Burnley-Wigan Bolton-Everton Palermo-Udinese (chociaż tam może być też over 2,5 zakładając że w ostatnich meczach między tymi drużynami było 3:2 i 3:1 ) |
Ja na dziś dwa kupony na szybkości
Sofia-Basel 1 Benfica-Everton 1 PSV-Kopenhaga 1 Bilbao-Nacional 1 Sparta Pr.-Cluj X Austria W.-Werder X kurs:101,59 za 10zl Hertha-Heerenven X2 Celtic-Hamburger 1X Lazio-Villarreal X2 Brugge-Partizan X2 Salzburg-Levski X2 Galatasaray-Dinamo Bukareszt 1 Panathinaikos-Sturm 1 kurs: 34,58 za 5zl. Uwagi mile widziane |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl