Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

kpn 07.07.2011 14:25

Ten, ten. Z tego chaosu który prezentuje Irtysz, zaraz cos strzeli

Wizard 07.07.2011 14:29

Bardzo chaotyczny ten mecz, jakby obie drużyny nie miały taktyki (zwłaszcza Irtysz) :P

kreseq 07.07.2011 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1122688)
Może ty inny mecz oglądasz ?

Moze poza jedna akcja Jagi w pierwszych 10 minutach wiekszosc akcji dziala sie na polowie Bialostocczan. Inny mecz ogladalismy ;) ? Kopia sie po czole i gdyby Irtysz umial podawac a nie slac pilke na zapalenie pluc gdzies do przodu to Jaga mialaby wiekszy problem.
W tej chwili tez Jaga nic nie gra a Irtysz potrafi podejsc na 20 metr wiec radze wlaczyc tv a nie spac ;)

1:0 :D Pieknie Jaga daje czadu, krycie jak z okregowej...

tofik 07.07.2011 14:33

Ale kopanina hehe, zęby bolą.
Edit:
No i Alibaba bramke strzelił

kpn 07.07.2011 14:34

No i dziekuje, :) Smiech na sali

o i dwójka.

Cinek1906 07.07.2011 14:34

O matko, może Jaga zacznie grać teraz..

szczepek19 07.07.2011 14:35

Tragedia... dokładnie, może teraz się obudzą...

Zwitter 07.07.2011 14:37

Z taką taktyką (a raczej jej brakiem) dzida do przodu przy wietrze na równej murawie to ja nie wiem co oni chcą osiągnąć.

Zaczyna się niestety "pokaz" polskich drużyn w euro pucharach. Chociaż mam nadzieję, że Jaga to odrobi.

zim zum 07.07.2011 14:37

Chyba teraz Frankowski dostaje zastrzyk jak dla słonia i na druga połowę wejdzie na boisko, bo inaczej to kompromitacja.

funkykoval 07.07.2011 14:37

No to chyba koniec marzeń o rgze z kontry - teraz trzeba po prostu zacząć grać a nie kopać się po głowach...

Chłopaki jak przyjmują piłkę to im odskakuje na 3 metry - Łobo przydałby im się bezapelacyjnie ;-)

Maciuś 07.07.2011 14:38

Jezeli Jaga odpadnie to przebije wszystkie Levadie, Valerengi i inne Karabachy.

frg 07.07.2011 14:39

mam tylko on-line w foormie tekstowej (jestem w pracy), ale nie wyglada to dobrze. Jedyna pocieszenie, Jaga musi strzelic bramke wtedy oni beda potrzebowali 2...

szkoda, że ta na 1:0 tak szybka wpadła :(

Angmir 07.07.2011 14:39

Jaga po prostu gra głupio - Kowalczyk jak żadko się z nim zgadzam na 100% racji dzisiaj - robią odwrotnie wszystko to co powinni...

Heh no to zdarzyło się to co jest w takich wypadkach normą - jak jesteś lepszy i nie dusisz frajera to dostajesz w dupsko -strzał życia :)

Kociewiak 07.07.2011 14:40

kurde 2:0 to już po Jadze

szczepek19 07.07.2011 14:40

większość drużyn chce wygrywać mecze na stojąco, a nasi kopacze zgarniać majątki za takie typu mecze... 2-0 ale jaja... masakra

Wizard 07.07.2011 14:40

Masakra :)

snyrting 07.07.2011 14:40

Leże!

Brawo chłopaki, świetne zawody.

blanco 07.07.2011 14:40

Jagiellonia jest kurewsko słaba , zaraz pewnie będzie 2
ps o , jest ;x

Żuczek 07.07.2011 14:41

No litości.
Mam nadzieję, że nasze pozostałe drużyny będą sobą prezentować coś więcej, niż Jaga.

Kamil17ABG 07.07.2011 14:41

2:0. Ładnie sobie Jaga radzi..

frg 07.07.2011 14:41

:-/ 2:0 - chyba pozamiatane

rozbi89 07.07.2011 14:41

2:0 ja .......e

ŁukaszTS 07.07.2011 14:41

i jest 2 :/ polskie lato w pucharach

0 22 07.07.2011 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 przed pierwszym meczem Jagi
Toboł Jagiellonia 60%/40%. Bo Toboł będzie w grze, a Jaga z urlopu. Bo Jadze nie będzie się chciało zabijać o awans, by znowu lecieć w jakiś kosmos (Kaukaz).

Awans Jagiellonii jest obowiązkiem, ale moim zdaniem wcale nie jest faworytem i kasy bym na nią nie stawiał.

Hehe, a nie mówiłem?

Maciuś 07.07.2011 14:42

Szczerze to nawet nie wiem skad jest ten Irtysz:lol:

sessegnon 07.07.2011 14:42

Kur*a, co roku to samo:-/

Wasiu 07.07.2011 14:42

Tofik, ile masz do wygrania za zwyciestwo Irtyszu ? :D

Najlepsza jest ta wrzawa tłumu jak Kazachowie połowe przekroczą.

kreseq 07.07.2011 14:43

Levadia czy Karabach to nie bedzie, ale bedzie i tak wstyd jak cholera. Jaga jest przeslaba i nic tego nie zmieni, zadne zaklinanie rzeczywistosci i tlumaczenie ze podroz, ze zmeczenie, ze przygotowania...

tofik 07.07.2011 14:43

Tego murzynka z Irtysza bym u nas widział. Ogarnia obronę lepiej niż Jaliens.

Wasiu - z tym grubo to przesadziłem, 50 postawiłem na irtysz i 50 na ich awans :P Chociaż ja praktycznie nie obstawiam, węc dla mnie to sporo.

fialo 07.07.2011 14:44

Śnijcie sobie dalej o "elem".

Prawda jest taka, że ogromnym sukcesem będzie przejście poza III rundę eliminacji. Ogromnym.

Polska piłka jest zajebiście słaba. I swojska. I w sumie własnie za to ją lubie :D

Sartre 07.07.2011 14:44

Chciałbym, żeby jeszcze mnie takie wpadki zaskakiwały... ale powoli zaczynam się przyzwyczajać do myśli, że tego już nawet wpadkami nie ma co nazywać...

River 07.07.2011 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1122712)
Jagiellonia jest kurewsko słaba , zaraz pewnie będzie 2
ps o , jest ;x

Bo nie ma w skladzie Messiego z Czarnogory:rotfl:

Dobra, nie smiejmy sie bo jeszcze bedziemy miec nauczke w srode...:-/

Brzeszczot 07.07.2011 14:45

Nie wiem k*** jak mozna grac z takimi ogorkami w taki sposob ... Mi by ambicja nie pozwolia zeby takie ogorki europejskie przekroczyły moją połowe boiska ... boze swiety az mi wstyd przed monitorem

Mario Nh 07.07.2011 14:45

No i wyfilozofował Probierz. Polska - Kazachstan 1-2.

sessegnon 07.07.2011 14:46

Jeżeli odpadną to na własne życzenie.Bo jeśli podeszli by do tego dwumeczu na poważnie, to nie zaczęli by przygotowań dwa tygodnie przed, tylko co najmniej 4.

rafi2323 07.07.2011 14:46

http://www.fromsportcom.com/v-2/10/62/v-306320.html
Tu macie transmisje i jest z Polsatu normalnie komentarz:D

szprotson 07.07.2011 14:47

jak im strzelili bo na chwile od kompa odszedłem ?

_ukoL 07.07.2011 14:47

Pechowe losowanie i najtrudniejszy z możliwych przeciwników! Strasznie męcząca podróż i sztuczna murawa oraz kontuzja Frankowskiego i słaba dyspozycja Burkhardta. Wytłumaczenie już gotowe. :-) W sumie szkoda.

Acima 07.07.2011 14:47

Ale z drugiej stronie granie na sztucznej murawie, gdzieś daleko w Azji to jakieś nieporozumienie. Atut takiej murawy na prawdę sporo daje np. Arka nie przegrała u siebie na jesieni na takim podłożu mimo, że miała najgorszy skład w lidze.

dynek.pl 07.07.2011 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1122704)
Jezeli Jaga odpadnie to przebije wszystkie Levadie, Valerengi i inne Karabachy.

Levadii nic nie przebije - to byli amatorzy, ktorzy jechali na mecz autobusem 2 dni !!

Kazachstan jest chyba bardziej rozwiniety pilkarsko - chocby rok czy 2 lata temu ich mistrz prowadzil zdaje sie 3:0 w Izraelu z Maccabi Haifa, ktore potem weszlo do Ligi Mistrzow (ostatecznie Haifa wygrala wtedy 4:3).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl