Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6300)

Telus 26.02.2010 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 860082)
Zawiesili się maksymalnie.. nie za dobrze to wygląda.. pozostaje już powoli szykować się na 3 mecz.

Grunt to wiara we własną drużynę ; )

zuko1234 26.02.2010 19:27

Jedziemy dalej!!!!

Telus 26.02.2010 19:29

Imponująca skuteczność naszych dziewczyn, gdy przychodzi rzucać za trzy oczka ; )

Wisslak 26.02.2010 19:31

66-52 ;/ ...

Żuczek 26.02.2010 19:32

No niestety nie wygląda to najlepiej. Pozostaje mieć nadzieję...

mlody_ale_wierny 26.02.2010 19:40

wygraaamy ;)

cahill 26.02.2010 19:41

cóż, trzeba będzie ogłuszyć rywala dopingiem w 3 meczu :)

Fuks 26.02.2010 19:41

W Krakowie grali w kilka zawodniczek, opadły z sił w koncowce i przegrały, to teraz siedzi jakis cwaniak z kablem w ręce i wyciąga, zeby sobie poodpoczywały..

SpoXsteR 26.02.2010 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 860118)
W Krakowie grali w kilka zawodniczek, opadły z sił w koncowce i przegrały, to teraz siedzi jakis cwaniak z kablem w ręce i wyciąga, zeby sobie poodpoczywały..

A wiesz że to nie jest nawet śmieszne.... **** wi czy coś rzeczywiście nie jest na rzeczy..

kondzio7 26.02.2010 19:45

w srode wszyscy na hale!!!!!!! na czerwono!!!! i damy rade:)

zuko1234 26.02.2010 19:51

no to do środy!!


Czy wygrywasz czy nie....

krzysiekkk1906 26.02.2010 20:24

Szkoda Ze Mecz Przegrany :( Ale Czy Wygrywasz Czy nie...!
Musimy WYGRAĆ MECZ W SRODE!!! WSZYSCY NA HALE!!

Wisslak 26.02.2010 20:54

W srode musi być MIAZGA DOPING !!

Marcinnno 26.02.2010 23:25

Co to za transparent był, nie przyjrzałem się dokładnie ?

!!IRIVER!! 26.02.2010 23:41

O której w środę?

mlody_ale_wierny 27.02.2010 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 860392)
O której w środę?

http://www.wislacanpack.pl/

Adamek21 27.02.2010 10:13

No teraz tylko w środę wygrać i zobaczymy co będzie dalej mam nadzieję,że nasze koszykarki powalczą bo jest o co.

tasior228 27.02.2010 13:54

W Środe Wszyscy Na mecz I Wszyscy NA Czerwono!!!!

krzysiekkk1906 27.02.2010 14:56

w srode mecz o 18 ale proponuje byc wczesniej

wiślaQ 28.02.2010 17:44

Może mi ktoś powiedzieć, czy mamy jeszcze szanse na mistrza ?
Proszę o wyrozumiałość, nie znam się na koszykówce:)

Coglin 28.02.2010 18:01

mamy. wszystko rozstrzygnie sie w play-offach.
z tym, ze nie bedziemy miec przewagi wlasnego parkietu.

Invisible 02.03.2010 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 861623)
mamy. wszystko rozstrzygnie sie w play-offach.
z tym, ze nie bedziemy miec przewagi wlasnego parkietu.

No jeszcze nic nie wiadomo... mozemy zając 4 miejsce, choć jest to iluzoryczna szansa, ale jest...
No i w pierwszejj fazie spotkamy sie raczej na pewno z Polkowicami...

wswit 02.03.2010 18:32

raczej w pierwszej fazie moze byc Torun

daba 02.03.2010 19:45

Toruń skończy najprawdopodobniej mając jeden punkt przewagi nad CCC Polkowice.

Grubaska 02.03.2010 19:57

Jeśli wygramy z Gorzowem a mam nadzieje ze tak to jestesmy w stanie wyjsc z 4 miejsca do play off i miec przewage parkietu na 5 miejscu byłaby wtedy energa torun jesli przegra z lotosem:) I byłaby naszym rywalem....Jeśli Energa wygra z Lotosem i my (pfu pfu) przegramy z Gorzowem to wyjdziemy z 5 miejsca i naszym rywalem bedzie albo energa albo CCC (beda miec ta sama ilosc punktów i liczyc bedzie sie stosunek meczy i małych punktów a tu nie wiem jak to wyglądało..). To tak na moje oko:)
Wiec wygrać w Gorzowie i o dziwo trzymac kciuki za Lotos w meczu z Energą...wtedy bedziemy miec miejsce 4 i przewage parkietu...a tym samm wiekszą ilość meczów przy Reymonta:)

Ałgaja 02.03.2010 21:04

Postawa Polkowic (które ostatnimi czasy w formie nie były) jest istotna...jeśli przegrają jeden mecz, Toruń może pozwolić sobie nawet na przegraną z Lotosem, a i tak ląduje na 3miejscu przed play-off, Polkowice na 4tym, a My na 5tym.
Jeśli Polkowice przegrają dwa spotkania, Toruń przegra z Gdynią, a my wygramy wszystko to mamy szanse nawet na 3cie miejsce.

Także możliwości jest jeszcze kilka, a w tej lidze po tym jak MUKS wygrał z Lotosem chyba wszystko jest możliwe.

A przy równej liczbie punktów liczy się bezpośredni bilans; ten z Polkowicami mamy gorszy, z Toruniem taki sam (wygrana u siebie 14p i w takich samych rozmiarach porażka), więc liczy się stosunek małych punktów z całego sezonu, a tej jak na razie mamy dużo korzystniejszy od Torunia.

Marcinnno 03.03.2010 15:49

Pytanie, jak dziś wygrywamy to turniej czterech rozgrywany jest tak jak w siatkówce :)?

Zibizib 03.03.2010 19:32

Jeeeeeeeeest wygrana 78-73. GRATULACJE dla dziewczyn

Kosa93 03.03.2010 19:47

Brak epitetów na to by opisać całą atmosferę i grę! PIĘKNIE! DZIĘKUJE! :D

masterlag 03.03.2010 19:51

Z parkietu na murawę!! :D
Gratulacje dla dziewczyn. Czekamy na dalsze spektakularne sukcesy! :D

Marszałek 03.03.2010 19:59

Coś niesamowitego i jakże historycznego.

Ciekawe jak w F4 sobie poradzą. Jeszcze okrasić to MP i komplet sukcesów niebywały.

mitmichael 03.03.2010 20:16

Brawo dziewczyny - cos pieknego. Poprawiły mi humor po tym jak ZAKSA wygrała 3-1 z Piacenza ale odpadła.

Wisslak 03.03.2010 20:48

Gratulacje dla dziewczyn !! Dla nas też, stworzyliśmy świetna atmosfere !

Dagobert 03.03.2010 21:09

brawo:) tylko żenada że nie było w tv ciekawe co innego miła tvp krakow do pokazania

OSFP 03.03.2010 21:44

Ja słyszałem że TVP Kraków w tym czasie pokazywała powtórkę relacji z marszu jamników. Podobne skala emocji porównywalna :D

orzeu 03.03.2010 21:52

Gdzie ten final four chyba jeszcze nie wiadomo?
A tu taki nius:
http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...,FCPdJH13.html

;)

Snow 03.03.2010 22:02

Fajnie by było ;)
Co do final four to faktycznie "niby" nie wiadomo.
Fakty są takie, że w czwórce mamy 2 drużyny rosyjskie, jedną hiszpańską oraz nas. Jako, że final four w zeszłym sezonie była w hiszpanii, na 99,9 % tym razem będzie w Rosji.

Ałgaja 03.03.2010 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 863396)
Gdzie ten final four chyba jeszcze nie wiadomo?
A tu taki nius:
http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...,FCPdJH13.html

;)

Podobno Jekaterinburg ma go dawno obiecany...zresztą drogą "eliminacji" też wychodzi to cudowne miasto na końcu świata;
My -nie- bo pomijając hale (można niby organizować w innej) w tym roku mecz gwiazd jest w Polsce.
Walencja- nie- bo rok temu f4 był w Hiszpanii.
Spartak -nie- bo 2 lata temu mieli mecz gwiazd.

A Jeka na nasze nieszczęście F4 chce organizować i pewnie w końcu je dostanie...

LanceTS 03.03.2010 22:15

http://demotywatory.pl/1087678/SPACER


Już sie szykują...

Roger_biezanow 03.03.2010 22:32

FINAL FOUR jest nasze - zdjęcia :):):)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl