Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

pan Dudi 05.11.2008 14:40

Dla mnie najpewniejsze 2 mecze dziś, to Dynamo K.- Porto 1 i OL- Steaua 1.

PrawdziwośćDlaGry 05.11.2008 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bieniuTS (Post 623994)
Real 1, ManU 2, Villareal 2 , Lyon 1 takie coś puszczam:)

naprawdę radzę uważać z ManU:) Celtic może nie jest w formie, ale tak prestiżowy mecz może dać kopa graczom z Glasgow. To taka mała wojna. Jakby mało wszystkiego, jeżeli Celtic chce myśleć o awansie musi wygrać. Mimo wszystko ManU nie jest skazane na porażkę. Stawiam jednak na czysty remis bądź 1-0 dla którejś z obu drużyn, z lekkim wskazaniem na Celtic.
oczywiście to Twój wybór :)

p.s nie zapominajcie, że w bramce będzie stał Artur..... :D:D:D:D :D

Sinior 05.11.2008 18:19

Ja puściłem w bet-at-home 3 kuponu :
1:Nieobliczalny;)
Aalborg Villareal 1
Celtic-ManU X
Fiorentina-Bayern 2
Lyon-Steua 1
Arsenal-Fenerbahce 1
Dynamo-Porto 2
BATE-Zenit X
Real-Juve 1

2.Możliwy:)
Aalborg Villareal 2
Celtic-ManU 2
Fiorentina-Bayern 1
Lyon-Steua 1
Arsenal-Fenerbahce 1
Dynamo-Porto 1
BATE-Zenit 2
Real-Juve 1

3.Pewniaczki :D
Aalborg Villareal x2
Celtic-ManU x2
Fiorentina-Bayern 1x
Lyon-Steua 1
Arsenal-Fenerbahce 1
Dynamo-Porto1x
BATE-Zenit 12
Real-Juve 1x

Mam nadzieje, że nie będzie takich żniw jak wczoraj... ale czemu nie puścić takiego jednego chorego kuponu przecież to tylko 1zł a można zgarnąć ponad 2 tysiące ;p

lozi#TS 05.11.2008 21:04

A to moj kupon:
Lyon-Steaua 1
Arsenal-FENERBAHCE 1
BATE- Zenit 2
Fiorntina-BAYERN 10
dzisiejsza nispodzianka:
Celtic-ManU 10
i mój dzisiejszy "pewniaczek":
REAL-Juventus 2
moze dzisiaj siądzie...

pan Dudi 05.11.2008 23:01

No, ****a, dobre wyniki, nie ma co:foch:


Jak widać, LM nie ma co stawiać po 3. kolejce fazy grupowej. A kolega wyżej, który postawił wszystkie 8 meczy w 3 różnych wariantach mógł równie dobrze tą kasę dać mi odrazu. Nie graj dużo wydarzeń, bo przecież prawdopodobieństwo jakiejś niespodzianki rośnie z każdym meczem. Wybierz sobie 2- 3 mecze i je zagraj za tą kasę, którą włożyłeś w te 3 kupony. "Przewidywana wygrana", jak to piszą bodaj w Totomixie, oczywiście niższa, ale o niebo bardziej prawdopodobna.

lozi#TS 05.11.2008 23:29

MI zje**ł ARSENAL!
NA JUVE BYŁ ZAJEBISTY KURS A JADNAK WYGRALI. TAK TO JEST Z LIGĄ MISTRZÓW I ZRESZTĄ POLSKĄ LIGĄ TEŻ:-(

pan Dudi 06.11.2008 00:27

No, mi wczoraj brakło 15 minut do tego kuponu:

Cytat:

814602 CFR Cluj - Girondins Bordeaux (Typ) 2 3,20 http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_2.gif 04-11-08 20:45 (1:2) 1:2 814613 Anorthosis Famagusta - Inter Mailand (Typ) 1 7,60 http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_3.gif 04-11-08 20:45 (2:2) 3:3 http://www.bet-at-home.com/pic/dot.gif
Za 10 zeta było 243, 20:foch:

Verinho 06.11.2008 13:25

Standard Liege - Sevilla 2
Slavia Praga - Aston Villa 2
Spartak Moskwa - Udinese 1
Man. City - Twente 1
Lech Poznań - Nancy 2
AC Milan - Braga 1
Ajax - Zilina 1
"STS" za 5 zł , przewidywana wygrana : 339,50 zł
pozdrawiam ;)

Bobic 06.11.2008 13:35

Slavia Praga - Aston Villa 2
Lech Poznań - Nancy 2
Metalist - Hertha Berlin 2
Stwaka: 5zł
Kurs :17.47
ew. wygrana :78.60

Kamil myslę ze Ci siądzie jedynie ten MAN troche nie pewny

Kamil_mchw 06.11.2008 13:46

AC Milan v Braga 1 1,25
Valencia v FC Kbh. 1 1,285
Manchester City v Twente 1 1,40
stawka: 100
ew. wygr. 225

jak myślicie?? siądzie??:D
pozdro

Żuczek 06.11.2008 14:43

Na ligę chyba coś takiego poślę:

Slask W. - Piast 1x
Rapid W. - Altach 1
Sturm Graz - Kapfenberg 1
Wisla - LKS (+1) 1
Celtic - Motherwell (+1) 1
Kurs: 4.73

Ruch Ch. - Arka 1
Real M. - Malaga 1
Barcelona - Valladolid 1
FC Zurich - Grasshoppers 1
Kurs: 5.00

PrawdziwośćDlaGry 06.11.2008 14:56

moja rada: nie grajcie lepiej meczy po kursie 1.20 w pucharach... zawsze wałki.
ja dzis protestuje i nie gram pUEFA... no chyba że później mnie olśni jakiś mega typek...
na dziś tylko singiel w kosza DKV- Fenerbahce za 30zł. --------

dobra. tak przyszło mi do głowy...
Wolfsburg - SCH1 @1.40 st.20zł +

Tottenham - NK Dinamo 1 @ 1.40 st. 30zł ++++++

no i w grze już (niewazne bo juz pozno)
Spartak - Udine X2 +++++
Lech - Nancy 1X +++++
Feyenoord - CSKA 2 ++++
st.20zł


dziś mięciutko gram bo wiadomo jak puchary.

RiCo_TSW 06.11.2008 22:59

Liverpool-Atletico 1
Stuttgart-Partizan 1
Sporting-Szachtar 1
Lech-Nancy 2
Benfica-Galatasaray 1
ako.22.89

archi33 06.11.2008 23:57

Valencia
 
4 kupony zjebała mi valencia.:evil:

maTyS. 07.11.2008 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez archi33 (Post 624847)
4 kupony zjebała mi valencia.:evil:

taka mała rada,nie dawaj na paru kuponach tego samego spotkania :-D

pan Dudi 07.11.2008 11:52

I rada kolegi wyżej- nie graj meczy ze stawką po 1,20, bo wtedy gra nie jest warta świeczki.

kalvin 07.11.2008 12:12

Dokładnie... Kiedyś puszczałem 5-6 zdarzeń po kursach +\- 1,2 ale doszedłem do wniosku że to nie ma sensu. Zawsze zdarzy się jakaś niespodzianka. Teraz max 3 zdarzenia na kuponie. Na LM i P.UEFA strasznie popłynąlem, ale wczoraj przynajmniej 30 PLN do przodu (Euroliga, NHL).
Na weekend zagram chyba coś takiego:
Flota-Kmita 1 1,7
Lecce-Milan 2 1,6
Jakieś sugestie ?

Edit: Gra ktoś w Expekcie? Jeśli tak, to proszę o kontakt na priv.

LG1945 11.11.2008 15:11

Siemano

gram zawsze single

nie gram piłki bo na piłce tylko wtopy

wszyscy lub prawie wszyscy uważają że się znają na piłce

gram kursy tylko powyżej 1.6

dziś na początek

Atlas Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gdański
handi + 6.5/0

1 kurs 1.65

-Ilves Tampere - HPK Hameenlinna koncowe zw 2

kurs 1.9

na razie tyle

SLASK-WISLA-LECHIA

POZDRO

19szczepan06 11.11.2008 16:16

A ja Postawilem Optymalnie
Odra Wodzisław - Wisła Kraków - 2
Polonia Bytom - Lech Poznań - 2
Atletico MG - Vasco - 1 (brazylia)
PSG - Nancy - 1

Powinno Wejśc...:)

LG1945 11.11.2008 17:48

na dziś jeszcze

Energa Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg
handicap : 0-3.5
1 kurs 1.7


Kk Buducnost - Galatasaray Cafe Crown
1 kurs 1.90


New York Islanders - Philadelphia Flyers
końcowe rozstrzygnięcie
2 kurs 1.68

WISŁA-LECHIA
LECHIA-WISŁA

LG1945 11.11.2008 22:09

witam jeszcze raz na 5 meczy dziś które podałem
weszło 4 a Philadelphia prowadzi 1-0 w 3 t i może też wejdzie
na noc jeszcze
Chicago Bulls-Atlanta Hawks - handicap : 0-2.511,70

pozdrawiam i powodzonka
juz nie przeszkadzam
DO ZOBACZYSKA W KRAKOWIE W SOBOTĘ WISŁA-LECHIA

Żuczek 13.11.2008 19:38

Takie coś małego na weekend:
Piast - Odra W. x
Wisla - Lechia G. (+1) 1
Kurs: 5.68

Barthez 16.11.2008 19:04

Siema. Orientuje się ktoś czy jest może jakiś buk online gdzie nie trzeba wysyłać na 100% skanu dowodu ani żadnego dokumentu? Odpowiedz ktoś kumaty:P

tofik 17.11.2008 00:09

Bah, Betsson

HarryTB 17.11.2008 23:28

Przy zakładaniu konta nie chcą ale przy wypłacie kasy już tak , eh przerabiałem to więc raczej bez dowodu nie da rady ale możesz założyć na ojca konto ja tak robiłem jak nie miałem 18 lat.

Barthez 18.11.2008 19:14

tofik jesteś zalogowany w Betssonie? Wypłacałeś już kasę? Harry twój pomysł odpada:P

Rafał_TS 21.11.2008 14:57

Kuponik na weekend:

Polonia B - ŁKS 1
Chelsea - Newcastle 1
Real M - Huelva 1
Bayern - Cottbus 1

Liga polska.. ja .......e 30 zł w plecki trza sobie jutro odbic:)



Wszyscy do Chorzowa!

matheo91 21.11.2008 21:39

Na weekend:
Slavia-Teplice 1
Antalyaspor-Kocaelispor 1
Cercle Br.-Mechelen 1
Ako 4,14

LG1945 22.11.2008 12:18

witam dziś na chwilę obecną kusi mnie jeden mecz i to bardzo

-HPK Hameenlinna - Karpat Oulu

typ 2 kurs 2.75

pozdro

WISŁA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POŁOWA

PrawdziwośćDlaGry 22.11.2008 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LG1945 (Post 632519)
witam dziś na chwilę obecną kusi mnie jeden mecz i to bardzo

-HPK Hameenlinna - Karpat Oulu

typ 2 kurs 2.75

pozdro

WISŁA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POŁOWA

też dziś to gram. za gruuube pieniądze! to chyba jakaś promocja na dziś :) podobnie jak na Wolfsburg...
dobry typ, zgadzam się w 100% pozdro.

_bzyku_ 22.11.2008 15:35

Bordo
Breda
Real
Villareal
Bayer
Phoenix
Ako 13.08
Stawka 10zł
Ew.Wygr. 117.70

zawszewiernyts 22.11.2008 16:49

Lechia - Piast 1
Watford - QP 1
Cr.Palace - Bristol C. 1
Plymouth - Cardiff 1
Reading - Southampton - 1
st. 3 zł, ew. wygrana 89,50.

archi33 22.11.2008 17:23

ta promocja na hokeja to fest byla ;P:rotfl:

PrawdziwośćDlaGry 22.11.2008 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez archi33 (Post 632662)
ta promocja na hokeja to fest byla ;P:rotfl:

50zł w plecy. sam nie rozumiem dlaczego Karpaat przegrało. szybko dostali bramke w 1 i 2t. potem chcieli coś nadgonić ale było za późno. 5-4. ale cóż jak w każdym sporcie zdarzają się niespodzianki. Aczkolwiek nie zrozumiem chyba tego przez tydzien dlaczego przegrali...

Wolfsburg elegancko pyknął 4 - 1 Vfb. planowo.

matheo91 23.11.2008 12:20

Wczoraj na minusie :-/ a to na dziś:
Tottenham-Blackburn +2.5 (1,70)
Napoli-Cagliari +2.5 (1.80)
Feyenoord-Den Haag +2.5 (1,45)

archi33 26.11.2008 22:54

Jak ja kocham inter mediolan.Dzis wyleczylem sie totalnie z grania kursow po 1,2-1,3

Rafał_TS 27.11.2008 11:59

Mój koponik:

Bayern - Steua 1
Szachtar - Basel 1
CSKA - Lech 1

Stawka: 50 zł Ew wygrana: 123 zł

No i elegancko :)

Arkas 27.11.2008 17:36

Jakby to powiedziec - wpadłem w kompleksy dziś w stsie jak gościu przede mną wypłacał wygraną 3700 zł... Aż mi się duszno zrobiło:P
A tak na poważnie jakieś dwa - trzy meczyki, tak żeby kursik był z 3.0... Co byście polecili??
Kusi sąsiadka zza błoń a dobry kurs jest...

PrawdziwośćDlaGry 27.11.2008 18:02

Racing, Sampdoria, HSV, C Brugge, PSG, Deportivo.
ja gram dzis to, każdy singiel po 50zł na mecz.
jeden kupon za dyche gdzie połączyłem wszystkie mecze w ako (bez Deportivo).
a do tego dokladam po dyszce na Rosenborg 1X i do tego Portsmounth 1X.
no i + hokej, ale juz wszystko w grze jest.
do tego moza sie pokusić o handicap CSKA (-2.0) bo dobre kursy są, a czuję, że Amica tam dziś polegnie.
Grają bez Murawskiego a Love sam może im ze 3 bramy wbić. pozdr.

kuczmen 27.11.2008 23:05

Do Arkasa -Bochum-Hamburg 2 -kurs 2.25 .Dortmund-Wolfsburg 1 -kurs 2.05 .Hoffenheim -Bielefeld 1 -kurs 1.4


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl