![]() |
Niestety nie żyjemy w normalnym kraju...
Takiego burdelu nie było w polskiej piłce nigdy... Powoli zaczynam żałować, że kupiłem karnet na tą 'ekstraklasę'... Żal, że nasza Wisła się będzie ze złodziejami konfrontować... Ps. Nie wiem może przenieśmy nasz klub na Czechy? Tam liga nie dość, że mocniejsza to i czysta... Tak jak Vaduz zrobiło. Klub z Liechtensteinu a w szwajcarskiej lidze gra... ;] ;p |
Ale nie płaczmy nad tym co zostało ustalone. Pan szanowny Eugeniusz K. powiedział w jednym z wywiadów że PZPN ma dwa wyjścia. Przyjąć to co nakazał trybynał lub to odrzucić. I najprawdopodobniej w sprawie Zagłębia Lubin ma ten werdykt nie zostać uznany.
|
tylko ze wtedy Zaglebie znow sie odwola i tak w kolko w koncu sprawa trafi do uefa i skonczy sie parodia w tym cyrku
|
A bodaj jeszcze sprawa uzyskania licencjii przez Polonie Bytom ma być rozstrzygana, wiec po dzisiejszych decyzjach Widzew może jeszcze drugi prezent dostać, wcale bym sie nie zdziwił
|
Zamknac ten burdel.Kluby zawieszone, repra zawieszona ale przynajmniej rozp...sie ten PZPN.Platini i inne Blattery beda mogli Nas w dupe pocalowac.
Skandal,szczyt szczytow...Ich nie mozna sadzic,im nie mozna tlumaczyc, z nimi nie mozna rozmawiac, ich trzeba roz... Dodatkowo trybunal PKOL wyslac na dozywocie w kopalni uranu. |
Ale sytuacja w piłce jest wypadkową tego co się dziej w kraju. Sądy wydają sprzeczne wyroki, podpisuje się kontrakty do 31 lutego....
Wyrok wydał PKOL na którego czele stoi gość o którym szkoda pisać, bo po co się brudzić, podobnie z Irenką Sz. I wszytko kręci się w najlepsze. Nie wiem kogo ta liga jeszcze interesuje poza nami pasjonatami. Patologia,debilizm,miernota, miłość i sloganów pełne usta. Witamy w Polsce. |
To jest już kur_wa skandal !!!
Gdzie my żyjemy? :-/ Cytat:
|
Po godz. 16.00, zbierze się Komisja ds. Nagłych PZPN, aby podjąć decyzję ws. kształtu ekstraklasy w nowym sezonie. Komisja ma się ustosunkować do werdyktu Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim.
tvn24.pl |
A tak swoją drogą, to ten Trybunał PKOl to też chyba we własnym świecie żyje. Na wakacje jadą czy co? Wiadomo, że liga ma ruszyć w tym tygodniu, to oni sobie decyzje przekładają na 22 sierpnia. Paranoja.
|
Jak dla mnie rozwiązanie jest tylko jedno.Należałoby ze strony kibicowskiej solidarnie odpuścić sobie jeden sezon.Chyba tylko to jest w stanie wymusic jakies zmiany w pzpnie.Wiadomo łatwiej powiedziec niz zrobić, ale prawda jest taka, ze bez radykalnej akcji nie zmieni sie nic.Nie bedzie kibiców-nie bedzie sponsorów-nie będzie kasy, a do tych ludzi nic innego jak straty finansowe nie dotrze.Dużo łatwiej byłoby przeprowadzić taką akcje na meczu reprezentacji.Może puste trybuny na meczu z Czechami dałyby niektórym do myślenia.
|
Wstrzymać start ligi do 22 sierpnia - przynajmniej wszyscy z wakacji zdążą wrócić...
|
Cytat:
Zamknąć to wszystko w ****u, zlikwidować i zaorać. I nie tylko pzpn, wszystkie śmieszne okręgowe związki również, bo cała patologia zaczyna się właśnie tam, gdzie stare leśne dziady są nietykalne i gówno robią, a na wszelkich zjazdach mają najwięcej do powiedzenia. Tak czysto teoretycznie rozważając. Gdyby liga nie ruszyła w terminie. Czy w takim wypadku możemy my, jako Wisła, wystąpić do tych debili o odszkodowanie za poniesione koszty przygotowań do sezonu i ewentualne straty w razie odpadnięcia z pucharów - brak rozgrywek zakłócił cykl przygotowawczy? Byłoby śmiesznie, no nie? :) |
Cytat:
|
Cytat:
Pomyśleć, że jeszcze godzinkę temu obkminiałem z kumplem o której się i gdzie ustawimy przed meczem :rotfl: Teraz bardziej realne pytanie to nie: GDZIE SIĘ USTAWIMY, tylko CZY SIĘ USTAWIMY... :shock::-/ |
Cytat:
Ale co ich interesuje brak kasy z biletow czy sponsoringu. Dla nich jest najwazniejsze zeby im sie kasa zgadzala. A jak myslisz kto najbardziej kozysta na tym burdelu?Oni wiedza ze ich dni sa policzone:> tz. trzeba sie szykowac na tamten swiat to dzieciakom domy pobudowac by sie przydalo zeby mialy lepszy byt zapewniony. |
Cytat:
Opcja wstrzymania ligi na rok nie istnieje i istnieć nigdy nie będzie. Ale... Wzywam panów z PZPN odpowiedzialnych za ten jawny burdel do okazania resztek honoru, którego nigdy nie mieliście i podania się jak jeden mąż do dymisji. Cały zarząd organu, który jest odpowiedzialny za ten cały syf powinien natychmiast odejść i już nigdy piłką w Polsce się nie zajmować! Cały ten kraj ogarnięty jest przez bandy kretynów, którzy zasiadają to tu, to tam... Począwszy od gruby niezbyt rozgarniętych posłów, wydzierających się dziś w sejmie "Hańba!" i "Precz z komuną!", a skończywszy na leśnych dziadkach z PZPN, którzy co rok coraz bardziej pogrążają się w gównie, które robią pod siebie od dobrych kilku, a nawet kilkunastu lat. |
Cytat:
|
Cos niesamowitego. Może ostatecznie sie okaze ze Widzew bedzie gral w Ekstraklasie? A Zagłębie, no cóż, państwowa drużyna w końcu - musi grac. Śmiech przechodzący w płacz.
Dla mnie jedynym wyjściem jest zamknięcie to wszystko w cholore. Rok przerwy i zacząć od nowa, wszystko, by żyło sie lepiej :-D Niech UEFA zawiesi nasze druzyny w europejskich pucharach (które nota bene nic w nich by nie osiagnely - nie oszukujmy sie) i niech nawet nam odbiora to Euro (może wtedy leśne dziadki złożą broń, albo inaczej zostaną zmuszeni do tego). Paranoja to jest. |
Hahaha:rotfl:
Czegos takiego to chyba jeszcze w zadnym kraju nie przerabiano. Jestesmy ewenementnem na skale swiatowa. Juz sam nie wiem co i jak mam myslec na ten temat,burdel to slowo ktore w ogole do tego nie pasuje bo jest za ladne... Niech wstrzymaja te lige w****u bo to przeciez nie ma sensu... A jak nie oni to niech kibice to wstrzymaja te cala lige blokujac kazdy mecz bo kur...rzygac sie juz tym chce... |
ciekawi mnie tylko jedno: tyle postów, a nikt nie zwala tego na PO. Już widzę, co by się działo, gdyby to dalej PiS rządził.
A liga cóż, pewnie ruszy jak miała, tylko z Zagłębiem zamiast Arki. Wyjdzie Listek i powie, że wszysztko jest OK, a cała wina w piłce to przez kiboli. |
Cytat:
|
nie wiem czy było więc wrzucam:
http://sport.onet.pl/0,1248675,1793996,wiadomosc.html |
Zbojkotujmy to całe bagno. Szkoda tylko naszej kochanej drużyny.
|
Cytat:
"By żyło się lepiej!" ; "Najważniejsza jest miłość!" i dla poprawy nastroju... part 1 http://pl.youtube.com/watch?v=jEG_ciFRHr4 part 2 http://pl.youtube.com/watch?v=cJrnGNxB0k8 ... przy pięknej letniej pogodzie. :P |
Cytat:
Moim zdaniem pretensje do rządu są lekko abstrakcyjne i przyznam szczerze nie rozumiem was... Poza tym to chyba nie do końca ten temat na takie dyskusje... |
Cytat:
no ale eot, to nie polityczny czekam z biciem serca na deklaracje komisji :D |
no to niezły sezon się zapowiada :/ w piątek ruszają rozgrywki a tu nadal nie wiadomo kto w nich zagra.
|
Ja jeszcze przed chwilką przeczytałem na interii że mogą przełożyć start ligi... Ciekawe więc co z piątkowym meczem...:/
|
>>>> Tu trochę więcej wyjaśnień odnośnie dzisiejszej decyzji, choć to właściwie bardziej do tematu o korupcji się nadaje. Tyle że w tej sytuacji jedno od drugiego jeszcze trudniej oddzielić.
|
ktos juz kiedys mowił ze nie mozna zawiesic ligi na rok ... bo wszystkie kluby zbankrutuja...
wiec raczej nie ma takiej opcji |
Liczę, że ci panowie, którzy obradują w tej chwili wybiorą tą opcję:
- PZPN może nie zastosować się do decyzji trybunału (o takiej możliwości mówił już wcześniej rzecznik związku Zbigniew Koźmiński, popiera ją również np. Michał Tomczak, były szef Wydziału Dyscypliny PZPN) i nie dopuścić do rozgrywek ekstraklasy Zagłębia, a do pierwszej ligi (dawnej drugiej - Widzewa). Czyli jednym słowem olać orzeczenie trybunału PKOl. Najlepsza opcja dla polskiej piłki choć nie wiem czy to wszystko ma jakiś sens. Tego chaosu chyba nikt nie opanuje. |
Zrobil sie taki burdel ,ze juz niewiadomo kto od czego sie odwołuje,ciagle jakies decyzje,od ktorych i tak sa dalesze odwołania,i tak wokło,kluby lataja tylko od sadow i PZPN ,do Komnisji przy PKOL i innych,nwet niewiem jakich jescze..
Juz widze procesy sadowe i odwolania Arki chyba juz tylko do ONZ ,w ramach rekompenasaty ,ze mieli gra c w Ekstraklasie itd... No poprostu szkoda slow,brak slow ,rozgonic wszystkich w tym korpucyjnym gniezdzie co sie PZPN zwie,jakos przezyje zawieszenie Repry i ew WIsly w pucharach ale raz na zawsze uwolnimy sie od Kolatorow,Engleow ,Kozminskich ze o Listkiwewiczu nie wspomne. |
No i Zagłębie i Widzew zostają...aaaa...co to za liga, ze na 2 dni przed startem nie wiadomo kto gra. czyli w takim przypadku spadają Arka i Piast??
|
"bo to Polska, nie elegancja Francja"
Cytat:
|
Widzew nie zostaje, bo tak czy siak się nie utrzymał, więc ta decyzja daje im tylko to, że zagrają nie w nowej II lidze tylko w nowej I lidze.
|
Zachęcona Korona też ma się odwoływać.
Do Bożego Narodzenia powinno się wszystko wyjaśnić. :D |
Cytat:
|
narazie czekajmy, co PZPN wymyśli. wygląda na to, że PKOl jest jeszcze bardziej chory niż PZPN, więc może nie będzie źle. :D
takie pomysły jak zbojkotowanie ligi, czy nie granie przez cały rok - odpadają. nie popadajmy ze skrajności w skrajność, w przypadku nie grania przez rok, nie będziemy 10 lat za murzynami, a 50 i pewnie wiele to nie pomoże. oby centrala podjęła jakąś w miare mądrą decyzję... człowiek to już zniesmaczony tym wszystkim jest. jak tu się cieszyć na start tej chorej ligi... |
Chcesz oglądać największy syf, burdel, chaos włącz Canal+Sport o godzinie 20.00 w Piątek i obstaw czy liga ruszy zgodnie z terminem :-D powinni bukmacherzy zrobić zakłady :D
a tak na serio.. jeśli rząd wtrąci się do PZPN, Uefa nas zawiesi i lipa z euro2012 i pucharami... więc albo Listek skonczy swe rządzenie albo dalej będziemy tkwić w tym bagnie aż do 2012 roku :-/ |
Może trzeba założyć nową ligę? Kto będzie chciał w niej grać niech da kasę na nią. Kto da więcej ten będzie grał :rotfl:
Ile razy terminarz zdążył się zmienić w ciągu ostatnich tygodni ( w sensie drużyn tam występujących )?? Kur.a mać liga się skończyła 10 maja !!! Dzisiaj jest 23 lipca i dalej nie wiadomo kto spadł z ekstraklasy a kto awansował !!! Jedno co wiem to tylko to, że Wisła jest mistrzem. A co dalej? Chyba tylko zostanie jedno wielkie śmierdzące gó.no, którym się cały czas władze polskiej piłki będą bawić. Ehhhh. Ciężko się człowiek czuje jak ktoś rozpieprza część jego życia. Przecież jest sporo ludziw naszym kraju, którzy interesuję się ligą. Przecież pzpn robi sobie z nas wszystkich jaja i ma to głęboko w du.ie. Najważniejsze, żeby kasa wpływała na konto. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl