Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

kasperr 30.08.2010 19:26

Czy orientuje się ktoś z Was czego dotyczą testy na stanowisko pracownika obsługi bagażowej w LOT Services?

bercik860 30.08.2010 20:22

Poszukuje przyjąć się na praktyki, jestem w 3 klasie technikum na profilu informatycznym. Najbardziej interesowałoby mnie 'stanowisko' grafika komputerowego. Może ktoś coś polecić, dać jakiś namiar?

MS Wiślak 01.09.2010 23:15

Poszukuję pracy dorywczej w okolicy Wadowic lub Andrychowa na 1/2 lub 3/4 etatu rozważe każdą propozycję pracy, jeżeli ktoś by coś wiedział proszę dać znać na priva.

Kamil_mchw 06.09.2010 22:48

czy ktoś pracował, bądź dalej pracuje jako doradca finansowy??
mam możliwość pójść na szkolenie darmowe, później popracować jakiś czas (za kasę oczywiście) i dopiero wtedy iść na rozmowę żeby dostać umowę na stałe. Tylko czy faktycznie można tam się rozwijać i co z tym idzie zwiększać swoje zarobki... Czy muszę mieć jakieś podstawy ekonomii?? Ciekawa praca?? Na czym ona dokładnie polega? na umawianiu się z ludźmi i namawianiu żeby powierzyli mi swoje oszczędności i namawianiu ich na kredyty itp. proszę o prv.

QBAS 17.09.2010 10:39

Jest ktoś na forum, kto rekrutował do PwC? Jeśli tak to proszę o priva, mam kilka pytań o proces rekrutacji i samą pracę.

Arkas 17.09.2010 12:00

Może ktoś coś powiedzieć o pracy jako telemarketer? Np. w Netii?

Pusher 19.09.2010 22:51

Witam,
chcialbym za kazdym razem gościć na R22 podczas meczy Wisełki... Niestety za free to to nie jest wiec chętnie podjąłbym sie jakiejs pracy w weekendy(w tyg niestety szkola..) w Krakowie bądz okolicach.
Jesli ktos słyszałby o czyms to prosze o PW :)

Vinci 20.09.2010 03:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 981558)
Może ktoś coś powiedzieć o pracy jako telemarketer?

Kawał ciężkiego chleba. Przynajmniej jeżeli chodzi o presję, stres i ludzką głupotę. Jeżeli chcesz poznać kretynizm polskich klientów, to ten typ pracy daje Ci taką możliwość w 100%. Nawet nie zdajesz sobie sprawy do czego ludzi są zdolni i jakie mają o sobie mniemanie rozmawiając przez telefon. Można to porównać do pracy za kasą w markecie:

http://biznes.onet.pl/klient-nasz-ch...,1,prasa-detal

Plusy to fakt, ze nie jest to praca fizyczna oraz, że nie robisz pod gołym niebem. Zarobki ok 1100 -200 i pewnie prowizje, jeżeli będziesz dobrze sprzedawał. Jak masz , jakąś sensowną alternatywę to się w to nie pakuj. No chyba, ze pozostanie Ci tylko roznoszenie ulotek...

pietruch 20.09.2010 09:07

1100-1200 + ewentualne prowizje?!

2 więcej można wyciągnąć jako pracownik ogólnobudowlany w niejednej firmie. Wiem z własnego doświadczenia, bo zaraz po uwinięciu się z praktykami, dostałem robotę w jednej z takich firm. Owszem praca fizyczna, po 9-10h + soboty po 6h. Za miesiąc dostawałem coś rzędu 2200-2400. Pozytywem tej pracy było to, że masa się sama robiła, a apetyt wymiatał z lodówki wszystko niczym dotychczasowi przeciwnicy parchatych. :) Także jeżeli ktoś ma zdrowie i tylko takie oferty pracy ( nie oszukujmy się, stanowisko kierownicze po kilku latach pracy osiągnie 1 na milion), to będąc na jego miejscu, bez wątpienia pchałbym się w budowlankę.

Vinci 20.09.2010 10:27

Oczywiście mówimy o płacy netto.
Z prowizjami są ludzie, którzy zarabiają po 2000 - 2500 zł. Telemarketing to nie praca na całe życie, a raczej na etap przejściowy. A zapieprzać trzeba.
Opisu branży budowlanej nie kwestionuje. Takie opinie, jak Twoja powtarzaja się regularnie, wiec pewnie coś w tym jest.

A kolega Arkas niech wybierze to, co dla niego najlepsze. Powodzenia ;-)

Arkas 20.09.2010 15:09

Dzięki za informacje. Właśnie szukam czegoś co można by było pogodzić ze studiami zaocznymi.
A praca w Decathlonie? Ma ktoś jakąś przygodę z nią?

Vinci 20.09.2010 18:51

Jeżeli dalej Cie interesuje telefon + ewentualny rozwój to jeszcze nie dawno Alior szukał kandydatów ze statusem studenta co swojego Call Center na Ruczaju.

!!IRIVER!! 20.09.2010 18:53

Arkas - stanowczo odradzam telemarketing. :D W takim stricte biurze telemarketingowym nie pracowałem, ale musiałem umawiać spotkania, no i powiem Ci, że to masakra. Naprawdę ludzie są tak zmanierowani, zblazowani i wiecznie niezadowoleni, że kilka "....ów", "spierdalaj" na pewno Ci się dostanie. :D

Kamil_mchw 29.09.2010 22:29

mam pytanie odnośnie pracy w norwegi... mój ojciec jest elektrykiem z 30 letnim stażem, ja również posiadam pewne umiejętności i zamierzamy wybrać się na pół roku pozapierdalaać w norweg i zarobić grubszą kasę...
kogoś z jakąkolwiek wiedzą na ten temat proszę o kontakt na prv.
pozdrawiam

Siwy_89 29.09.2010 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 983580)
Dzięki za informacje. Właśnie szukam czegoś co można by było pogodzić ze studiami zaocznymi.
A praca w Decathlonie? Ma ktoś jakąś przygodę z nią?

7 za godzinę + karta multisport gratis.

Greg91 30.09.2010 00:08

co daje ta karta multisport?
Zakładam że jakieś promocje, wiesz może jakie dokładniej?

Siwy_89 30.09.2010 00:23

google ==> karta multisport

i...

http://www.benefitsystems.pl/multisport.aspx

Kołek 30.09.2010 01:00

Poszukuję kogoś kto pracuję w hotelarstwie ,konkretnie recepcja itp (hotel, apartamenty). wazne dla mnie, prosze o priv

BieżanówStary 11.10.2010 16:18

Mam pytanie.
Mam podpisana umowe zlecenie do konca roku ale od pazdziernika wziolem druga umowe na tate z uwagi na koniec waznosci legitymacji szkolnej i przez to nizsza stawke. Czy w takiej sytuacji moge zarejestrowac sie na bezrobociu?
Jest to potrzebne ze wzgledu na ubezpieczenie. Czy moze musze w jakis sposob rozwiazac ta umowe zlecenie ktora byla podpisana na mnie do konca roku? i Jeszcze jedno pytanie jestem od razu po szkole nalezy mi sie jakies pieniadze z bezrobocia?

jaszczur90 11.10.2010 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BieżanówStary (Post 992990)
Mam pytanie.
Mam podpisana umowe zlecenie do konca roku ale od pazdziernika wziolem druga umowe na tate z uwagi na koniec waznosci legitymacji szkolnej i przez to nizsza stawke. Czy w takiej sytuacji moge zarejestrowac sie na bezrobociu?
Jest to potrzebne ze wzgledu na ubezpieczenie. Czy moze musze w jakis sposob rozwiazac ta umowe zlecenie ktora byla podpisana na mnie do konca roku? i Jeszcze jedno pytanie jestem od razu po szkole nalezy mi sie jakies pieniadze z bezrobocia?

Obojętnie jaka umowa cywilno-prawna dotycząca pracy : umowa zlecenie, umowa o dzieło , umowa o pracę skreśla możliwość bycia bezrobotnym i ciągnięcia ubezpieczenia z Urzędu Pracy. I nie dostajesz żadnej kasy od bezrobocia za skończenie szkoły .

DominoForza 11.10.2010 16:25

jak sie osobiscie nie wyrejstruje z bezrobocia gdy podejme prace to dostane ta kare ? bo slyszalem ze sami to robia i ta kara to bardziej straszak

BieżanówStary 11.10.2010 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 992991)
Obojętnie jaka umowa cywilno-prawna dotycząca pracy : umowa zlecenie, umowa o dzieło , umowa o pracę skreśla możliwość bycia bezrobotnym i ciągnięcia ubezpieczenia z Urzędu Pracy. I nie dostajesz żadnej kasy od bezrobocia za skończenie szkoły .

Rozumiem ale tak jak mowie to teraz nie pracuje na siebie tlyko podpisalem nowa umowe na Tate. Umowy zlecenia maja to do siebie ze sa podpisywane na dluzszy okres przykladowo jednorazowa inwentaryzacja w Supermarkecie a umowe podpisywana jest na okres calego miesiaca. A wiec moja glowna bolaczka jest czy i jak moge rozwiazac ta umowe ktorej juz nie wykonuje.

Mako 12.10.2010 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 975488)
czy ktoś pracował, bądź dalej pracuje jako doradca finansowy??
mam możliwość pójść na szkolenie darmowe, później popracować jakiś czas (za kasę oczywiście) i dopiero wtedy iść na rozmowę żeby dostać umowę na stałe. Tylko czy faktycznie można tam się rozwijać i co z tym idzie zwiększać swoje zarobki... Czy muszę mieć jakieś podstawy ekonomii?? Ciekawa praca?? Na czym ona dokładnie polega? na umawianiu się z ludźmi i namawianiu żeby powierzyli mi swoje oszczędności i namawianiu ich na kredyty itp. proszę o prv.


Pracowałem keidyś jakos doradca finansowy potem jako agent ubezpieczeniowy. Te dwie fuchy nie wiele sie różnią od siebie. Trzeba dzwonić, umawiać spotkania, chodzić na nie i sprzedawać, sprzedawac i jeszcze raz sprzedawać. Sprzedałes to fajnie jak nie to znowu dzwonienie umawianie spotkan itd. Praca nie lekka, trzeba umieć sie przyzwyczaić do bardzo częstych odmów czy to na propozycje spotkania czy już gotowej oferty. Ciągła huśtawka nastrojów, bo raz sie coś fajnie sprzeda a potem dwa tygodnie nic, potem znowu coś wpadnie a potem znowu lipa. Zarobki w zdecydowanej większości oparte o prowizje ze sprzedaży.Czyli raz można zarobic pare k a raz ledwo na zus styknie (bo przynajmniej ja tak miałem ze miałem swoją działalność i umowę agencyjną z firmą) Czasami do tego dochodza premie (zależy od firmy) ale tylko jak cos oczywiście wcześniej sprzedasz i osiągniesz jakieś progi sprzedaży. Trzeba miec dużo samozaparcia, jeszcze więcej automotywacji, cierpliwość, no i dobre kontakty, czyli najpierw znajomych a potem jakies kontakty od nich dalej. Generalnie zasada jest taka że obdzwaniasz ok 25 osób umawia sie 4-5 a kupi coś jedna.

Powodzenia :)

Aha plusem w niektórych firmach są przeważnie darmowe szkolenia (czasem nawet tyogdniowe) wyjazdy na szkolenia itd, na których to cozywiście szkolenia i egzaminy schodza na plan dalszy ;)

PAC 14.10.2010 11:39

Właśnie szukam nowej pracy, jak ktoś ma własną firmę i szuka kogoś lub pracuje gdzieś gdzie kogoś szukają to piszcie na priv. Dzięki

JAN ZEMBRZYCKI 14.10.2010 14:32

Witam.
Ktoś może z obecnych pracuje albo pracował w Alfa Laval ??.

Marcinnno 14.10.2010 14:43

Sts, albo Totolotek poszukuje może pracowników wie ktos ?

kokrys 15.10.2010 18:58

Jak ktoś jest grafikiem to firma HutPus Catering ogłosiła konkurs na nowe logo (i chyba też nazwę firmy) więcej informacji będę miał w poniedziałek. Podobno ma być atrakcyjna nagroda za wygranie.

pozdi91 21.10.2010 21:09

Jeżeli już koniecznie pośredniak to ITC na ul. Kurniki, odradzam Jobmana - żenujące stawki.

damian755 19.11.2010 21:00

Mam takie pytanie czy ktoś pracował z was na platformach wiertniczych np. Norwegii?

AYALA 19.11.2010 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damian755 (Post 1013908)
Mam takie pytanie czy ktoś pracował z was na platformach wiertniczych np. Norwegii?

mój kolega był prawie 2 lata na takiej platformie.Gdyby nie rozłąka z rodziną to mi mówił że by tam na stałe został.Praca wcale nie cięższa niż w tych naszych polskich fabrykach gdzie sie zasuwa jak koń na westernie i robi za 2 tyś zł .Z warunków pracy jak i mieszkaniowych był zadowolony.Nie chciał sie przyznac ile zarabiał ale ustawił sie w życiu.Zaznaczam że to było kilka lat temu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl