Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

WiselkaMLP 20.02.2009 18:13

Nie opamietaja sie bo jak stadion bedzie skonczony to miejsca a miejsca :)

piotrek1325 20.02.2009 18:18

Tak tylko że jak by tak chcieli się na DERBY przejść to już będą mieć problem ...bo albo zabulą dużo kasy albo sobie mecz w TV zobaczą ;p no albo będą mieć farta i im się uda kupić.
No fakt że jak stadion rozbudują to będzie dużo miejsca i szczerze mówiąc to bardzo dobrze ;)

WiselkaMLP 20.02.2009 18:34

Nie powinno sie takich rzeczy przeliczac materialnie no ale tez bedzie chyba taniej :) bo bardziej im sie oplaci zejsc po 5-tce nawet taniej niz w 2007/2008 :)

dobra koniec OT pozdrawiam :)

FredzIo 22.02.2009 18:31

Ktoś może umie oszacować jak duża będzie jutrzejsza kolejka po karnety(start wolnej sprzedaży)?
Wybieram się po karnet i nie wiem czego się spodziewać. W pierwszy dzień wznowień było 6tys, więc obawiam się, że jutro też będzie tłok.

Filip92TS 22.02.2009 18:55

To że będzie kolejka to jest więcej niż pewne :D
Też sie jutro wybieram .. ale mam nadzieje ze w miare szybko się uwine .. i nie bede musiał stać pod wislackim kilka godz ;/

licoo 22.02.2009 19:10

Ktoś wie ile karnetów zostało, ale na D? Bo się tak zastanawiam czy jak pójdę o 16 to czy jeszcze kupię na D.

Snopek 22.02.2009 19:25

Ale przecież na mecze będą sprzedawane bilety na A i B wszyscy karneciarze zostali stamtąd przeniesieni więc myślę, że z biletami nie będzie większych kłopotów.

piotrek1325 22.02.2009 19:42

Mogliście iść w przedsprzedaży :P też kupilibyście a bez kolejek. ;p

Bobic 22.02.2009 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snopek (Post 679755)
Ale przecież na mecze będą sprzedawane bilety na A i B wszyscy karneciarze zostali stamtąd przeniesieni więc myślę, że z biletami nie będzie większych kłopotów.

Tak ale po derbach te trybuny burzą:> (ależ dobrze że mam karnet:-p)

Filip92TS 22.02.2009 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek1325 (Post 679769)
Mogliście iść w przedsprzedaży :P też kupilibyście a bez kolejek. ;p

Miałem taki zamiar ale niestety mieszkam za daleko Krk ;/ I dopiero jutro jade. Ale mam nadzieje ze uda się zakupić karnet na D :D Bede koło 11 .. więc może sie uda

Bobic 22.02.2009 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filip92TS (Post 679841)
Miałem taki zamiar ale niestety mieszkam za daleko Krk ;/ I dopiero jutro jade. Ale mam nadzieje ze uda się zakupić karnet na D :D Bede koło 11 .. więc może sie uda

No koło jedenastej to nie wiem który w kolejce bedziesz.
Lepiej jedz jeszcze dzis rozłóż namiot pod WŚ i karnet na 100% masz:lol:

Filip92TS 22.02.2009 22:39

Za godzine wyjeżdżam :D heh lol

kohprzem'68 23.02.2009 16:40

Kupowałem dzisiaj bo spóźniłem się ze wznowieniem karnetu miedzy 13 a 14 żadnej kolejki bez problemu powino jeszcze wystarczyc dla chętnych na jutro .

Proud 23.02.2009 17:05

dziś również kupowałem po 12...mała kolejka była...a ok 17 nikogo i gość mówił że jutro na pewno jeszcze się kupi bez problemów.

diablo885 23.02.2009 17:11

A myslicie ze w czwartek beda jeszcze jakies karnety na D(Ew na E)?? Z gory dzieki

FredzIo 23.02.2009 17:14

Jak bez problemu kupiłem dzisiaj rano. Około 30 minut stałem w kolejce i dostałem karnet na górną część młynu.

Filip92TS 23.02.2009 17:52

Łaaa ... ale była dzisiaj kolejka .. ;/ Masakra ...

A jej długość?? Tyle co szerokość mojego ciała :D Pustki były w południe :)

zimka 23.02.2009 17:58

ja byłem o 15 i przede mną kupowały 2 osoby więc kolejki nie było:P

FrankDrebinTSW 23.02.2009 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 680306)
Jak bez problemu kupiłem dzisiaj rano. Około 30 minut stałem w kolejce i dostałem karnet na górną część młynu.

O Jeny niemogę :lol: od kiedy to sa sprzedawane karnety na górną cześc młynu gdzie tak pisze :lol: Tam sie stoi dopinguje swego miejsca (zbytnio) nie pilnuje "karnet na gorna czesc młyu" dobre :lol:

piotrek1325 23.02.2009 18:52

No właśnie miałem pisać o tym :d hah
Kolejek może nie było ale tak co chwile się ktoś przewijał i sporo zeszło...taką mam nadzieję !

Filip92TS 23.02.2009 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 680306)
Jak bez problemu kupiłem dzisiaj rano. Około 30 minut stałem w kolejce i dostałem karnet na górną część młynu.

Nio ale kolega pewnie będzie szukał swojego miejsca :D

WiselkaMLP 23.02.2009 20:25

przypomniala mi wasza dyskusja cos :lol: :

-Dzien dobry interesuje mnie bilet na Zylete jaka jest cena
-65 zl bo to liga mistrzow
- aaa a to taka siedzaca ??
- Prosze pana tam sie nie siedzi tam sie stoi i sie kibicuje

palikot 23.02.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 680480)
przypomniala mi wasza dyskusja cos :lol: :

-Dzien dobry interesuje mnie bilet na Zylete jaka jest cena
-65 zl bo to liga mistrzow
- aaa a to taka siedzaca ??
- Prosze pana tam sie nie siedzi tam sie stoi i sie kibicuje

Na żylete? o czym ty mówisz?:lol:

Proud 23.02.2009 20:38

powiedzcie mi ostatecznie...po ilu meczach zamykają sektor A/B??

Lech, Polonia, Cracovia,Jaga, Górnik, Legia, Śląsk...po którym zamykają??

mic 23.02.2009 20:40

Proud: po derbach

FredzIo 23.02.2009 20:48

Panowie, teraz będziemy oglądać Żywiec Ekstraklase na naszym stadionie...

kaszmir85 23.02.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FrankDrebinTSW (Post 680372)
O Jeny niemogę :lol: od kiedy to sa sprzedawane karnety na górną cześc młynu gdzie tak pisze :lol: Tam sie stoi dopinguje swego miejsca (zbytnio) nie pilnuje "karnet na gorna czesc młyu" dobre :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filip92TS (Post 680440)
Nio ale kolega pewnie będzie szukał swojego miejsca :D


poprawiły Wam samopoczucie te posty?? czy On napisał coś aż tak śmiesznego?? może po prostu nie jest aż tak "kumaty" jak Wy...

FredzIo 23.02.2009 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FrankDrebinTSW (Post 680372)
O Jeny niemogę :lol: od kiedy to sa sprzedawane karnety na górną cześc młynu gdzie tak pisze :lol: Tam sie stoi dopinguje swego miejsca (zbytnio) nie pilnuje "karnet na gorna czesc młyu" dobre :lol:

Od zawsze są sprzedawane. D3 jest młynem i nie wiem co w tym takiego śmiesznego. Wiem o tym co się robi na młynie bo zawsze tam chodzę. Zdziwiło mnie jednak, że w wolnej sprzedaży były dostępne miejsca na tamtą część stadionu. Myślałem, że karnety na tamte miejsca sprzedały się w pierwszej kolejności. Być może się tam miejsca nie pilnuje, ale wielokrotnie zostałem wyproszony z miejsca na młynie przez jakiegoś 'karnetowca'. Nie wiem co Cię tak rozbawiło.

Filip92TS 23.02.2009 22:08

Jeszcze się nigdy nie spotkałem na D3 żeby ktoś kogoś wyprosił z miejsca .. dobra zaczęła się głupia rozmowa .. Więc lepiej ją zakończmy :P

Kołek 23.02.2009 22:30

Ludzie opanujcie sie karnety sa i beda! Do tej chwili nie poszlo tyle ile pisalo, zapytajcie sie przy kupnie karnetu...

kalashnikov2 23.02.2009 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 680502)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud
powiedzcie mi ostatecznie...po ilu meczach zamykają sektor A/B??

Proud: po derbach

dywan tam bedzie?

marooc 23.02.2009 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kołek (Post 680651)
Ludzie opanujcie sie karnety sa i beda! Do tej chwili nie poszlo tyle ile pisalo, zapytajcie sie przy kupnie karnetu...

DOkładnie beda bo nie było prezciez wsio na D wykupione a to, ze wiekszosc karnetowcow z A/B wybrala sektor E nalezy sie tylko cieszyc. Pryznajmniej doping nie ucierpi na D a wrecz powinien byc jeszcze bardziej zajebisty!! Troche fanow, ktorych wczesniej bylo nie stac albo byli niezdecydowani teraz ze wzgledu mniejszej liczby miejsc powinna byc prawie zawsze pelna armia na D :)

Grzadq 23.02.2009 23:20

Ja mam pytanko, wreszcie sie szykuje do wyrobienia sobie karty kibica, mogłby mi ktoś powiedzieć jaka różnica pomiędzy standardową kartą kibica a kolekcjonerską? (oprócz wyglądu). Dzięki z gory.

SZYMEK_TSW 23.02.2009 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 680707)
Ja mam pytanko, wreszcie sie szykuje do wyrobienia sobie karty kibica, mogłby mi ktoś powiedzieć jaka różnica pomiędzy standardową kartą kibica a kolekcjonerską? (oprócz wyglądu). Dzięki z gory.

Żadna, róznicą jest własnie tylko wygląd

kalashnikov2 26.02.2009 17:10

Kupiłem karnet. Nikogo nie było w kolejce. Chyba nie ma takiego ciśnienia na karnety jak się spodziewano.

salek 26.02.2009 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalashnikov2 (Post 682362)
Kupiłem karnet. Nikogo nie było w kolejce. Chyba nie ma takiego ciśnienia na karnety jak się spodziewano.

Założyłem o tym osobny temat, ale niestety został wywalony przez modów.

Nie sprzedamy nawet 6000 karnetów w tej rundzie, niestety.

Filip92TS 26.02.2009 17:22

Niektórzy wolą mecz oglądnąć przed TV i 210zł przeznaczyc na coś innego ..

diablo885 26.02.2009 17:25

Skonczyl sie juz ten "bum" na Wisle i teraz beda chodzic ci najbardziej wierni.

kalashnikov2 26.02.2009 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 682367)
Założyłem o tym osobny temat, ale niestety został wywalony przez modów.

Nie sprzedamy nawet 6000 karnetów w tej rundzie, niestety.

A po co zakladac osobny temat? Jest kryzys i trzeba oszczedzac tematy.

Wisła&Lechia 26.02.2009 18:13

No to teraz same kryzysy :rotfl:Gospodarcze, bezrobocie , chodzenie na mecze Wisły... !

Ps: Coś mi się wydaje że już pisali że karnetów zejdzie bardzo dużo i nawet chyba podawali że 3,5 tysięcy karnetów zostało w kasach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl