Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tatuaże (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=709)

Lacrima 05.07.2012 21:07

A kogoś konkretnego polecasz, czy obojętnie na kogo trafię, będzie dobrze? :)

chopin 05.07.2012 22:45

ja robilem u Łukasz (Bam)a i polecam dobrze mi doradził oraz wykonał,
Wiem ze dobrze nawet bardzo robi Piti i davee tylko nie wiem jak u nich z terminami, Ja poszedłem się zapytać i odrazu zrobiłem na co czekać;)

labtec 05.07.2012 23:43

a Mały u którego z nich dziarach Henryka Reymana ?

Mistel 11.07.2012 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1261788)
A kogoś konkretnego polecasz, czy obojętnie na kogo trafię, będzie dobrze? :)

Sami Ci wybiorą kogoś dobrego do danego wzoru.


Sam niedługo planuję iść dokończyć tatuaż. Póki co mam gwiazdę taką jak w avatarze. I tu moje pytanie:


Ma ktoś może projekt/wzór czarno-białego smoka który by trzymał tą gwiazdę?

Kocur 02.08.2012 20:15

Jako ciekawostka:

http://www.funtasticus.com/2012/08/0...y-tattoo-work/

7 stron plus linki na dole.

bouli76 26.09.2012 18:29

Kumpel robi wlasnie tatoo.
Wzor zaprojektowany przez Kawe z salonu w Jedrzejowie.
Calosc rozlozona na 3 sesje - dwie juz byly.

(edit: wlasnie dostalem info ze wzor sie troche zmienil i nie bedzie napisu u gory - bedzie cos innego :) ale nie chcieli powiedziec co)

(po ostatniej sesji wstawie zdjecie gotowego tatoo)

http://imageshack.us/a/img42/5941/39...3303251320.jpg
http://imageshack.us/a/img211/9741/5...5798904720.jpg
http://imageshack.us/a/img338/5407/5...2983334671.jpg


--edit--

info z ostatniej chwili

W pustym miejscu bedzie prawdopodobnie WIERNOSC.

bouli76 25.10.2012 19:39

I jeszcze jeden tatoo z tego samego studia:
(wstawiony na prosbe tatuażysty (tatuatora - niepotrzebne skreslic) i za zgoda Wislaka ktory przyjal to dzielo na reke)

2,5h pracy

http://imageshack.us/a/img696/6320/wiernosckawa.jpg


ps. sorki za posta pod postem ale tak musi byc zeby temat ise odswiezył ;)

Markuson 25.10.2012 20:31

Miło zobaczyć swój tatuaż. :D Polecam z całym przekonaniem! Pełen profesjonalizm!!!

gypsy 26.10.2012 11:50

Ten motyw na plecach średnio mi się podoba, ale WIERNOŚĆ - wykonanie pierwsza klasa :) Super to wygląda, gratuluję wykonawcy i posiadaczowi!

gregor24 08.11.2012 15:28

http://tatuaze.us/upload/foto/0/th/13523844410_0.jpg http://tatuaze.tv/upload/foto/0/thrycerze_wiosny.jpg http://tatuaze.tv/upload/foto/0/thgks-jastrzebie.jpg

Pulpet 12.12.2012 21:04

1 Załącznik(ów)
Jakby ktoś był zainteresowany a nie ma kasy na studio to mogę wytatuować coś komuś np takiego psiura
Wykonanie moje.

ajasz 21.01.2013 20:52

http://imageshack.us/a/img42/5941/39...3303251320.jpg
http://imageshack.us/a/img211/9741/5...5798904720.jpg
http://imageshack.us/a/img338/5407/5...2983334671.jpg

Dziara jest konkretna,więcej plusów niż minusów
na minus: brzegi nie są cieniowane,co daje efekt naklejki
na plus: motyw idealny do rozbudowy,herb bardzo ładnie zrobiony,otoczyć go fajnym czarnobiałym motywem i wyjdzie extra tatuaż na całe plecy ;)
Tatuażysta wykonał dobrą robotę,ale gdybyś myślał nad rozbudowaniem motywu warto zasięgąć porady u innych magików maszynki,zawsze mogą podpowiedzieć coś fajnego.

19sebawro06 22.03.2013 22:40

siema. mam pytanie. możecie polecić jakieś studio w krk z miarę przystępnymi cenami ??

bouli76 11.05.2013 12:26

A mnie sie szykuje kolejny Wislacki tatoo - tym razem na łydce.(nie mniejszy niz 10cmx15cm)
Napis bedzie inny - jeszcze do konca nie ustalono.

http://img35.imageshack.us/img35/655...8690929150.jpg

Coach 11.05.2013 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ajasz (Post 1295598)
http://imageshack.us/a/img42/5941/39...3303251320.jpg
http://imageshack.us/a/img211/9741/5...5798904720.jpg
http://imageshack.us/a/img338/5407/5...2983334671.jpg

Dziara jest konkretna,więcej plusów niż minusów
na minus: brzegi nie są cieniowane,co daje efekt naklejki
na plus: motyw idealny do rozbudowy,herb bardzo ładnie zrobiony,otoczyć go fajnym czarnobiałym motywem i wyjdzie extra tatuaż na całe plecy ;)
Tatuażysta wykonał dobrą robotę,ale gdybyś myślał nad rozbudowaniem motywu warto zasięgąć porady u innych magików maszynki,zawsze mogą podpowiedzieć coś fajnego.

A moim zdaniem ten tatuaż jest słabiutki

Kolekcjoner_23 24.06.2013 15:13

Trochę dziarek kibicowskich w jednym miejscu http://www.stylkibica.net/category/fotki/tatuaze/

KacpiTSW 02.07.2013 01:08

http://skwk.pl/images/galeria/tatoo/4/dsc00031.jpg

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak się nazywa ta czcionka? Chciałbym ją wykorzystac do mojego tatuażu.

Krzysiek 02.07.2013 07:11

Iona Regular.

gregor24 20.08.2013 10:12

http://tatuaze-wzory.com/pliki/zdjec...lski-orzel.jpg

K2sprzyk 12.09.2013 15:50

http://i44.tinypic.com/2cwswzs.jpg
NIewiem jak komu ale mi sie strasznie podoba :)
Pierwszy tatuaz, od roku za mną chodzil :)

masterlag 30.09.2013 16:07

Wie ktoś może ile +/- kosztowałby tatuaż "you'll never walk alone" lub "ynwa", na przedramieniu, w kolorze? Celuję oczywiście w studio Kult.
To najtańszy mój wymysł jak myślę, dlatego chcę by poszedł na pierwszy ogień. ;)

YaSiOTSW 07.01.2014 18:05

Panowie krótko i na temat.. Gdzie lub u kogo tatuaż patriotyczny? Wstępny pomysł już jest potrzebuje kogoś naprawdę konkretnego:)

YaSiOTSW 12.01.2014 11:23

Widzę że temat coś podupadł..:/

chmielu88 23.01.2014 06:47

..................................

Tomek_TS 29.09.2016 12:58

Temat upadł wiec może ja zadam pytanie. Gdzie w Krakowie robić tatuaż? Czytałem wcześniejsze posty, ale są z przed paru lat wiec sporo się mogło zmienić .

wściekłe pięści węża 29.09.2016 14:35

Zależy od tego jaki chcesz tatauż. Kraków jest między innymi dlatego tak zajebisty, że masz tutaj przedstawicieli prawie wszystkich stylów.

Studio, jako całość - na pewno Kult. Tam wzory japońskie od Mateusza Kanu, czernie/ szarości od Piotra Bembena lub Oli Kołtowskiej (Ola trochę bardziej dziewczęce kompozycje tworzy), old school od Ptaszek i Piórko, artystyczne mambo dżambo od Szymona Gdowicza lub tatuatorka uniwersalna - Iza Solarz.

W czerniach/ szarościach w Krakowie pięknie operują też Am- Ink czy oczywiście Victor Portugal.

I pewnie sporo innych osób, o których nie wiem lub zapomniałem. ;)

Najważniejsze, to żeby wiedzieć czego się chce, potem sprawdzasz różnych tatuatorów pod kątem dopasowania ich stylu do tego, co chcesz sobie wytatuować, zagadujesz gościa/ kobitę, umawiasz się na spotkanie lub przedstawiasz pomysł przez fb/ maila, czekasz na termin (z tym może być bardzo różnie) i robisz tatuaż.

No i na koniec - jeśli chcesz sobie zrobić napis gotykiem na przedramieniu, to raczej nie zagaduj do ludzi, których wymieniłem. Szkoda ich i Twojego czasu na to. ;)
Save
Save
Save

El'kabat 03.10.2016 21:53

Wszystko zależy od stylu jaki wybierasz. Ja robiłem ramię/ przedramię i polecam UFO.

https://www.instagram.com/ufotattoodsk/

majka26 06.12.2016 12:09

Orzeł.na plecach z flagą imponujący!

LanceTS 07.01.2017 21:38

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t34....9c&oe=5873AE15

Gdybym planował coś na ten wzór to polecicie kogoś?

_bzyku_ 08.01.2017 20:45

^ Mam podobny tatuaż. Robił mi go PITI Kiedyś dziarał w Kulcie, teraz ma swoje studio na Pszona.https://www.facebook.com/WISLASKAWIN...type=3&theater
W zasadzie to wszystko u niego robiłem, gość godny polecenia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl