![]() |
Warszawie gratulujemy Legii, a Legii gratulujemy transferów
|
Zwycięstwo Lecha na wyjeździe i styl jaki pokazali wypada docenić. Przez ostatnie trzy sezony sztuka wygrania na terenie przeciwnika udała się tylko Legii z Hafnarfjordur, Wiśle z Iraklisem
i w zeszłym roku Groclinowi z Tobolem. Na podstawie konfrontacji z takim przeciwnikiem i na tym etapie rozgrywek ciężko oczywiście coś powiedzieć na temat wartości ich wzmocnień. W każdym razie wstydu nie było, kilka akcji mogło się podobać a wynik powinien być zdecydowanie wyższy. Co do stołecznych to przerażający, od klilku już lat, jest ich totalny brak ambicji w rozgrywkach międzynarodowych. Przegrywają lub remisują bez ładu, stylu oraz chęci walki a po porażkach nikt nie jest zmartwiony lub załamany. Nie wiem czy to wpływ polityki "łyżeczki" wprowadzonej przez ITI ale czegoś takiego naprawdę nie chce się oglądać. Nie życzę sobie też aby jakikolwiek trener Wisły po remisie z 11 drużyną podrzędnej ligi na własnym boisku wygłaszał teorie, że drużyna zagrała przyzwoicie. Przypuszczalnie obydwie drużyny awansują dalej (chociaż w meczu Legii najklarowniejszą sytuację mieli Białorusini) - generalnie jest mi to obojętne... Jeśli jednak mają awansować to proszę aby drużyna ambitnego trenera Urbana wykazała minimum ducha sportu i wygrała spotkanie wyjazdowe (zdobywając 0,33 pkt dla Polski) a nie przeczołgiwała się po remisie 1-1 lub 0-0 i karnych. |
Cytat:
|
Niech wygrywaja (Lech i Legia i kazdy inny klub z ekstraklasy) w europejskich pucharach i ciulaja te punkty. Nie obawiam sie ze moga cos osiagnac i odskoczyc finansowo na kilka lat bo przy poziomie jaki prezentuja jest to po prostu niemozliwe. A przydaloby sie byc w tym rankingu lig wyzej niz Cypr i inne tego typu krainy.
|
Cytat:
Nie rozumiem toku rozumowania "pana" ToTylkoJa. Najuczciwszym rozwiązaniem jest po prostu spojrzeć w tabele. Dokładnie rzecz biorąc w tej z zeszłego sezonu Wisła Kraków plasuje się na 1. miejscu, druga drużyna ma 14punktów straty. Zagłębie Sosnowiec natomiast zajęło zaszczytne, ostatnie miejsce. To tak, żeby wyjaśnić, bo widzę, że niektórym coś się w główkach poprzewracało. Mam nadzieję, że honor polskiej kopanej obroni WISŁA pewnie pokonując obrzezanych. |
Cytat:
Miną dwa tygodnie, a Legia będzie grała taką samą kiszkę jak dzisiaj. Nie mów nam że Legia musi "przejść" okres po zgrupowaniach, przecież początek poprzedniego sezonu w lidze mieliście świetny. Więc tam w Warszawce opamiętajcie się i weźcie odpadnijcie z czymś lepszym, nie ze ścianą wschodnią w pierwszej rundzie. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
co do nas czy jeżeli przegramy z Beitarem to odpadamy w ogóle z Pucharów czy lądujemy w UEFA? Cytat:
Cytat:
Co do nas pytanie formalne: czy jeżeli przegramy z Beitarem to odpadamy w ogóle z Pucharów czy lądujemy w UEFA? |
Do Kurt C. - odpadamy w ogóle z Pucharów.
|
Cytat:
Co do łapania świeżości to wydaje mi się, że tego rodzaju usprawiedliwienia to mogliby poznaniacy wykorzystywać po wycieczce pod granicę azersko - irańską a nie Legia. Widać było, że legioniści ten mecz bardzo chcieli wygrać i się starali, po prostu nie byli w stanie przełamać obrony drużyny o budżecie 6 mln zł na co dzień grającej w lidze jeszcze gorszej niż nasza |
Lecha zagral przyzwoicie, zwazywszy na liczbe sytuacji ktora stworzyl i teren gdzie przyszlo im grac.
Natomiast Legia sie skompromitowala i nic tego nie zmieni, na prawde Homel wygladal TRAGICZNIE. kilkakrotnie ich zagrania byly podworkowe, wywalczyli ten remis, bo poprostu LEgia chyba ani razu nei zagrala szybko pilka... Sadze jednak, ze Warszawiacy awansuja, bo Bialorusini sa niesamowicie slabi. Tutaj wystarczy 30 minut szybszego biegania i poumieraja ze zmeczenia(wczoraj chyba z 3-4 razy lezeli na boisku, bo ich skurcze laplay). |
Czy ktos sie orientuje czy po tym jak w druzynie Legii zagral Roger to czy po ewentualnym transferze do innego klubu bedzie mogl grac w pucharach? Wiem ze zwykle nie mozna, ale moze na tak niskim poziomie rozgrywek jest to jednak mozliwe.
|
OK ale wieksza satysfkacja przynajmniej w lidze bylo ograc Legie eliminujaca taki dajmy na to Utrecht niz bedzie ograc Legie odpadajaca z takim Homelem. Co to za osiagniecie ograc taka Legie i zdobyc mistrzostwo
amatorskiej ekstraklasy, a potrm odpasc na pierwszym rywalu w pucharach. Silni rywale sa nam potrzebni, zeby wywierac presje. Niech Lech i Legia ugraja wiecej w Europie w tym sezonie to moze za rok jak sie uda dostac do pucharow to nasze podejscie nie bedzie wygladac tak jak tym razem. |
Cytat:
Klub stworzy swoje "stowarzyszenie" swoja grupe kotra bedzie tez tworzyla oprawy i zobaczymy :D chore to jest to ze przyjezdzaja ogorki a ci nie potrafia im strzelic chociaz jednej bramki i graja jak ****y. |
O ile Lech zaskoczył mnie pozytywnie, bo nie myślałem, że aż tak łatwą przeprawę będą mieli z tymi Azerami, to Legia zaskoczyła "in minus". Przecież z takimi drużynami to powinien zespół Legii pokonać nawet w wakacyjnej dyspozycji. A tu klops. Arrubarrena. :D
P.S. Kijek, Nędza wróć! |
Ale legia zaliczyła postęp. Jest lepiej niż rok temu w wilnie :):) No a Leszek nie najgorzej.
|
Cytat:
Nie wierzę, żeby Legia i Lech nie przeszły dalej, jeżeli ktoś z tej dwójki odpadnie to będzie wielki wstyd, nie dlatego, że odpada, bo to się zdarza, tylko dlatego, że rywale są po prostu żałośni. Ale kiepska forma Legii i Lecha cieszy, bo jest szansa odskoczyć na kilka punktów już na starcie ligi. |
Cytat:
Odskoczcie nawet na 10 pkt, ja w to wbijam **** bo sa rzeczy w tej piłce noznej całej wazniejsze niz wynik i fetowanie piłkarzy. Cytat:
Ta Arrua nie był taki najgorszy wczoraj - byli gorsi :D |
e napisał(a):
Nie Polska, tylko Legia. Legia , Lech i inni nie reprezentują Polski (jako ogól) tylko własne kluby.. W 4 literach mam kto nas wyprzedza. A co mam im kibicować? życze im jak najgorzej! [quote=Maćko;569537]Już myślałem, że to tylko ja jestem tak "antypolski"(swoją drogą śmieszne określenie tej sytuacji) i "niepatriotyczny"(to samo, co poprzednio). Ja kibicuję tylko Wiśle i w ciemnej dupie mam to, co kto o tym myśli. [quote] No i wydało jakie nieślubne, wirtualne dziecko spłodził tatko Maćko:P - no i ten identyczny, niepodrabialny brak poczucia humoru na punkcie własnej osoby...:rotfl: Legia kolejny raz kompletnie nieprzygotowana do sezonu. I to nie tylko "zasługa" Urbana. To coś wczorajsze było jak mecz z Austrią za Dariusza W - deja vu. (Może wystękają jakie 1:1 za 2 tyg ?) Po takich wątpliwych atrakcjach zabieram rodzinę i wybywam na trzy tygodnie - może nie będą tam dochodziły informacje o polskiej lidze:P (popatrzymy czy w Polsce nie przyjął by się futbol gelicki i hurling:lol: Nie dajcie się "militarystycznym siłom z Marsa" tzn. dajcie powód aby mogli odwiedzić Ścianę Płaczu:-D |
Nie wiem skąd to zdziwienie.
Ja jestem tylko lekko zaskoczony in plus postawą Lecha. Ograł azerskie Chelsea - więc dopiero odpadną w kolejnej rundzie. Co do Legii - osiągnęła i tak świetny wynik jak na swoje możliwości. 0-0 u siebie daje dużo możliwości na wyjeździe. Legia ma teraz z 40% szans na awans, a więc sporo. A pewnie w rewanżu będą w trochę lepszej formie. Co nie zmienia faktu, że Białorusini to absolutny szczyt możliwości. Podobnie jak dla nas Beitar. |
Co ITI robi tym biednym Legionistom że wiecznie protestują?
|
Nie wiem.
Wiem natomiast, ze protest nobilituje. Wynosi protestujacego na wyzszy poziom, nadaje zyciu wiekszy sens niz miarowe walenie w beben czy odpalanie rac. Taki protestujacy pecznieje z dumy gdy odwieczny wrog mu zyczy powodzenia w tej slusznej (wg protestujacego) walce. Zajebiscie jest protestowac. Gdybym byl za Legia, na bank bym protestowal. Wszedzie. W domu, w pracy, w lozku z baba. |
Mecz beznadziejny,czasami bylo uczucie jak podczas ogladania napisow koncowych w kinie....czyli "niech to przeleci i idziemy do domu".
Arurarurarutarurabarena nadaje sie na brata blizniaka Nedzy.Giza prawie sie polamal ale nie byl lepszy. Lech wygral - gratulacje. Widac Wy znowu o protescie :) Skoro nie wiecie co ITI robi kibicom w Warszawie to dowedzcie sie i przestancie o tym pisac bo to sie nudne robi. Kazdy kibic Legii ktory na meczu widzi cos wiecej niz boisko i robi cos wiecej niz wpierniczanie kielbasy wie o co chodzi to wystarczy.Szczerze mowiac tlumaczylismy kibicom innych druzyn o co chodzi ale skoro do nich to nie dociera to...coz, w d... mamy co o tym myslicie :) Nie ma zakazu kibicowania.Kto chce ten kibicuje...Za doping nikt nikogo nie leje po ryju ( bo takie bajki tez mozna poczytac) --- Ogolnie kwestie kibicowskie to chyba nie w tym temacie. Dobiora si do dupy ( moze kiedys...wszak idziemy z duchem czasu) do waszych ultras i zrobia wam za plecami grupe "namaszczonych" a reszte nazwa bandytami...moze wtedy dotrze cokolwiek do glowek :) Tez bedziecie albo bandytami, albo wyselekcjonowanymi niczym ziemniaki na Laysa kibicami pod dyktando. Amen |
Mnie zmiażdzył wczoraj Giza. W co ten człowiek gra ?
Podobnie Rengifo z Lecha. To już wiem dlaczego my się nie wzmacniamy :). |
Kreseq'u, mam nadzieję, że my się nie doczekamy tak pojebanego "zarządu". To jest to, co mnie pociesza, gdy ktoś psioczy na nasz - ta możliwość spojrzenia na sytuację na Ł3.
|
Cytat:
Oczywiscie prosze o spojrzenie z punktu "szarego obywatela" a nie goscia ktory z wypiekami na twarzy macha kartonikami. |
Cytat:
|
Jeśli ta wzmocniona Legia ma wyglądać w przyszłym sezonie tak jak teraz to nie ma się czego bać. Z Legią w takiej mistrzowskiej dyspozycji nawet nasze rezerwy w superpucharze nie będą bez szans, zwłaszcza jeśli zagra supersnajper Giza. Żal tylko, że to kolejna kompromitacja idąca na konto polskich drużyn. To jedyna sytuacja gdy z blamażu Cracovii i Legii bardziej się martwię niż cieszę.
Jeśli na wyjeździe pójdą w ślady pasiastych to będę wdzięczny, że myśmy trafili na Beitar, a nie na BATE Borysów. :p |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
-samodzielne zakazy stadionowe, które nijak mają się do sądowych. -separacja kibiców z tzw. "listy niebezpiecznych" na określone miejsca trybuny krytej -kręcenie filmów każdej osoby wchodzącej na Żyletę. -pamiętamy te akcje z transparentami, flamastrami... 7 kotów tak się nie dzieje w normalnym klubie przy normalnym zarządzie. Cytat:
Cytat:
|
Ile trzeba będzie. Zajmij się swoim podwórkiem a protest ten zostaw w rękach Legionistów. Oni będą decydować ile, jak i po co.
Jeśli teraz fani Legii się ugną to klub wraz z Walterem będą nimi sterować jak marionetkami. W pełni popieram ten protest.. choć do końca nie można go tak nazwać bo jak pisał ktoś nikt nikomu nie broni dopingować itp itd,.. a jednak coraz mniej osób jest popierających działania ITI. Nawet pikniki z krytej powoli rozumieją że działają na szkodę Legii. Po prostu zniszczyli to na co pracowało kilkanaście lat wielu zasłużonych fanów Legii, i na których teraz nałożyli zakazy w formie podziękowania. Z których zrobiono teraz grożnych bandytów, którzy niby działają/li na szkodę Legii. Trudno to będzie teraz odbudować...z czasem może wróci normalność, byle tylko tego typu Walterów było jak najmniej, bo każdy następny to następna cegiełka do rozjeb**ania ruchu kibicowskiego w Polscę. |
wiem jedno że Legia bez kibiców nie istnieje i tutaj tym protestem nie uderzacie w ITI tylko w piłkarzy i pokazujecie że piłkarze nie grają dla nikogo a oczekujecje od nich wyników. Zastanówcie sie...
do e: spoko niech sie nie uginaja, to moze powalcza o majstra w 2025r.Nie nasz problem. |
Brak dopingu to szkodzenie własnemu klubowi i drużynie, a nie Walterowi, Miklasowi i spółce. Doping jest potrzebny legijnym piłkarzom, a nie wierchuszce popijającej szampana na trybunie honorowej więc nie pojmuję tego typu protestów. Ale to w sumie nie nasz problem.
|
Niestety... trzeba coś poświęcić żeby coś zyskać.
Krótko- to jest sprawa Legii i będą robić co będą uwazać za słuszne. Nam nic do tego. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Troche nie to miejsce ale czytam i nie rozumiem tych zali.
Przeciez caly problem jaki teraz maja jest wynikiem miedzy innymi "oprawy" jaka zaprezentowali w Wilnie. Sami wymusili takie podejscie ze strony klubu - srajac do wlasnego gniazda. Niech protestuja dalej, pokazuja tym ze dla nich ich klub jest najmniej wazny w tej sprawie Nie istnieje wolnosc bez granic wolnosci |
Jak dla mnie jest jednak różnica między brakiem dopingu lub bojkotowaniem meczów a szydzeniem i wyśmiewaniem zawodników, jakkolwiek by nie grali.
Poza tym protest i jego forma jest oczywiście w 100% sprawą Legii... Ciężką sprawą bo sytuacja jest wieloaspektowa i niejednoznaczna, czego dowodem są dyskusje i kłótnie na legijnych stronach i forach. |
Ja też uważam, że to sprawa kibiców Legii co będą robić, chociaż w pełni popieram ich protest.
BTW Jeżeli chodzi o mecz to nie tylko jeden Pan Iwański miał wczoraj słabą formę, niektóre komentarze Pana z TVP były rozbrajające :) |
Cytat:
Moze cos takiego ? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl