![]() |
Ciekawi mnie czy wraz z prezentacja strojów będzie informacja o pozyskaniu sponsora. Bednarz zarzekał się że przed startem ligi będzie sponsor na koszulkach.
|
Nie rozumiem jednego ... Nowe koszulki wkróce, a cena starych jaka była taka jest ... http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wszy..._2012_czerwona gdzie tu sens?
Jak wyjdą nowe to wywalą cene 300-400zl w takim razie? ZAmiast jakieś wyprzedaże robić, to nic nie myślą |
Cytat:
Najwyraźniej jednak w klubie nikt dodatkowych pieniędzy nie potrzebuje. |
Jak dla mnie to jedyne wytłumaczenie jest takie,że stocki tych obecnych koszulek są tak niskie,że nie ma sensu robić wyprzedaży bo kilka sztuk i tak jakoś sie sprzeda.
Co do ceny będzie pewnie tak samo 250,może maks 279. |
Ja mam jeszcze inne wytłumaczenie. Po prostu brak w klubie rąk do pracy, które by się tym odpowiednio zajęły.
|
Na meczu z Limanovią trenerzy mieli już nowe zestawy strojów.
|
Stroje Legii całkiem spoko. Kojarzą mi się z latami 80 i Dyktą (Dziekanowskim) z Piłkarskiego Pokera. Zielone http://legia.com/www/galerie/wydarze...z/big/1004.jpgwidzę, że są dedykowane. http://legia.com/www/galerie/wydarze...z/big/1008.jpghttp://legia.com/www/galerie/wydarze...z/big/1007.jpghttp://legia.com/www/galerie/wydarze...z/big/1006.jpg
|
http://www.oldfootballshirts.com/en/...rts-t1053.html jakiś oldschool by się przydał ;P
|
legia nowe koszulki sprzedaje po 250 zł.
Franz w nowej treningówce już od wczoraj. http://s.v3.tvp.pl/images2/e/9/d/uid...height_371.jpg |
Jak stroje Legii są ładne to ...ja dziękuję, wieśniackie paseczki, chyba że to taki łowicki sznyt :)
|
Fajne sąte co mamy teraz, tylko mogliby dać BG zamiast herbu spółki.
|
Cytat:
Skąd Ty się urwałeś? :D Będzie Biała Gwiazda na koszulkach! A to zwracam honor bocian23. |
Treningówki to mogliby chociaż w naszych barwach a nie w Niemiecko-Legijnych ;p
|
Ludzie co to za rozkima na temat strojów Legii??? To forum Wisły Kraków !!
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To nie powód zeby wklejac to zdjęcia legionistów - za chwile ktoś zacznie wklejac stroje sąsiadki ....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
mam foto koszulki ale tak sie naraziłem moderatorom że poczekajcie sb do soboty !
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
E:0 22 :) myslałem ze macie coś czego jeszcze nikt nie miał, dedykowanego dla Was :) |
Przede wszystkim datę na getrach i flagę w barwach klubu na kołnierzyku.
|
Jaki się komu podoba krój koszulki to jest kwestia gustu. Może nie znam się na modzie, nie jestem trendy, ale dla mnie popularne koszulki "w serek" to styl gejowski, ewentualnie przypominają mi chirurgów na bloku operacyjnym. Zdecydowanie bardziej podoba mi się olTSchool'owy kołnierzyk. Najważniejsza jest jednak Biała Gwiazda na piersi. A co ;) Prawdziwa cnota - krytyk się nie boi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl