Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

SpoXsteR 23.09.2008 22:26

Na stronie SKWK są zdjęcia z treningu Wisły w Gdańsku przed PP

Stone Island 24.09.2008 09:32

a czy radio forza przeprowadzi relację z tego spotkania? start o 18.

amauri1990 24.09.2008 09:35

nie przeprowadzi.

tylko mecze na R22 transmitują

ja_ka_ 24.09.2008 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dubi (Post 606733)
ŻENADA. ciezko nawet to skomentować, Mistrz Polski gra z Lechia Gdansk a oni funduja nam powtorke spotkania warszawskiej Legii ...

NIestety (jeszcze 3 miesiące) mam tą nieprzyjemność posiadać n TV.
Gdyby nie Liga Mistrzów to na kanale n Sportw ogóle nie ma co oglądać. Ramówka wygląda tak. Wtorek i środa mecze LM a potem do następnej kolejki są powtórki z tych meczów...
Oglądałem wczoraj mecz Wisła P. - Legia ale poziom komentatorów jest koszmarny. Oni już nawet nie kryją się za kim są tylko bez żenady mówią w stylu: "dobre wybicie naszego zawodnika".

4fan_player 24.09.2008 16:25

Marcelo na lewej stronie chyba.. szkoda że nie w środku bo to jednak jego optymalna pozycja :)

SpoXsteR 24.09.2008 16:28

Cytat:

Uprzedzamy pytania: nie wiemy, kto zagra na lewej obronie. Zapewne Marcelo, ale może Cleber. Okaże się w trakcie meczu
za oficjalną.

Wasiu 24.09.2008 16:31

Skład OK, nie wiem tylko po co Mauro gra. Zaliczył ostatnio 2 dobre mecze, mógłby mu Skorza troche odpuścic. Bardzi ciekawy jestem jak sobie Marcelo poradzi i jak będzie rozwiązany problem lewej obrony.

South 24.09.2008 16:33

na lewej obronie może też zagrać Barreto a wtedy w środku pomocy Marcel...

AZS_Lublin 24.09.2008 17:04

Super, wreszcie debiut Marcelka. Ciekawe jak zagra na lewej stronie. Grunt, ze w koncu wychodzi na boisko w barawach Wisly:). W takim skladzie 0:3 to najnizszy wymiar kary dla Gdanska. Licze rowniez na dobry wystep Barreto, bo moim zdaniem to troche nie doceniany pilkarz. No i oby Niedzialan sie przemógł!

SpoXsteR 24.09.2008 17:50

Sobański 0-0 Wisła

zabawa, zabawą ale w drugiej połowie trzeba się bardziej przyłożyć bo jeszcze z farta Lechijka strzeli i będą jaja

hoho 24.09.2008 17:51

Czyby juz po Niedzielanie ? Lobodzinski go mial zmieniac przed przerwa z pwoodu kontuzji ?

1q2 24.09.2008 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 607490)
Sobański 0-0 Wisła

zabawa, zabawą ale w drugiej połowie trzeba się bardziej przyłożyć bo jeszcze z farta Lechijka strzeli i będą jaja


Dokladnie, wczoraj byla beka z Legii a jak widac malolaty z Lechii daja nam niezle w kosc:)

Wasiu 24.09.2008 17:52

Paniki robić co nie ma, ale grają silnym, prawie pierwszym składem i nie potrafią juniorom bramki strzelić. Chyba skonczy sie tym, ze wejdzie Brozek, Jirsak i Łobo ...

Elendil 24.09.2008 18:01

bez przesady z tym pierwszym składem - 7 rezerwowych. Z relacji wynika, że mamy dużo akcji, ale efektów brak.W drugiej połowie bedzie lepiej :)

Stone Island 24.09.2008 18:19

trwają
Piast Gliwice 0 - 3 Lech Poznan
GKS Jastrzebie 3 - 0 Zaglebie Lubin

Koniec
Kmita Zabierzow 3 - 0 Korona Kielce
Warta Poznan 0 - 2 Ruch Chorzow
Promien Opalenica 1 - 0 Zaglebie Sosnowiec
Motor Lublin 0 - 2 LKS Lodz
Stal Sanok 1 - 0 Widzew Lodz

same niespodzianki

Schabek 24.09.2008 18:20

Sobański do WISŁY !!!!!

rafalek 24.09.2008 18:25

Noo..i 1:0..teraz jakoś pójdzie..brawo Tomek

unpredictable_wislaczka 24.09.2008 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 607493)
Chyba skonczy sie tym, ze wejdzie Brozek, Jirsak i Łobo ...

No właśnie wszedł Paweł:) może i dobrze,dobry mecz na przełamanie się przed 2.10

JJJ Biała Gwiazda!!!

Wszedł i podał i jeszcze strzelił heh ;)

Żuczek 24.09.2008 18:25

No nareszcie 1:0 dla nas. Brozio z Jirsakiem weszli i to od razu skutkuje.

HEDu 24.09.2008 18:28

Jirsak rlz. Jak to nie jest wzmocnienie to ja nie wiem jak sie nazywam :D tylko czemu Barreto schodzi a nie Cantoro, ten pierwszy do przodu przynajmniej gra no ale strat troche zaliczył jednak ... forma przyjdzie jak bedzie grac

rafalek 24.09.2008 18:34

Noo...to są rezerwowi...może wreszcie się Paweł Odblokuje

SpoXsteR 24.09.2008 18:34

Paweł odejdzie pewnie zimą.. a jak nie będzie transferu i zmiennika za niego będzie cięzko.

co do meczu, kwestia czasu.. ileż można tak fenomenalnie bronić.


PS. Paweł potrzebował tej bramki, może wkońcu się odblokuje.

hoho 24.09.2008 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 607508)
Jirsak rlz. Jak to nie jest wzmocnienie to ja nie wiem jak sie nazywam :D tylko czemu Barreto schodzi a nie Cantoro, ten pierwszy do przodu przynajmniej gra no ale strat troche zaliczył jednak ... forma przyjdzie jak bedzie grac

Jakby strzelal gole Barcelonie a nie Lechii 2 ,to bys sie mogl zachwycac

michu-k 24.09.2008 18:35

0:2, Paweł Brożek.

Stone Island 24.09.2008 18:36

no nareszcie brawo chłopaki

Ogryzek 24.09.2008 18:37

Mam pytanie - kto gra na lewej obronie? Marcelo czy Cleber?

Perek 24.09.2008 18:38

Już tak nie siejcie paniki ludzie. Widzieliście, że Sobański w pierwszej połowie bronił fenomenalnie i miał szczęście (słupki , poprzeczki).

Żuczek 24.09.2008 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoho (Post 607512)
Jakby strzelal gole Barcelonie a nie Lechii 2 ,to bys sie mogl zachwycac

Za to strzelił Tottenhamowi...

HEDu 24.09.2008 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoho (Post 607512)
Jakby strzelal gole Barcelonie a nie Lechii 2 ,to bys sie mogl zachwycac

to kto strzelił Barcelonie ? Wychodzi na to ze wszyscy słabi tylko Cleber swietny do ofensywy ...

1q2 24.09.2008 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 607511)
Paweł odejdzie pewnie zimą.. a jak nie będzie transferu i zmiennika za niego będzie cięzko.

co do meczu, kwestia czasu.. ileż można tak fenomenalnie bronić.


PS. Paweł potrzebował tej bramki, może wkońcu się odblokuje.

Z pierwszym ze potrzebowal to sie zgodze, natomiast ze ma sie odblokowac?Jakos nie zauwazylem zeby sie zablokowal.Mial mniej okazji co akurat jego wina nie bylo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl