![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Dlatego zdecydowanie za wcześnie na jakiś duży optymizm.Tabela jest ok, perspektywy są nadal niewiadome.Moim zdaniem nawet pozostanie Maaskanta nie jest dziś przesądzone, a co dopiero to czy będzie miał mocną pozycję jak zostanie. Ale oczywiście fajnie że wróciliśmy do gry bo jeszcze miesiąc temu wydawało się że na wiosnę to jedynie PP jakieś emocje wywoła. |
Cytat:
Jedyne co bym zrozumiał to odejście Pawełka. Z nim to jest w ogóle jakaś dziwna sprawa. Zaczął mu się palić grunt pod nogami, to nagle pokazuje całkiem niezłe umiejętności. Tylko nasuwa mi się pytanie. Czy jak dostanie nowy kontrakt, to nie spocznie na laurach i znowu nie zaczną wpuszczać baboli?? |
Cytat:
|
Wisła nie traci bramek już od trzech meczów (i co z tego wynika)
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...czow,id,t.html |
Cytat:
Jeśli ktoś gra kichę to zostanie wygwizdany niezależnie od tego czy na koszulce mu pisze Małecki, Paweł Brożek, Kirm, Pawełek, Bunoza czy Chavez. Po Bunozie wszyscy na początku jechali bo grał kichę, teraz gra lepiej i słów krytyki jest mniej. Zależność jest między grą piłkarza a gwizdami, a nie 'Wiślackością' a gwizdami. |
Bunoze to na początku broniłem , ale to drewno , zagrywa bez sensu długie piłki do przodu bez adresata podania. A nie chce mi się pisać o każdym osobna , właściwie grupowo też mi nie chce się pisać.
|
Cytat:
|
Bunoza jest naszym środkowym obrońcą, który stara się brać na siebie ciężar rozgrywania akcji. Marcelo miał beznadziejne długie podania, dlatego za Skorży to Głowa starał się grać długie piłki do Brożka i robił to z podobną skutecznością co Bośniak. Jest to materiał na dobrego obrońcę, jednak przede wszystkim musi przybrać na masie, bo łatwiej jest mając te prawie 2 metry stać się skałą nie do przejścia, od którego rywale będą się tylko odbijali (porównajcie sylwetki Głowy jak przychodził i odchodził z Wisły)od wyrobienia odpowiedniej szybkości mając tak dużo cm.
Chavez nie brał ciężaru rozgrywania, ale jak już posłał piłkę, to Wiśle się poszczęściło i zdobyliśmy bramkę. W poprzednich 3 meczach jedyną rzeczą, do której możemy się przyczepić jest brak efektywności w stałych fragmentach gry. Poza sytuacją Chaveza z Craxą kompletnie nie stwarzamy zagrożenia. |
Cytat:
Jak dla mnie to kreowanie rzeczywistości na siłę. Nie jesteśmy już potęgą, gramy w kratkę, ale też nie jesteśmy tacy słabi jak tu niektórzy usiłują ludziom wciskać. Mówiąc podwórkowo : jakby gdyby na cipce rosły grzyby.... |
Cytat:
Aha, jak dobrze ciagle czytac komentarze kolegów, pseudoznawców jaka to z Brozia cienka dupa...Jak dobrze pojdzie to jeszcze w tym sezonie dobije do 100 bramek w lidze, ale co tam..sprzedac i brac pilkarzy pokroju Riosa lub Beto, wtedy strzelenie gola będzie graniczyło z cudem nad Wisłą i będzie prawdziwym świętem.. |
Cytat:
Pisząc wprost, nasza gra jest gorsza niż wyniki które osiągamy, dlatego akurat tu bronię wolfego bo nie jest on nostradamusem który przewidział że tak nam się w ostatnich meczach pofarci. Ok przed spadkiem się nie bronimy ale gramy podobnie słabo jak Ci co się bronią. ps z tym że ja widzę światełko w tunelu ale to musi zostać spełnionych kilka warunków a czy będą spełnione to zobaczymy po rundzie. |
Apropo rozważań co do przyszłości. Pragnę zauważyć że bardzo ale to bardzo ważne będzie odpowiednie wejśćie w pierwsze mecze. Przykład poprzedniego sezonu pierwsze 3 mecze Wisłty, no cóż...
Generalnie Wisła te 3 pierwsze mecze ma spokojnie do wygrania. To jest Ruch i Widzew u siebie oraz Polonia B. na wyjeździe. Żaden zespoł z obecnej czołówki nie ma tak (teoretycznie) prostego terminarza. Relatywnie prosto ma korona która jednak ma 2 wyjazdy do Łodzi i do Carrefoura. Na maksa prze**bane ma Jaga która oprócz domowego meczu z Lechią, jedzie do Bełchatowa i Poznania. Generalnie po tych trzech meczach(gdyby na jesień udało się stratę punktową utrzymać lub nawet odrobić) można nawet po tych 3 pierwszych meczach już wyjść na prowadzenie. Ale oczywiści to tyllko spekulacje. Poprzednio na wiosnę myślałem że po pierwszej kolejce nasza przewaga nad zespołami 2 i 3 skoczy do 8 i 11 pkt a skończyło się na przewadze odpowiednio 2 i 5... |
.[/QUOTE]Aha, jak dobrze ciagle czytac komentarze kolegów, pseudoznawców jaka to z Brozia cienka dupa...Jak dobrze pojdzie to jeszcze w tym sezonie dobije do 100 bramek w lidze, ale co tam..sprzedac i brac pilkarzy pokroju Riosa lub Beto, wtedy strzelenie gola będzie graniczyło z cudem nad Wisłą i będzie prawdziwym świętem..[/QUOTE]
Pseudoznawcow?? a grywasz w ogole lub grywales w pilke? 100 goli, ale gdzie? W lidze , w ktorej z calym szacunkiem emeryt Frankowski przewodzi w klasyfikacji strzelcow.Nasz liga jest tak slaba, ze to zaden wyznacznik.Wyznacznikiem jego "ponadprzecietnych umiejetnosci" byloby jakby trafil do jakiegos w miare znanego europejskiego klubu i gral tam pierwsze skrzypce.Jakos tego nie zauwazylem, zeby sie kluby z zachodu o niego zabijaly.Jesli Wisla ma aspiracje na dominacje w lidze to wystarczy 3,4 graczy i z tym co ma moze sobie dominowac, ale jesli marzy jej sie LM to jak dla mnie tym materialem nic konkretnego nie ugramy i potrzeba 7, 8 klasowych graczy.Na to niestety sie nie zanosi, bo wybiorcza pamiec zarzadu nagle zauwazyla, ze Pawelek to 2gi Buffon i postanowila przedluzyc z nim kontrakt.Nie kumam wybujalych aspiracji BC, bo co roku ta sama gadka i co roku ten sam scenariusz czyli blamaz z "ogorkami" pozdrawiam p.s. ja nie mowie, ze Brozek jest be, jest taki jakich na zachodzie jest wielu, w reprze tez niczym sie nie wyroznil.Jedyny zawodnik naprawde wartosciowy mentalnie i pilkarsko, to Kuba.profesjonalne podejscie do treningow, samozaparcie a i jemu przypadla rola rezerwowego w Borussi.Jestesmy pilkarska prowincja i pomimo pieknych obiektow to poki stare dziady beda rzadzic w PZPN to nic sie nie zmiani |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl