Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5752)

Wojtas 20.05.2009 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 730277)
Psychiką? Nad strzałem raczej.
Kolejny raz, po Jagielloni partaczy prostą piłkę w trybuny. A o sytuacji gdy dał się przepchnąć, jak był oko w oko z Bodziem W. to nie wspomnę...




Psychika psychika

Jakby wiedzial ze ma w nas wsparcie a nie tylko gwizdy to mzoe by sie doblokował

Chwała mu za te asysty,i za sytuacje z Małym

1q2 20.05.2009 18:51

To jest brak techniki, z dodatkiem doła który niewątpliwie ma.
Ale przyznam że spodobał mi się w ostatnim wywiadzie - nie robił z siebie wielkiej gwiazdy na której Skorża się nie poznał ,nie zwalał winy na nikogo, do tego powiedział to co od razu nasunęło mi się do łba po meczu, że ta druga asysta to wygrana głowa a nie jakiś geniusz z jego strony.I tu to Brożkowi trza więcej oddać, bo ruszył na pamięć , do tego idealnie.Pisać tego nie chciałem bo teraz jak coś w końcu z niego mamy ,nie czas by dyskredytować to co robi ale że sam to przyznał, to mnie tym zaskoczył.

Oby tak dalej bo choć wiele osób ma do niego 'ale' to przecież lepiej by był przynajmniej solidnym rezerwowym niż najbardziej opłacanym zawodnikiem który w ogóle nie gra.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl