Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9595)

Grzana 15.03.2016 09:30

Dla mnie Wdowczyk w Wiśle to chyba największe nieporozumienie jakie sobie przypominam. Facet, który JAWNIE, ŚWIADOMIE, Z PREMEDYTACJĄ, WIELOKROTNIE działał na szkodę Klubu.

Nie rozumiem tej chorej fascynacji ludzi powiązanymi z L. i umożliwianie im sterowanie Wisłą. Jeszcze zrozumiałbym gdybyśmy przejmowali naprawdę fachowych profesjonalistów, takich robiących różnicę, gdzie przejmując ich osłabialibyśmy rywala.

A w praktyce legia nam Cierzniaka, a my legii Wdowczyka.
No ku*wa,to jest polityka na zasadzie "na złość mamie, odmrożę sobie uszy".

Jak odpornym na naukę na błędach Właścicielem trzeba być, żeby przez 18 lat w kółko popełniać te same błędy?

wolfy 15.03.2016 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1434600)
Facet na pierwszej linii frontu kreował korupcyjną rzeczywistość w polskiej piłce a ci "takie były wtedy realia". No tak, dzięki w głównej mierze Dariuszowi W.!

Chciałbym tylko przypomnieć, że ta menda okradła z wyniku naszych wychowanków w rezerwach. Chłopcy płakali jak z chodzili z boiska, taki to był ordynarny druk.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1434606)
Bojkot nie ale wyrażenie opinii przez trybuny jak najbardziej . Jeśli nie podobał nam się Smuda bo sądził się z Wisłą to co powiedzieć o Dariuszu W.

Różnica jest taka, że Smuda miał rację i podstawy żeby się sądzić, zaś Wdowczyk to skazany za korupcję przestępca.

Ale "Weszło!" napisało, że Daruś jest OK a Smuda to debil i to dla wielu naiwniaków tutaj wystarczyło. No, ale skoro obrażają własny klub w sprawie Cierzniaka...

LucjuszWielki 15.03.2016 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1434606)
Bojkot nie ale wyrażenie opinii przez trybuny jak najbardziej . Jeśli nie podobał nam się Smuda bo sądził się z Wisłą to co powiedzieć o Dariuszu W.

Tzn które trybuny? Ide o zakład na usuniecie konta, że w piątek z gniazda nie uslyszysz tego co z Piatem jesli chodzi o trenera.

Zadam pytanie retoryczne bo dalej sobie sprawy nie zdajecie co sie dzieje... KTO jest odpowiedzialny/wspoldpowiedzialny za Wdowczyka i Pawlowskiego??

emjot 15.03.2016 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzana (Post 1434613)
Dla mnie Wdowczyk w Wiśle to chyba największe nieporozumienie jakie sobie przypominam. Facet, który JAWNIE, ŚWIADOMIE, Z PREMEDYTACJĄ, WIELOKROTNIE działał na szkodę Klubu.

Nie rozumiem tej chorej fascynacji ludzi powiązanymi z L. i umożliwianie im sterowanie Wisłą. Jeszcze zrozumiałbym gdybyśmy przejmowali naprawdę fachowych profesjonalistów, takich robiących różnicę, gdzie przejmując ich osłabialibyśmy rywala.

A w praktyce legia nam Cierzniaka, a my legii Wdowczyka.
No ku*wa,to jest polityka na zasadzie "na złość mamie, odmrożę sobie uszy".

Jak odpornym na naukę na błędach Właścicielem trzeba być, żeby przez 18 lat w kółko popełniać te same błędy?

radzę udać się do psychiatry

emjot 15.03.2016 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1434619)
Tzn które trybuny? Ide o zakład na usuniecie konta, że w piątek z gniazda nie uslyszysz tego co z Piatem jesli chodzi o trenera.

Zadam pytanie retoryczne bo dalej sobie sprawy nie zdajecie co sie dzieje... KTO jest odpowiedzialny/wspoldpowiedzialny za Wdowczyka i Pawlowskiego??

no chyba dla każdego logicznie myślącego jest to proste jak drut

Grzana 15.03.2016 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1434624)
radzę udać się do psychiatry

Radzę, nie radzić.

whitestar1990 15.03.2016 09:52

To nie są czasy na romantyzm. Wszystko w temacie.

Griszka30KR 15.03.2016 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1434510)
Rozumiem, że panowie "Bóg, HONOR, Ojczyzna" byli wczoraj w kościele i pamiętają treść czytania z ewangelii? :)

".

Ci panowie to sprzedaja sie czasami nawzajem,tylko zawsze maja usprawiedliwienie takiego zachowania,albo sie do tego nie przyznaja....
W moim zyciu miałem wielokrotnie do czynienia z takimi prawymi i może z 1% okazywał sie ok.A im bardziej podkresllali te cechy u siebie lub wypominali ich brak innym,tym większe później było zaskoczenie.....

FrankDrebinTSW 15.03.2016 10:13

Prawdziwy kibic woli juz spadek niż żeby taka szma....a była Jego trenerem. I co z tego ze sie utrzymamy. Jezeli nagle Wisła zacznie wygrywac seryjnie to juz bedzie gadka, ze Dario uruchomił kontakty.

wiesniak842 15.03.2016 10:20

Po Wdowczyku przyjdzie Michniewicz, wroci Bednarz, Smuda bedzie prezesem, Lato, Krecina i Listkiewicz zasiada w Radzie, Wojciechowski na spolke z Kucharem kupia Wisle, wykupia pol zydowskiego skladu, pol legijnego i w koncu bedziecie mieli w Krakowie klub swoich marzen pojeby.

Wesoły Romek 15.03.2016 10:21

Prawdziwy kibic, prawdziwy Polak...Tylko nieprawdziwy sam tak siebie nazywa.

Griszka30KR 15.03.2016 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FrankDrebinTSW (Post 1434631)
Prawdziwy kibic woli juz spadek niż żeby taka szma....a była Jego trenerem. I co z tego ze sie utrzymamy. Jezeli nagle Wisła zacznie wygrywac seryjnie to juz bedzie gadka, ze Dario uruchomił kontakty.

Taa,to spadaj.Moze własciciel nie chce ,bo to Jego kasa i straty,a dla ciebie moze lepiej bo piatce beda bilety...zawsze taniej.
Teraz prawdziwy bradziej kojarzy mi sie z ograniczeniem umysłowym w tym przypadku.
Ja rozumiem jakby to Wisła kupowała mecze,to ok,ale dlatego ,ze przez naciski pewnej grupy Smuda nie zostal trenerem,Moskal sam z siebie nie chciał,Juric wybrał wygodniejsza dla siebie opcje,Sarajewo,to został Wdowczyk.
Wdowczyk,który był zamieszany w aferę(pewnie jak nie heden),do którego nie trzeba miec szacunku za to co zrobił,ale nie nalezy mu utrudniac pracy skoro ma pomóc Wiśle ,Wisle ponoc która wszyscy tu kochają.
Adekwatnie ciekawy jestem ile osób tutaj i do czego byłoby zdolnych jezeli chodziłoby o ratowanie kogos z własnej rodziny...

GonzoNS 15.03.2016 10:35

Prawdziwy kibic woli "honorowo" przejebać z sąsiadką po spalonym Rakelsa,
Prawdziwy kibic woli "honorowo" przejebać z 7 po wybiciu piłki metr za linią końcową przez bodajże Jędrzejczyka
Prawdziwy kibic woli "honorowo" przejebać ponad 10 lat temu LM przez nieuznanie bramki Penksy .....

...... powodzenia wszystkim prawdziwym kibicom, którzy mają honor.

mnie takie coś nie cieszy

silver03 15.03.2016 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FrankDrebinTSW (Post 1434631)
Prawdziwy kibic woli juz spadek niż żeby taka szma....a była Jego trenerem. I co z tego ze sie utrzymamy. Jezeli nagle Wisła zacznie wygrywac seryjnie to juz bedzie gadka, ze Dario uruchomił kontakty.

Szkoda, że Wisła wygrała i zgarnęła 3 pkt, przez to najgorszy **** Dariusz Wdowczyk podreperował swoją opinie o warsztacie trenerskim. Mam nadzieje, że w następnych meczach czekają nas porażki, a w rezultacie spadek i honorowe pożegnanie Dariusza Wdowczyka. Lepszy spadek niż dobre wyniki z tym trenerem, jak wytrzymamy pianie pasiastych kur.ew i pokemonów, że pewnie kupiliśmy utrzymanie? :( :( :(

brylant17 15.03.2016 11:22

Podejrzewam,że Wdowczyk jest na chwilę wybroni Wisełkę i pójdzie w siną dal.....

ferrekin 15.03.2016 13:11

"na rozstaju dróg stoi Dariusz W on wskaże Ci drogę jejeje!"

Suarey 15.03.2016 13:23

Przecież pasiaki też nie mają kryształowego trenera, Jacuś też ma za uszami.

Eternit 15.03.2016 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Suarey (Post 1434680)
Przecież pasiaki też nie mają kryształowego trenera, Jacuś też ma za uszami.

No też żeś sobie znalazł wzór do naśladowania...

mmm 15.03.2016 13:25

żal czytać tu niektórych. gorzej niż w politycznym. fantazji to Wam nie brakuje... GonzoNS, co to jest 7? 7 razy przejebaliśmy czy co?

GonzoNS 15.03.2016 13:32

jak nie pamietasz meczu gdzie tracimy bramke po dosrodkowaniu gdy piłka była metr za linią to trudno, nie pomoge Ci

dynek.pl 15.03.2016 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1434576)
Nie, ponieważ moja mama jest bezrobotna i jest jakaś tam ulga z tego względu. A co to ma do rzeczy? Wdowczyk nie płacił abonamentu?

To, ze wszyscy tacy honorowi, a potem abonamentu RTV nie płacą albo próbują dogadać się z policjantem jak przekroczą prędkość. A wszystko zaczyna się od małego oszustwa.

universe 15.03.2016 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1434681)
No też żeś sobie znalazł wzór do naśladowania...

:D

10 characters

wikink1 15.03.2016 14:04

Kolega twierdzi ze Wdowczyk dostał 3 dni od Wisły na decyzje zdecydował się po 2 dniach .A to znaczy ze Wisła grała na 2 fronty ,coś tu brzydko pachnie...................

LucjuszWielki 15.03.2016 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1434688)
To, ze wszyscy tacy honorowi, a potem abonamentu RTV nie płacą albo próbują dogadać się z policjantem jak przekroczą prędkość. A wszystko zaczyna się od małego oszustwa.


Nie no Panie.... nie przesadzajmy, to są lekko głupawe przykłady...

Co ma łapówka dla policjanta w sytuacji gdzie nie wpadnie kasa do złodziejskiego budżetu do handlowania meczami Wdowczyka ? Nie przesadzajmy.
Dyskusja jest o poważnych czynach, a nie przejściu przez czerwone światło czy opłacaniu abonamentu rtv...

Bez sensu są te sprzeczki. Trza przyjąć, że Wdowczyk to legijna k. i zło konieczne z którym nic nie zrobimy i tyle.
Można było sprzeciwiać się na Piaście tak na zapas (jakby SKWK pozwoliło), a teraz jest po ptokach i żadne przepychanki tego nie zmienią.

I nie pierd.. na naszego dobrodzieja Cupiała, bo mial być Chorwat i wszystko wskazuje na to, że nas wystawił. Jestem pewien, że jakby Wdowczyk cały czas był umoczony w korupcję to SKWK nie rozważałoby takiej opcji.

Dive Pirate 15.03.2016 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wikink1 (Post 1434692)
Kolega twierdzi ze Wdowczyk dostał 3 dni od Wisły na decyzje zdecydował się po 2 dniach .A to znaczy ze Wisła grała na 2 fronty ,coś tu brzydko pachnie...................

Dlaczego ? Równie dobrze mogli negocjować naraz z 3 trenerami, skoro każdy miał czas na zastanowienie się to klub chciał się zabezpieczyć żeby nie zostać na lodzie i jak widać dobrze zrobili. Nie szukajcie drugiego dna wszędzie.

Lysy 15.03.2016 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1434572)
A abonament RTV płacisz ?
(...)
To nie do Ciebie było pytanie.
A jeśli chodzi o mnie to nie rzucam kamieniami we Wdowczyka.

Może pytanie nie było do mnie, ale było tak irracjonalne, że na nie odpowiedziałem by zmusić cię do rozwinięcia.

Abonamentem rtv - to nic innego jak sprytnie skonstruowany przepis mający na celu wyłudzenie od nas pieniędzy, za coś co kompletnie nam nie jest potrzebne (archaiczne media, skamielina) . To coś na wzór płacenia "za ochronę" ludziom "z miasta" tylko pod przykrywką "dobra" publicznego. Nie posiadam odbiornika tv, nie słucham radia i dla mnie mogliby upaść z tym całym syfem który prezentują, nawet bym się ucieszył.


Z moralnego punktu widzenia nie czuję wyrzutów sumienia, tak samo jakbym nie czuł gdybym nie zapłacił "za ochronę" - więc średnio trafiłeś z tym swoim przykładem. Wiem do czego zmierzasz, że "kto jest bez winy...." ale przykład kiepski :)

Jaroo1 15.03.2016 17:27

Cytat:

To, ze wszyscy tacy honorowi, a potem abonamentu RTV nie płacą albo próbują dogadać się z policjantem jak przekroczą prędkość. A wszystko zaczyna się od małego oszustwa.
No to akurat ze mną i tym abonamentem nie trafiłeś. Poza tym gdzie Krym a gdzie Rzym? Co ty porównujesz chłopie? To, że ktoś abonamentu nie płaci,a może to, że ktoś gra u buka przez neta i nie odprowadza podatku, może jeszcze piractwo jest okropne?
Każdy grzeszy, każdy łamie zasady ale tylko największe ....y robią takie rzeczy jak Wdowczyk czy inny Blatter. To już nie jest kradzież worka cementu z budowy (nomen omen jak ktoś płaci kilka złotych za robotę to nawet normalne jest jeśli ktoś sobie odbija - szef robi w chuja pracownika to pracownik kombinuje aby odzyskać część poniesione straty) - to są grube machloje, to jest gruba kasa, oszustwa na skalę światową lub krajową, to jest wypaczanie idei sportu.
I powtarzam, tu nie chodzi o to aby tego człowieka powiesić na szubienicy tylko o to żeby spierdalał z Wisły a najlepiej w ogóle od piłki nożnej. Gorzej zeszmacić się nie mógł więc won. Trzeba mieć jeszcze w życiu na tle honoru, że jak się źle coś robi to się człowiek umie przyznać do błędu i z opuszczoną głową się wycofać z danej dziedziny.
Ale teraz taki jest świat, że większość szmat stołka swojego broni jak lew - widać to szczególnie po politykach. Zero zasad, zamiatanie problemów pod dywan i aby na stołku się utrzymać. Dokładnie tak się zachowuje to całe szmaciarstwo od Fryzjera.

PabloTS 15.03.2016 17:34

szkoda ze wszystkim honorowym nie przeszkadza od tylu lat donosiciel ,były SB Pan Zdzisław K.,no cóz......jakos nie widziałem żadnych protestów,strajków ipt...oprócz jednego hasła wiszacego kiedys na płocie........dobrych kilka lat temu.......

Lysy 15.03.2016 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1434715)
No to akurat ze mną i tym abonamentem nie trafiłeś. Poza tym gdzie Krym a gdzie Rzym? Co ty porównujesz chłopie? To, że ktoś abonamentu nie płaci,a może to, że ktoś gra u buka przez neta i nie odprowadza podatku, może jeszcze piractwo jest okropne?
Każdy grzeszy, każdy łamie zasady ale tylko największe ....y robią takie rzeczy jak Wdowczyk czy inny Blatter. To już nie jest kradzież worka cementu z budowy (nomen omen jak ktoś płaci kilka złotych za robotę to nawet normalne jest jeśli ktoś sobie odbija - szef robi w chuja pracownika to pracownik kombinuje aby odzyskać część poniesione straty) - to są grube machloje, to jest gruba kasa, oszustwa na skalę światową lub krajową, to jest wypaczanie idei sportu.
I powtarzam, tu nie chodzi o to aby tego człowieka powiesić na szubienicy tylko o to żeby spierdalał z Wisły a najlepiej w ogóle od piłki nożnej. Gorzej zeszmacić się nie mógł więc won. Trzeba mieć jeszcze w życiu na tle honoru, że jak się źle coś robi to się człowiek umie przyznać do błędu i z opuszczoną głową się wycofać z danej dziedziny.
Ale teraz taki jest świat, że większość szmat stołka swojego broni jak lew - widać to szczególnie po politykach. Zero zasad, zamiatanie problemów pod dywan i aby na stołku się utrzymać. Dokładnie tak się zachowuje to całe szmaciarstwo od Fryzjera.

A "PDW" to pewnie krzyczysz?

Jaroo1 15.03.2016 18:59

Jasne, że krzyczę. A Ty pewnie nie?

whitestar1990 15.03.2016 19:02

Krzyk rozpaczy kumatych ku pamięci swoich prawilnych ziomeczków :lol: Ale, uwaga, honorowy krzyk!

Jaroo1 15.03.2016 19:25

No i własnie tu jest problem i się nie dogadamy. Zapomniałem, że to jest poke forum a nie forum kibiców Wisły Kraków. Pozdro

whitestar1990 15.03.2016 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1434731)
No i własnie tu jest problem i się nie dogadamy. Zapomniałem, że to jest poke forum a nie forum kibiców Wisły Kraków. Pozdro

Strzałka. Polecam kibicowski i kółko wzajemnej adoracji :alleluja:

dynek.pl 15.03.2016 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1434717)
A "PDW" to pewnie krzyczysz?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1434728)
Jasne, że krzyczę. A Ty pewnie nie?

Hehe, no wlasnie szkoda, ze niejaki Misiek nie ma za grosz honoru :)

leszekm 15.03.2016 20:58

Źle się stało że Wdowczyk został u nas trenerem. Ale się stało i za bardzo nie ma sensu teraz robić jakiś akcji przeciw trenerowi.
Co do mediów którzy jada po Wisełce.Wdowczyk nie kupował meczów dla Wisły tylko dla np.Korony.Zanim się wydało, że kupował mecze prowadził jeszcze do mistrzostwa Legię.Dlatego panowie dziennikarze nie jadą po w/w klubach.Tyle lat żył z kupowania meczów i nagle przestał jak został trenerem Legii?.

LucjuszWielki 15.03.2016 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1434733)
Hehe, no wlasnie szkoda, ze niejaki Misiek nie ma za grosz honoru :)

Dynek przecież Ty go na oczy nie widziałeś, więc po co sie wypowiadasz?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1434745)
Źle się stało że Wdowczyk został u nas trenerem. Ale się stało i za bardzo nie ma sensu teraz robić jakiś akcji przeciw trenerowi.
Co do mediów którzy jada po Wisełce.Wdowczyk nie kupował meczów dla Wisły tylko dla np.Korony.Zanim się wydało, że kupował mecze prowadził jeszcze do mistrzostwa Legię.Dlatego panowie dziennikarze nie jadą po w/w klubach.Tyle lat żył z kupowania meczów i nagle przestał jak został trenerem Legii?.

Właśnie o to chodzi, że tam również wały szły, ale prostytutki z warszawy zatuszowały sprawy...

Vinci 15.03.2016 21:28

Dawno jedna wygrana Wisly, nie miała wpływu na taką różnorodność wpisów :D

Od narzekania, że wygraliśmy przy sporych błędach sędziego i po kopaninie, aż po oczekiwania na zwycięstwo z Jagą i awans do grupy mistrzowskiej ;-)

Lysy 15.03.2016 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1434731)
No i własnie tu jest problem i się nie dogadamy. Zapomniałem, że to jest poke forum a nie forum kibiców Wisły Kraków. Pozdro

Ukończyłeś chociaż LO? Wyglądasz na pozera, do tego niezbyt rozgarniętego.

Jaroo1 15.03.2016 23:13

Cytat:

Ukończyłeś chociaż LO? Wyglądasz na pozera, do tego niezbyt rozgarniętego.
Już jakieś podjazdy o wykształcenie? I ty sie kreujesz na tego nie pozera i rozgarniętego? Coś chujowate masz podejście do życia. Nie po to kończyłem szkołę żeby się tym chwalić i szpanować. Nie ma to żadnego znaczenia w tej dyskusji. Jak chcesz się dowartościować to pomyśl jakim jesteś człowiekiem a nie o tym jaką szkołę ci się udało (może za pieniądze) skończyć.

Rafal-SWL 15.03.2016 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1434639)
Szkoda, że Wisła wygrała i zgarnęła 3 pkt, przez to najgorszy **** Dariusz Wdowczyk podreperował swoją opinie o warsztacie trenerskim. Mam nadzieje, że w następnych meczach czekają nas porażki, a w rezultacie spadek i honorowe pożegnanie Dariusza Wdowczyka. Lepszy spadek niż dobre wyniki z tym trenerem, jak wytrzymamy pianie pasiastych kur.ew i pokemonów, że pewnie kupiliśmy utrzymanie? :( :( :(

albo słaby sarkazm, albo odleciałeś na maksa...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl