Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Kris54 06.05.2009 15:25

Zależy kto co woli oglądać. Płakać to Chelsea będzie po dzisiejszym półfinale.
Barcelona odpustowa drużyna? Już żelazna konsekwencja taktyczna niemieckiego mistrza kraju miała zapewnić im awans do nastepnej rundy LM i co z tego wyszło? 4 do przerwy. To samo hiszpański mistrz kraju i wiele drużyn w tym sezonie.

W ogóle nie wiem dlaczego napinacie się tak na tą nieszczęsną Barcelonę. Przecież taktyka+efektownośc w grze i mnóstwo bramek jest zdecydowanie bardziej ciekawa niż sama żelazna taktyka i murowanie bramki w meczu z wyraźnie lepszym przeciwnikiem.

saklak1906 06.05.2009 15:29

Ze wzgledu ze znam kilku fajnych kibicow Chelsea i pare fajnych imprez z nimi przezylem to kibicuje Chelsea. Bo angielskie druzyny ani mnie grzeja ani chloda, a w Finale chcialbym zeby Chelsea zlala MU.
A Barca tez mi jakos nie lezy o wiele bardziej wole Real

Suchman 06.05.2009 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 721541)
:rotfl:
Nie lubisz klubu, bo ma kibiców, którym nie chce się krzyczeć na stadionie? :)

Dokładnie, ale nie tylko:-D

tofik 06.05.2009 15:50

Gra Barcy to poezja. Mogą nie przechodzić. Ii tak dla fanów tej drużyny ten sezon był niesamowity.

ToTylkoJa 06.05.2009 15:59

Czy taktyka Chelsea chociaż przez chwilę zagroziła Barcelonie(poza błędem Marqueza)? Rozumiem, gdyby Hiddink tak ustawił zespół, żeby ten miał kilka świetnych okazji np z kontr skoro już się tak chciał bronić, wtedy szacunek dla niego. Ale ustawić zespół w 11 na własnej połowie to umie prawie każdy. To jak nazwać trenera Espanyolu? Mistrzem strategii? W końcu jego zespół wygrał na Camp Nou z Barcą.
Barca grała swoje, miała piłkę, kilka okazji. Cóż, nie strzelili. Zobaczymy co Holender zrobi, jak mu Barca dziś pierwsza gola strzeli. To jest to niebezpieczeństwo, gdy gra się na 0-0 na wyjezdzie.

Zieniu17 06.05.2009 16:05

Nikt nie jest idealny, nawet Hiddink, a Chelsea w tym momencie ma dużo mniejszy potencjał ofensywny niż Barcelona. Przypomina mi to sytuacje, z Euro 2008 gdzie Rosja dwa razy napotkała na swej drodze Hiszpanie i nawet wspaniała taktyka nic nie dała(1:4 w grupie, 0:3 w półfinale). Myśle, że tym razem też tak się skończy - awansuje Barcelona.

W.Star 06.05.2009 16:45

W Lidze Mistrzów grają najlepsze drużyny, że to akurat są drużyny z Anglii to co? Ich wina? No ich, bo grać w piłkę potrafią i to pokazują. Niech się reszta drużyn z innych lig zbliży do ich poziomu to będzie ok, a przecież można o czym świadczy właśnie Barcelona, która z resztą może nawet nie tylko się zbliżyła do poziomu, co już lekko odstaje na plus.
A co do tego płaczu, że Czelsi się zamurowało to aż mi się śmiać chciało jak zobaczyłem na różnych portalach takie wiadomości. No bez jaj, mieli ich zaprosić do stołu, ugościć i jeszcze może kapcie podać?

Marszałek 06.05.2009 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 721915)
Zobaczymy co Holender zrobi, jak mu Barca dziś pierwsza gola strzeli. To jest to niebezpieczeństwo, gdy gra się na 0-0 na wyjezdzie.

Trochę dziwne co napisałeś,ale uważam,że 0-0 na wyjeździe w meczu pucharowym to korzystny wynik. I to raczej Barcelona ma problem a nie The Blues. I tak jak spokojny jestem o taktykę CHFC na ten mecz,tak samo spokojny jestem tego,że jak CHFC pierwsza ukłuje to będzie pozamiatane. Bo pytanie wybacz, ale powinno brzmieć. Co zrobi Guardiola jak Barcelona pierwsza straci bramkę?. Bo Hiddink to stary lis,spod nie jednego toporka uciekał. A Guardiola to nowicjusz,który nic poważnego w piłce jako trener nie osiągnął. Więc obawy należy mieć w kontekście "żółtego" trenera Harlem Barcelona, niż Hinddinka.

Cytując klasyka. W górę pały i golimy frajerów.

ToTylkoJa 06.05.2009 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 722080)
Trochę dziwne co napisałeś,ale uważam,że 0-0 na wyjeździe w meczu pucharowym to korzystny wynik. I to raczej Barcelona ma problem a nie The Blues. I tak jak spokojny jestem o taktykę CHFC na ten mecz,tak samo spokojny jestem tego,że jak CHFC pierwsza ukłuje to będzie pozamiatane. Bo pytanie wybacz, ale powinno brzmieć. Co zrobi Guardiola jak Barcelona pierwsza straci bramkę?. Bo Hiddink to stary lis,spod nie jednego toporka uciekał. A Guardiola to nowicjusz,który nic poważnego w piłce jako trener nie osiągnął. Więc obawy należy mieć w kontekście "żółtego" trenera Harlem Barcelona, niż Hinddinka.

Cytując klasyka. W górę pały i golimy frajerów.

ale dlaczego dziwne? Wg mnie bardzo sensowne. Barca strzeli gola i Chelsea w tym momencie musi odpowiedzieć dwoma golami, aby awansować.
Pep to nowicjusz, to jakim dobrym trenerem musi być, skoro w pierwszym swoim profesjonalnym sezonie potrafił stworzyć taki zespół? I zaraz padnie argument, że z takim składem, to każdy by umiał. Otóż nie, gwiazdy trzeba umieć trzymać w szeregu i je prowadzić (Ryjkowi się to wymkneło spod kontroli).
Co zrobi Guardiola, gdy Chelsea strzeli pierwsza gola? Zapewne poleci piłkarzom atakować jeszcze bardziej (szczególnie w drugiej połowie). I Barcelonie wystarczy wtedy 1 gol, Chelsea jak straci, to będzie musiała strzelić aż 2. Więc mogę zadać identyczne pytanie- co zrobi Guus, gdy Londyńczycy stracą gola jako pierwsi?

1q2 06.05.2009 19:20

Ja bym tak Marszałku nie demonizował pozycji trenera.Ok dobry trener to dużo ale jednak grunt to dobry zespół.

I na prawdę jestem strasznie ciekaw jak to Hiddink rozegra bo jeśli to będzie miało wyglądać tak jak tydzień temu to jestem przekonany że Chelsea polegnie , bo 90 minut to z fartem mozna sobie pomurować ale 180...To tylko Valerenga potrafi:)
Reasumując - niezależnie od wszystkiego Barca gola dziś strzeli według mnie...pytanie czy Londyńczycy strzelą przynajmniej 2...

Marszałek 06.05.2009 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 722146)
Więc mogę zadać identyczne pytanie- co zrobi Guus, gdy Londyńczycy stracą gola jako pierwsi?

Tyle spotkań rozegrał i tyle razy udowadniał,że potrafi jako trener doskonale zareagować z ławki,że spokojny o to jestem. Natomiast czy Guardiola postąpi tak jak mówisz?pewności nie masz. Poza tym jak zacznie mu sięgrunt pod nogami walić, to tak naprawdę nikt nie wie czy podoła.Obciążenie wszak jest gigantyczne.

1q2 06.05.2009 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 722183)
.Obciążenie wszak jest gigantyczne.

Czy ja wiem...Obciążenie to mieli w zeszły weekend i puknęli Real 6-2.Teraz mistrza już mają w kieszeni więc nie będzie tragedii jak odpadną.A Chelsea kolejny rok bez mistrzostwa, przeciętnie u siebie...Ja wiem że sobie możemy tak .......ić teraz - pogadamy po meczu:)

ToTylkoJa 06.05.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 722183)
Tyle spotkań rozegrał i tyle razy udowadniał,że potrafi jako trener doskonale zareagować z ławki,że spokojny o to jestem. Natomiast czy Guardiola postąpi tak jak mówisz?pewności nie masz. Poza tym jak zacznie mu sięgrunt pod nogami walić, to tak naprawdę nikt nie wie czy podoła.Obciążenie wszak jest gigantyczne.

Ale co zrobi? Otworzy się? Wiesz, że o to właśnie chodzi Barcelonie ;)
Ja mam pewność, że Pep postąpi tak jak napisałem. Nie jeden mecz już tak rozegrał np ostatni z Valencią. Barca przegrywała, to on zamienił def pomocnika na bardziej ofensywnego. I podziałało.

iiYama 06.05.2009 19:57

Essien cudną bramę strzelił. W sumie z niczego ale przedniej marki.

Walczyć Barca walczyć.

rafiABG 06.05.2009 20:13

co mają wspólnego kibice Chelsea z żydami ?
pytam,bo na teraz na trybunie za bramką Barcy zauważyłem flage z gwiazda dawida

Cwiara11 06.05.2009 20:15

To co Essien uderzył :O :D meczyk jak narazie w porządku ... Walczyc Chelsea Walczyc !
Barca jak narazie słabiutko ;] i powinien byc karny po faulu na Drogbie !

JacaTS 06.05.2009 20:37

Tak, slabiutko...

Z tak usposobiona taktycznie Chelsea cala idea szybkiej gry pilka Barcelony lezy pokotem. Guardiola musi szybko zmieniac taktyke, bo sie za Chiny Ludowe nie dostana w okolice pola karnego.

Moim zdaniem trzeba zagrac bardziej odskrzydlajaco, zeby sie w srodku zrobilo troche luzu. No i coz... szukac glowek, aczkolwiek z angolami to nie bedzie proste.

Krissu 06.05.2009 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 722252)
co mają wspólnego kibice Chelsea z żydami ?
pytam,bo na teraz na trybunie za bramką Barcy zauważyłem flage z gwiazda dawida

Chyba to, ze lewackie ekipy na Wyspach solidaryzują się z Palestyną (np Celtic) więc tak, żeby być innym my pomachamy flagą Izraela.
Albo to po prostu ludzie stamtąd na mecz przyjechali.

PotiWisla 06.05.2009 20:40

Nie lubie jak ktoś gra taka piła jak Czelsi,przecież to zabija piękno futbolu.Dlatego też mam nadzieje ze Barca coś ustrzeli w drugiej połowie.

kucharz_77 06.05.2009 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 722270)
Nie lubie jak ktoś gra taka piła jak Czelsi,przecież to zabija piękno futbolu.Dlatego też mam nadzieje ze Barca coś ustrzeli w drugiej połowie.

A mnie się właśnie podoba gra Chelsea, w piłce nie chodzi tylko o piękną grę, liczą się bramki bramki...
No a Chelsea to nie Real...:P

AS82 06.05.2009 20:44

Za bramką Valdesa siedza tez fani Barcy ,moze to ich flaga,kto to tam wie

Szkoda mi Barcy ,bo finezja przegrywa z drwalami

Baala 06.05.2009 20:50

Jacy drwale? Powinno być już 3-0 dla Chelsea tylko ten sędzia zwyczajnie sie przestraszył gwizdnąć dwóch ewidentnych karnych.

AS82 06.05.2009 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 722280)
Jacy drwale? Powinno być już 3-0 dla Chelsea tylko ten sędzia zwyczajnie sie przestraszył gwizdnąć dwóch ewidentnych karnych.

Moze i byly karne ,ale ja wole ogladac otwarta pilke na najwyzsyzm poziomie ,z szybka wymiana podan ,niz stanie w 11 we wlasnsym polu karnym i granie 60 metrowych pilek na Drogbe

1q2 06.05.2009 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 722270)
Nie lubie jak ktoś gra taka piła jak Czelsi,przecież to zabija piękno futbolu.Dlatego też mam nadzieje ze Barca coś ustrzeli w drugiej połowie.

Nie podobać to się ich gra mogła w Barcelonie - jak narazie(60 min) - grają świetnie.

AS82 06.05.2009 21:09

Anelka choc szarpniety ,wywrocil sie o wlasne nogi i czerwona kartka...

Gin 06.05.2009 21:09

sędzia niezle daje popalić

Kamson 06.05.2009 21:11

Czerwona z dupy, że tak powiem.

Czyżby finał ManU - Chelsea i piłkarskie szachy? :(

iiYama 06.05.2009 21:11

No to chyba pozamiatane, czerwo dla Abidala. Szkoda :/

Barca w lidze strzeliła już 100 bramek. Teraz jest 160' w dwumeczu i wciąż zero na koncie.

Sędziuje Howard Webb zdaje się?

Garret 06.05.2009 21:12

Sędzia się skompromitował. Brak karnego, niesłuszna czerwona kartka - dramat. Jakbym widział naszych magików biegających aktualnie po boiskach.

ABG NH 06.05.2009 21:22

Nie sędziuje Howard Webb jakiś Tom Henning z tego ci pisali :) heh ręka w polu karnym ale panowie gramy dalej :D

iiYama 06.05.2009 21:27

Kij, ale podobny, znaczy że łysi sędziowie są jajcarzami.

Ręka w polu karnym, nic.
Faule w polu karnym, nic.
Faul z dupy, czerwona.

Niczym jednoręki bandyta.

Kamson 06.05.2009 21:35

O bez kitu :D Ale brama

WislakWiDoK 06.05.2009 21:35

Niesamowita sprawa...

sergio 06.05.2009 21:36

Czekalem na ta minute, na to uderzenie.Zobaczyc miny angielskich gogusi....bezcenne

bartek89TS 06.05.2009 21:37

Pięknie:):)Brawo Barca !

ABG NH 06.05.2009 21:38

Ale JAJA NIE DO WIARY

AS82 06.05.2009 21:38

BARCA PANY ! :D

Tylko Wisła Kraków pokonała Barcelone w tym roku w pucharach :)

diablo885 06.05.2009 21:40

Dziekuje!! Piekno Futbolu Pokonalo Defensywny Styl!!

harthausen 06.05.2009 21:41

nie do uwierzenia. A już się bałem że taka Chelsea Barcę wyeliminuje .

Fajnie pyskował sedziemu dederowiec Ballack o rękę, której nie było :)

krzywy 06.05.2009 21:41

ten palant już nigdy nie powinien sędziować żadnego meczu piłkarskiego


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl