Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7526)

arrosmay 08.08.2010 20:02

Boże....
Ściągnijmy Boguskiego! Będziemy grać w dziesięciu, ale i tak to osłabienie nie będzie

TRNKRN 08.08.2010 20:02

Jednak widze ze Kulawik przegial.... Dlaczego Boguski??? Ten koles przez rok gral piach, od poczatku rundy gra piach to po co go po raz n-ty wpuszcza? Zurawski na napadzie niewidoczny... Rado... Powinien dostawac szanse ale nie od poczatku tylko na koniec... A brak Riosa to dla mnie skandal... Koles ktory strzela brame w kazdym sparingu na pewno zachowalby sie lepiej niz Boguski (technicznie bije go na glowe - byle kogo w River Plate nie szkola)... Jesli nie dostanie szansy w nastepnym meczu, to naprawde sie zdziwie... Zwlaszcza, ze nasz napad w wostatnich kilku meczach sie popisal (m.in zrypanych kilka setek dzis...).

klusek106 08.08.2010 20:03

Idzcie mi z tym Boguskim w pieruny !!

Marcinnno 08.08.2010 20:04

Boguski wszedł : spierdzielił dwie akcje + złe podanie na naszej połowie po , której była sytuacja bardzo dobra dla Arki.

tarantulaw2 08.08.2010 20:05

Doliczone 4 minuty...

ypeeh 08.08.2010 20:05

Pomocnik komentatora "miszcz": "... szczałem w środku bramki", "szczał", "szczał", "szczał". Może mam omamy słuchowe, ale mnie to irytuje.

Sami 08.08.2010 20:05

Ciekawe czy dowieziemy to 1:0 do końca...

julo 08.08.2010 20:05

Nie mam nic do Boguskiego, bo pamiętam go jak był w formie i ładnie chodził...
Ale na Boga jak nic nie gra od przynajmniej 3 meczów to musi siedzieć na ławie albo na trybunach.
Dajcie grać innym.

iq1000 08.08.2010 20:06

****a boguski do me!!!

medyk 08.08.2010 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 956310)
Boguski wszedł : spierdzielił dwie akcje + złe podanie na naszej połowie po , której była sytuacja bardzo dobra dla Arki.

plan minimum wykonany :D ale on jest beznadziejny !!!!!

sito 08.08.2010 20:06

Boguski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vaazon 08.08.2010 20:06

Boguski hahahahhahahahahahahahhahahahahhahahaha
trylion znaków ciota jedna.

arrosmay 08.08.2010 20:06

Boguski ku**a!!!!!!

tarantulaw2 08.08.2010 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 956310)
Boguski wszedł : spierdzielił dwie akcje + złe podanie na naszej połowie po , której była sytuacja bardzo dobra dla Arki.

Niestety, najgorsze jest to, że przyjdzie nowy trener, prześledzi skład Wisły w ostatnich meczach i wystawi Boguskiego. . A ten kolejna akcje spier*olił.

julo 08.08.2010 20:06

Nie mam nic do Boguskiego, bo pamiętam go jak był w formie i ładnie chodził...
Ale na Boga jak nic nie gra od przynajmniej 3 meczów to musi siedzieć na ławie albo na trybunach.
Dajcie grać innym.

=Metatron= 08.08.2010 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 956303)
Kulawik wie, że jego zadaniem jest nie zgubienie punktów. Dlatego woli wprowadzić defensywnego gracza niż napastnika

To rozumiem. Rozumiem jego minimalizm, bo w końcu po co z beznadziejną Arką strzelić 2, 3 gole. W końcu i tak wszystko się zwali na Kaspra. Nie rozumiem Rado, którego zmienia po pierwszej połowie i Boguskiego.

LooNatyk 08.08.2010 20:06

****a jego mac. Boguski to jest meeega patalach!

ChG 08.08.2010 20:06

Boguski wypierdalaj!

tomasz_19 08.08.2010 20:07

Boguski jesteś 0! nie rozumiem czemu nie gra Rios?! Czyżby ta miernota Boguski był lepszy ?! żenada! ten zespół to żenada!

Wisoman 08.08.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 956318)
Boguski hahahahhahahahahahahahhahahahahhahahaha
trylion znaków ciota jedna.

ogarnij sie ****a jak ci sie cos nie podoba to wychodz na bojo i pokaz ze jestes lepszy od niego ale nie ublizaj!

arrosmay 08.08.2010 20:07

Jakim sposobem Boguski jest powołany do reprezentacji?

brylant17 08.08.2010 20:08

Więcej teraz szczęścia niż myślenia...

wiśnia 08.08.2010 20:08

mamusiu Arka nas bije:lol:

sito 08.08.2010 20:08

Boguski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

TeeS 08.08.2010 20:08

Gdybyśmy mieli jakiegoś sensownego zawodnika zamiast Boguskiego - byłoby 5-0 dla nas... To jest przerażające co on wyprawia...

SĘDZIA ZGRED 08.08.2010 20:08

Jpd ale oni grają , Śledzie nas cisną....

julo 08.08.2010 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 956324)
Boguski wypierdalaj!

Stary bez takich akcji !!
Co by nie było to zawodnik Wisły.

Kurna, bronimy sie ostro w końcówce.
Szkoda również zmarnowanych sytuacji.


JEST - Są 3 punkty.

ChG 08.08.2010 20:09

No, Kowalski prawie zaliczyłby asystę!

medyk 08.08.2010 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arrosmay (Post 956327)
Jakim sposobem Boguski jest powołany do reprezentacji?

takim ze powolal go trener na takim poziomie na jakim jest Bogus..

Wiślak709 08.08.2010 20:09

koniec meczu. wymeczone 1-0

tarantulaw2 08.08.2010 20:09

KONIEC! ! ! Ufff....

darekolsztyn 08.08.2010 20:09

3 punkty mało pozytywów

wis997 08.08.2010 20:09

czy Boguski podał chociaż jeden raz dobrze?

vaazon 08.08.2010 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisoman (Post 956326)
ogarnij sie ****a jak ci sie cos nie podoba to wychodz na bojo i pokaz ze jestes lepszy od niego ale nie ublizaj!

Wychodzę i pokazuję, prześlij tu skauta to udowodnię.

kpn 08.08.2010 20:09

dobrze ,ze juz koniec, bo nie moglem sie patrzec na Boguskiego. Rios w pierwszym skladzie w nastepnym meczu !

Sami 08.08.2010 20:09

Nareszcie koniec! Ma-sa-kra.

kibicwisły1906 08.08.2010 20:10

Wisła w tym sezonie jak dobrze pójdzie zajmie miejsce w środku tabeli - a na dziś prezentuje się tragicznie....

PhantomRanger 08.08.2010 20:10

Myślę, że pół roku jeśli Boguski spędzi w ME to nauczy się porządnie piłki przyjmować.

sito 08.08.2010 20:10

Ale wstyd, znowu będą się śmiać ze mnie w pracy!!!!!!!!!!!!!!

PanPlamka 08.08.2010 20:10

Boguski w takiej formie gorszy jest od Radovanovica.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl