Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8089)

wwf 21.05.2011 16:59

Trzeba było oddać punkty za poprzedni rok. Wtedy Kasperczak już przed mecze chodził zadowolony po murawie, bo wiedział, że Legia nie będzie przeszkadzać w wyścigu o mistrza polski. Na Legi miały być czystki, do tego tymczasowy trener. Wynik był z góy znany.
W tym roku, Legia walczy jeszcze o wicemistrza więc teraz to my mieliśmy nie przeszkadzac.
Dlatego gra wygladała jak wyglądała.

Czy dobrze mi się zdaje że jak Legia zdobędzie 2 miejsce to zajęcie 4 miejsca w lidze będzie dawać możliwość gry w europejskich pucharach

For_FuN_ 21.05.2011 16:59

Ale kopanina...na trzezwo nie dalo sie tego ogladac...obie ekipy sa zenujaco slabe i takie sa fakty. W lipcu/sierpniu tradycyjny lomot od "wielkich" ekip z Azerbejdzanu i Estonii, a potem nadzieja, ze moze w nastepnym sezonie :D. Brakuje dramatycznie jakosci...przynajmniej 1 napastnik, 2 skrzydlowych i 2 prawdziwych skrajnych obroncow, to absolutne minimum na puchary...i mowie o zawodnikach, ktorzy odrazu moga wskoczyc do 11.

Acima 21.05.2011 17:00

Przypominam, że sędzia nie odgwizdał ewidentnej ręki Sobola w polu karnym i nie powinno się go winić za porażkę. Dla piłkarzy sezon sie skończył w niedzielę (przypominam o 4 dniach wolnego!) i dlatego dzisiaj zeszli z boiska pokonani.

kulawy joe 21.05.2011 17:00

Clarieri Jak to gdzie miał Radovic biec, za piłką która puścił w prawo jak napisałem. na wprost miał bramkarza, wniosek jest dziecinnie prosty Pereiko nie zastawił mu drogi do piłki ewidentny faul na bramkarzu mistrzu. Inaczej kiedy Radović zmienił tor lotu piłki Pereiko juz stał więc nie mógł zablokować drogi do piłki której lot nie przecinał się w płaszczyźnie z miejscem w którym stał Pereiko.

mitmichael 21.05.2011 17:00

Trzeba bylo od razu postawic Młodą Ekstraklase i by nie bylo dywagacji - tylko wtedy moglibysmy dostac lanie. Nie ma nad czym płakac - w dwumeczu w punktach 3 do 3, w bramkach 7-2 dla WISŁY :rotfl:

leszekm_ 21.05.2011 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 1097228)
Trzeba było oddać punkty za poprzedni rok. Wtedy Kasperczak już przed mecze chodził zadowolony po murawie, bo wiedział, że Legia nie będzie przeszkadzać w wyścigu o mistrza polski. Na Legi miały być czystki, do tego tymczasowy trener. Wynik był z góy znany.
W tym roku, Legia walczy jeszcze o wicemisrza więc teraz to my mieliśmy nie przeszkadzac.
Dlatego gra wygladała jak wyglądała.

Czy dobrze mi się zdaje że jak Legia zdobędzie 2 miejsce to zajęcie 4 miejsca w lidze będzie dawać możliwość gry w europejskich pucharach


Tak, z czwartego miejsca wtedy ktoś będzie grał w 1 rundzie el. LE

willow 21.05.2011 17:01

kowalski, Jirsak, Paljic, Sivakow - katastrofa.
Jedyni, którym się chciało grać, to Mały, Melikson i Chavez.
Mam nadzieję, że ten wynik i styl gry zostanie odpowiednio zinterpretowany przez Valkcx`a...

thechris 21.05.2011 17:01

Ekstraklasa: Legia Warszawa pokonała mistrza Polski. Klęska Wisły w stolicy.... zaczyna się.

Elendil 21.05.2011 17:02

Może i graliśmy w 10, może i sędzie był kiepski, ale Panowie... w co nasza drużyna dzisiaj grała? Bo - poza Małym i Chavezem - na pewno nie w piłkę nożną. Wisła nie potrafiła atakować, cienko z obroną, konstruowanie akcji jak w slow motion, strzały to śmiech na sali... To nie był mecz o nic, to był mecz o prestiż, byśmy pokazali, że ten mistrz został zdobyty słusznie, a nie dzięki słabości innych drużyn.

A nasi piłkarze pokazali dziś całe ZERO ambicji, charakteru.

AYALA 21.05.2011 17:02

skoro Cabrala powołali do reprezentacji Argentyny to czemu Riosa nie powołali ? Przecież Andy nie jest od niego gorszy.Jak widac są równi i równiejsi.

John1906 21.05.2011 17:03

Ch.. z tym wynikiem, najgorsze jest to, że piłkarze z herbem Wisły na piersi są w stanie każdy mecz odpuścić, więc przygoda w pucharach znów się może skończyć za nim się zacznie...

radek2323 21.05.2011 17:03

dajcie spokoj juz nie ma co lamentowac gdybysmy nie byli pewni mistrzostwa mecz by inaczej wygladal chlopaki mysla o fecie na rynku i jak spedzic wolny czas bo za duzo go nie maja ;) u pilkarzy Legii tez radosci nie bylo widac oni dobrze wiedza ze my nie zagralismy na 100% do zobaczenia na rynku!!!!
MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!

Dive Pirate 21.05.2011 17:03

Maaskant powinien teraz spacerującym dziewczynom po liściu wypłacić w szatni.

TymonPRO 21.05.2011 17:04

No to widzicie sami że nie jest tak kolorowo jak myślimy,powtórka z Karabachemi itp jest możliwa
Ktoś musi zmienić mentalność piłkarzy w Wiśle trzeba grać na maksa nic nie ma za free

KoJaK 21.05.2011 17:05

Tak szczerze jedno pytanid o Was: graliscie by na 100% w meczu wiedzac o tym ze macie Mistrzostwo juz? Granie na 100% = teoretycznie i w praktyce wieksza szansa na kontuzje. Dobrze ze Melikson zszedl.

rafal777 21.05.2011 17:05

Ej czy na tym fotum są same dzieci?? Czego się spodziewaliście? Nasi mieli wolne do czwartu...totalna olewka meczu. Szkoda, ale skoro olewka to mogły zagrać rezerwy. Mecz zupełnie bez znaczenia, po zapewnieninu mistrza, mistrz powinien być zwolniony z gry :D Dobrze, że meczu z Zagłębiem nie ma w tv :D

John1906 21.05.2011 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1097243)
dajcie spokoj juz nie ma co lamentowac gdybysmy nie byli pewni mistrzostwa mecz by inaczej wygladal chlopaki mysla o fecie na rynku i jak spedzic wolny czas bo za duzo go nie maja ;) u pilkarzy Legii tez radosci nie bylo widac oni dobrze wiedza ze my nie zagralismy na 100% do zobaczenia na rynku!!!!
MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!

a wiesz chłopcze co to jest profesjonalna gra w piłkę nożną ?

jova 21.05.2011 17:06

Nasi chcieli wygrać samymi umiejętnościami indywidualnymi, "na chodzonego" i okazało się ile są warte te indywidualności. Boków obrony nie mamy. Kowalski to poziom Polonii Bytom. Sivakova można bez żalu odesłać do Włoch. Jirsak i Garguła mogą sobie szukać nowych klubów, a Riosa zapamiętamy jako chłopaka, który strzelił z przewrotki w ME.
Niby to był mecz o pietruchę, w którym Legii też za bardzo nie chciało się grać, ale jednak sporo powiedział nam o przydatności poszczególnych zawodników.

mitmichael 21.05.2011 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1097242)
Ch.. z tym wynikiem, najgorsze jest to, że piłkarze z herbem Wisły na piersi są w stanie każdy mecz odpuścić, więc przygoda w pucharach znów się może skończyć za nim się zacznie...

Chyba nie slyszałes jak mocno wkur....y był Maaskant, jak krzyczal na swoich zawodnikow. Na pewno opieprz juz dostali za tak marną gre i w nastepnym spotkaniach sie postarają. Jovanic dobre 45 minut, powinien dobrze zastapic Pareike w ostatnich 2 spotkaniach.

thechris 21.05.2011 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1097239)
A nasi piłkarze pokazali dziś całe ZERO ambicji, charakteru.

Po takiej postawie odechciewa się pójścia na jakąkolwiek fetę... Poza tym piłkarzom pewnie to rypka czy będzie czy nie...

-ja123- 21.05.2011 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1097241)
skoro Cabrala powołali do reprezentacji Argentyny to czemu Riosa nie powołali ? Przecież Andy nie jest od niego gorszy.Jak widac są równi i równiejsi.

A widziałeś jego podanie do Radovica, po którym był karny? Rios ma takie zagrania?

Luu... 21.05.2011 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1097249)
a wiesz chłopcze co to jest profesjonalna gra w piłkę nożną ?

Garguła wie... i do tego ma koszulkę Legi ! to jest skurczybyk :-P
Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 1097228)
Czy dobrze mi się zdaje że jak Legia zdobędzie 2 miejsce to zajęcie 4 miejsca w lidze będzie dawać możliwość gry w europejskich pucharach

no tak, ale tak samo by było jak by Legia była 3, czy nawet 4 to w tedy 2 i 3 miejsce jest wolne

TymonPRO 21.05.2011 17:08

Cieszy wasze w większości pozytywne myślenie
Ja też tak kiedyś myślałem i się przejechałem na Levadii trochę mniej na Karabachu
No ale zobaczymy tragedii nie ma przegraliśmy z Legią i sędzią
Ale to my już niedługo wzniesiemy puchar za mistrzostwo

pikey 21.05.2011 17:08

Od początku byłem zwolennikiem wystawienia jak najsilniejszego składu na dzisiejszy mecz, bo liczyłem, że nastąpiła już
przemiana mentalna piłkarzy = nie odpuszczają meczów, które nie są sparingami.

Niestety przeliczyłem się. Levadia/ Karabach - powtórka nadal możliwa.

Mały, Maor, Osman- dzięki za walkę dzisiaj i profesjonalizm !!!

John1906 21.05.2011 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1097252)
Chyba nie slyszałes jak mocno wkur....y był Maaskant, jak krzyczal na swoich zawodnikow. Na pewno opieprz juz dostali za tak marną gre i w nastepnym spotkaniach sie postarają. Jovanic dobre 45 minut, powinien dobrze zastapic Pareike w ostatnich 2 spotkaniach.

O....... to powinni już przed meczem dostać, bo wyszli na ten mecz jak amatorzy.

wolfy 21.05.2011 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1097252)
Chyba nie slyszałes jak mocno wkur....y był Maaskant, jak krzyczal na swoich zawodnikow. Na pewno opieprz juz dostali za tak marną gre i w nastepnym spotkaniach sie postarają. Jovanic dobre 45 minut, powinien dobrze zastapic Pareike w ostatnich 2 spotkaniach.

Poważny błąd przy strzale Kucharczyka, wybił wprost pod nogi zawodnika Legii. W sytuacji kiedy musiał wyjść przez chwilę się zawahał, na szczęście zdążył. Myślę, że zagrać powinien tez Kurto i po sezonie - zostać jeden z nich, ew. przyjść ktoś do realnego konkurowania z Pareiko. Obiektywnie to Jovanić jest słabszy od Pawełka.

For_FuN_ 21.05.2011 17:10

Dziecmi sa Ci, ktorzy usprawiedliwiaja naszych kopaczy...goscie kasuja po 200,300 czy 400 tys. euro odpieprzaja taka maniane...

Karherop 21.05.2011 17:11

Oczywiście nawet po meczu towarzyskim ( a taki to był - bądzmy szczerzy ) przez forum musi się przewinąć fala samobójstw . Nie może być inaczej .

Obiektywnie - w pierwszej połowie 15 minut dominacji Legii , 30 minut wyrównanej gry z trzema setkami dla Wisły .
Koncówka drugiej połowy to Wisła zamkneła Legię na swojej połowie , grając w 10 ponad 45 minut .

Niewiem co po niektórzy się spodziewali , że Wisła zagra 2 połowie ultra ofensywnie i dostanie z kontry 4 bramki? jeden z drugim mógłby się czasem zastanowić co pisze ..

Zarzucacie Wiślakom brak ambicji , a ja powiem tak . Sezon się dla Wisły skończył . Wymagac od nich aby w przeddzień walki o ligę mistrzów sobie nogi połamali na Legi walcząc o pietruszke jest chorym pomysłem . Takiego spotkania się spodziewałem i nie mam pretensji do Wiślaków .

Lysy 21.05.2011 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1097253)
Po takiej postawie odechciewa się pójścia na jakąkolwiek fetę... Poza tym piłkarzom pewnie to rypka czy będzie czy nie...




To nie idź , nikt Cię nie zmusza.

mitmichael 21.05.2011 17:12

Jestem ciekawy czy beda sie czepiac tej tabliczki zniszczonej przez Pareike. Brutalnosc tylko matołow w C+ jest straszna. Jak Zelisław pokazał tabliczke to myslałem, ze trzesienie ziemi w Warszawie i koniec Swiata jednak nadchodzi a tu 18:10 i nadal zyjemy :rotfl: Chyba dziadek musi nowe obliczenia robic

radek2323 21.05.2011 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1097249)
a wiesz chłopcze co to jest profesjonalna gra w piłkę nożną ?

Chlopcze- wiem i co to zmieni??? ze bedziesz wypluwal tu swoje zale

mr_kwolf 21.05.2011 17:12

Borussia przegrała z Werderem 2-0 po zdobyciu mistrza czyli co? Powinna być tam czystka bo niektórzy odpuścili mecz? Barcelona zremisowała u siebie z Deportivo czyli w przyszłym roku naprawdopodobniej odpadną szybko z pucharów? Szachtar w ukraińskiej po wygraniu ligi dostali bęcki od Dynama 3-0. Znaczy grają tam gwiazdki bez ambicji i trzeba przebudować zespół? Takim przykładów jest mnóstwo a wy zróbcie coś sensownego, posprzątajcie, zróbcie grilla, weźcie dziewczyne do kina a nie szukajcie problemów w miejscu w którym ich nie ma.

Jedyny mecz jaki mają wygrać to u siebie z Polonią, żeby nie zepsuć fety. Reszta meczy to poważniejsze sparingi i wyniki są najmniej ważne.

19sebawro06 21.05.2011 17:13

....@ jęczycie jakbyśmy co najmniej mistrzostwo stracili. Jak Kowalski gra w pierwszym składzie to nie mamy o czym mówić. Wrzućcie trochę na luz.

Bronex 21.05.2011 17:13

Ale trzeba przyznać ,że Jovanić też źle się nie spisywał.

PS. Kowalski ??? Śmiech na sali . Nieporozumienie przez duże NIE. Polonia Bytom albo Piast Gliwice - to jest jego miejsce z jego poziomem.

mitmichael 21.05.2011 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1097267)
Borussia przegrała z Werderem 2-0 po zdobyciu mistrza czyli co? .

Oba spotkania podobne bo skonczyły sie takim samym wynikiem i tez Borussia przegrala na wyjeździe :D

John1906 21.05.2011 17:15

Sezon się kończy za tydzień, takie podejście powinien mieć profesjonalny piłkarz. Każdy rozumie, że można przegrać mecz, ale z takim zaangażowaniem jak dziś to znów prze... z jakąś Levadią...

kubanczyk 21.05.2011 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1097261)
Poważny błąd przy strzale Kucharczyka, wybił wprost pod nogi zawodnika Legii. W sytuacji kiedy musiał wyjść przez chwilę się zawahał, na szczęście zdążył. Myślę, że zagrać powinien tez Kurto i po sezonie - zostać jeden z nich, ew. przyjść ktoś do realnego konkurowania z Pareiko. Obiektywnie to Jovanić jest słabszy od Pawełka.

dodalbym jeszcze zachowanie przy bramce, stanal na krotkim slupku, zupelnie na samym slupku. odslonil cala druga strone. bramkarz powinien w takiej sytuacji odslonic troche krotkiego slupka, nie duzo ale jednak. Szlachowski strzelal na pusta.

thechris 21.05.2011 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1097270)
Ale trzeba przyznać ,że Jovanić też źle się nie spisywał.

PS. Kowalski ??? Śmiech na sali . Nieporozumienie przez duże NIE. Polonia Bytom albo Piast Gliwice - to jest jego miejsce z jego poziomem.

No miał jakieś 3 i poł strzału i puścił 2 gole... całkiem nieźle. IMO Pawełek lepszy. Oby tylko Maaskant nie wyjechał z tekstem, że wypada przeprosić kibiców...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1097264)
To nie idź , nikt Cię nie zmusza.

To żeś odkrył Amerykę Kolumbie ;)

gianbuffon 21.05.2011 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1097102)
Werder - Borussia 2-0
Barcelona - Deportivo 0-0

Wiesz co łączy te mecze z dzisiejszym?
Zobaczymy też co zrobi w ten weekend ManU i Milan.

No chyba, że dla Ciebie te dwa kluby nie są profesjonalne.

Ale co Ty porównujesz? Zobacz sobie jaki styl gry prowadziły przez cały sezon te zespoły a jaki Wisła. Wiślacy nie zasłużyli sobie na to, żeby odpuścić. Oni cały czas muszą harować. Poza tym to nie był mecz z jakimiś ogórami, jak w przypadku tamtych drużyn, tylko szlagierowy pojedynek. Nie ważne, że o pietruszkę. Legia-Wisła określa się jako Derby Polski. Uważasz, że Barca by odpuściła, gdyby zamiast Deportivo grali z Realem?

A z drugiej strony mecz spieprzył sędzia. Już nie mam sił komentować tej sytuacji z karnym ehh

Bronex 21.05.2011 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1097275)
No miał jakieś 3 i poł strzału i puścił 2 gole... całkiem nieźle. IMO Pawełek lepszy. Oby tylko Maaskant nie wyjechał z tekstem, że wypada przeprosić kibiców...



To żeś odkrył Amerykę Kolumbie ;)

Dobra karnego to nie licz. Dwa razy wybronił sam na sam. Rzeczywiście kur.w.a bardzo słaby jest!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl