Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karta Kibica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4354)

Luu... 14.02.2013 09:16

czy trzeba być osobiście po nową kartę ? czy wystarczy, że będę miał wypełniony druk ?

gypsy 14.02.2013 12:33

Wydaje mi się, że musisz iść osobiście, tak jakbyś wyrabiał ją po raz pierwszy. Muszą ci przecież fotkę cyknąć.

edit: sorry, nie zauważyłam, że można zostawić poprzednie zdjęcie :D w takim razie najlepiej zadzwoń się zapytać

Arkas 14.02.2013 13:40

Można dac komuś wypełniony druk. Nie musisz być osobiście jeśli przedłużasz ważność.

madridista89 15.02.2013 15:43

jesli to pytanie bylo gdzies wyzej to przepraszam.. Czy przy wyrabianiu nowej KK zwraca się starą czy można zatrzymać ? wie ktoś??

Ronnie 15.02.2013 15:59

Starą kartę Ci zostawiają.

madridista89 15.02.2013 16:24

dzięki ! :)

Mario Nh 15.02.2013 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sardyn (Post 1298214)
Mario mozesz zrobic sobie nowe zdjecie lub zostawic to z poprzedniej karty.

Dzięki. 10 znaków

R33 16.02.2013 13:04

Karta kibica jest potrzebna aby jeździć na wyjazdy!

blanco 16.02.2013 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1298867)
Można dac komuś wypełniony druk. Nie musisz być osobiście jeśli przedłużasz ważność.

Czy to potwierdzone info ?

jaszczur90 16.02.2013 16:51

Tak wygląda wydawana "nowa karta" kibica :

http://i49.tinypic.com/vzvds8.jpg


1. Czy trzeba płacić 10 zł ?
TAK
2. Czy starą kartę kibica oddajemy ?
NIE
3. Czy trzeba robić nowe zdjęcie ?
NIE
4. Czy można zrobić sobie nowe zdjęcie ?
TAK
5. Czy można płacić kartą bankomatową/kredytową za kartę kibica ?
NIE
6. Czy trzeba osobiście iść do Strefy Kibica w celu wymienienia karty kibica ?
NIE, wystarczy komuś dać wypełniony wniosek ( druk na stronie Wisły ) wraz z podpisem oraz starą kartę kibica oraz 10 zł.

19sebawro06 16.02.2013 20:14

ale frajda zamienić kartę na ta samą kartę nawet napis 2011 zostaje :D wyjebany pomysł

Jaroo1 16.02.2013 20:35

Zmiana KK to ukłon w stronę osób, którym się nie podobało zdjęcie wykonane do poprzedniej karty. Więcej zalet tego gówna nie odnotowałem. A no i jeszcze można poczuć się jak właściciel dobra luksusowego. W końcu kawałek plastyku za 10 zł to coś zacnego

Sensej 20.02.2013 19:59

A czemu k....a ważność do 01.01.2015 skoro wyrabia się w lutym to dwa lata to luty 2015

ahh to Bednarzowe złodziejstwo

Jaroo1 20.02.2013 20:04

Akurat Bednarz to z tym nie miał nic wspólnego

Nevermind 20.02.2013 22:29

Jeśli chce wyrobić ową kartę to muszę wypełnić wniosek KARTA KIBICA 2011?
Moge podac adres jako moj adres tymczasowy?

Bartii 22.02.2013 11:35

kpina! tak sie nie robi!! załoze ze ci co sporadycznie chodza na mecze jescze bardziej zniechecą i Wisła w efekcie na tym straci.

A mi nawet sie nie chce specjalnie isc i wyrabiac, nie wspominajac jak beda kolejki przed pierwszym meczem :/

węgorz2 23.02.2013 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartii (Post 1300117)
kpina! tak sie nie robi!! załoze ze ci co sporadycznie chodza na mecze jescze bardziej zniechecą i Wisła w efekcie na tym straci.

A mi nawet sie nie chce specjalnie isc i wyrabiac, nie wspominajac jak beda kolejki przed pierwszym meczem :/

nie popieram tych wymian ,ale nie popieram twojego gderania: nie chcesz nie idz nie wymieniaj ,nie wyrabiaj będą kolejki przed meczem więc siedz w domu ...

wislacki 24.02.2013 16:55

Znaleziono kartę kibica Marcina S. na Miasteczku Studenckim AGH, niedaleko stadionu. Pesel kończy się cyframi: 6530. Kontakt pw.

Wiślak88 24.02.2013 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1298544)
jak na karcie kibica jest data? rok/miesiąc/dzień czy rok/dzień/miesiąc??

Podbijam pytanie. Jeśli na karcie mam 2013-07-01, to mam ważną do stycznia czy lipca? bo już zgłupiałem :p

adikos1906 24.02.2013 19:37

Masz wartą do 1 lipca.

madridista89 26.02.2013 11:48

mam pytanie, czy na nowych KK gdzie jest miejsce na nr identyfikacyjny, tez nie macie wpisanego zadnego nr-u ??

weldox 26.02.2013 12:34

Też nie mam numeru.

madridista89 26.02.2013 12:51

ok, dzieki !!

fialo 28.02.2013 14:05

Czy trzeba oddac stara karte przy wyrabianiu nowej? kumpel mi moze ja wymienic prawda?

mic 28.02.2013 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1301467)
Czy trzeba oddac stara karte przy wyrabianiu nowej? kumpel mi moze ja wymienic prawda?

Nie musisz oddawac

frg 28.02.2013 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madridista89 (Post 1301026)
mam pytanie, czy na nowych KK gdzie jest miejsce na nr identyfikacyjny, tez nie macie wpisanego zadnego nr-u ??

w pierwszej KK nie miałem wogóle tego pola. Teraz mam i jest tam wpisany jakis numer (inny niz PESEL)

wordbatata 28.02.2013 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez upr (Post 1301494)
Mam koleżankę w grupie na studiach z okolic Bielska, ma kartę kibica Podbeskidzia ale chce iść na poniedziałkowy mecz. Czy bez problemu wyrobi kartę kibica Wisły i tym samym zostanie wpuszczona na mecz?

Na początku gdy wchodziły karty kibica w klubach był problem z wyrobieniem w innym klubie ale na 99 % wyrobi bez problemu kupi bilet i wchodzi.
Lecz jesli chcesz być pewny w 100 % tyrknij do strefy kibica 12 623-95-95

Kamson 04.04.2013 14:49

jeżeli adres podany przy wyrabianiu KK uległ zmianie to czy mogą być problemy przy wejściu na mecz?

silver03 04.04.2013 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1306420)
jeżeli adres podany przy wyrabianiu KK uległ zmianie to czy mogą być problemy przy wejściu na mecz?

A jakim cudem dowiedzą się, że zmieniłeś miejsce zamieszkania?

Blondas 10.04.2013 20:29

Mozna odnowic karte kibica za znajomego ktory nie ma na to czasu? czy beda robic problem?

weldox 10.04.2013 21:46

Można. Mi nie robili problemów.

wordbatata 14.04.2013 20:57

Panowie pytanie za 100 pkt chce ich ze znajomym na meczo (kumpel jest obecnie poza domem kilka dni i nie ma przy sobie karty kibica nie pamięta do kiedy ma ważna.I teraz główne pytanie kupuje na swój login bilet dla siebie i dla niego w jego polu wpisuje imię nazwisko oraz pesel jeśli ma nie ważna kartę kibica to transakcja przejdzie czy wywali mi ze nie mogę jemu zakupić biletu (przy okazji loginu na stronie z kupnem biletu również nie zakładał)

Błaszczu_WIŚLAK 14.04.2013 21:53

Na logikę powinno wywalić błąd przy kupywaniu jesli byłaby nieważna. Ale jeśli kupisz, a się przed meczem okaże że kk nieaktualna, to szybkie wyrobienie nowej karty nie powinno być problemem, a i bilet na nowej musi być nabity.

Kamcio019 05.08.2013 18:24

czy wniosek o wydanie duplikatu jest na miejscu czy trzeba sobie wydrukowac samemu?

matysiuk 05.08.2013 18:34

Jest dostępny na miejscu u góry, gdzie wyrabiane są KK.

ArturBarlinek 05.08.2013 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamcio019 (Post 1326259)
czy wniosek o wydanie duplikatu jest na miejscu czy trzeba sobie wydrukowac samemu?


zdjęcie będzie to samo co na pierwszej karcie kibica ;)

mitmichael 15.08.2013 18:01

Wyrabiał ktos karte kibica w dzien meczowy? na stronie pisze, ze Godziny otwarcia Strefy Kibica mogą ulegać zmianie w dni, w które Wisła Kraków będzie rozgrywała mecze na swoim stadionie wiec moje pytanie brzmi do zorientowanych krocej wtedy jest otwarta (normalnie do 16:00) taka sama czy moze dłuzsza? Dzieki za odpowiedz - karta bedzie przedłuzana w niedziele 25 sierpnia

WISŁAZWE 15.08.2013 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1327773)
Wyrabiał ktos karte kibica w dzien meczowy? na stronie pisze, ze Godziny otwarcia Strefy Kibica mogą ulegać zmianie w dni, w które Wisła Kraków będzie rozgrywała mecze na swoim stadionie wiec moje pytanie brzmi do zorientowanych krocej wtedy jest otwarta (normalnie do 16:00) taka sama czy moze dłuzsza? Dzieki za odpowiedz - karta bedzie przedłuzana w niedziele 25 sierpnia


Dłużej. 10 znaków.

Nie zamkną SK o 16 jak mecz o 18 w niedzielę, także lajtowo ;)

MiroPL 17.08.2013 20:15

Mój znajomy ma kartę kibica Śląska Wrocław i mam pytanie, czy może on kupić bilet na mecz Wisły z Lechem mając KK Śląska czy musi wyrobić także Wisły?

krissu101 18.08.2013 09:01

Musi wyrobić Wisły ...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl