Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4435)

harthausen 29.06.2008 20:40

jeszcze jeden cytat Zibiego:
Realizator pokazal nam twarz Torresa, jest mlody, ladny"

:D, :D

_ukoL 29.06.2008 20:54

No ale takie akcje to Torres kończy strzałem przynajmniej "w Liwerpurze" , jednym słowem ekstra komentuje te spotkanie Boniek. :-)

Illargui 29.06.2008 21:13

I cd. Bońka - odwrócił się Ramos, ale zostawil plecy zawodnikowi :D

tommiyacht 29.06.2008 21:35

ale Hiszpanie zrobili akcje teraz. jakby byl gol z tego to chyba najladniejszy w ME

Wisła Piastów 29.06.2008 21:37

Zibi: "Ciebie nawet w planach nie było" ' "całkiem sympatyczny... Ile ma lat?" :rotfl: Najlepszy na tym Euro był boniek! :lol:

Elendil 29.06.2008 21:40

HISZPANIA!!! Hurra, to była "moja" drużyna od początku tych mistrzostw (a w zasadzie od 98 roku :P) Gratulacje, mecz może nie jakiś wspaniały, ale zasłużone zwycięstwo Hiszpanów. Uwielbiam ich piłkę.

piter116 29.06.2008 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła Piastów (Post 559010)
Zibi: "Ciebie nawet w planach nie było" ' "całkiem sympatyczny... Ile ma lat?" :rotfl: Najlepszy na tym Euro był boniek! :lol:

No całe szczęście , że Kołtonia dziś nie było. Szacunek dla Bońka, trochę Gmocha przypomina :)
Ramos miał na sobie koszulkę z wizerunkiem Puerty?

e 29.06.2008 22:03

Uff.. w sumię waliło mnie kto zdobędzie ten puchar, najważniejszym było żeby nie trafił on do Niemców.

Marcinklon 29.06.2008 22:06

wspaniałe pięć minut Niemców w finałowym meczu hahaha

pan_premier 29.06.2008 22:07

rano podsumuje tak na szybko: mistrzostwa na wysokim poziomie, przede wszystkim drużynowo, ciezko wyróznic jakąs gwiazdę.
Senna? Zhirkov? Xavi?Podolski? moze jeszcze Silva i Altintop
Z bramkarzy zdecydowanie Casillas+Boruc i Volkan który mógłby byc gwiazda tych mistrzostw i dac Turcji finał

Niesamowita zmiana u Hiszpanów momentami grali tak wyrachowanie ze sie zastnawiałem czy ktoś NIemcom nie dodał techiki i czerwonych koszulek.

Zwróćcie uwage, ze 4 najlepsze drużyny tego turnieju to 4 najbardziej grajace zespołowo, wielkie gwiazdy z Portugalii i Chorwacji i Włoch odpadły szubciutko bo grały 'sobie' a nie drużynie


Dlatego w tym kontekscie najlepszym piłkarzem mistrzostw był zdecydowanie Senna, a najbardziej kuriozalnym Lahm(za 'wypracowanie' 4 goli z Turcją + dzisiejsza katastrofa)

Cytat:

wspaniałe pięć minut Niemców w finałowym meczu hahaha
żenada drogi kolego: przystałbyś zapewne na wiele byśmy mogli zagrać w finale a Niemcy z kilkoma bardzo przeciętnymi piłkarzami to właśnie osiągneli, no ale jak ktoś ma kompleksy to widzi to co chce.......

Mario Nh 29.06.2008 22:10

Nie wiem, nikt z was tego nie zauważył ?

Komentatorzy zapisali niemiecką kartoniade ( zajebistą ) Hiszpanom... ehh

W sumie przedni turniej.

Obejrzałem na żywo 26 z 27 meczów możliwych na ŻYWO - 2430minut( uwzględniając dogrywki ) .

Jest ktoś kto obejrzał wszystkie ?

VIVA ESPANA !

seba 29.06.2008 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 559019)
Ramos miał na sobie koszulkę z wizerunkiem Puerty?

tak...


Widok przegranych niemcow... bezcenny

Aro1234 29.06.2008 22:12

Ja tak samo 26/27 :P Nie obejrzałem chyba najlepszego: Holandia - Rosja... ;|
Brawo dla Hiszpanów. Udowodnili, że są dojrzałym zespołem i te porażki w poprzednich turniejach "były im potrzebne". Od razu sobie odbili za kilka następnych imprez :P

Ramos bodaj miał Puertę na koszulce.

I taka mnie refleksja natchnęła, że Niemcy to byli najwięksi fuksiarze tych mistrzostw :P fakt jest taki, że gdyby nie stosunkowo łatwa drabinka, to powinni byli polec w 1/4... a tak po prawdzie, żebyśmy my zagrali nieco lepiej z nimi... Niemcy to zespół na MŚ... Długo na EURO nic nie osiągał i teraz byłoby podobnie, jakby nie ta pier**** drabinka...

Ogryzek 29.06.2008 22:18

Hiszpania mistrzem!

Hiszpanie byli lepsi - a ja tak patrzyłem na Niemców i myślałem sobie - zadnych gwiazd (poza Ballackiem) taki poziom jak u nas i srebrne medale..... i jakie wnioski! :D

Czemu my musimy leczyc swoje kompleksy kibicowaniem przeciw Niemcom zamiast grac tak jak Niemcy i zdobywac medale (nawet srebrne) :D

felipe 29.06.2008 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 559031)
I taka mnie refleksja natchnęła, że Niemcy to byli najwięksi fuksiarze tych mistrzostw :P fakt jest taki, że gdyby nie stosunkowo łatwa drabinka, to powinni byli polec w 1/4... a tak po prawdzie, żebyśmy my zagrali nieco lepiej z nimi... Niemcy to zespół na MŚ... Długo na EURO nic nie osiągał i teraz byłoby podobnie, jakby nie ta pier**** drabinka...

Fuksa można mieć w jednym meczu...

Na fuksie nie dochodzi się do finału...

Nie lubię takiego gadania, Niemcy to po prostu ekipa z charakterem. Czyli cechą, której nie posoadają np gwiazdorzy z Holandii czy mimo wszystko Portugalczycy. Tyle ode mnie na ten temat.

hazdrubal 29.06.2008 22:19

Obejrzałem wszystkie!!! Nie ma to jak polsat sport+polsat otwarty... na dwa fronty;) kazdy mecz przez caly czas az do ostatniego gwizdka czy karnego. Niezłe mistrzostwa ale sędziowie tragiczni jednak;) najslabsi aktorzy.

pan_premier 29.06.2008 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 559031)

I taka mnie refleksja natchnęła, że Niemcy to byli najwięksi fuksiarze tych mistrzostw :P fakt jest taki, że gdyby nie stosunkowo łatwa drabinka, to powinni byli polec w 1/4... a tak po prawdzie, żebyśmy my zagrali nieco lepiej z nimi... Niemcy to zespół na MŚ... Długo na EURO nic nie osiągał i teraz byłoby podobnie, jakby nie ta pier**** drabinka...

stosunkowo łatwa drabika to Portugalia ?
ciekawe:D

niedługo sie okaze, ze wszystko było ustawione pod Niemców a biedna Holandia i Francja, które zrobiły pod siebie, powinny byc w finale :rotfl:

Above 29.06.2008 22:20

Jedyny słuszny wynik.
Jakby szwabskie świnie wygrały to bym chyba tv wyrzucił przez balkon ;)

p.s. wydaje mi sie czy hiszpański hymn nie ma słów?

piter116 29.06.2008 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła Piastów (Post 559010)
Zibi: "Ciebie nawet w planach nie było" ' "całkiem sympatyczny... Ile ma lat?" :rotfl: Najlepszy na tym Euro był boniek! :lol:

No to na dobranoc najlepsze cytaty Zibiego :) "
http://sport.onet.pl/1,16,11,4546794...?TEMAT=1264200

Aga21 29.06.2008 22:21

Wszyscy oglądnęli 26 z 27 bo wijanki były :p

CVC 29.06.2008 22:22

Najważniejsze że wygrała drużyna, która grała najładniejszy (może poza Holandią w meczach grupowych) futbol.

irman 29.06.2008 22:23

Wielki finał to nie był ale najważniejsze, że wygrała właściwa drużyna:). Hiszpania była zdecydowanie lepsza, choć często irytowała beztroską w marnowaniu sytuacji. Mimo wszystko wielkie brawa dla nich. Byli decydowanie najlepszą i najrówniejszą drużyną w tym turnieju.

Mistrzostwa ogólnie bardzo dobre. Moim zdaniem bijące poziomem na głowę MŚ sprzed dwóch lat. Szkoda jedynie, że nasze orły wyglądały na tle pozostałych drużyn jak kelnerzy. Przynajmniej prysł mit Leeeoooo. Zawsze to jakiś plus.

Ogryzek 29.06.2008 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 559040)
Jedyny słuszny wynik.
Jakby szwabskie świnie wygrały to bym chyba tv wyrzucił przez balkon ;)

p.s. wydaje mi sie czy hiszpański hymn nie ma słów?

Wyluzuj troche! Szwabskie swinie? Co ty z chlewa jesteś? Moze ktoś zaraz napisze kastylijskie parchy? Troche szacunku - to sport nie polityka:D

felipe 29.06.2008 22:31

Odpowiadając na jedno z pytań powyżej - hymn hiszpański nie ma słów :) Nucą sobie jakieś "la la la" i tyle...

SZYMEK_TSW 29.06.2008 22:31

Wygrał futbol przedewszystkim piękny, i zajebiście :)

Triodante 29.06.2008 22:33

Wreszcie drużyna grająca najlepiej wygrała Euro. Po doświadczeniach z Greckimi drwalami to przywraca nadzieję w futbol. A Lahmowi to południowcy powinni piwo postawić. ;)

Aro1234 29.06.2008 22:34

A cóż takiego wielkiego zagrała ta Portugalia? Z Turkami byli lepsi ale i Turcy nic wówczas nie zagrali. Czechów rozjebali ale Czesi.. hmm... no comment... Od Szwajcarii bęcki - co z tego, że rezerwy? Chorwaci nas w rezerwach jebnęli.
Mistrz musiał być z grupy C lub D. Wiadomym było, że z tamtych grup wyjdą co najmniej 3 mocne zespoły. Ba! Wyszły cztery mocne. Owszem, Italia zawodziła. Na tych mistrzostwach prezentowała poziom Rumunii... Wszyscy wiemy, że Włosi to zespół turniejowy, więc w ich przypadku nie wyjście z grupy to byłaby wieeelka sensacja (jak np. na EURO 2004).
Można gdybać gdybać gdybać... Największe rozczarowanie: Francja i Grecja. Poziom sportowy tych zespołów na mistrzostwach był fatalny. Aż wstyd, że jedni to vicemistrzowie świata, a drudzy to na szczęście już BYLI mistrzowie Europy...
W końcu wygrał FUTBOL!

Above 29.06.2008 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 559048)
Wyluzuj troche! Szwabskie swinie? Co ty z chlewa jesteś? Moze ktoś zaraz napisze kastylijskie parchy? Troche szacunku - to sport nie polityka:D

Obrońca narodu niemieckiego sie odezwał :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 559050)
Odpowiadając na jedno z pytań powyżej - hymn hiszpański nie ma słów :) Nucą sobie jakieś "la la la" i tyle...

To troche dziwne, że hymn jest samą melodią...

pan_premier 29.06.2008 22:38

acha a co sądzicie, bo ja uwazam ze w sytuacji kiedy Puyol podął do Gomeza a ten stał 10m przed bramką sędzia powinien puścić. Byłaby pewnie dogrywka.....

W Polsce poleciały by telewizory, dorośli mezczyźni strzelili by focha, co bardziej nerwowi zmoczyli majty :lol:
a wszystko rpzez to ze mecz z NIemcami porównują do bitwy pod Grunwaldem, czy co juz zupełnie tragiczne Cedynią :rotfl:

przykro mi to pisac, ale przy niektórzych komentarzach(nie tylko tutaj) to kompleks KSC, który wydawał mi sie niemalże definicją kompleksu spada na 2 miejsce

dobranoc

KoPer 29.06.2008 22:42

Xavi - jak dla mnie najlepszy na boisku

Ogryzek 29.06.2008 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 559058)
Obrońca narodu niemieckiego sie odezwał :lol:



To troche dziwne, że hymn jest samą melodią...

To nie ma nic do rzeczy - gdybym był modem za takie wstawki (o świniach) miałbyś odpoczynek - można Niemców nie lubic ale w wątku o ME pisac takie bździny?

Pomyliłeś moze pokój?

PS
Pierdłeś przy ludziach i zamiast powiedzieć przepraszam strugasz chojraka i mówisz że to OK:)

Gucio25 29.06.2008 22:45

Viva Espania.
nikomu, tak jak Hiszpanom się to zwycięstwo na Euro nie należało. Holandia? grała świetnie do ćwierćfinału. Portugalia? również. Niemcy? Turcja? - szczęście że zaszli tak daleko. wygrało piękno futbolu, tak jak już ktoś tu pisał. tak jak pewnie większość z nas, cieszę się z porażki Niemców, bo nie należała im się nawet gra w tym finale.

ps. też zauważyłem że to była Niemiecka kartoniada, jak można było ją pomylić? btw. rewelacja.

<Crasch> 29.06.2008 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 559027)
Nie wiem, nikt z was tego nie zauważył ?

Komentatorzy zapisali niemiecką kartoniade ( zajebistą ) Hiszpanom... ehh

W sumie przedni turniej.

Obejrzałem na żywo 26 z 27 meczów możliwych na ŻYWO - 2430minut( uwzględniając dogrywki ) .

Jest ktoś kto obejrzał wszystkie ?

VIVA ESPANA !

A ja wszystkie oglądnąłem z wyjątkiem ostatnih kilku minut dogrywki Rosjan bo trzeba było na bibie iść. Było nie było na bibie był rusek i Ukrainiec XD

IndykTSW 29.06.2008 23:30

Jak słyszałem ten hymn niemiecki i tego śpiewaka co im przygrywał, to pomyślałem że lepszy byłby ten kastrat z C.K. Dezerterów :)

Co do meczu, Hiszpanie grali ładniej i zasłużenie wygrali. Całe szczęście że nie potwierdziło się to ponure przysłowie, że wszyscy ładnie grają a na końcu i tak wygrywają Niemcy. Czy coś w ten deseń.

wolfy 30.06.2008 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 559088)
Jak słyszałem ten hymn niemiecki i tego śpiewaka co im przygrywał, to pomyślałem że lepszy byłby ten kastrat z C.K. Dezerterów :)

Górniak i tak nie przebije:D

Po raz pierwszy od dawna jetem zadowolony ze zwycięzcy imprezy tej klasy. Nie ma porównania Mistrzami Europy 2004:>

fanKA92 30.06.2008 00:50

zaj**iście że HISZPANIA WYGRAŁA :D cuuuuuuudnie!!
Z tego otóż miejsca chcę pozdrowić kolegę, który w koszulce LECHII był przed chwilą na TVN24 :D (z Wrocławia bodajże) POZDRO DLA CIEBIE :D
VIVA ESPANA!!!

Wojtas 30.06.2008 00:50

Te akcje Hiszpanow tak plynne ze az czlowiek po ciaglym ogladaniu naszej Super ekstra Orange Ekstrakalsy chcialby zeby te mistrzostwa potrwaly jeszce z 2-3 tyg :)

Ogolnie fajny final i turniej,duzo emocjji w koncowkach i dogrywkach i co po raz koleny daje sie zuwazyc wygrywa futbol druzynowy,nie "gwiazdkowy"
Szkoda ze na tym tle eurpejskiej pilki,ktora idzie coraz to bardziej do przodu ,wypadamy bardzo blado i widac czarno na bialym jak jestesmy z tylu.Fakt upadl mit wspanialego Leooooo o ktorym ktos tu juz wspomnial,wiec i ja sie pod tym rowniez podpisuje.

Mario Nh 30.06.2008 05:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 559070)

ps. też zauważyłem że to była Niemiecka kartoniada, jak można było ją pomylić? btw. rewelacja.

No właśnie:)

Na dodatek realizator zaraz po ukazaniu kartoniady Niemców przerzucił ujęcie na kibiców Hiszpańskich po ubieranych w swoje czerwone barwy.


Według mnie najładniejszą grę podczas całych mistrzostw prezentowała Hiszpania.
Najlepsze oprawy należały do Niemiec.
Najlepszy doping prowadzili Chorwaci.

TSWojtas 30.06.2008 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 559058)
Obrońca narodu niemieckiego sie odezwał :lol:



To troche dziwne, że hymn jest samą melodią...


Hymn jest bez słów ponieważ próba napisania czegokolwiek do tej melodi jest blokowana przez różne regiony Hiszpani jak np Basków czy Katalończyków niechcących sie idnetyfikować z Madrytem

pozdro

couch 30.06.2008 10:52

http://sport.onet.pl/0,1264200,1779350,wiadomosc.html

Zgadzam się w 100%. W ekipie Hiszpanii każdy zagrał bardzo dobre zawody, ale Xavi i Fabregas swoimi prostopadłymi podaniami otwierającymi drogę do bramki po prostu dali Hiszpanii złoty medal. Ale skoro Xavi grał cały czas od pierwszej minuty, to jemu się należy to miano. W środku pola po prostu nie było lepszych.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl