Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

South 31.01.2010 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 849363)
HE HE :D Obecnie panowie trzeba rozróżnić 2 herby.Jeden to herb T.S. Wisła Kraków-Towarzystwo bowiem wciąż istnieje ale nie opiekuje się piłkarzami grającymi w ekstraklasie.Jego herb przypomina ten pierwszy sprzed kilkudziesięciu lat. HERB Wisły Kraków S.A. spólki opiekującej się piłkarzami jest unowocześniony.Zawiera m. in. koronę oznaczającą , że Wisła to klub z królewskiego miasta Krakowa . To także jest herb. A korona można powiedzieć , jest jak najbardziej na miejscu. To nie tylko klub z królewskiego miasta ale także klub który jest na szczycie. Także ta korona bardzo moim zdaniem do herbu pasuje :)


nie ma żadnego rozróżniania herbów ,jeszcze raz napisze ,herb jest jeden ,do tego dochodzi symbol jakim jest Biała Gwiazda ,reszta to wymysły ,wiesz dlaczego powstało logo SA na koszulkach piłkarzy ? bo kiedyś tam ktoś nie dogadał się o kasę z TS-em taka jest historia tego loga.

Cytat:

No to tylko twoje zdanie , ale obecnie jest tak jak sam widzisz i raczej się to długo nie zmieni. Ale tak jam mówiłem obecnie wyróznia się 2 rodzaje herbów. A nawet można powiedzieć , że i 3.
taaa ****a 50 herbów


a jakby w nazwie klubu jebnęli Telefonika Kraków to mówiłbyś że to unowocześniona nazwa Wisły ? i wyróżnia sie kilka nazw ...

dramat


Cytat:

Nie karm trolla, szkoda nerwów. Na forum każdy może zaistnieć.
Tylko wiesz tu nie chodzi o karmienie trolla,może gość coś zrozumie i przekaże innemu

wisl@k_TS 31.01.2010 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 849384)
nie ma żadnego rozróżniania herbów ,jeszcze raz napisze ,herb jest jeden ,do tego dochodzi symbol jakim jest Biała Gwiazda ,reszta to wymysły ,wiesz dlaczego powstało logo SA na koszulkach piłkarzy ? bo kiedyś tam ktoś nie dogadał się o kasę z TS-em taka jest historia tego loga.



taaa ****a 50 herbów


a jakby w nazwie klubu jebnęli Telefonika Kraków to mówiłbyś że to unowocześniona nazwa Wisły ? i wyróżnia sie kilka nazw ...

dramat

Nie karm trolla, szkoda nerwów. Na forum każdy może zaistnieć.

szczepanwislak 31.01.2010 23:21

No herb jest jeden ale rozróżnia się jego 2 rodzaje. A przecież kiedyś był nawet G. T. S.

Proud 31.01.2010 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 849363)
HE HE :D Obecnie panowie trzeba rozróżnić 2 herby.Jeden to herb T.S. Wisła Kraków-Towarzystwo bowiem wciąż istnieje ale nie opiekuje się piłkarzami grającymi w ekstraklasie.Jego herb przypomina ten pierwszy sprzed kilkudziesięciu lat. HERB Wisły Kraków S.A. spólki opiekującej się piłkarzami jest unowocześniony.Zawiera m. in. koronę oznaczającą , że Wisła to klub z królewskiego miasta Krakowa . To także jest herb. A korona można powiedzieć , jest jak najbardziej na miejscu. To nie tylko klub z królewskiego miasta ale także klub który jest na szczycie. Także ta korona bardzo moim zdaniem do herbu pasuje :)

:shock:
taaa...idąc Twoim tokiem rozumowania dodajmy jeszcze jakiś liść laurowy bo to symbol zwycięstwa. Jako że, chcemy wygrywać, jest to jak najbardziej na miejscu.

Najlepiej jakby na koszulkach była Biała Gwiazda, powrót do tradycji a dodatkowo coś, co wyróżniało by Wisłę w całym Kraju i na Świecie.

S.A nawet nie zdaje sobie sprawy o ile wzrosłaby sprzedaż koszulek po wprowadzeniu na nie Białej Gwiazdy.

szczepanwislak 31.01.2010 23:45

He he no liść to już byłaby przesada. korona wystarczy , a pomysł z starym sprzętem ?? Jak najbardziej :)

wonski_eNHa 01.02.2010 00:11

Ja bym z chęcią zobaczył Wisłę w takich koszulkach z naszym "klasycznym" sponsorem
http://img32.imageshack.us/img32/8779/38562842.th.png http://img148.imageshack.us/img148/4493/77552000.th.png
http://img194.imageshack.us/img194/276/56986752.th.png http://img130.imageshack.us/img130/8066/65409377.th.png

szczepanwislak 01.02.2010 00:20

He he he Unimil :) Te 2 u dołu najbardziej przypadają mi do gustu

pysio 01.02.2010 01:15

http://img121.imageshack.us/img121/3286/tvp2.jpg
http://img193.imageshack.us/img193/1733/jzpf.jpg

Mixu 01.02.2010 12:36

Nie no bez jaj .. nie róbcie szopki z takimi sponsorami (o zgrozo tvp! )

http://img96.imageshack.us/i/15896476.png/http://img96.imageshack.us/i/15896476.png/http://img96.imageshack.us/img96/3286/15896476.png

Zdecydowanie najlepsza! A powiedziałbym ze wrecz cudowna :)

surdut 10.02.2010 21:36

bardzo mi sie podobają te adidasa.
fajnie wygladaja te metalurga zaporoze.
Maja adidasa i czerwono biale jak nasze.:D
i wydaje mi sie ze by pasowala takze nam takie :)
w porownaniu z naszymi umbro ktore wygladaja bardziej na jakies treningowe z okregowki;/
Podobaja mi sie tez wasze propozycje adidasa z TFkable :P
http://galeria.wislakrakow.com/20100...kolmecz/11.JPG

mcks 10.02.2010 21:44

Co to za ochraniacze ma Boguski :D?

blanco 10.02.2010 21:52

Owszem, ładne stroje. U nas kolor byłby troche inny,ta czerwień byłaby troche jaśniejsza ale to plus jak dla mnie. Wątpie jednak wogóle w to,że Adidas chciałby nas sponsorować ;/

DarekK_11 10.02.2010 22:12

Cytat:

w porownaniu z naszymi umbro ktore wygladaja bardziej na jakies treningowe z okregowki;/
Szczerze mówiąc mi bardzo podobają się nasze obecne koszulki :P

brylant17 10.02.2010 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcks (Post 853251)
Co to za ochraniacze ma Boguski :D?

Powkładał sobie gąbki by mu wygodniej było :D :P A co do strojów naszego dzisiejszego rywala za dużo białego wokół tych pasów,a tak to by fajnie u nas wyglądało :P

koyoot 10.02.2010 22:30

Czyzby Boguski mial ten nowy rodzaj ochraniaczy, pare lat temu bylo cos takiego o strukturze ochraniacza z taka jakby "otwarta dachowka", ktore maja zaobiegac powazniejszym kontuzjom pilkarzy i co smieszniejsze chronia piszczel i lydke? Widzialem kiedys takie ochraniacze w pewnym dokumencie na planete ale co bylo dalej z nimi czy wyszly poza faze prototypu nie wiem.

Najbardziej jednak prawdopodobna opcja to to ze po takim okresie czasu bez pilki Boguskiemu az tak schudly nogi:P.

Odnosnie koszulek - Metalurg ma calkiem fajne i mysle ze to moglby byc jeden ze wzorow do rozpatrzenia przez klub. Chociarz teraz beda MS wiec firmy powinny przygotowac nowe wzory koszulek dla reprezentacji wiec pozniej sila rzeczy rowniez klubow.

Proximus 10.02.2010 22:33

Co wy chcecie od naszych koszulek. Właśnie ten projekt to(wg mnie przynajmniej) najlepsze koszulki jakie mieliśmy. Fajne są te bajery wszystkie typu biała gwiazda na ramieniu itp. Szczerze powiedziawszy nawet ładniej wyglądają bez żadnego sponsora z przodu. Gdybyśmy mogli sobie pozwolić na brak sponsora to byłbym za tym żeby tak zostało.

KeepItSimpleStupied 11.02.2010 01:13

Popieram, obecne stroje to jedne z lepszych jakie mielismy. Klasa sama w sobie.

Kaan 11.02.2010 08:55

A to dobre. Własnie miałem napisac, zebysmy nie mieli takich paskudnych koszulek jak nasz ostatni rywal... Nasz tradycyjny kolor koszulek to czerwony a nie biało czerwony jak tak naprawdę widac u Zaporożców. Im bardziej jednolity kolor a nie pstrokacizna na koszulkach tym lepiej sie prezentuje. Stąd chyba adidas nie wyprodukował w ostatnich, powiedzmy, 30 latach koszulki która by mi sie podobała.

Valdaer 11.02.2010 10:13

Mi też się bardziej Umbro podobają niż adidasa, ale jeśli adidas by więcej kasy dawał to wolałbym większy pożytek dla Wisły, przecież to tylko koszulki.

mlynek 11.02.2010 11:49

ogólnie firma Adidas jest wiesniacka po całosci i przesliczne 3 paseczki z których ludzie już leja od 20 lat. Nie moja wina że mam takie zdanie ale na wioskach i disco to była kiedys(juz nie jezdze na takie zabawy to nie wiem ale może dalej jest to obowiazujący tam strój) podstawa plus żelik zresztą połowa z nich była podróbą z bazaru. Dlatego nie ma co narzekać kto nas teraz sponsoruje bo koszulki są bardzo ładne a logo firmy nie kojarzy się z wiesniactwem. Po za tym jak widzę Legie w tych ich super strojach Adaska to jestem w niebo wzięty że my takiego dizajnu nie mamy !!!!

Oldpara 11.02.2010 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlynek (Post 853441)
ogólnie firma Adidas jest wiesniacka po całosci i przesliczne 3 paseczki z których ludzie już leja od 20 lat. Nie moja wina że mam takie zdanie ale na wioskach i disco to była kiedys(juz nie jezdze na takie zabawy to nie wiem ale może dalej jest to obowiazujący tam strój) podstawa plus żelik zresztą połowa z nich była podróbą z bazaru. Dlatego nie ma co narzekać kto nas teraz sponsoruje bo koszulki są bardzo ładne a logo firmy nie kojarzy się z wiesniactwem. Po za tym jak widzę Legie w tych ich super strojach Adaska to jestem w niebo wzięty że my takiego dizajnu nie mamy !!!!

Adidas miał pecha, podobnie jak BMW, że stał się popularny wśród buraków i dresiarzy lat 90.
Ale to dobre ubrania i dobre samochody, więc nie zaszkodzi się wyzbyć starych stereotypów :)

mlynek 11.02.2010 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 853449)
Adidas miał pecha, podobnie jak BMW, że stał się popularny wśród buraków i dresiarzy lat 90.
Ale to dobre ubrania i dobre samochody, więc nie zaszkodzi się wyzbyć starych stereotypów :)

Kolego może i chciałbym się takowych pozbyć ale za duże tego widziałem tak że to nie przejdzie jak za odjeciem czarodziejską różdzką :)

eryk_cartman 12.02.2010 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlynek (Post 853468)
Kolego może i chciałbym się takowych pozbyć ale za duże tego widziałem tak że to nie przejdzie jak za odjeciem czarodziejską różdzką :)

Co do Umbro....nie zwróciłeś uwagi odkąd Polacy zaczeli masowo wyjeżdżać do Anglii to ile, jak to Ty ich nazywasz wieśniaków śmiga w ciuszkach tej firmy. To samo tyczy się Polaków mieszkających w Anglii (oczywiście nie wszystkich).

crazykaro 12.02.2010 11:04

Ta gwiazdka na ramieniu na koszulkach Umbro jest świetna. Przy adasiu będą 3 paski i będziemy wieśniaccy jak Legia :(

Przybyszewski 12.02.2010 11:30

Zgadzam sie z przedmówcą. Naprawde nie pamietam lepszych koszulek niz ta ostatnia seria Umbro. Wygladaja super.

_ukoL 12.02.2010 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przybyszewski (Post 853820)
Zgadzam sie z przedmówcą. Naprawde nie pamietam lepszych koszulek niz ta ostatnia seria Umbro. Wygladaja super.

To rzecz gustu, bo np. koszulki z czasów NIKE z Białą Gwiazdą i TYSKIE były wg mnie kapitalne. Dla mnie osobiście obecne koszulki są równie udane i mają, tzw. Wiślacki akcent. Do Adidasa nie mam przekonania podobnie jak mlynek. Wieś tańczy i śpiewa...

AYALA 12.02.2010 12:01

mnie najbardziej sie podobały te stroje adidasa w jakich Wisła zdobyła mistrzostwo w 1999 roku.Taka duża Biała Gwiazda na piersi zamiast herbu była

chester 12.02.2010 13:58

może ktoś biegły w photoshopie zrobiłby projekt z czerwoną koszulką i niebieskim pasem? Coś na wzór http://www.whoateallthepies.tv/River...0607NoSpon.jpg

wonski_eNHa 12.02.2010 14:39

Specjalnie na życzenie chester'a (dokładnie nie takie same, ale pasek jest.)

http://img502.imageshack.us/img502/8741/69161275.png http://img23.imageshack.us/img23/189/95244973.png
nawet całkiem ładnie to wygląda.

I Nasz tymczasowy ideał koszulki czyli Umbro z gwiazdą na ramieniu i przykład jak ciekawie (przynajmniej wg. mnie) wyglądała by Milka jako nasz "słodki" sponsor na koszulkach. Bo w końcu kogoś musimy na tamto miejsce znaleźć!!! (specjalnie nie dawałem marki piwa/sieci komórkowej/banku... bo jak wiemy Ekstraklasa dalej szuka sponsora i może ktoś z tej branży może zostać tytularnym naszej kiepskiej kopanej i zażąda wyłączności, tzn. żadnej konkurencji na koszulkach klubowych. Tak więc po części można zrozumieć brak sponsora głównego Wisły.

http://img714.imageshack.us/img714/8315/35324714.png http://img402.imageshack.us/img402/8725/20954497.png

sorin320 12.02.2010 14:53

bez jaj... przecież to jest obrzydliwe, ktos komu sie podoba powyszy projekt ma za przeproszeniem oczy w dupie... teraz mamy milion razy ładniejsze koszulki i zrozumcie to !

rafkur 12.02.2010 15:08

Tylko nie adiddas - to, że marka jest kojarzona jak jest kojarzona ( nie tylko w Polsce - vide dzielnice arabskie w Paryżu )))) to jedno, estetyka ( a właściwie jej brak ) ich produktów to drugie. Faktycznie zgadzam się z przedmówcami że koszulki Nike były ładne ale dotychczasowe Umbro tez mi się podobają. Dodatkowo koszulki Umbro były robione pod Wisłę i to już jest wartością samą w sobie.


Co do propozycji powyżej - z przekątną to faktycznie "szpetna" takie pstrokate Peru się robi ))) natomiast "milka" faktycznie jest ok - tylko co by było gdyby zażyczyli sobie na fioletowym tle? ))

wonski_eNHa 12.02.2010 15:30

Pożyjemy , zobaczymy. Przecież nikt oficjalnie się nie wypowiadał na temat zmiany sponsora technicznego na firmę Adidas. Jak większość z Was wolałbym pozostanie przy Umbro, ewentualnie kontrakt z Nike. Ale nie można wykluczać, że Adidas też zrobiłby dal Wisły jakiś specjalny wzór z BG. Jak pisałem wyżej "pożyjemy, zobaczymy".

chester 12.02.2010 16:04

O dzięki dzięki! Jak dla mnie spoko to wygląda ;) Ojej...mam oczy w dupie :( Oczywiście nigdy raczej takich nie wypuszczą, ale projekt zawsze można zrobic... :)

falat 12.02.2010 19:23

Jak dla mnie ten wzór Adidasa z niebieskim paskiem mógłby być.. całkiem dobry. Jednak też wolałbym Nike, to były koszulki:) i kojarzą mi się z wynikami WISEŁKI w Europie. :)

DarekK_11 12.02.2010 19:49

Najważniejsze, żeby była Gwiazda. Najlepiej zamiast tego loga Spółki, ale na to raczej nie ma szans - i tak dobrze, że zrobił klub wyjątek w roku "stulecia"...

Jeśli miało by odpaść Umbro za żadne skarby nie chciałbym, aby przejął nas Adidas. Dostalibyśmy podobny badziew jak Legia...

Jeśli już to Nike, które robiło dla nas całkiem fajne koszulki (chociażby na "stulecie").

Dużym plusem obecnej koszulki jest fakt, że jest wykonana specjalnie dla Wisły.

WiślakMyślenice 12.02.2010 21:14

Nigdy nie kupię t-shirta Wisły od Adidasa. Już słyszę teksty typu:

- A ten trzeci pasek to dostałeś za zrobienie loda sprzedawcy?

^^

someonewisp 12.02.2010 21:24

Jeśli już to koszulki powinny być zdecydowanie jednokolorowe (nie licząc tych pasków na rękawach).

ps. Zawsze możesz zrobić 3-4 pionowe niebieskie pasy, dać trochę ciemniejszy czerwony i niebieski i mamy polską Barcelone :D

Marcinnno 12.02.2010 21:38

Tylko obecne Umbro, albo stare wzory Nike Total 90, te adidasa jakoś do mnie nie trafiają.

DarekK_11 12.02.2010 21:55

Ta niebieska "wstęga" byłaby fajnym nawiązaniem do tradycji klubu (jedne z pierwszych koszulek), ale mimo wszystko lepsze całe czerwone.

kangurekm 12.02.2010 22:05

Wonski ENHA a mozę spróbowałbyś z paskiem niebieskim ale pionowym lub dwoma pionowymi - białym i niebieskim , albo niebieską koszulkę (adidasa) i 2 pionowe paski ale czerwono białe ;-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl