![]() |
A ja Ci podałem link do ustawy, z którym miałeś się zapoznać.
http://www.niedziela.nl/index.php?op...oda&Itemid=167 Coś znajdziesz. Przecież cała jurop jest zależna od importu surowców energetycznych poza Norwegią. A opis pasuje najlepiej wiadomo do kogo. |
Cytat:
Cytat:
|
Komorowski jest niezależny od partii ale chyba tylko wtedy jak ma inne wytyczne od służb specjalnych... Ten ćwok wtedy gdy może robić co chce to ani się wysłowić nie umie, ani bez błędu zdania napisać w języku Ojczystym, albo na krzesła wchodzi.
Tam gdzie się kończy zależność Bronka od jego panów tam zaczyna się Bronisław Wpadka Komorowski. |
Cytat:
|
Cytat:
W wersji hard natomiast Komorowski objawia się jako strażnik żyrandola, pionek WSI, wstawiony tam przez brukselsko-berlińsko-moskiewski triumwirat. Oprócz Michalkiewicza jedynie Kukiz w ostatnim wywiadzie w Komorowskim widział twardego i wyrachowanego gracza, który doskonale obraca się w systemie ostatnich 25-lat korzystając z niego zarówno pod względem finansowym, jak też stojąc niezwykle mocno w hierarchii politycznej (dwukrotnie minister, marszałek oraz wreszcie prezydent). Ostatnie 5 lat pokazało, że Komorowski ma duże możliwości jeśli chodzi o kuluarowe zagrywki, między innymi wyciągając trupa z szafy jakim było UW i obsadzając byłych jego członków w pałacu, po drugie pomagając swojemu przyjacielowi Schetynie w powrocie z niebytu i prawdopodobnej walce o przywództwo w PO, aż wreszcie po jego największy sukces czyli pomoc Palikotowi w 2011 w sukcesie wyborczym. Dużo można pisać, ale zarówno w UD, UW, SKL, jak też w PO należał do głównych wygranych rozgrywek wewnątrzpartyjnych. http://www.wykop.pl/link/2497465/kuk...ek-komorowski/ |
Cytat:
Oczywiście to tylko wybory prezydenckie i marionetka będzie miała gówno do gadania. Ale dla was to zbawiciel narodu. |
Cytat:
http://images.tinypic.pl/i/00658/lihhvjchll32.jpg |
Cytat:
Karol Marks wprowadził istotną zmianę w podejściu do filozofii. Jak pisał: Filozofowie rozmaicie tylko interpretowali świat; idzie jednak o to, aby go zmienić. W ten sposób jako jeden z pionierów uczynił z filozofii oręż walki ideologicznej z przeciwnikami partyjno-politycznymi i narzędzie działania polityczno-ekonomicznego. Dzięki instytucjonalnym wpływom marksizmu taki sposób myślenia o filozofii i jej uprawiania ugruntował się w kulturze Zachodu. Dzięki temu: Skupiono uwagę na marksistowskiej tezie, że człowiek wyróżnia się świadomością kolektywną, dzięki czemu powstaje kultura jako stan świadomości zbiorowej. Nie wystarczy zatem przeprowadzić rewolucję społeczno-ekonomiczną poprzez zmianę stosunków własności i organizacji życia politycznego, trzeba jeszcze dokonać rewolucji w świadomości, rewolucji kulturowej, aby proces powstania nowego, zrewolucjonizowanego człowieka został zakończony. Ot i masz swój gender geniuszu. Oczywiście to szybki skrót z tych wielu lat twoich studiów, których nie do końca jak widać ogarnąłeś. |
Cytat:
|
Cytat:
Pierwszy Palikot i gdyby nie róznica w podejsciu do gejów, miałby więcej. BDW dużo oddaliście głosów niezdecydowanych? U mnie było cerca 20%. |
Cytat:
Co do programu, to możesz go dokładnie sprawdzić na stosownych witrynach internetowych. Z pewnością plusem kandydatury Dudy jest jego, w gruncie rzeczy, socjaldemokratyczne zapatrywanie na gospodarkę. Pozytywne jest to, że opowiada się za pomocą Ukrainie. Minusem jest konserwatywny światopogląd, sprzeciw wobec związków partnerskich, aborcji itd. Więc każdy sam może skalkulować. Napewno jest alternatywą dla urzędującego kandydata. Już to podkreślałem, że kandydaci w tych wyborach są po prostu kiepscy. Dla ludzi zatroskanych o los Polaków i chcących jakiejś poprawy wybór pozostaje w zasadzie tylko między Magdaleną Ogórek, Januszem Palikotem i Andrzejem Dudą. Ewentualnym, mniejszym złem wobec przerażających fanatyków w rodzaju Janusza Korwin-Mikke czy Grzegorza Brauna, pozostaje Bronisław Komorowski. |
Cytat:
Wiem, że to dobry sposób na wyśmianie kandydatury Dudy, który rzekomo jest prawicowcem i konserwatystą, a opowiada się za zwiększeniem socjalu, gospodarką ręcznie sterowaną oraz pomocą Ukrainie, ale nie przesadzajmy z tym Monthy Pythonem. |
Cytat:
Nie o tym jednak mowa. Wytykanie Komorowskiemu, że podpisuje ustawy "swojego" rządu jest co najmniej niedorzeczne, gdyż jak widać, obecny prezydent nie stanowi w tym przypadku żadnej anomalii. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Konkretów odnośnie Marksa i gender ci zabrakło, taki z ciebie student jak z dudy prezydent No i oczywiście do żadnego z moich pytań się nie odniosłeś, ale tego po tobie nie oczekiwałem. |
Cytat:
http://miesiecznikegzorcysta.pl/wiar...-czy-ideologia Cytat:
Naprawdę nie rozumiem dlaczego wszyscy upierają się, że prezydent ma coś zmienić, ze ma mieć program zmian i ten program realizować. Prezydent ma za zadanie naprawdę godne i rzeczowe reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej, a w Polsce poza pewnymi inicjatywami i zaszczycaniem swoja obecnością zrobić może niewiele. Nawet wetowanie ustaw nic nie pomoże jeśli ustawa zostanie ponownie przepchnięta przez Senat. Jak pisał @Bronowianin wszyscy kandydaci w tych wyborach są kiepscy. Realne szanse na udział w II turze mają tylko dwaj, choćbyście nie wiem jak zaklinali rzeczywistość i dowodzili, że jak się zbierzemy to wybierzemy Kukiza, Mikkego czy innego Bruna. Ci dwaj to urzędujący ciamajda ośmieszający Polskę i Polaków oraz Duda, którego ewentualna wygrana, albo bardzo dobry wynik, tylko osłabią PiS w wyborach parlamentarnych, bo wtedy dopiero rozpoczęłaby się nagonka: głosujcie wszyscy na świetlane PO, bo inaczej znowu będą rządy faszystowskich pisowców, podsłuchy, prowokacje i zamykanie tych, co kręcą lody. Wybór ciamajdy to konserwowanie układu politycznego, wybór Dudy to szansa na myślenie o jakichś zmianach. Choćby drobnych. Ale od czego trzeba zacząć. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Czy widzisz realnie szansę na obecność w drugiej turze kogoś innego niż Ciamajda i Duda? Rozumiem, że lepiej jest dla Ciebie konserwować stary układ niż dać szansę nowemu? Co do zmian: wierzę, że przynajmniej Duda nie będzie wchodził na krzesło w parlamencie i łączył się bulu i nadzieji... |
W sumie można powiedzieć, że ma związek z wyborami:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/25147...-komorowskiego - czytał ktoś? |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Jednym słowem ŚP Kaczyński nie miał czego wetować (pewnie coś tam by się znalazło ale nie tak ważnego jak to czego nie zawetował Bul). Do tego dochodzi zwykła postawa ludzka - już nie mówię o wetowaniu tylko o zwykłym słowie sprzeciwu, ten cieć Bronek przyklepuje wszystko co robi rząd PO, nigdy chyba na żaden temat nie wypowiedział się przeciwnie. On jest tylko od tego żeby pilnować żyrandola i nie przeszkadzać szkodnikom. On chyba nigdy nie wypowiedział się negatywnie nawet o USA, Ukrainie czy Rosji, o sytuacji poza granicami Kraju, jednym słowem to taki człowiek, którego można by nazwać "zgoda i bezpieczeństwo" |
Paweł "Wytykanie Komorowskiemu, że podpisuje ustawy "swojego" rządu jest co najmniej niedorzeczne, gdyż jak widać, obecny prezydent nie stanowi w tym przypadku żadnej anomalii."
podpisał bez mrugnięcia okiem zabór kasy z ofe,wiek emerytalny , sześciollatki, podnoszenie permanenntne podatków, tzw ustawę o równości , powinien być razem z urbanoplatfusami na śmietniku historii, a tutaj nie dość że bryluje w mainstreamie , to znajduje obrońców na tym forum , zatrważające ps. daj przykład "wspaniałej" ustawy urbanoplatfusiarni którą zawetował Prezydent Kaczyński, czym zepsuł ten kraj AYALA "To nie jest ciamajda a bardzo twardy, zdeterminowany, konsekwentny i niebezpieczny gracz" dawno to mówiłem i podtrzymuję , gra taką rolę , jest to wygodne dla jego mocodawców , taki bronek czy wujek bronek łata |
Może i nie jest naprawdę "ciamajdą". W końcu trzeba mieć jakieś psychologiczne predyspozycje do walki o władzę i ten ciamajda je ma.
Problem jest taki, że jego ciamajdowatość stała się jego znakiem rozpoznawczym. I w Polsce i za granicą. Czy granie przez niego tej roli przyczyniło się do wzmocnienia znaczenia Polski w świecie, czy raczej wszyscy traktują nas z jego powodu niepoważnie? Gdyby choć grał taką rolę, a na arenie międzynarodowej cichaczem przeprowadzał jakieś korzystne dla Polski rozstrzygnięcia! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Najbardziej to mnie w....ia to, że ten ciamajda co dzień po X razy powtarza to co mu kazali mówić , czyli "zgoda i bezpieczeństwo" itd https://twitter.com/Komorowski/statu...48109031256064
|
Cytat:
he, he.,kto to wymyślił , w komunie najwięcej spółdzielni nazywało się ZGODA czy POKÓJ , co ma mówić ? jak zapomni to drze ryło w stylu "kto ma większą racje " albo nawija pół godziny o "specjaliście od kur" |
Wczoraj zmarł Bartoszewski, a pogrzeb odbędzie się za niecałe ... 2 tygodnie (!) gdzie pożegna go prezydent Komorowski :) Termin pogrzebu przypadkowo 3 dni przed ciszą wyborczą choć myślałem, że pójdą bardziej hardcorowo i 9 maja zrobią pogrzeb :)
|
Ale to sobie sprytnie zaplanował, zmarł tuż przed wyborami na złość PiSowi.
|
No przeważnie jak ktoś umiera naturalnie to czeka się z pogrzebem prawie 2 tygodnie :)
Przynajmniej spełniło się życzenie Bartoszewskiego, które na konwencji Komorowskiego brzmiało „chce, by pochował go Komorowski, a nie jakiś idiota” więc zostanie spełnione, ale do tego czasu musi sobie poleżeć jeszcze troche w zamrażalce |
Nie przesadzajmy. Zmarł wieczorem 24 kwietnia, a zostanie pochowany 4 maja, czyli 10 dnia po śmierci. Akurat tak się złożyło, że 1-3 maja to długi weekend, więc raczej chowanie w tym terminie odpada. Teraz rzadko pogrzeby odbywają się na kilka dni po śmierci. Zwykle czeka się koło tygodnia zanim przyjedzie rodzina etc.
|
upośledzony ale kumaty pamiętam ten żenujący tekst z tzw konwencji bula, życzył mu wygranej by ...., żenua totalna a urbanoplatfusiarnia rżała zadowolona, może to znak że bulu nie "musi"wygrywać , zrobi to wcześniej
kto ma ochotę niech przeczyta tekst wołominiaka emj10 o terminie ? koleś usprawiedliwi największą głupotę, no masakra"zwykle czeka się około tygodnia"::haha: , kolejny raz jak będzie potrzeba napisze o miesiącu , co za koleś :help: |
Śmiejecie się z tego tekstu Bula o zgodzie i bezpieczeństwie a to jest bardzo dobry tekst dla zmanipulowanych owieczek. Oglądałem kilka filmików z sondami ulicznymi i często ludzie mówili, że głosują na Bronka bo jest gwarantem spokoju i bezpieczeństwa ;/
Te teksty są żenujące ale powtarzane tysiące razy wryją się w mózg lemingom. |
Palade zaczął publikować regularnie co kilka dni nowe sondaże (pewnie ostatni będzie przed ciszą nocną):
24 kwietnia Komorowski - 46,5% Duda - 29% Kukiz - 7% Korwin - 5% Jarubas - 4,5% Ogórek - 4,5% Palikot - 2,0% Braun - 0,5% Kowalski - 0,5% Wilk - 0% 19 kwietnia Komorowski - 47,5% Duda - 28,5% Kukiz - 6,5% Korwin - 5% Jarubas - 4% Ogórek - 3,5% Palikot - 2,5% Braun - 1% Kowalski - 0% Wilk - 0% Prognozy odnośnie drugiej tury: 24 kwietnia - Komorowski 53% vs Duda 47% 19 kwietnia - Komorowski 55% vs Duda 45% Cytat:
|
http://vod.tvp.pl/audycje/publicysty...42015/19558158
Braun znowu niszczy dziennikarkę. Znamienne, że jak tylko wjeżdżał temat Żydów czy powiązań Komorowskiego z WSI to od razu była kontra ze strony dziennikarki i próba zmiany tematu. |
wołominiak emj10 i jego guru palade
bulu około40% we wszystkich sondażach a u palade prawie 50 % , zaklina rzeczywistość z wołominiakiem jak nie przymierzając wyborcza w ostatnim sondażu , tutaj z niezdecydowanymi bulu ma coś koło 36% ale co tam trzeba podrasowywać konia http://niezalezna.pl/66450-nowy-sond...-prawdopodobne |
Cytat:
Polecam ten artykuł z filmikiem z wywiadu z panem Wiktorem Węgrzynem, przewodniczącym sztabu wyborczego Grzegorza Brauna: https://ewastankiewicz.wordpress.com...ne/#more-25721 Są dwie możliwości: albo pan Węgrzyn jest ciężko chory psychicznie, albo reżim Putina zapłacił mu spore pieniądze za zdradzenie Polski. Szkoda, że mówi to ktoś, kto jednocześnie ma na piersi polskie symbole narodowe... To jest skandal. W ostatnim numerze 'Gazety Polskiej' można również przeczytać o innych antypolskich politykach, będących fanami gangu motocyklowego Putina, m. in. o Korwin-Mikke. |
Cytat:
Twierdzenie przy tym że PiS to miałby być nowy układ opierając się na 18 miesiecznych rządach jest trudnym do skomentowania- jakie argumenty ?. Cytat:
|
Braun agentem Putina. Pewnie w nagrodę za film "Towarzysz Generał idzie na wojnę" :D
https://www.youtube.com/watch?v=3WuVZOVzmUo |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl