![]() |
Cytat:
nie ma żadnego rozróżniania herbów ,jeszcze raz napisze ,herb jest jeden ,do tego dochodzi symbol jakim jest Biała Gwiazda ,reszta to wymysły ,wiesz dlaczego powstało logo SA na koszulkach piłkarzy ? bo kiedyś tam ktoś nie dogadał się o kasę z TS-em taka jest historia tego loga. Cytat:
a jakby w nazwie klubu jebnęli Telefonika Kraków to mówiłbyś że to unowocześniona nazwa Wisły ? i wyróżnia sie kilka nazw ... dramat Cytat:
|
Cytat:
|
No herb jest jeden ale rozróżnia się jego 2 rodzaje. A przecież kiedyś był nawet G. T. S.
|
Cytat:
taaa...idąc Twoim tokiem rozumowania dodajmy jeszcze jakiś liść laurowy bo to symbol zwycięstwa. Jako że, chcemy wygrywać, jest to jak najbardziej na miejscu. Najlepiej jakby na koszulkach była Biała Gwiazda, powrót do tradycji a dodatkowo coś, co wyróżniało by Wisłę w całym Kraju i na Świecie. S.A nawet nie zdaje sobie sprawy o ile wzrosłaby sprzedaż koszulek po wprowadzeniu na nie Białej Gwiazdy. |
He he no liść to już byłaby przesada. korona wystarczy , a pomysł z starym sprzętem ?? Jak najbardziej :)
|
Ja bym z chęcią zobaczył Wisłę w takich koszulkach z naszym "klasycznym" sponsorem
http://img32.imageshack.us/img32/8779/38562842.th.png http://img148.imageshack.us/img148/4493/77552000.th.png http://img194.imageshack.us/img194/276/56986752.th.png http://img130.imageshack.us/img130/8066/65409377.th.png |
He he he Unimil :) Te 2 u dołu najbardziej przypadają mi do gustu
|
|
Nie no bez jaj .. nie róbcie szopki z takimi sponsorami (o zgrozo tvp! )
http://img96.imageshack.us/i/15896476.png/http://img96.imageshack.us/i/15896476.png/http://img96.imageshack.us/img96/3286/15896476.png Zdecydowanie najlepsza! A powiedziałbym ze wrecz cudowna :) |
bardzo mi sie podobają te adidasa.
fajnie wygladaja te metalurga zaporoze. Maja adidasa i czerwono biale jak nasze.:D i wydaje mi sie ze by pasowala takze nam takie :) w porownaniu z naszymi umbro ktore wygladaja bardziej na jakies treningowe z okregowki;/ Podobaja mi sie tez wasze propozycje adidasa z TFkable :P http://galeria.wislakrakow.com/20100...kolmecz/11.JPG |
Co to za ochraniacze ma Boguski :D?
|
Owszem, ładne stroje. U nas kolor byłby troche inny,ta czerwień byłaby troche jaśniejsza ale to plus jak dla mnie. Wątpie jednak wogóle w to,że Adidas chciałby nas sponsorować ;/
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czyzby Boguski mial ten nowy rodzaj ochraniaczy, pare lat temu bylo cos takiego o strukturze ochraniacza z taka jakby "otwarta dachowka", ktore maja zaobiegac powazniejszym kontuzjom pilkarzy i co smieszniejsze chronia piszczel i lydke? Widzialem kiedys takie ochraniacze w pewnym dokumencie na planete ale co bylo dalej z nimi czy wyszly poza faze prototypu nie wiem.
Najbardziej jednak prawdopodobna opcja to to ze po takim okresie czasu bez pilki Boguskiemu az tak schudly nogi:P. Odnosnie koszulek - Metalurg ma calkiem fajne i mysle ze to moglby byc jeden ze wzorow do rozpatrzenia przez klub. Chociarz teraz beda MS wiec firmy powinny przygotowac nowe wzory koszulek dla reprezentacji wiec pozniej sila rzeczy rowniez klubow. |
Co wy chcecie od naszych koszulek. Właśnie ten projekt to(wg mnie przynajmniej) najlepsze koszulki jakie mieliśmy. Fajne są te bajery wszystkie typu biała gwiazda na ramieniu itp. Szczerze powiedziawszy nawet ładniej wyglądają bez żadnego sponsora z przodu. Gdybyśmy mogli sobie pozwolić na brak sponsora to byłbym za tym żeby tak zostało.
|
Popieram, obecne stroje to jedne z lepszych jakie mielismy. Klasa sama w sobie.
|
A to dobre. Własnie miałem napisac, zebysmy nie mieli takich paskudnych koszulek jak nasz ostatni rywal... Nasz tradycyjny kolor koszulek to czerwony a nie biało czerwony jak tak naprawdę widac u Zaporożców. Im bardziej jednolity kolor a nie pstrokacizna na koszulkach tym lepiej sie prezentuje. Stąd chyba adidas nie wyprodukował w ostatnich, powiedzmy, 30 latach koszulki która by mi sie podobała.
|
Mi też się bardziej Umbro podobają niż adidasa, ale jeśli adidas by więcej kasy dawał to wolałbym większy pożytek dla Wisły, przecież to tylko koszulki.
|
ogólnie firma Adidas jest wiesniacka po całosci i przesliczne 3 paseczki z których ludzie już leja od 20 lat. Nie moja wina że mam takie zdanie ale na wioskach i disco to była kiedys(juz nie jezdze na takie zabawy to nie wiem ale może dalej jest to obowiazujący tam strój) podstawa plus żelik zresztą połowa z nich była podróbą z bazaru. Dlatego nie ma co narzekać kto nas teraz sponsoruje bo koszulki są bardzo ładne a logo firmy nie kojarzy się z wiesniactwem. Po za tym jak widzę Legie w tych ich super strojach Adaska to jestem w niebo wzięty że my takiego dizajnu nie mamy !!!!
|
Cytat:
Ale to dobre ubrania i dobre samochody, więc nie zaszkodzi się wyzbyć starych stereotypów :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ta gwiazdka na ramieniu na koszulkach Umbro jest świetna. Przy adasiu będą 3 paski i będziemy wieśniaccy jak Legia :(
|
Zgadzam sie z przedmówcą. Naprawde nie pamietam lepszych koszulek niz ta ostatnia seria Umbro. Wygladaja super.
|
Cytat:
|
mnie najbardziej sie podobały te stroje adidasa w jakich Wisła zdobyła mistrzostwo w 1999 roku.Taka duża Biała Gwiazda na piersi zamiast herbu była
|
może ktoś biegły w photoshopie zrobiłby projekt z czerwoną koszulką i niebieskim pasem? Coś na wzór http://www.whoateallthepies.tv/River...0607NoSpon.jpg
|
Specjalnie na życzenie chester'a (dokładnie nie takie same, ale pasek jest.)
http://img502.imageshack.us/img502/8741/69161275.png http://img23.imageshack.us/img23/189/95244973.png nawet całkiem ładnie to wygląda. I Nasz tymczasowy ideał koszulki czyli Umbro z gwiazdą na ramieniu i przykład jak ciekawie (przynajmniej wg. mnie) wyglądała by Milka jako nasz "słodki" sponsor na koszulkach. Bo w końcu kogoś musimy na tamto miejsce znaleźć!!! (specjalnie nie dawałem marki piwa/sieci komórkowej/banku... bo jak wiemy Ekstraklasa dalej szuka sponsora i może ktoś z tej branży może zostać tytularnym naszej kiepskiej kopanej i zażąda wyłączności, tzn. żadnej konkurencji na koszulkach klubowych. Tak więc po części można zrozumieć brak sponsora głównego Wisły. http://img714.imageshack.us/img714/8315/35324714.png http://img402.imageshack.us/img402/8725/20954497.png |
bez jaj... przecież to jest obrzydliwe, ktos komu sie podoba powyszy projekt ma za przeproszeniem oczy w dupie... teraz mamy milion razy ładniejsze koszulki i zrozumcie to !
|
Tylko nie adiddas - to, że marka jest kojarzona jak jest kojarzona ( nie tylko w Polsce - vide dzielnice arabskie w Paryżu )))) to jedno, estetyka ( a właściwie jej brak ) ich produktów to drugie. Faktycznie zgadzam się z przedmówcami że koszulki Nike były ładne ale dotychczasowe Umbro tez mi się podobają. Dodatkowo koszulki Umbro były robione pod Wisłę i to już jest wartością samą w sobie.
Co do propozycji powyżej - z przekątną to faktycznie "szpetna" takie pstrokate Peru się robi ))) natomiast "milka" faktycznie jest ok - tylko co by było gdyby zażyczyli sobie na fioletowym tle? )) |
Pożyjemy , zobaczymy. Przecież nikt oficjalnie się nie wypowiadał na temat zmiany sponsora technicznego na firmę Adidas. Jak większość z Was wolałbym pozostanie przy Umbro, ewentualnie kontrakt z Nike. Ale nie można wykluczać, że Adidas też zrobiłby dal Wisły jakiś specjalny wzór z BG. Jak pisałem wyżej "pożyjemy, zobaczymy".
|
O dzięki dzięki! Jak dla mnie spoko to wygląda ;) Ojej...mam oczy w dupie :( Oczywiście nigdy raczej takich nie wypuszczą, ale projekt zawsze można zrobic... :)
|
Jak dla mnie ten wzór Adidasa z niebieskim paskiem mógłby być.. całkiem dobry. Jednak też wolałbym Nike, to były koszulki:) i kojarzą mi się z wynikami WISEŁKI w Europie. :)
|
Najważniejsze, żeby była Gwiazda. Najlepiej zamiast tego loga Spółki, ale na to raczej nie ma szans - i tak dobrze, że zrobił klub wyjątek w roku "stulecia"...
Jeśli miało by odpaść Umbro za żadne skarby nie chciałbym, aby przejął nas Adidas. Dostalibyśmy podobny badziew jak Legia... Jeśli już to Nike, które robiło dla nas całkiem fajne koszulki (chociażby na "stulecie"). Dużym plusem obecnej koszulki jest fakt, że jest wykonana specjalnie dla Wisły. |
Nigdy nie kupię t-shirta Wisły od Adidasa. Już słyszę teksty typu:
- A ten trzeci pasek to dostałeś za zrobienie loda sprzedawcy? ^^ |
Jeśli już to koszulki powinny być zdecydowanie jednokolorowe (nie licząc tych pasków na rękawach).
ps. Zawsze możesz zrobić 3-4 pionowe niebieskie pasy, dać trochę ciemniejszy czerwony i niebieski i mamy polską Barcelone :D |
Tylko obecne Umbro, albo stare wzory Nike Total 90, te adidasa jakoś do mnie nie trafiają.
|
Ta niebieska "wstęga" byłaby fajnym nawiązaniem do tradycji klubu (jedne z pierwszych koszulek), ale mimo wszystko lepsze całe czerwone.
|
Wonski ENHA a mozę spróbowałbyś z paskiem niebieskim ale pionowym lub dwoma pionowymi - białym i niebieskim , albo niebieską koszulkę (adidasa) i 2 pionowe paski ale czerwono białe ;-)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl