![]() |
Cytat:
|
http://wp.tv/i,Na-granicy-zycia-i-sm...l?ticaid=67b00
Filmik 6 minutowy, ale niekotre super produkcje nie robia takiego wrazenia jak to. |
Cytat:
|
Cytat:
|
"Hooligans" jeśli ktoś jeszcze nie oglądał tego filmu to najwyższa pora. Film jest po prostu zajebisty,wydawało mi się, ze to nic specjalnego, ale kumpel szczerze mi go polecił... Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem.
|
O gustach się nie dyskutuje...
|
Hooligansi są całkiem sympatycznym filmem :) ani wybitny, ani słaby, można go obejrzeć i już :)
Polecam "Infiltrację" Scorsese, oraz "Świętych z Bostonu". Świetne filmy w irlandzkim klimacie :) |
Cytat:
Ale dam taki przykład, mogę stwierdzić że uwielbiam jeść gówno:> i jak wszyscy stwierdzą że ze mną jest grubo coś nie tak - odpowiem , panowie...to moja prywatna sprawa a o gustach(także kulinarnych)się nie dyskutuje;) |
Smaczne? :> :rotfl:
|
no ba:D.....
|
Wlasnie wrocilem z kina, bylem na Gran Torino, moge spokojnie polecic. Dobry Eastwood'owski poziom, fajnie sie oglada choc zbyt glebokiego przeslania w tym filmie nie ma.
|
Never Back Down - smialo moge polecic ten film osobom ktore lubia ogladac walke. Film przewidywalny i nie zaskakuje jakimis zadziwiajacymi zwrotami akcji ale za to posiada bardzo dobre sceny walki.
Z takich filmow moge rowniez polecic Fight Club (lecial ostatnio na polsacie) tez sporo scen walk jednak ma on o wiele bardziej orginalna fabule od tego pierwszego i jesli zalezy wam na filmie w ktorym widzimy cos wiecej niz tylko ostre napieprzanie to bedzie to dla was bardziej odpowiedni film;] Nalezy tez docenic swietna kreacje Edwarda Nortona oraz nie mniej gorsza role Brada Pitta. |
Lektor - dobre kino. Świetnia Rola Kate Winslet i zasłużony Oskar. Film niektórzy odbierali jako "rozgrzesznie" pewnych ludzi przywdziewających dwie runy sieg na kołnierzyku, ja czegoś takiego nie zauważyłem i nie widzę powodów by traktować ten obraz jako zachęte do łagodnej rozporawy z katami nazistowskimi a przy tym rozgrzeszenia narodu zza Odry. Zachęcam do obejrzenia filmy, bowiem nie tylko jest to wg mnie kawałek dobrego kina, ale także zmusza do refleksji nad kwestią jak człowiek może być zdolny do okrutnych rzeczy, oraz jak to naród może przyzwolić na te okrutne rzeczy.
Opór - tutaj mam mieszane uczucia, fabuła fajna i dobrze przedstawiona lecz pare historycznych pomyłek jest i trochę trąci zbyt wielką ilościa bohaterstwa. Aczkolwiek nie jest to bełkot w stylu hamerykańskiej "jes gujs bijmy ich bo ma byc freedom kazdy jest wolny a my jestesmy jeszcze bardziej wolni wiec jeee" (czyli większość filmów o wojnie amerykańskich) jestem ciekawy jak inni ten film odebrali. |
Cytat:
BTW. dziś się pojawiły napisy w sieci do Green Street 2 |
Może ktoś polecić jakiś film wojenny - który przypadł Wam do gustu ?
Pozdro 1906. |
z jakiejś konkretnej wojny?:>
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Szereowiec Ryan |
Cytat:
|
Suszanin napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Może ktoś polecić jakiś film wojenny - który przypadł Wam do gustu ? Pozdro 1906. Cienka Czerwona Linia. i oczywiście KOMPANIA BRACI - z tym, że to serial. |
Jak film wojenny to tylko Czas Apokalipsy!
no, i jeszcze M.A.S.H. ale to serial : d |
Z wojennych to zależy jaki okres Cię interesuje.
Starożytność: "Gladiator" (w sumie tylko pierwsza bitwa o Germanię większa, dalej to starcia na arenie), "Troja", "Aleksander" (Gaugamela), Średniowiecze: "Braveheart", II WW: "Szeregowiec Ryan", "Kompania Braci" (serial, pod koniec trochę zwalnia, ale pierwsze odcinki super), "Listy z Iwo Jimy", "Cienka Czerwona Linia", "O jeden most za daleko" (stare, ale jare i z Polakami), Kokoda (2006, australijski bataion walczący w dżungli z Japończykami - nawet niezłe), Wietnam: "Pluton" i "Czas Apokalipsy" (oba świetne), "Full Metal Jacket", "Byliśmy żołnierzami", Nowsze: "Black Hawk Down", podobno niezły jest serial "Generation Kill" o Iraku, ale jeszcze nie oglądałem. |
co do cienkiej czerwonej..... polecam książke a potem film.......
|
A Helikopter w Ogniu ?
Nominowany Polski operator, za najlepsze zdjęcia. |
oraz Łowca Jeleni...
|
Jeśli chodzi o wojenne to polecem "Most na rzece Kwai"
Może podacie wasze ulubione westerny. Podam moje propozycje: 1. Za kilka dolarów więcej 2. Dobry zły i brzydki Jeśli ktoś nie oglądał...duża strata. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl