![]() |
|
Z ciekawości, spodziewając się tematu 11.11 obejrzałem fakty. To się w głowie nie mieści! Umniejszanie winy niemców, a właściwie ich USPRAWIEDLIWIANIE, non stop teksty, że na Euro będą ofiary, jeśli się czegoś nie zrobi, winni o aferę są Kempa i Kaczyński. I ocena pracy policji w faktach po faktach - byli ZA MAŁO ZDECYDOWANI W WALCE Z CHULIGANAMI, KTÓRZY MAJĄ CZELNOŚĆ NAZYWAĆ SIĘ PATRIOTAMI. Niepotrzebnie to oglądałem i tylko się zdenerwowałem na wieczór.
|
|
Ku pokrzepieniu serc Andrzej Kołakowski - we Wrocławiu brakło biletów na jego koncert. Oba utwory miażdzą
http://www.youtube.com/watch?v=QpLHcgTrMGo http://www.youtube.com/watch?v=eBHzODxvSfA |
Ale tvn-wskie goebelsy i tak są w kropce, bo skala kłamstw i tak została zahamowana ujawnieniem w sieci sporej ilości filmików pokazujących wręcz odwrotną sytuację. Robienie z siebie barana też ma jakąś granicę. Na szczeście udało sie przedrzeć z prawdą do opinii społecznej poprzez reżimowe media. Oni też są wystraszeni , że teraz na ulicy w każdej chwili mogą dostać w pałę od przeciętnego przechodnia, który ma już dośc ich komunistycznej propagandy. A teraz przy nadchodzących kolejnych podwyżkach cen i pradopodobnie podatków bezkarna propaganda na rzecz PO i Tuska będzie coraz bardziej niebezpieczna. W mordę moga też dostać na robotniczych manifestacjach, których będzie pełno w nadchodzącym roku.
|
Manipulatorzy z TVN płacą cenę za swoje jawne i bezgraniczne zaangażowanie polityczne PO jednej ze stron.
Trudno oczekiwać by byli traktowani jako bezstronni obserwatorzy skoro z zakłamywania rzeczywistości uczynili swą profesję. Sami sobie zgotowali taki los. |
|
TVP 2 - Lis i goście o 11 listopada... Szczuka show!
|
Jak tak ich oglądam to sobie myślę, że 11.11.2011 to symboliczna data, dająca początek walki z tym ścierwem, bo im się w dupach poprzewracało.
Post z forum wąsów: Witam wszystkich, Do zabrania głosu w tej dyskusji skłoniły mnie trzy kwestie: a) też jestem na garnuszku budżetówki, tylko mój jest napełniany przez "MONar" b) byłem na Marszu c) prześledziłem zapisy wideo dostępne w Sieci. Pierwsze pytanie. Panowie, do jasnej cholery, kto Was uczy "pracy z tłumem"? Jak można sobie pozwolić na tak nieprofesjonalne "wejście z buciorami" w spokojny tłum (pomnik Dmowskiego - tam byłem pod koniec Marszu)? Ludzie wokół mnie byli zupełnie neutralni ale po "wejściu" Policji poleciały mocne wiązanki. W mojej pracy często mieliśmy do czynienia z tłumem, z którego strony butelki, kamienie i wyzwiska to najmniejsze zło, jakie mogło się nam przytrafić. Gdybyśmy się zachowali wobec niego tak, jak Policja blokująca wejście na Plac Konstytucji (potem też wyjścia), to pożylibyśmy może z godzinę. Drugie pytanie. O jakim sukcesie Wy mówicie? To była totalna klęska. Banda, może ze 200 gówniarzy, pusza Wam z dymem ileś tam radiowozów. Gazujecie się sami nawzajem, jak ostatnie niedojdy! Na filmach widać zagubionych, płaczących od gazu gliniarzy. Gdyby moi ludzie tak się załatwili na jakiejkolwiek akcji, to nie wystawiliby nosa za bramę bazy do końca zmiany! Przecież, gdyby przeciwko Wam ruszyło nie te kilku wyrostków tylko 5% tego tłumu, to by Was po prostu roznieśli na strzępy! b]Trzecie pytanie. [/b]Żalicie się, że Wam zabronili lać z gładkiej lufy w taki tłum? Czy Wyście do reszty oszaleli? Widzieliście kiedyś, co się dzieje z kilkutysięcznym tłumem, który usłyszy strzały z broni palnej? Nie wiem, czy starczyłoby w Warszawie karetek, żeby wywieźć stamtąd wszystkich stratowanych. A jakby ruszyli np. w Waszą stronę, to wątpię żeby ktoś "brał jeńców". Podsumowując. Dopiero na końcu winię szeregowych policjantów. Ktoś ich przecież powinien wyszkolić i wyposażyć. Nie wystarczy ubrać młodych chłopaków w ograniczającego ruchy żółwia i dać do ręki pałkę. Za burdel, jaki widziałem wyiniłbym tych, którzy zajmowali się dowodzeniem od szczebla drużyny i wyżej. Dlaczego? Dlatego: 1. Brak jest JAKIEGOKOLWIEK pomysłu na PREWNCYJNE zachowania. 2. PROWOKUJECIE tłum, co jest taktycznie po prostu niedopuszczalne! 3. Dajęcie się zaszachować GARSTCE gówniarzy, co z kolei jest wręcz żałosne. 4. Potem, "przy kamerach", lejecie kogo popadnie i jak popadnie dając popis braku opanowania i pożywkę dla mediów. A po takich akcjach wielkie zdziwienie, że 92% społeczeństwa uważa, że Policja "źle wykonuje swoje obowiązki". Gdzie byli dowódcy? Kto tak fatalnie zaplanował ten burdel i kto poniesie za to odpowiedzialność? Na koniec pytanie najważniejsze. Co się stanie, jeżeli kiedyś przeciwko Wam ruszy nie 200 gówniarzy, jak było w Warszawie, tylko 2000 równie zdesperowanych gości? Przecież Was zadepczą! Niemożliwe? To zobaczcie na relacje z greckich ulic i przypomnijcie sobie o nich, kiedy za kilka miesięcy zadłużenie przekroczy magiczne 55% i Tuski podniosą VAT do 25%, a zaraz za tym pójdą cięcia socjalne. To Wy staniecie w pierwszym szeregu przeciwko wkurzonemu tłumowi. Zajścia z Marszu będą przy tym tylko lekką zaprawą! Warszawa dała dowód, że w razie buntu wewnętrznego na miarę Grecji, Policja nie ma żadnego przygotowania i pomysłu, jak bez rozlewu krwi spacyfikować ulice. Co gorsza, w Polsce jest "potencjał w narodzie". Można piętnować "kiboli" i podobne środowiska ale należy się liczyć z tym, że w razie poważnej rozruby, w takiej Warszawie może stawić się nawet 100 tysięcy i więcej luda. I co wtedy zrobią? Wyślą nas żeby Was wspierać? Proszę bardzo - ale ja strzelać do rodaków nie będę! |
Ta cała czwórka dała po bandzie. Ja się pytam co z tą Polską? Jeśli ją tak jescze można nazywać.
|
Szczuke to jakbym spotkał, to bym ja chyba zabił.Nie widziałem osoby, która by tak kłamała, chyba po za Tuskiem (Ale to nie temat polityczny więc, nie bd mu wypominać jego licznych grzeszków)
Podsumowując program to Mularczyk z Solidarnej Polski na plus. |
Jeśli już jesteśmy przy czerwonej hołocie. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości co do zamiarów tych ludzi, miłego czytania:
http://blog.rp.pl/zychowicz/2011/11/11/187/ |
Cytat:
Histeria w mediach zrozumiała - słabość policji w starciu z niewielkimi grupkami gówniarzy pokazała im, że siłą się tego syfu nie utrzyma. Kiedy zaczną się poważne protesty społeczne - a że zaczną się to pewne - wiadomo kto dostanie po ryju "przy okazji". Ci od "propagandy sukcesu". I mam obawy, że wtedy nie skończy się na jednym samochodzie. |
Ktos jeszcze kiedy dowiedzial sie ze spłonał samochod TVN24 nie pomyslał ,ze szkoda ze nie spłonęła cała siedziba?
Tez mysle ze takimi walkami i manifestacją nalezy powoli krok po kroku pokazywac ilu jest prawdziwych Polakow ,i jaka jest siła narodu.A te sprzedajne k*u*r*w y z TVN i GW niech maja strach w oczach,ze na ulicy ktos moze ich pogłaskać po nosie. |
Babiarz ma jaja jednak, cicha woda brzegi rwie
|
|
ale ta baba jest pokur*iona co za idiotka
|
Chciałem podziękowac wszystkim osobom, które w tym dniu postanowiły wybrac się do Warszawy na Marsz Niepodległości. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak bardzo fajnie, że będzie nas aż tylu - organizatorzy podają liczbę 20 000 uczestników i taką należy przyjąc za liczbę oficjalną. Choc mogło byc więcej bo gdy idąc na przodzie pochodu wchodziliśmy pod górkę to patrząc z jej szczytu nie widziałem końca naszego pochodu, wszędzie niekończący się las biało-czerwonych flag, niekończący się tłum ludzi, który ginął aż za horyzontem na chyba kilkukilometrowym odcinku.. Powiem szczerze - byłem oszołomiony tym co zobaczyłem i w najśmielszych marzeniach nie spodziewałem się, że będzie nas aż tylu. Idące obok siebie ekipy Lecha Poznań, Legii, pomiędzy nimi osoby w czapkach Lechia i Wisła, przecież to była masakra jakaś, wręcz nie do uwierzenia jak się na to patrzyło!! Żadnych przejawów agresji między zwaśnionymi ekipami, osoby z Warszawy rozmawiające z tymi z Poznania, częstujące się nawzajem papierosami czy żartujące z pedalstwa, które zebrało się tam za kordonami policji. Czegoś takiego to nie oszukujmy się nie było w Polsce chyba jeszcze nigdy. Nawet pamiętna msza św na stadionie Ruchu Chorzów, na której miałem okazję byc po śmierci JP2 nie wywołała takiej jedności. Najprawdziwszą prawdą jest fakt, że Polacy to dziwny Naród, między sobą zwalczac się będą w czasie pokoju ale gdy zajrzy im w oczy wspólny wróg staną jak jeden mąż, w jednym szeregu przeciw niemu. I to właśnie się stało. Staliśmy tam razem w 20 000 a za rok będzie nas nawet 50 000 lub więcej, każdy z nas kto był, kto widział to wszystko niech opowiada innym, zajawiajmy się już dziś bo zostało nam niewiele ponad 360 dni do III Marszu Niepodległości. Każdy niech za punkt honoru postawi sobie zabranie przynajmniej jednej osoby, której w tym roku z nami nie było.
Panie Tusk, panie i panowie POsłowie i palikotowie, telewizjo polsko-języczna TVN i antypolska gadzinówko zwana Gazetą Wyborczą wy wiecie, że zebraliśmy się tam aby pokazac dumę z bycia Polakami w tym szczególnym dniu ale także sprzeciw do was, sprzeciw do jadu, którym zatruwacie nam głowy sącząc swoje kłamstwa. Wasz czas nadchodzi i stąd wasza nienawiśc bo zdajecie sobie z tego sprawę... W Warszawie na Marszu Niepodległości widziałem ludzi świadomych, dumnych i silnych tym co najważniejsze. Lawina ruszyła i zmiecie was i cały Salon bo prawda zawsze zwycięży a waszymi czynami kieruje fałsz i obłuda. Nas z UK w sumie kilkadziesiąt osób, w przyszłym roku rozważamy wynajęcie samolotu czarterowego bo jak sądzę wyszłoby nas to taniej :) Na Pl Konstytucji podeszła do mnie kobieta w wieku mojej babci może z 70 letnia, drobna, z włosami spiętymi w kucyk, powiedziała ni stąd ni zowąd, żebyśmy się nie poddawali. Ona pamięta jak ich bili w stanie wojennym. Wyglądało to identycznie. Aresztowania, pałowanie, armatki wodne (wtedy wjeżdżali czołgami). Jeden jej syn leżał w szpitalu pobity przez milicjanta, drugi odnalazł się po 2 tygodniach od aresztowania. Od tamtego czasu minęło 30 lat i widzi, że zmieniło się tylko to, że bandyci w mundurach mają już orzełka w koronie... Chwilę po tym przebiegł w okolicy oddział prewencji pałując wszystkich jak popadnie, kobiety, młodzież, ludzi starszych, każdy zasłaniał się i uciekał w popłochu. Starsza Pani z którą rozmawiałem nawet nie drgnęła. Stała przodem do nich a jej oczy mówiły wszystko. NIGDY NAS NIE ZŁAMIECIE! |
Z forum antifowców http://forum.hard-core.pl/viewtopic....6740&start=225 :
Wysłany: 12 Lis 2011, 16:50 Temat postu: Re: To co, lecimy? 11.11.11 było ciekawie do wawy jechaliśmy z katowic w dwa autokary, busa i kilka samochodów. 50km od wawy zatrzymała nasz autokar inspekcja transportu drogowego, reszta pojechała kawałek dalej i zatrzymała się w całkiem innym miejscu. było to ok godziny 10.30. cała inspekcja miała trwać do godziny. w tym czasie na postój zatrzymały się dwa autokary wisły kraków, która od razu w kominiarkach do nas wystartowała. psy których tamci nie widzieli wyskoczyły z giwerami, do starcia nie doszło. wiślaki prysnęli naszemu kierowcy w oczy, chwilę później przyjechało kilka radiowozów i kryminalni. krótko przed 12 wyruszyliśmy dalej. w mieście było gorąco, punkty kluczowe takie jak dworzec centralny obstawione przez legię. w metrze łysi nie wykazali się solidarnością, przy otwartych drzwiach patrzyli jak kilku ich kumpli dostaje baty od KILKU naszych, gdy resztę nas odpędziła od pociągu policja. w drodze policja nas eskortowała przez kilkadziesiąt km od miasta. gdy kończyliśmy postój w Piotrkowie Trybunalskim i wyjeżdzaliśmy z parkingu, minęliśmy się z autokarem w którym siedział odwrócony plecami do szyby koleś w koszulce combat 18 chwilę po tym zatrzymała nas policja, w jakieś 10 osób przetrzepali nam autokar szukając sprzętu. 5 minut i znów w drogę. pozdrawiam wszystkich uczestników tegorocznej blokady, szczególnie ekipy z Katowic, Rudy Śląskiej i Bielska-Białej! |
Oby tylko nie bylo jak po 10 kwietnia. Wtedy tez wszyscy mysleli ze Polacy wreszcie zobaczyli jak media klamia i ze wreszcie sie narod przebudzil. Obysmy nie spoczeli na laurach.
|
To nie była Wisła, tylko Raków - pewnie pomylili przez barwy. My, byśmy ich zjedli. ;)
A tak na poważnie, to swoją drogą niezły kontrast. Spotkaliśmy później tych chłopaków z Rakowa w Warszawie. Opowiedzieli całe zdarzenie... z tym, że jak sami piszą, lewaczków policja trzymała bardzo krótko, to Raków dotarł do Warszawy z pięciogodzinnym opóźnieniem. To tak gwoli tego jak lewi terroryści strasznie są przez tę policję uciśnieni i w ogóle "policja ochrania faszystów". Edit: A kierowcę ponoć sami sobie zagazowali. :lol: |
FILM POKAZUJĄCY PRWADZIWE oblicze kolorowej.... i Polskiej policji
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=4iSwj...layer_embedded |
Cytat:
|
Cytat:
Dla autora ogromny szacunek. Nie często da się zobrazować tyle propagandy, kłamstw i prowokacji. Teraz każdy obywatel może zobaczyć to z czym my spotkami się od dawna - ze strony policji i ze strony mediów !! SZACUNEK DLA AUTORA!! PS. Szczuka w tym studiu nabuzowana jakby robaki miała w tyłku ;) |
To samo jest kilka postów wyżej.
|
Widział ktoś jakichś icków na manifestacji w Wawie ?
|
Tak, byli....
|
szkoda tylko,że oni nie zdają sobie sprawy czego oni uniknęli nie trafiając na ekipe, która byla umawiana pod '' Zrodelko''. to byłaby prawdziwa rzez. ok tysiac samych wariatów.
Szacunek dla Legii za przejmowanie ekip w Wawie, oraz za małą impreze w Zródełku po marszu. cracovii był autokar, podobnie jak i Hutnika |
Genialny tekst na temat Marszu.
http://rebelya.pl/post/305/oburzeni-11-11-11 (choć nawiązania do PiS niepotrzebne) |
A tak z przymrózeniem oka, kto z Was się odważy iść do żródełka na piwo w barwach Wisły? Straciliście taką okazje ;)
|
Cytat:
Myślę od 15:00 11.11 i dalej nie potrafię wykminić o co chodzi z tymi policjantami w kamizelkach? Dlaczego nie mieli mundurów? To jakieś bojówki policyjne czy co? Wolontariusze? |
Aresztowano kolesia, ktory przyjebal reporterowi. Byly pewne rozwazania - dzieki filmom na YT, czy to nie prowokator. Okazuje sie kolo byl zatrzymany swego czasu za awantury w Bydgoszczy.
Jesli okaze sie ze gosc byl np. z ekipy Legii, to wiadomo jak to rozegraja media. Kopiacy po glowie glina szybko pojdzie w odstawke. |
Cytat:
Pytanie jest takie (może dla opozycji w Sejmie) kto zezwolił tym tajniakom na uzycie metalowych pałek teleskopowych tzw. batonów. Bo to już nie są przelewki. I jak widać gównarzeria ich ochoczo uzywała. Jesli teraz takich rzeczy się nie wyjaśni to niedługo ten skorumpowany system gdy zacznie sie już chwiać, da im w łapę pistolety z ostrą amunicją. |
Cytat:
A mi sie wydaje ,że ani w mediach ani na youtubie za wiele nie da sie zwojować jedyne co można to właśnie wyrażać swoje oburzenie rzucając kostką brukową czy innymi gadżetami publicznego użytku.ile juz ta walka z wiatrakami trwa a jest coraz gorzej..dyplomacja juz poszla w odstawke dawno temu.trzeba sie organizować i opatentować jakiś znak rozpoznawczy zeby jak najmniej tajniaków dostawało sie do "ekip" |
http://www.youtube.com/watch?v=e2U6H...el_video_title
Polecam ten filmik, miałem okazję integrowac się z tymi ludźmi na before party 10/11.11 11 i są niesamowici. Ch. który przemawia jest po części Polakiem choc wychowanym w Szwecji, nauczył się przy okazji kilku wiślackich haseł, tych najważniejszych hehe. Wiślak jak się patrzy :-) http://www.rp.pl/artykul/252714,7548...j-policji.html |
film - widziałem naziola - gorąco polecam http://www.youtube.com/watch?v=pKC2yQODZU8
|
Skoro dzieci z antify mogą, to czemu nie kibice? Zapraszam do lektury. :D
Cytat:
|
A na drzewach zamiast liści będą wisieć wrogowie Ojczyzny,
Czy to żydek czy komuszek wszyscy równo będą wisieć |
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl