![]() |
Dla mnie Wdowczyk w Wiśle to chyba największe nieporozumienie jakie sobie przypominam. Facet, który JAWNIE, ŚWIADOMIE, Z PREMEDYTACJĄ, WIELOKROTNIE działał na szkodę Klubu.
Nie rozumiem tej chorej fascynacji ludzi powiązanymi z L. i umożliwianie im sterowanie Wisłą. Jeszcze zrozumiałbym gdybyśmy przejmowali naprawdę fachowych profesjonalistów, takich robiących różnicę, gdzie przejmując ich osłabialibyśmy rywala. A w praktyce legia nam Cierzniaka, a my legii Wdowczyka. No ku*wa,to jest polityka na zasadzie "na złość mamie, odmrożę sobie uszy". Jak odpornym na naukę na błędach Właścicielem trzeba być, żeby przez 18 lat w kółko popełniać te same błędy? |
Cytat:
Cytat:
Ale "Weszło!" napisało, że Daruś jest OK a Smuda to debil i to dla wielu naiwniaków tutaj wystarczyło. No, ale skoro obrażają własny klub w sprawie Cierzniaka... |
Cytat:
Zadam pytanie retoryczne bo dalej sobie sprawy nie zdajecie co sie dzieje... KTO jest odpowiedzialny/wspoldpowiedzialny za Wdowczyka i Pawlowskiego?? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To nie są czasy na romantyzm. Wszystko w temacie.
|
Cytat:
W moim zyciu miałem wielokrotnie do czynienia z takimi prawymi i może z 1% okazywał sie ok.A im bardziej podkresllali te cechy u siebie lub wypominali ich brak innym,tym większe później było zaskoczenie..... |
Prawdziwy kibic woli juz spadek niż żeby taka szma....a była Jego trenerem. I co z tego ze sie utrzymamy. Jezeli nagle Wisła zacznie wygrywac seryjnie to juz bedzie gadka, ze Dario uruchomił kontakty.
|
Po Wdowczyku przyjdzie Michniewicz, wroci Bednarz, Smuda bedzie prezesem, Lato, Krecina i Listkiewicz zasiada w Radzie, Wojciechowski na spolke z Kucharem kupia Wisle, wykupia pol zydowskiego skladu, pol legijnego i w koncu bedziecie mieli w Krakowie klub swoich marzen pojeby.
|
Prawdziwy kibic, prawdziwy Polak...Tylko nieprawdziwy sam tak siebie nazywa.
|
Cytat:
Teraz prawdziwy bradziej kojarzy mi sie z ograniczeniem umysłowym w tym przypadku. Ja rozumiem jakby to Wisła kupowała mecze,to ok,ale dlatego ,ze przez naciski pewnej grupy Smuda nie zostal trenerem,Moskal sam z siebie nie chciał,Juric wybrał wygodniejsza dla siebie opcje,Sarajewo,to został Wdowczyk. Wdowczyk,który był zamieszany w aferę(pewnie jak nie heden),do którego nie trzeba miec szacunku za to co zrobił,ale nie nalezy mu utrudniac pracy skoro ma pomóc Wiśle ,Wisle ponoc która wszyscy tu kochają. Adekwatnie ciekawy jestem ile osób tutaj i do czego byłoby zdolnych jezeli chodziłoby o ratowanie kogos z własnej rodziny... |
Prawdziwy kibic woli "honorowo" przejebać z sąsiadką po spalonym Rakelsa,
Prawdziwy kibic woli "honorowo" przejebać z 7 po wybiciu piłki metr za linią końcową przez bodajże Jędrzejczyka Prawdziwy kibic woli "honorowo" przejebać ponad 10 lat temu LM przez nieuznanie bramki Penksy ..... ...... powodzenia wszystkim prawdziwym kibicom, którzy mają honor. mnie takie coś nie cieszy |
Cytat:
|
Podejrzewam,że Wdowczyk jest na chwilę wybroni Wisełkę i pójdzie w siną dal.....
|
"na rozstaju dróg stoi Dariusz W on wskaże Ci drogę jejeje!"
|
Przecież pasiaki też nie mają kryształowego trenera, Jacuś też ma za uszami.
|
Cytat:
|
żal czytać tu niektórych. gorzej niż w politycznym. fantazji to Wam nie brakuje... GonzoNS, co to jest 7? 7 razy przejebaliśmy czy co?
|
jak nie pamietasz meczu gdzie tracimy bramke po dosrodkowaniu gdy piłka była metr za linią to trudno, nie pomoge Ci
|
Cytat:
|
Cytat:
10 characters |
Kolega twierdzi ze Wdowczyk dostał 3 dni od Wisły na decyzje zdecydował się po 2 dniach .A to znaczy ze Wisła grała na 2 fronty ,coś tu brzydko pachnie...................
|
Cytat:
Nie no Panie.... nie przesadzajmy, to są lekko głupawe przykłady... Co ma łapówka dla policjanta w sytuacji gdzie nie wpadnie kasa do złodziejskiego budżetu do handlowania meczami Wdowczyka ? Nie przesadzajmy. Dyskusja jest o poważnych czynach, a nie przejściu przez czerwone światło czy opłacaniu abonamentu rtv... Bez sensu są te sprzeczki. Trza przyjąć, że Wdowczyk to legijna k. i zło konieczne z którym nic nie zrobimy i tyle. Można było sprzeciwiać się na Piaście tak na zapas (jakby SKWK pozwoliło), a teraz jest po ptokach i żadne przepychanki tego nie zmienią. I nie pierd.. na naszego dobrodzieja Cupiała, bo mial być Chorwat i wszystko wskazuje na to, że nas wystawił. Jestem pewien, że jakby Wdowczyk cały czas był umoczony w korupcję to SKWK nie rozważałoby takiej opcji. |
Cytat:
|
Cytat:
Abonamentem rtv - to nic innego jak sprytnie skonstruowany przepis mający na celu wyłudzenie od nas pieniędzy, za coś co kompletnie nam nie jest potrzebne (archaiczne media, skamielina) . To coś na wzór płacenia "za ochronę" ludziom "z miasta" tylko pod przykrywką "dobra" publicznego. Nie posiadam odbiornika tv, nie słucham radia i dla mnie mogliby upaść z tym całym syfem który prezentują, nawet bym się ucieszył. Z moralnego punktu widzenia nie czuję wyrzutów sumienia, tak samo jakbym nie czuł gdybym nie zapłacił "za ochronę" - więc średnio trafiłeś z tym swoim przykładem. Wiem do czego zmierzasz, że "kto jest bez winy...." ale przykład kiepski :) |
Cytat:
Każdy grzeszy, każdy łamie zasady ale tylko największe ....y robią takie rzeczy jak Wdowczyk czy inny Blatter. To już nie jest kradzież worka cementu z budowy (nomen omen jak ktoś płaci kilka złotych za robotę to nawet normalne jest jeśli ktoś sobie odbija - szef robi w chuja pracownika to pracownik kombinuje aby odzyskać część poniesione straty) - to są grube machloje, to jest gruba kasa, oszustwa na skalę światową lub krajową, to jest wypaczanie idei sportu. I powtarzam, tu nie chodzi o to aby tego człowieka powiesić na szubienicy tylko o to żeby spierdalał z Wisły a najlepiej w ogóle od piłki nożnej. Gorzej zeszmacić się nie mógł więc won. Trzeba mieć jeszcze w życiu na tle honoru, że jak się źle coś robi to się człowiek umie przyznać do błędu i z opuszczoną głową się wycofać z danej dziedziny. Ale teraz taki jest świat, że większość szmat stołka swojego broni jak lew - widać to szczególnie po politykach. Zero zasad, zamiatanie problemów pod dywan i aby na stołku się utrzymać. Dokładnie tak się zachowuje to całe szmaciarstwo od Fryzjera. |
szkoda ze wszystkim honorowym nie przeszkadza od tylu lat donosiciel ,były SB Pan Zdzisław K.,no cóz......jakos nie widziałem żadnych protestów,strajków ipt...oprócz jednego hasła wiszacego kiedys na płocie........dobrych kilka lat temu.......
|
Cytat:
|
Jasne, że krzyczę. A Ty pewnie nie?
|
Krzyk rozpaczy kumatych ku pamięci swoich prawilnych ziomeczków :lol: Ale, uwaga, honorowy krzyk!
|
No i własnie tu jest problem i się nie dogadamy. Zapomniałem, że to jest poke forum a nie forum kibiców Wisły Kraków. Pozdro
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Źle się stało że Wdowczyk został u nas trenerem. Ale się stało i za bardzo nie ma sensu teraz robić jakiś akcji przeciw trenerowi.
Co do mediów którzy jada po Wisełce.Wdowczyk nie kupował meczów dla Wisły tylko dla np.Korony.Zanim się wydało, że kupował mecze prowadził jeszcze do mistrzostwa Legię.Dlatego panowie dziennikarze nie jadą po w/w klubach.Tyle lat żył z kupowania meczów i nagle przestał jak został trenerem Legii?. |
Cytat:
Cytat:
|
Dawno jedna wygrana Wisly, nie miała wpływu na taką różnorodność wpisów :D
Od narzekania, że wygraliśmy przy sporych błędach sędziego i po kopaninie, aż po oczekiwania na zwycięstwo z Jagą i awans do grupy mistrzowskiej ;-) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl