Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weźcie się do roboty (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=527)

hudinho 20.02.2009 20:11

ja mam pytanie troche z innej beczki...

orientuje sie ktos na temat siłowni
os.Albertynskie (hotel lipsk) "gladiator"
os. na lotnisku "eden"

jaki klimat, sprzet, jacy ludzi chodza i czy fajnie?
mieszkam na jaggielonskim i szukam blisko jakiejs silki:)
z góry dzieki za info

P.S. a moze ktos z Was tam chodzi/chodził

Ar222 21.02.2009 09:17

Mam takie pytanie. Niedawno robiłem 6 weidera ( bez ostatniego tygodnia, bo sesja niestety wybiła mnie z rytmu ) i mięśnie brzucha na samej górze mam już całkiem ok, ale tych niżej prawie nie widać bo przykrywa je oponka :-/ Niby nie jest jakaś wielka i w oczy sie nie rzuca zupełnie, no ale jednak ćwiczę brzuch między innymi po to żeby dobrze wyglądał, a nie żeby go sadło zakrywało :-P Znacie może jakieś ćwiczenia na zrzucenie opony? Bo bieganie chwilowo odpada z racji warunków atmosferycznych :) Wzrost 172 cm, waga 72 kg

Jarza 21.02.2009 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 678412)
mieszkam na jaggielonskim i szukam blisko jakiejs silki:)
z góry dzieki za info

No to ja bym Ci bardziej polecił siłownię NIUTON na Kościuszkowskim. Mniejsza jest, ale bardziej jakoś do mnie przemówiła. W Gladiatorze jest też w sumie ok, masz jedno duże pomieszczenie, gdzie są wszystkie sprzęty.

W zasadzie to kto co lubi.. :)

Andrzej_TSW 21.02.2009 10:27

Pod względem ilosći sprzętu to chyba eden lepszy pod względem klimatu na 100 % Niuton. Tak jak wyżej kto co lubi..

Bi@ły89 21.02.2009 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ar222 (Post 678686)
Mam takie pytanie. Niedawno robiłem 6 weidera ( bez ostatniego tygodnia, bo sesja niestety wybiła mnie z rytmu ) i mięśnie brzucha na samej górze mam już całkiem ok, ale tych niżej prawie nie widać bo przykrywa je oponka :-/ Niby nie jest jakaś wielka i w oczy sie nie rzuca zupełnie, no ale jednak ćwiczę brzuch między innymi po to żeby dobrze wyglądał, a nie żeby go sadło zakrywało :-P Znacie może jakieś ćwiczenia na zrzucenie opony? Bo bieganie chwilowo odpada z racji warunków atmosferycznych :) Wzrost 172 cm, waga 72 kg

Ja bym Ci polecił unoszenie prostych nóg w zwisie na drążku. Jak dla mnie super ćw na brzuch:)

felipe 21.02.2009 10:46

A jak w kontekście zrzucenia "pozimowej" oponki zapatrujecie się na rower?
Wiem, ze google nie gryzie, ale jakos mało znalazłem konkretnych informacji, a liczę , ze może ktoś z własnego doświadczenia udzieli mi odpowiedzi.
Po prostu nie lubię biegac niestety, a jeśli chodzi chodzi o "kolarstwo" to wiem, że jestem w stanie z przyjemnością zmobilizować się do systematycznej pracy...

Jak jeździć - lepiej spokojnym tempem, a dłużej czy krócej a z "depnięciem" na pedał? Czy w ogóle daje to jakieś w miare szybkie rezultaty (oczywiście jestem realistą i nie oczekuję cudów)?

Jarza 21.02.2009 13:09

felipe - najlepiej sprawdzają się tzw interwały - przeszukaj www.sfd.pl na pewno znajdziesz tam wiele ciekawych informacji.
Interwały mają jeszcze jeden pozytyw - zwiększają twój metabolizm nawet po tym ja przestaniesz już ćwiczyć. Tak jakbyś rozpędził lokomotywę, a później ona już sama jedzie.
Poziomej oponki nie zrzucisz tylko interwałami, musisz robić jeszcze ćwiczenia na tą partię mięśniową, tak najlepiej osiągniesz efekty.

WiślakNH 21.02.2009 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 678412)
ja mam pytanie troche z innej beczki...

orientuje sie ktos na temat siłowni
os.Albertynskie (hotel lipsk) "gladiator"
os. na lotnisku "eden"

jaki klimat, sprzet, jacy ludzi chodza i czy fajnie?
mieszkam na jaggielonskim i szukam blisko jakiejs silki:)
z góry dzieki za info

P.S. a moze ktos z Was tam chodzi/chodził


Eden - według mnie dobry sprzęt,fajny klimat,nie brakuje karków :lol: i ogólnie jest fajnie:D - siłownia jak wszędzie,gdzie Ci pasuje tam idziesz.

ŁDB 21.02.2009 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 678021)
a ja troche z innej beczki z racji braku czasu chodzenia na jakas silke i braku miejsca na kwadracie na jakis sprzecik zajmujacy miejsca chialem sobie jakies hantelki kupic zeby sie cokolwiek poruszac polecicie cos? bo nie chce przeplacic ;)

Hantle jak najbardziej, do tego wziąłbym drążek. Najzwyklejszy rozporowy kosztuje najwyżej 30 zł. Oczywiście jeśli masz jak zainstalować go np. w drzwiach.

diablo885 21.02.2009 15:18

Siema, cwiczy ktos z was na silce AGH?

Ar222 21.02.2009 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 678706)
Ja bym Ci polecił unoszenie prostych nóg w zwisie na drążku. Jak dla mnie super ćw na brzuch:)

Ok, dzięki wielkie :) A powiedz mi czy robić do tego jeszcze jakieś brzuszki itp czy to już za dużo szczęścia będzie? Zastanawiałem się też czy by nie spróbować wdrożyć się znów w 6 weidera i ją dokończyć. Ma to sens czy już lepiej poszukać sobie jakiegoś innego zestawu ćwiczeń na brzuch? Z góry dzięki

Bi@ły89 21.02.2009 16:52

Jak najbardziej możesz jeszcze dodać jakieś ćw. np brzuszki na łace skośnej z obciążeniem. Ja obecnie takie robie i jest dobrze:)
Z tego co słyszałem to dobry jest ABS II, ale sam nie próbowałem.

hudinho 22.02.2009 09:34

jezeli chodzi o dolną partie mm brzucha to wszystkie cwiczenia z podnoszeniem nog. Czy to w zwisie jak kolega wyzej napisal, czy w lezeniu( nozycze poziome, pionowe). A najlepsze cwiczenie (polecana przez znajomego fizjoterapeute) na wzmocnienie dolnych partii brzucha i do wykonania w domu: kladziesz sie na plecach na lozku albo stole, tak ze dupa jest na samym kraju, na nogi dajesz jakies obciazenie( pilka lekarska, cos co mozesz zlapac nogami i trzymac a nie wypadnie) i unoszenie nóg z jak najnizszego poziomu(nogi proste w kolanach!).
http://img207.imageshack.us/img207/939/beztytuuz.png

unbelievable 22.02.2009 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 678412)
ja mam pytanie troche z innej beczki...

orientuje sie ktos na temat siłowni
os.Albertynskie (hotel lipsk) "gladiator"
os. na lotnisku "eden"

jaki klimat, sprzet, jacy ludzi chodza i czy fajnie?
mieszkam na jaggielonskim i szukam blisko jakiejs silki:)
z góry dzieki za info

P.S. a moze ktos z Was tam chodzi/chodził

Imo Eden dobry sprzet, fajni instruktorzy, fajna obsluga, cwiczy sie fajnie. Ludzie?.. jest troche koksow :D na pewno warto zabrac 1-2 kumpli z soba

bunny 26.02.2009 19:39

Wiem, że szukanie nie boli ale w doba ma niestety tylko 24 h, a ja nawet bardziej potrzebuje opinii niż jakichś podstawowych informacji. Szukam siłowni blisko AP (ul. Podchorążych) żeby można było po zajęciach lub przed isc i (spokojnie) pocwiczyć. Znalazlem takie:

- Olimpia Fitness ul. Karmelicka 28 [cennik ?]

- Platinum ul. Lea 213 [ 140/miesięcznie <?> ]

- Siłownia Kraków ul. Królewska 5 [ 70 zl/m-c ; 190 zł/3 m-ce = studenckie ]

inne ?

Potrzebuje opinii, ktora z nich byłaby "najlepsza" (najlepszy sprzęt ?)
Kryterium to przede wszystkim cena (na studencka kieszen = czyt. najtaniej), odleglosc od AP, znizki dla studentow, klimat ...

WRzŚ 28.02.2009 18:52

na Wilse masz za 80zł, do AP 10-15min

Serwatkus 01.03.2009 21:37

Niestety ze wzgledu na napiety plan zajec musze przejsc na 3 dniowy plan treningowy :/ Co sadzicie o czyms takim:
A
1. Wyciskanie na suwnicy nogami 3 serie
2. Wpięcia siedzac 3 serie
3. Wiosłowanie sztangielka w opadzie 3 serie
4. Wyciskanie sztangi płaska 3 serie
5. Wyciskanie na maszynie 2 serie (barki)
6. Francuskie wycisknie leżąc 2 serie
7. Brzuch

B
1. Uginanie nóg na maszynie 3s
2. Prostowanie nóg na maszynie 3 serie
3. Podciąganie sie na drążku (nachwyt) 3s
4. Wznosy tułowia 3 serie (ew. Dzień dobry 3s)
5. Wyciskanie na skosie 3s
6. Wyciskanie na maszynie 2 serie (barki)
7. Uginanie ramion ze sztangą 2s
8. Brzuch

WiślakNH 01.03.2009 21:49

ale to chyba jest plan 2dniowy?
z resztą nie za bardzo rozumiem,chcesz połączyć np klatę z plecami?

Edit
W tym sie nie orientuje :)

Serwatkus 01.03.2009 22:34

Full body workout (FBW) polega wlasnie na tym, ze cwiczymy wszystkie partie miesni podczas jednej sesji. Plan w wersji A i B, na 3 dni w tygodniu.
Tydzien 1: A B A
Tydzien 2: B A B
Tydzien 3: A B A itd.
Treningi w poniedzialki, srody, piatki

godzilla 01.03.2009 23:15

kupię obciążenie, stojaki i gryf prosty - priv

Ar222 06.03.2009 10:03

Mam prośbę, moglibyście mi ocenić plan? Generalnie zacząłem robić ABS II (dzięki za cynk Bi@ły89 bo wygląda ten program całkiem obiecująco :)) i 3 razy w tygodniu robię trening brzucha i zaraz po nim prostowniki pleców. Chciałbym do tego podpiąć ćwiczenia na inne partie mięśni. W sumie to już zacząłem z początkiem tego tygodnia i wydaje mi się że jest ok, ale wolę się dopytać, więc:

PONIEDZIAŁEK

brzuch
prostowniki
klatka:
-przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej - 3x10
-wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej - 3x10
-rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej - 3x10
triceps:
-wyciskanie francuskie jednorącz sztangielki w siadzie - po 10 na rękę
-wyciskanie francuskie sztangielek w leżeniu - 3x10
-prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia - po 10 na rękę
-pompki w podporze tyłem 3x8

ŚRODA

brzuch
prostowniki
grzbiet:
-podciąganie na drążku z szerokim nachwytem - 8
-podciąganie na drążku podchwytem - 8
-podciąganie sztangielki w opadzie - po 10 na rękę
-wznosy barków - 3x10
-ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie podchwytem - 3x10
-ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szrokiem nachwytem - 3x10
biceps i przedramiona:
-uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem z supinacją nadgarstka - 3x10
-uginanie ramioin ze sztangielkami stojąc uchwytem młotkowym - 3x10
-uginanie nadgarstków w siadzie podchwytem - 3x15
-uginanie nadgarstków w siadzie nachwytem - 3x15

PIĄTEK

brzuch
prostowniki
barki:
-wyciskanie sztangielek siedząc - 3x10
-unoszenie sztangielek bokiem w górę - 3x10
-unoszenie sztangielek w opadzie tułowia - 3x10
nogi:
-prostowanie nóg w siadzie - 3x6
-przysiady wykroczne - po 10 na nogę
-wspięcia na palce - 3x10

PAWEL NEWB 06.03.2009 10:41

Po ile serii i cwiczen robisz kazdego cwiczenia?? Napisz serie i powtórzenia .Czy masz jakis staz treningowy. Jak narazie to wydaje mi sie ze za duzo cwiczen

WiślakNH 06.03.2009 14:46

Prostowniki nie powinno sie czasem robić z plecami?!

Proud 06.03.2009 15:36

dobra Panowie, potrzebuję rady.

mam u kumpla na siłowni do dyspozycji:
ławeczki, modlitewnik, gryf (nawet dwa, taki łamany i zwykły, małe ciężarki(tak do 10kg każdy) drabinkę, ławeczkę do brzuszków i taki ogólny atlas (chyba 12 ćwiczeń można wykonywać, szczególnie na górne partie mięśni, na nogi z 3 ćw)

i teraz mam pytanie jak można to najlepiej wykorzystać??(tzn, te przyrządy) ...dodam że mogę ćwiczyć nawet codziennie....ważę 76kg przy 1,80cm...i nie podnoszę swojej wagi:)

nie oczekuję jakichś natychmiastowych wyników...mam czas...nie chce też brać żadnych wspomagaczy itp.

dodam że jestem zupełnym laikiem w tym temacie.

Ar222 06.03.2009 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEL NEWB (Post 687874)
Po ile serii i cwiczen robisz kazdego cwiczenia?? Napisz serie i powtórzenia .Czy masz jakis staz treningowy. Jak narazie to wydaje mi sie ze za duzo cwiczen

Już dopisałem serię i powtórzenia. Ćwiczę teoretycznie już parę miesięcy, ale do tej pory było to raczej nieregularne i chaotyczne i dopiero ostatnio stwierdziłem, że pora zrobić z tym porządek.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 687999)
Prostowniki nie powinno sie czasem robić z plecami?!

Pewnie i powinno, ale przy ABS II wyczytałem, żeby je robić po ćwiczeniu mięśni brzucha, dlatego to wykombinowałem w ten sposób, że prostowniki po brzuchu, a raz w tygodniu porządnie całe plecy.

PAWEL NEWB 07.03.2009 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ar222 (Post 687862)
Mam prośbę, moglibyście mi ocenić plan? Generalnie zacząłem robić ABS II (dzięki za cynk Bi@ły89 bo wygląda ten program całkiem obiecująco :)) i 3 razy w tygodniu robię trening brzucha i zaraz po nim prostowniki pleców. Chciałbym do tego podpiąć ćwiczenia na inne partie mięśni. W sumie to już zacząłem z początkiem tego tygodnia i wydaje mi się że jest ok, ale wolę się dopytać, więc:

PONIEDZIAŁEK

brzuch
prostowniki
klatka:
-przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej - 3x10
-wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej - 3x10 <- mozesz dodac serie
-rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej - 3x10
triceps:
-wyciskanie francuskie jednorącz sztangielki w siadzie - po 10 na rękę
-wyciskanie francuskie sztangielek w leżeniu - 3x10 <-- wywal bo za duzo na triceps
-prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia - po 10 na rękę
-pompki w podporze tyłem 3x8

ŚRODA

brzuch
prostowniki
grzbiet:
-podciąganie na drążku z szerokim nachwytem - 8
-podciąganie na drążku podchwytem - 8 <- dasz rade to zrobic po poprzednim cwiczeniu?? wywal bo sie przemeczysz
-podciąganie sztangielki w opadzie - po 10 na rękę
-wznosy barków - 3x10
-ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie podchwytem - 3x10 <-wywal
-ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szrokiem nachwytem - 3x10
biceps i przedramiona:
-uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem z supinacją nadgarstka - 3x10
-uginanie ramioin ze sztangielkami stojąc uchwytem młotkowym - 3x10
Przyda sie jeszcze cwiczenie na biceps
-uginanie nadgarstków w siadzie podchwytem - 3x15
-uginanie nadgarstków w siadzie nachwytem - 3x15
PIĄTEK

brzuch
prostowniki
barki:
-wyciskanie sztangielek siedząc - 3x10
-unoszenie sztangielek bokiem w górę - 3x10
-unoszenie sztangielek w opadzie tułowia - 3x10
nogi:
-prostowanie nóg w siadzie - 3x6
-przysiady wykroczne - po 10 na nogę
-wspięcia na palce - 3x10

Najlepiej ułóż plan od nowa. Na duze miesnie: Klatka, barki, plecy staraj sie robic koło 12 serii. Na mniejsze: biceps, triceps 9 serii. Przedramie wystarczy jest dobrze

Najwazniejszego nie spytałem. Jaki jest cel?? masa?? siła??

Ar222 09.03.2009 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEL NEWB (Post 688420)
Najlepiej ułóż plan od nowa. Na duze miesnie: Klatka, barki, plecy staraj sie robic koło 12 serii. Na mniejsze: biceps, triceps 9 serii. Przedramie wystarczy jest dobrze

Najwazniejszego nie spytałem. Jaki jest cel?? masa?? siła??


Masa. Ale mam inne ćwiczenia podobierać czy te serie inaczej poustawiać?

PAWEL NEWB 09.03.2009 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 687999)
Prostowniki nie powinno sie czasem robić z plecami?!

Masz racje, raczej z plecami.

Ar222 do jakiego osprzetu masz dostep?? full silka?? hantle w domu??

Ar222 09.03.2009 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEL NEWB (Post 689578)
Masz racje, raczej z plecami.

Ar222 do jakiego osprzetu masz dostep?? full silka?? hantle w domu??


No właśnie nie bardzo mam czas żeby chodzić na siłkę, zwłaszcza, że w tym tygodniu nam kierunek na kampus UJ przenoszą, więc z czasem będzie jeszcze gorzej :/ Mam w domu hantle, bidny stary atlas, na którym można ściągać drążek i prostować nogi i drążek do podciągania mocowany do sufitu. Ławkę prowizorycznie ustawiam z 2 taboretów :D Da się coś na tym sensownego zmontować czy raczej niespecjalnie?

WiślakNH 09.03.2009 13:28

Ja też robię masę i rozkład mam taki :

Poniedziałek :
barki,kaptur,przedramię
Środa :
plecy,triceps
Czwartek :
nogi
Sobota :
klata,biceps

Opętany 10.03.2009 21:22

FBW


Poniedziałek
Nogi: Przysiady z sztangą na barkach 3s
Plecy: Podciąganie się na drążku szeroko 3s
Klatka: Wyciskanie Sztangi ławka poziom 3s
Barki: Wznosy ramion w przód z sztangielkami 3s
Triceps: Pompki odwrotne 2s
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s


Środa
Nogi: Prostowanie nóg na maszynie siedząc 3s
Plecy: Wiosłowanie Sztangielką w opadzie tułowia 3s
Klatka: Wyciskanie sztangielek ławka skos (głową w górę) 3s
Barki: Wznosy ramion bokiem w górę 3s
Triceps: Francuskie wyciskanie za głowy leżąc 2s
Biceps: Uginanie ramion z sztangielkami na przemian "supinacją nadgarstka" 2s

Piątek
Nogi: Wspięcia na palcach 3s
Plecy: Unoszenie tułowia 3s
Klatka: Rozpiętki na ławce poziomej 3s
Barki: Podciąganie drążka do brody 3s
Triceps: Prostowanie ramion na wyciągu 2s
Biceps: Uginanie ramion na przemian chwyt "młotkowy" 2s



na większe partie -12 powtorzen, mniejsze- 9. jakie obciążenia? stałe czy zmienne? ogólnie prosze o ocene.

PAWEL NEWB 11.03.2009 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 689615)
Ja też robię masę i rozkład mam taki :

Poniedziałek :
barki,kaptur,przedramię
Środa :
plecy,triceps
Czwartek :
nogi
Sobota :
klata,biceps

Dobry plan


Ar222

PONIEDZIAŁEK

brzuch
klatka:
-przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej - 4x10
-wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej - 4x10
-rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej - 3x10
triceps:
-wyciskanie francuskie jednorącz sztangielki w siadzie - 4x10
-prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia - 3X10
-pompki w podporze tyłem 3x8


ŚRODA

brzuch
prostowniki
grzbiet:
-podciąganie na drążku podchwytem - 4x max
-ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szrokiem nachwytem - 4x8
-podciąganie sztangielki w opadzie - 4x8

biceps i przedramiona:
-uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem z supinacją nadgarstka - 3x10
-uginanie ramioin ze sztangielkami stojąc uchwytem młotkowym - 3x10
-jesli masz gryf łamany to zrob jeszcze uginanie ramion, jesli nie to uginanie ramion z reką opartą o udo 3x10
-uginanie nadgarstków w siadzie podchwytem - 3x15
-uginanie nadgarstków w siadzie nachwytem - 3x15

PIĄTEK

brzuch
barki:
-wyciskanie sztangielek siedząc - 3x10
-unoszenie sztangielek bokiem w górę - 3x10
-unoszenie sztangielek w opadzie tułowia - 3x10
nogi:
-prostowanie nóg w siadzie - 3x6
-przysiady wykroczne - po 10 na nogę
-wspięcia na palce - 3x10

Na szybkosci pisane bo sie spiesze. Ktos niech sprawdzi czy nie ma błedów. Rozumiem ze staz treningowy jakis masz i ogolnorozwojowka rowniez zakonczona.

Ar222 11.03.2009 15:17

Ok, dzięki wielkie za pomoc. Biorę się do roboty :)

PAWEL NEWB 11.03.2009 15:35

Spiecia na palce rób po więcej powtórzeń ok 15 tak bys czuł "pieczenie" mozesz to Cwiczenie zrobic z obciazeniem "hantelkami"
Przedramie rowniez z takim obciazeniem bys kolo13 powtorzenia czul juz pieczenie

godzilla 11.03.2009 16:09

szukam osoby ktora zna sie ktos dobrze na HST pozdr

Devan 11.03.2009 20:33

Mam pytanie czy jak trenuje Muay Thai to brac jakies odzywki albo pic napoje izoteniczne ??

Co myslicie o tym :

http://www.apteka.senior.pl/41767,iz...-ml-olimp.html
http://www.apteka.senior.pl/41768,iz...-ml-olimp.html

kaelowiec 15.03.2009 11:55

Devan jak najbardziej , trening SW to spore obciazenie dla organizmu !

nie oplaca sie kupowac tych izotonikow za 20 groszy wiecej masz 2 razy tyle w tym :

http://mocnysklep.pl/345,iso-plus-174;-500ml.html

szersza gama smakow , generalnie olimp zastepuje tego izoplusa puszkowego tym co ci tu wkleilem , to nowszy , lepszy i ekonomiczniejszy produkt

jeszcze taniej wyjdzie cie kupno koncentratu i robienie samemu :

tu masz na 40 litrow :

http://mocnysklep.pl/75,hot-sport-drink-3000g.html


wszystkie te rzeczy sa w nowej hucie w dh wanda - z ugorka masz blisko

pozdro

ps hst :

http://www.mocnyblog.pl/2007/10/25/h...-training-hst/

Garbaż1906 15.03.2009 12:48

robię domową siłownię mam na to 1800 zł chciałbym kupić atlas, ławeczkę, ławeczkę do brzuchów, gryfy, obciążenia, drążek do sufitu. Na razie nie mogę się zdecydować co wybrać, mógłby ktoś pomóć ? Co myślicie o czymś takim: http://allegro.pl/item574600791_atla...er_gratis.html , http://allegro.pl/item571000394_lawk...partan_ii.html, http://allegro.pl/item577506944_zest...ryf_213cm.html ?

WiślakNH 15.03.2009 12:54

Według mnie ten atlas jest zbędny,ja mam ławeczkę : prosta,skośna w górę i skośna w dół,drążek do przyciągania (na plecy),mięśnie ud przednie i tylne,modlitewnik
Ta ławeczka jakoś biednie wygląda

Ten Twój atlas z ławeczką w pewnym stopniu sie uzupełniają,bo zauważyłem że atlas ma ten drążek,ale chyba nie miałbyś jak robić tylnych mięśni ud.

Ogólnie trzeba mieć ławkę z możliwością regulacji,przynajmniej głową w górę,dobrze byłoby na tylne mięśnie ud,gryf prosty + łamany,hantle najlepiej z możliwością zmiany obciążenia i oczywiście obciążenie i można chyba wszystko zrobić - klata,barki,plecy,kaptury,przedramię,nogi,pośladki ,biceps,triceps,brzuch

To jest tylko moje zdanie,lepiej niech wypowie sie ktoś 'bardziej obeznany' :)

Garbaż1906 15.03.2009 12:56

mógłbyś pokazać mniej więcej jak wygląda to co Ty masz?

ale ta ławka ma regulację przecież, a stację na nogi mogę dokupić do niej i wpiąć zamiast modlitewnika.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl