Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

igortsw 13.11.2008 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 628494)
Co do ściąg ostatnio babka z biologii kazała mi pisac zaległy sprawdzian i jako że nic nie umiałem i ściąg zero, to wpadłem na genialny pomysł - wku*wiony z tego ze trza pisac włączyłem sobie wikipedie w komórce i się opłaciło nawet bo dopa dostałem :D

Nooo to wszedłeś w nową genereację ściągania :D . My tak ściagamy z kumplem na angliku szybko słownik w fonie i git:-D A tak poza tym to właściwie całą klasa ma te same ściągi bo jedna osoba robi i wysyła wszytkim na e-mail, a potem jak znajdują to się dziwią że wszytkie takie same:rotfl: Po za tym pare osob robi zdjęcia aparatem i na kartkowce zoom i wszytko widoczne....


Co do ściagania to nie zapomne jak na Przyrodzie w 5 klasie za ściage posłużył nam wielki plakat foramtu chyba A2 który przedtem przygotowywaliśmy, nasza facetka pościągała za wczasu wszytkie plakaty, a my zwineliśmy nasz i wsadziliśmy pod ławkę ( ku zdziwieniu zajeła aż dwie ławki:D ), już nawet nie pamiętam co dostałem, ale to ściąganie zapamiętam do końca zycia.

emsi 13.11.2008 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 628620)
Nooo to wszedłeś w nową genereację ściągania :D . My tak ściagamy z kumplem majtki na angliku szybko, słownik w fonie majtki w dól i git:-D A tak poza tym to właściwie całą klasa ma te same fazy na ściągi bo jedna osoba robi zdjęcia i wysyła wszytkim na e-mail, a potem jak znajdują majtki po ziemi to się dziwią że wszytkie takie same:rotfl: Po za tym pare osob robi zdjęcia aparatem i na kartkowce z biologii zoom i wszytko widoczne....


Co do ściagania to nie zapomne jak na Przyrodzie w 5 klasie za ściage posłużyły nam wielkie gacie zwiniętę w rulon formatu chyba A2 który przedtem przygotowywaliśmy, nasza facetka nam pościągała za wczasu wszytkie majtki, a my zwineliśmy nasze i wsadziliśmy pod ławkę ( ku zdziwieniu zajeły aż dwie ławki:D ), już nawet nie pamiętam w co linijką dostałem, ale to ściąganie zapamiętam do końca zycia.

Bożesz ty mój :shock:











:lol: :rotfl:

pan_premier 13.11.2008 21:01

dobra, który to tak obsrał toi-toia wczoraj, że dostaliśmy 3000 kary i musiałem temat zamknąć :foch:

mic 13.11.2008 21:07

Kebab z ostrym sosem ? :>

Sensej 13.11.2008 21:13

Nigdy niewierzyłem w magie 13 ale dziś jest chyba sadny dzien

Rano kac jak nie zwykle, ale myśle grubo było to i kac duży ;)

ale co patrze na zegarek a tam ze 13 e mysle dobrze ze czwartek:)

i co godzina w banku, spoznilem sie na zajecia i lista czekała na mnie a że byłem 13 to myśle pech, niewpisze numerku same nazwisko ;) tak o!. I co dostałem opierdziel że numerka nie napisałem:P

Pozniej wchodze na managera siatkowki ;) i co dziś 13 mecz. i tego posta pisze przez przypadek o 21:13.

Sądny dzień :/

WzT 13.11.2008 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 628484)
A mi się szykuje 1 z geo chociaż miałem ściąge długą jak mur chiński:-/

Co do ściągania to u mnie w klasie były różne jaja ale nigdy nie zapomnę sytuacji w sumie dla mnie podbramkowej bo to był ostatni sprawdzian z biologi który musiałem napisać pozytywnie żeby mieć na półrocze pozytywną ocenę więc nie ryzykując nauczyłem się pięknie, ładnie bo wiedziałem że u tej babuszy marne szanse są na ściągnięcie czegokolwiek. Pytania mi siadły więc elegancko napisałem ale wcześniej przygotowałem sobie czystą małą karteczkę, którą po napisaniu (co wiedziałem ) wyłożyłem na ławkę i zacząłem niby to ściąganie, do dziś mam przed oczami, jak o tym pomyśle widok babki zadupcającej z prędkością sprintera z michą miodu na gębie ( że mnie to niby dojechała tuż przed końcem ) i widzę też jej minę gdy oglądała czystą drobną karteczkę <Lol2> ale tego już się nie da opisać.

dj_ibutti 13.11.2008 21:23

Emsi nie ładnie tak ingerować w tekst.. zboczurku :P

emsi 13.11.2008 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 628649)
Emsi nie ładnie tak ingerować w tekst.. zboczurku :P

Niczego nie ruszałem ja mam rączki tutaj :D

IndykTSW 13.11.2008 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 628454)
Dostałem 5 z matematyki:einstein:

Ja z kochanej matematyki mam 1, jeden spr nie pisany i dwa dni temu pisalismy, znaczy się inni pisali bo sądzę że znowu będzie 1. pocieszam sie tym że samw klasie nie jestem a po drugie w maturalnej chyba puszczą i pozytyw będzie :D

igortsw 13.11.2008 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 628620)

Co do ściagania to nie zapomne jak na Przyrodzie w 5 klasie za ściage posłużyły nam wielkie gacie zwiniętę w rulon formatu chyba A2 który przedtem przygotowywaliśmy, nasza facetka nam pościągała za wczasu wszytkie majtki, a my zwineliśmy nasze i wsadziliśmy pod ławkę ( ku zdziwieniu zajeły aż dwie ławki:D ), już nawet nie pamiętam w co linijką dostałem, ale to ściąganie zapamiętam do końca zycia.

Dodam że represje za zwinięci majtek były bardzo rygorystyczne:lol:


Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 628652)
Niczego nie ruszałem ja mam rączki w majtkach:D

O ty zbereźniku !! :rotfl:

WINDEK 13.11.2008 22:00

emsi ty brzydaku ty! :P :rotfl:

Wiesz Indyk ja też mam pissdke i piszę jutro zaległy sprawdzian... :D damy radę :D

Gucio25 13.11.2008 22:05

i weź tu z emsim gadaj, jak on czym inny zajęty. :D

Sensej 13.11.2008 22:07

http://www.picvi.com/2008/11/02/funn...scared-people/

Popłakałem sie:)

_ukoL 13.11.2008 22:14

Po raz który to już do cholery jasnej puszczają tego policjanta z Beverly Hills? Przecież to już co bardziej cierpliwi znają na pamięć ten film. Eh...

dymek_nhs 13.11.2008 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 628687)
Po raz który to już do cholery jasnej puszczają tego policjanta z Beverly Hills? Przecież to już co bardziej cierpliwi znają na pamięć ten film. Eh...

Niech sobie puszczają ja tam się bardziej boje o to że znów po raz enty puszczą na Polsacie w święta "Kevin sam w domu"

Kamson 13.11.2008 22:37

Święta bez Kevina to jak święta bez choinki :foch:

Piotrek1991 13.11.2008 22:50

Święta bez Kevina jak wyjazd bez kiełbasy.

_ukoL 13.11.2008 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 628694)
Niech sobie puszczają ja tam się bardziej boje o to że znów po raz enty puszczą na Polsacie w święta "Kevin sam w domu"

To Ty nie wiesz przyjacielu, że krytykowanie Kevina można tutaj dostać bana? :lol:

dj_ibutti 13.11.2008 23:00

I tak o to temat zatoczył koło... O.o

Malvivente 13.11.2008 23:26

"wszędzie widze Ciebie...przejebane -.-' !" ej powiedzcie mi, czy ten opis jest na prawdę taki śmieszny, bo leję z niego od pół godziny.

markokrk 13.11.2008 23:32

zależy jakby patrzeć, może ktoś ma dobrego dilera po prostu :D

Maciejo 13.11.2008 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 628620)
na Przyrodzie w 5 klasie

co to w ogóle jest za przedmiot przyroda?:shock: masakra jakaś... olać szkołę :D

a ja już 5 tydzień L4 i jakoś się żyje :P :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 628732)
zależy jakby patrzeć, może ktoś ma dobrego dilera po prostu :D

hahahahahaha :D



a co do Kevina to wara :)
święta bez Kevina to jak L4 bez piwa :P

markokrk 13.11.2008 23:45

dokładnie olać szkołe
odkąd poszedłem na studia to do tej pory nie wiem jak się nazywają noje przedmioty a kasy na picie wydałem tyle że dramat

Gucio25 14.11.2008 00:06

ej marko, marko.. :lol:
zagadaj jutro (znaczy sie dzis) na gadu, bo sprawa jest.

dj_ibutti 14.11.2008 00:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 628730)
"wszędzie widze Ciebie...przejebane -.-' !" ej powiedzcie mi, czy ten opis jest na prawdę taki śmieszny, bo leję z niego od pół godziny.

Ale dobry motyw na wrzut :D

markokrk 14.11.2008 00:38

to się Gutek udostępnij na gadulcu albo daj znak życia bo przeważnie na niewidocznym zawsze "cię widze" :D

DYRU 14.11.2008 07:42

"przejebane-.-' " :D

Malvivente 14.11.2008 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 628743)
Ale dobry motyw na wrzut :D

uzupełnić 2 wyrazami i jak znalazł.
Wszędzie cie widze żydzie, masz przejebane:D

DYRU 14.11.2008 16:58

ee niebardzo. prędzej: wszedzie cie znajde żydzie, masz przejebane

markokrk 14.11.2008 22:36

Powiedzcie chopy, pojawić się jutro w Y na chwilke, czy się nie pojawić?? :D

SZYMEK_TSW 14.11.2008 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 629181)
Powiedzcie chopy, pojawić się jutro w Y na chwilke, czy się nie pojawić?? :D

pojawić ;) chodz chyba się nie znamy ;P

markokrk 14.11.2008 22:44

jam dostał zaproszenie od niejakiego G :P

Kamson 14.11.2008 23:03

Oglądacie Doooominooooo Daaaaaaay? :D
Nudne to strasznie... rok te klocki układali a co druga praca nie wychodzi :D

Tak swoją drogą ciekawe co skłoniło ludzi do poświęcenia się dla układania domina?

SZYMEK_TSW 14.11.2008 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 629186)
jam dostał zaproszenie od niejakiego G :P

ja w sumie też ;] :D:D czyżby Bolec był już tym słynym G. ?

Gucio25 14.11.2008 23:57

taa, panowie. ja mam kilka wcieleń. kmwtw :)
a marko sie niech pojawi, podobno z wami kiedyś pił. :lol:

branoc

markokrk 15.11.2008 00:04

oj tam zaraz pił, jedno piwko to nie picie przecież :D

kuba-wisla 15.11.2008 00:09

http://ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.h...m&ticaid=16f79 niewiem pewnie juz kazdy czytal ale musialem wkleic:P

WINDEK 15.11.2008 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 629194)
Oglądacie Doooominooooo Daaaaaaay? :D
Nudne to strasznie... rok te klocki układali a co druga praca nie wychodzi :D

Tak swoją drogą ciekawe co skłoniło ludzi do poświęcenia się dla układania domina?

Jedna poprawka. To domino układali przez 2 miesiące - od września do listopada. Wiem, bo miałem zamiar brać udział w castingu na udział do tego, ale wiadomo - szkoła... :foch: Oglądałem i bardzo mi się podobało :D Jak się na studia nie dostanę to na pewno wezmę udział :-P

markokrk 15.11.2008 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuba-wisla (Post 629248)
http://ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.h...m&ticaid=16f79 niewiem pewnie juz kazdy czytal ale musialem wkleic:P

http://i5.tinypic.com/6s9bz8z.jpg i tyle w temacie:-P

gigant 15.11.2008 00:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 629194)

Tak swoją drogą ciekawe co skłoniło ludzi do poświęcenia się dla układania domina?

No niektórych ostro jara, jak gruba baba w lateksie napierdala ich batem po dupsku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl