![]() |
Cytat:
|
coś czuje ze to bedzie sezon Tomka Dawidowskiego :)
to pierwszy okres przygotowawczy z ktorego wrócił bez kontuzji zresztą mówil mi ze jakby mial tyle sytuacji co Pawel B to by strzelil 2x tyle goli wiec trzymam za słowo :) LECHIA GDANSK ! |
Cytat:
:D Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Kiedys napisalem na forum ze Dawidowski jeszcze niejednego gola dla Wisly uszczknie i od tamtej pory czekam na spelnienie mej przepowiedni. Nie lubie rzucac slow na wiatr wiec wypadaloby by chlopak sie w koncu odblokowal :D http://www.sport.pl/pilka/1,70998,54...m_Beitaru.html Wyglada na to ze Skorża nie spodziewal sie az tak wysokiego poziomu Beitaru. |
Dawidowski, jeden piłkarz w stosunku do którego będę pesymistą, niech Bóg da, aby do końca roku nam się chłopak na tym boisku nie rozsypał... Nie, nic mnie nie przekona że ten piłkarz da Wiśle coś więcej niż 3 lata pobierania kasy, (choć ponoć płacił ZUS? ) takiej kasy... jakby się zrzekł połowy zarobków to można by po 3 latach kogoś kupić ;p (liczę że przypomnicie mi tą wypowiedź jak zostanie królem strzelców :D ).
Skorża, oby nie było to przygotowanie gruntu, aczkolwiek wierzę że na przekór wszystkim wygramy z Beitarem najlepiej, żeby wreszcie panowie z GW przestali takie smuty pisać. "Wisła się boi" "Wisła zrezygnowała z Ligi Mistrzów" wkurzę się jak zobaczymy tytuły typu "Cud nad Wisłą" lub "Jerozolima miastem cudów" ;p. |
|
No i proszę może dzięki Tomkowi nie tylko Beitar ale i Barcę przejdziemy :-).
|
ciekaw jestem po co ten dzisiejszy sparing ma sluzyc bo chyba nie utrzymaniu rytmu meczowego bo gra druga 11
|
Sprawdzeniu np. Szabata na środku pomocy....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,55...Barcelona.html
Cytat:
|
Diaz grał na środku i stracili 3 bramy ;] nie no wiem, nie oceniajmy ale gosciu kompletnie mi nie pasuje, wolny i chaotyczny, do tego słaby jakby ledwo trzymał sie na długich nogach
Brożek + Dawidowski? Kto wie. |
Jak zagramy 4-4-2 to skończy się tak, że na środku obrony zagra Sobolewski, a w pomocy Jirsak i o zgrozo Cantoro :/ Jestem tylko ciekaw kto wyjdzie w ataku.
|
Może mi ktoś powiedzieć jak grał ten SInglar? A swoją drogą Sobol na środku obrony nie byłby złym pomysłem.:)
|
Cytat:
A Cantoro niestety musi grać. |
Młoda Wisła wygrała przed chwilą sparing z Limanovią 2:1 (grali w Limanowej)
Bramkę wpuścił Cebanu, a Wisła grała kiepsko. |
Plan przygotowań do rundy wiosennej:
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5016 |
FC Brasov, który zajmuje jedenaste miejsce w rumuńskiej Divizia A, chciałby się zmierzyć z Wisłą 29 stycznia, ale krakowianie czynią starania, aby w tym dniu zagrać z Zenitem Sankt Petersburg.
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...eba7f88b74b4bf |
Orientuje się ktoś może czy sparing 17 stycznia będzie otwarty dla kibiców i gdzie ma zostać rozegrany mecz?
|
DP napisał, że w Krakowie w samo południe
|
prawdopodnie w skotnikach
|
Cytat:
dawno . dawno temu z Ziliną dobry pierwszy sparing + prezentacja TV Kraków ostatnio Polonia Bytom + prezentacja + duzy mróz :P Fajnie zeby to bylo otwarte dla kibiców nawet biliety moga byc :P gora 10 zeta |
podobno w skotnikach z trzecio ligowym zespołem
|
z drugoligowym zespołem. Kolejarz Stróże - klub, do którego przejść ma Piechna i który zainteresowany jest Kmiecikiem.
wicelider II ligi wschodniej, tyle samo punktów co pierwsze KSZO. |
Prawdopodobnie tak. Super, uczestnik LM.
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=19887 |
|
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5078 W Wiśle robili nowy test na refleks .
Trochę mnie dziwi że Cebanu(bramkarz) jest najlepszy wydolnościowo ,ale z drugiej strony ja bym stawiał na tego chłopaka ,on ma dobry charakter i raczej silny ,na pewno jest zrównoważony i się nie usztywnia(dobry przepływ emocji i kordynacja ). |
Cytat:
Co do sparingu z Kolejarzem, temat czy będzie on dostępny dla kibiców ma zostac wyjaśniony w czwartek. |
Mam pytanie co do sparingu z Piastem Gliwice pod koniec lutego, wiadomo gdzie się odbędzie? Mam nadzieje, że na Reymonta jak każdy mecz w tym sezonie :D.
|
Jak ktoś będzie miał informacje na temat miejsca rozegrania sparingu Wisla vs. Kolejarz Stróże, proszę pisać ! :D
|
****a mać! Nie rozumiem tego. Po co Dawidowski jedzie na zgrupowanie?!
|
Podobno walczy o nowy, 5-cioletni kontrakt.
Info telefoniczne. |
Kadra na zgrupowanie w Olivie:
Bramkarze: Ilie Cebanu, Mariusz Pawełek, Velimir Zdravković Obrońcy: Marcin Baszczyński, Piotr Brożek, Cleber, Junior Diaz, Arkadiusz Głowacki, Marcelo, Peter Singlar Pomocnicy: Rafał Boguski, Łukasz Burliga, Mauro Cantoro, Konrad Gołoś, Tomas Jirsak, Krzysztof Mączyński, Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski, Marek Zieńczuk Napastnicy: Beto, Paweł Brożek, Piotr Ćwielong, Tomasz Dawidowski, Patryk Małecki, Andrzej Niedzielan |
czemu nie jedzie Leszczak?
akurat on mógłby bardzo skorzystać na takim zgrupowaniu z pierwszą drużyną. |
Bo ma szkołe. Tak jak Chrapek. Polecą na drugie zgrupowanie. Mówił o tym Skorża ...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja wiem Dawidowski jedzie po to ,bo Wisła myśli że go tam zostawią i ktoś go kupi w tej Hiszpani haha
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl