Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

grzesiek9000 12.11.2010 19:38

Coś mi się wydaję, że i remis Maaskanta ucieszy sądząc po wypowiedziach przedmeczowych. Legia ma tą przewagę, że Skorża zna umiejętności naszych kluczowych zawodników (Brożek, Sobolewski, Małecki) i to jakiś atut na pewno jest + do tego słaba obrona. Ehh będzie ciężko, stawiam na remis ale licze oczywiście na zwycięstwo Wisełki.

Żuczek 12.11.2010 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jc2007 (Post 1009718)
Jirsak? Już wolę Boukhariego albo Riosa :/

A kiedy ty żeś ostatnio Jirsaka w meczu widział. Skoro Maaskant wolał jego od paru innych piłkarzy to widocznie coś ta treningach sobą prezentował.

Teqcontroller 12.11.2010 19:50

Oceniajcie Jirsaka po meczu nie przed meczem ja pie.... zobaczymy co to będzie , mam mieszane uczucia.

wwf 12.11.2010 19:51

Słyszeliście wywiad z Maaskantem,

leszekpw 12.11.2010 19:56

Bardzo dobrze....napewno skłąd Wisły jest choć trochę zaskoczeniem dla Skorży czyli Jirsak w pierwszej jedenastce...takimi decyzjami się wygrywa mecze...... element zaskoczenia Panowie

For_FuN_ 12.11.2010 19:57

Po skladzie widac wyraznie, ze Maaskant chyba odbyl rozmowe z prezesem ;). Trzeba koniecznie jakies punkty zdobyc, stad Jirsak, Sobolewski i Gargula w srodku.

szczepanwislak 12.11.2010 19:59

Nie sądzę od razu , że Jirsak nie będzie pasował do tej koncepcji , zawodnik który potrafi grać piłką i puścić niezłą prostopadłą piłkę . Ale tak nie potrafi wziąć nie raz ciężaru gry na siebie , głównie tego za co jest odpowiedzialny czyli rozegranie. Podoba mi się u niego również to ,że zawsze stara się wychodzić do piłki , pokazywać kolegom do grania , nie ucieka od tego , tylko sam zgłasza się aby grać przez niego piłę. Także zobaczymy ale jak mówię nie widzę tu powodu do większego narzekania.
Już czuć presję meczową , także mam nadzieję , że obegramy Legię !
Ale będzie ciężko. Nie jestem pewien nawet remisu , lecz wierzę !

krowczax 12.11.2010 20:02

oo Heniu na trybunach :D

Marcinkrakwoj 12.11.2010 20:05

już żałuje że nie zdobyłem kasy na bilet... :( a teraz JAZDA JAZDA JAZDA

wwf 12.11.2010 20:07

Wygramy wygramy wygramy .................

HOOLIGANSWISŁANH 12.11.2010 20:08

k.... pokonamy :)

wwf 12.11.2010 20:08

legła, legła legła

krowczax 12.11.2010 20:08

zaczelo sie podejrzanie dobrze

Undertaker 12.11.2010 20:09

Nie mieli kogo dać na komentatora tylko Mielcarskiego?

wwf 12.11.2010 20:11

Tak zapytam może ktoś wie.

Gdzie kupić taką kurtkę zimową jaką ma na sobie Maaskant.

PhantomRanger 12.11.2010 20:15

Co za żenada, aby skadnować nazwisko Skorża.

Wiślak709 12.11.2010 20:15

mario!!!!!!!!!!!!

Bialix 12.11.2010 20:19

PhantomRanger, czemu żenada? Ja Maćkowi jestem wdzięczny, że z niczego zrobił 2 MP :]

Elendil 12.11.2010 20:19

jakby nam teraz Komorowski strzelił, to byłby to mega przekręt PZPN

HOOLIGANSWISŁANH 12.11.2010 20:20

ale mi cisnienie skoczylo kurde jazda z nimi

leszekpw 12.11.2010 20:22

no słabo to wyglada w obronie

For_FuN_ 12.11.2010 20:22

Bunoza w kolejnym meczu potwierdza, ze jest pilkarskim inwalida.

vaazon 12.11.2010 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1009761)
Co za żenada, aby skadnować nazwisko Skorża.

Żenada to twoja wypowiedź, Skorża zdobył dwa mistrzostwa dla nas. Mało? A ty co zrobiłeś dla Wisły, że uważasz skandowanie nazwiska Skorży za żenujące?
Należało mu się raz, przy powrocie na stare śmieci i tyle.

calieri 12.11.2010 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1009768)
Żenada to twoja wypowiedź, Skorża zdobył dwa mistrzostwa dla nas. Mało? A ty co zrobiłeś dla Wisły, że uważasz skandowanie nazwiska Skorży za żenujące?
Należało mu się raz, przy powrocie na stare śmieci i tyle.

Kiedyś mi się zdawało za największą zdradę uważało się przejście Wiślaka do Legii albo Cracovii.

PhantomRanger 12.11.2010 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1009768)
Żenada to twoja wypowiedź, Skorża zdobył dwa mistrzostwa dla nas. Mało? A ty co zrobiłeś dla Wisły, że uważasz skandowanie nazwiska Skorży za żenujące?
Należało mu się raz, przy powrocie na stare śmieci i tyle.

Za jego kadencji osiągnęliśmy największą kompromitacje w 104 letniej historii klubu mało ??

Teqcontroller 12.11.2010 20:29

Brożek nie umie przyjąć i zagrać piłkę .....

PhantomRanger 12.11.2010 20:29

tymczasem Cracovia prowadzi 1:0 ;/

Bialix 12.11.2010 20:30

Calieri, przecież on wyleciał z Wisły a nie przeszedł do Legii :]

PhantomRanger, bo ja wiem, ani nie spadliśmy z ligi, 2 razy byliśmy mistrzami, gnietliśmy w lidze wszystko. A że w pucharach nie wyszło? Mnie osobiście bardziej zależy na panowaniu w lidze niż w Europie.

tarantulaw2 12.11.2010 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez calieri (Post 1009770)
Kiedyś mi się zdawało za największą zdradę uważało się przejście Wiślaka do Legii albo Cracovii.

Poszedł do pracy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1009771)
Za jego kadencji osiągnęliśmy największą kompromitacje w 104 letniej historii klubu mało ??

Takich kompromitacji (z Cracovią) oprócz tej mieliśmy jeszcze 58.

A co do europucharów, to nie tylko z Levadią była największa kompromitacja. Chociażby Valerenga gdzie mieliśmy lepszy skład.

Widzę że już nie pamiętasz jak rozwaliliśmy Beitar u siebie, pokonaliśmy Barcelonę, która zdobyła w tamtym sezonie 3 trofea (A jeżeli mnie pamięć nie myli to w LM jako jedyni z nimi wygraliśmy), albo dwumeczu z Tottenhamem?


---

Opanujcie się trochę. Skupcie się na meczu, a nie na wylewaniu żali tutaj.

vaazon 12.11.2010 20:32

Przegraliśy z Levadią i? O sukcesach się nie pamięta, trzeba wyciągnąć same negatywne wspomnienia dotyczące Maćka?
@calieri trener, to nie piłkarz. Trener ma mniej ofert i idzie tam, gdzie go chcą. Gdzieś musi zarabiać, a Wisła go zwolniła. Nie zdradził nikogo.

Bunoza...jakiś taki niewysportowany...

leszekpw 12.11.2010 20:33

ku...wa nędza i rozpacz...jednej akcji ofensywnej przez pół godziny żeby nie zrobic. Zalozcie sobie temat o Skorzy bo zal tego czytac.

Zadnego pomysłu, dzida na Brożka i tyle...co ten Pan M..... robi w tym zespole

calieri 12.11.2010 20:33

Bez żalu i bez uwielbienia. Skoro sam mówisz, był w pracy, tak samo jak w Wiśle. To za co brawa? za to że przychodził do pracy? Tak jak teraz przychodzi do Legii? Rywala, bądź co bądź?

ALe nasi tak źle nie grają, rozgrywają w miarę piłkę, nie dają tak strasznie się Legii przycisnąć. Może nie będzie tak źle:)

tarantulaw2 12.11.2010 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez calieri (Post 1009779)
Bez żalu i bez uwielbienia. Skoro sam mówisz, był w pracy, tak samo jak w Wiśle. To za co brawa? za to że przychodził do pracy? Tak jak teraz przychodzi do Legii? Rywala, bądź co bądź?

ALe nasi tak źle nie grają, rozgrywają w miarę piłkę, nie dają tak strasznie się Legii przycisnąć. Może nie będzie tak źle:)

Chociażby za dwa MP, czy za Barcelonę.

HEDu 12.11.2010 20:40

Małecki i Bunoza cienizna.

vaazon 12.11.2010 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez calieri (Post 1009779)
To za co brawa? za to że przychodził do pracy?

Za to, że wykonał dobrze robotę i dał nam dużo powodów do radości. Także za zwykły szacunek do drugiego człowieka.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez calieri (Post 1009779)
Rywala, bądź co bądź?

Już pisałem, że nie możesz porównywać trenera do fana. Nie wymagaj od nich 100% przywiązania do naszego klubu. To ich zawód i gdzieś muszą pracować. Zresztą nie ma sensu z tobą wymieniać zdań, bo twoje poglądy są dość ograniczone jak u typowego kibola.

moce 12.11.2010 20:42

Haaahaaahaha!!!!
Odbijaja sie od bunozy jak od sciany

calieri 12.11.2010 20:43

No to zdecydujmy się czy to tylko praca czy i coś więcej:) Ja nie mam zaufania do Skorży choć wdzięczny za mistrzostwa jestem, to na pewno. Tym bardziej, że kropka w kropkę jak mój szwagier wygląda:) się śmieje nawet, że od żony się wymyka potajemnie trenować Legię:)
Vaazon tak samo jak wielu kibiców względem Kasperczaka. I Frankowskiego. To też tylko praca, a zdobył więcej dla Wisły niż Skorża. Ja nie mam ograniczonych poglądów, szacunek mam, ale lubić już nie muszę.

Bialix 12.11.2010 20:45

Jeeeeest!!!

krowczax 12.11.2010 20:45

Pieeeeknieeee !

calieri 12.11.2010 20:45

Goool Brożek, piękna akcja;d


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl