Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Transfery - Zagranica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=168)

szczepanwislak 28.07.2011 14:28

I to już któryś z kolei niezły transfer Malagi w tym okienku transferowym. Jest aż ciekaw ich poczynań w La Liga tuż pod koniec sierpnia.
A tymczasem mamy parę nowych ciekawych poczynań na rynku :)
Napastnik Jeremy Menez zdecydował się na odejście z włoskiego klubu AS Roma. Francuz po 3 latach gry dla klubu ze stolicy, postanowił wrócić do rodzimej Ligue 1. Jeremy w nadchodzącym sezonie zagra dla Paris St. German.
No i teraz czy to faktycznie prawda ?? Lecz chyba raczej tak. Otóż Sergio Aguero, po przejściu testów medycznych zagra jesienią w Man City. Osadźcie sami

mitmichael 30.07.2011 10:52

A Mateusz Klich został przesuniety do rezerw bo jak twierdzi Felix Magath - jego poziom nie jest wciąż wystarczający na wymagania stawiane piłkarzom Bundesligi.

tarantulaw2 30.07.2011 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1136843)
A Mateusz Klich został przesuniety do rezerw bo jak twierdzi Felix Magath - jego poziom nie jest wciąż wystarczający na wymagania stawiane piłkarzom Bundesligi.

Czyżby Magath dokonał złego wyboru? :-D

RecordAble 30.07.2011 11:21

Bardzo ciekawe transfery robi PSG. Myślę, że po latach posuchy mogą pokusić się o zdobycie mistrzostwa. Jeśli rzeczywiście transfer Pastore dojdzie do skutku, to można mówić o pewniaku do tytułu.
Są pewniakiem do tytułu.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

mitmichael 30.07.2011 13:47

Stało sie - Javier Pastore za 43 miliony euro przeszedł do PSG ucierajac nosa Barcelonie, Realowi czy Chelsea. Do tego po transferze Aguero do Manchesteru kibice Atletico Madryt zycza mu smierci :/
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

szczepanwislak 08.08.2011 13:40

I przede wszystkim hit ostatnich dni, czyli młody belgijski talent Romelu Lukaku, zasili Chelsea Londyn. Tak tak, to już pewne. Gwiazda i najlepszy strzelec minionego sezonu w Anderlechcie ma dopiero 18 lat ! Za to w odwrotnym kierunku powędrował Milan Jovanović. Pomocnik Liverpoolu wybrał ofertę Anderlechtu.
Z kolej Chelsea opuszcza Jurija Żyrkowa na rzecz Anży Machaczkała. Rosjanin podpisał z zespołem Priemier Ligi czteroletni kontrakt.
Przejdźmy dalej:
Argentyński piłkarz Gabriel Milito opuszcza Barcelonę. 30-letni środkowy obrońca zapowiedział, że wraca do Indepediente Buenos Aires.
Nasz były piłkarz Kalu Uche przeszedł z hiszpańskiej Almerii do Neuchatel Xamax. 28-letni Nigeryjczyk podpisał ze szwajcarskim klubem dwuletni kontrakt, ale kwoty transferu nie ujawniono.
Mirko Vucinic za 15 milionów euro przeszedł z Romy do Juventusu Turyn. Napastnik piłkarskiej reprezentacji Czarnogóry podpisał ze "Starą Damą" czteroletni kontrakt. Romę natomiast zasili golkiper rzymskiego klubu, reprezentant Holandii Maarten Stekelenburg z Ajaksu Amsterdam. To już trzecie dość poważne wzmocnienie rzymian.

brylant17 08.08.2011 17:26

Zapomniałeś napisać, że Wesley Sneijder prawdopodobnie pójdzie do....Man City mówiło się o United chodź dalej nie wiadomo jaki klub wybierze.Ciekawi mnie ten Lukaku czy będzie grał pierwsze skrzypce w Chelsea i się rozwinie czy będzie nie wypałem

szczepanwislak 09.08.2011 10:24

Moim zdaniem, zdoła przebić się do podstawowej jedenastki. Może nie od razu, ale stopniowo, systematycznie trener Villas Boas będzie dawał mu szansę. Tak jak to było w Anderlechcie czy w reprezentacji Czerwonych Diabłów. Tam w zasadzie szybko wypłynął na wysokie wody, ale trzeba pamiętać, że to nie ten sam poziom co w według mnie najlepszej lidze świata. I sadzę, że już po kilku meczach sezonu w Premier League będzie znaczącą postacią w zespole. Nie rzecz jasna, że będzie kimś od którego w dużej mierze zależy rezultat spotkania i nie sądzę też, że większość piłek będzie adresowana do niego. Taka sytuacja jest możliwa, lecz nie przypuszczam, że mogłoby to mieć miejsce już w tak jego młodym wieku. Chociaż przykład myślę znanego wszystkim nam dobrze Mario Gotze może świadczyć zupełnie co innego

mitmichael 09.08.2011 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1143044)
Zapomniałeś napisać, że Wesley Sneijder prawdopodobnie pójdzie do....Man City mówiło się o United chodź dalej nie wiadomo jaki klub wybierze.Ciekawi mnie ten Lukaku czy będzie grał pierwsze skrzypce w Chelsea i się rozwinie czy będzie nie wypałem

Wloskie media podały, ze Sneijder podpisał kontrakt z Manchesterem City a Inter dostal za niego 36mln euro.

szczepanwislak 09.08.2011 20:51

Jeszcze nie słyszałem o oficjalnym przejściu gwiazdy Interu do Man City. Sądzę, że wszystko sie wyjaśni po jutrzejszym sparingowym spotkaniu z Anglią. Może nie bezpośrednio po tym meczu kontrolnym, lecz sądzę, że jest to kwestia paru następnych dni. A na czasie, powinno zależeć obu zainteresowanym stronom. Wszarze już w ten weekend maja ruszyć rozgrywki ligi angielskiej.
A z ostatnich ciekawszych transferów wypada wspomnieć tutaj o 34-letnim napastniku Luisie Boa Morte, który zamienia West Ham United na grecką Larissę.

mitmichael 10.08.2011 18:47

Samuel Etoo przeszedł za 30mln euro do druzyny Andżi Machaczkała. Za jeden sezon ma zarobic... 20mln euro.

Glazik 11.08.2011 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1144345)
Samuel Etoo przeszedł za 30mln euro do druzyny Andżi Machaczkała. Za jeden sezon ma zarobic... 20mln euro.

niezla ekipe tam gosc sobie organizuje za gruuuba kase...


Wcześniej Anżi pozyskało już Brazylijczyka Roberto Carlosa z Corinthians i Rosjanina Jurija Żyrkowa z Chelsea Londyn.

Marszałek 11.08.2011 18:31

Za taką kasę,którą oferują Eto to zbudowaliby nawet jak na tamte warunki super mocny zespół. A tak to wiele szumu o nic.

Maciuś 11.08.2011 18:34

Wypsztykają sie jak te Kazachstany i inne Moldawie.

AYALA 11.08.2011 18:48

Machaczkała w czerwcu kupiła za 14 mln € Dżudżaka z PSV.Ciekawy zespół montują

snikki_(konto-usuniete) 11.08.2011 18:57

A Biednego Drewnialdo nadal nigdzie nie chcą http://www.tvn24.pl/-1,1713702,0,1,n...wiadomosc.html

szczepanwislak 12.08.2011 13:12

Liverpool uzgodnił z Newcastle kwotę transferu hiszpańskiego obrońcy, Josego Enrique. Sumy jak na razie nie ujawniono. Ten 25-letni lewy obrońca jest wychowankiem Levante. Grał też w Valèncii, Celcie Vigo i Villarrealu, z którego w 2007 roku przeszedł do Newcastle United.

ToTylkoJa 12.08.2011 16:21

Cesc Fabregas w Barcelonie (ofeta to 29mln od Barcy, 5 mln od samego Cesca plus 5 lub 6 mln euro zmiennych, które będą wypłacone w przypadku zdobycia przez Barcelonę w ciągu 5 lat 2 mistrzostw PD i 1 LM). Najprawdopodobniej w poniedziałek ma się odbyć prezentacja.

Xavi, Iniesta, Fabregas, Thiago, Mascherano, Busquets, Keita - pomoc w Barcie robi piorunujące wrażenie.

szczepanwislak 12.08.2011 20:09

Dokładnie i w dodatku może to już okazać się w najbliższą niedzielę, kiedy naprzeciw siebie staną dwie najlepsze drużyny w Hiszpanii,i aby powalczyć o krajowy Superpuchar. Przy tak wielkim potencjale Barcy, stawiam na przekonujące zwycięstwo nad Królewskimi.
Niestety...

Antystenes 12.08.2011 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 1145864)
Dokładnie i w dodatku może to już okazać się w najbliższą niedzielę, kiedy naprzeciw siebie staną dwie najlepsze drużyny w Hiszpanii,i aby powalczyć o krajowy Superpuchar. Przy tak wielkim potencjale Barcy, stawiam na przekonujące zwycięstwo nad Królewskimi.
Niestety...

Kto pokaże mecz? c+?

ItaloPolak 12.08.2011 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Antystenes (Post 1145866)
Kto pokaże mecz? c+?

TVP

10 znaków

ToTylkoJa 12.08.2011 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 1145864)
Przy tak wielkim potencjale Barcy, stawiam na przekonujące zwycięstwo nad Królewskimi.
Niestety...

W mojej opinii w Superpucharze faworytem jest Real. Z prostego względu - jest lepiej przygotowany fizycznie. Barcelona kompletnie zawaliła przygotowania (mówił o tym sam Guardiola, że zamiast przygotowań było jakieś tourne). Barca w żadnym meczu nie zagrała w optymalnym składzie (w przeciwieństwie do Realu) - a to kontuzje, a to odpoczynek piłkarzy.
Mou napiął się na to trofeum i myślę, że je wygra. Barca nie wyrobi kondycyjnie (taki Messi czy Alves nie wystąpili w żadnym meczu przed sezonem!, Iniesta pograł trochę, to samo Pique, Villa czy Pedro). Słabo to widzę.

emj10 12.08.2011 23:20

Szkoda, że z Barcy robi się taki moloch z gwiazdorami. Nie gwiazdorami w stylu CR, czy Rooney tylko z najlepszymi piłkarzami świata w jednym teamie. Tak jak już ich w poprzednim roku nie mogłem oglądać tak teraz pewnie zobaczę ze 2-3 mecze w ich wykonaniu w sezonie. Może wystawią dodatkową drużynę w PD? Spokojnie zrobiliby 1 i 2 miejsce.

ToTylkoJa 12.08.2011 23:28

Mam tylko nadzieję, że nie skończy się to wszystko tak jak kilka lat temu, z tzw. 'fantastyczną czwórką' (Ronaldinho, Eto, Messi i dojście Henry'ego). Mieli młócić wszystko i wszystkich, ale nic z tego nie wyszło.

szczepanwislak 13.08.2011 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1146020)
W mojej opinii w Superpucharze faworytem jest Real. Z prostego względu - jest lepiej przygotowany fizycznie. Barcelona kompletnie zawaliła przygotowania (mówił o tym sam Guardiola, że zamiast przygotowań było jakieś tourne). Barca w żadnym meczu nie zagrała w optymalnym składzie (w przeciwieństwie do Realu) - a to kontuzje, a to odpoczynek piłkarzy.
Mou napiął się na to trofeum i myślę, że je wygra. Barca nie wyrobi kondycyjnie (taki Messi czy Alves nie wystąpili w żadnym meczu przed sezonem!, Iniesta pograł trochę, to samo Pique, Villa czy Pedro). Słabo to widzę.

Obyś miał rację. Ale patrząc z perspektywicznego punktu widzenia na skład blaugrany to czasem wydaje mi się, że nie znajdzie się na nich żadna drużyna, która by była nawiązać równorzędną walkę. Zdecydowanie na papierze, mocniejszy jest zespół Guardioli i nawet nowe twarze w Madrycie nie gwarantują zdetronizowania Barcy w tym sezonie. Ale najbliższy mecz, jak zasugerowałeś wcale nie musi tego potwierdzać. Lecz jest również jeszcze mecz rewanżowy i wtedy siła FCB może okazać się nie do przejścia dla Realu. Tym bardziej, że zagrają wtedy na Nou Camp.
Jak dla mnie, kibica który sympatyzuje od zawsze za Królewskimi, zdobycie kolejnego cennego trofeum w gablocie Królewskich (to byłby już 9 Superpuchar) byłoby dobrym prognostykiem przed ligą i po raz drugi utarciem nosa największemu rywalowi w pucharowej rywalizacji La Ligi. Ale daleki jestem od takiego optymizmu, jaki emanuje od Paco Buyo, byłego bramkarza Los Blancos, który wytypował odpowiednio 5-0 i 3-1 dla Galacticos.
A i tak jeszcze jakoby nie odbiegać za bardzo od tematu to podam do wiadomości, że Juan Valera, obrońca Atletico Madrytzostał nowym zawodnikiem Getafe.

mitmichael 14.08.2011 22:09

Fabregas oficjalnie zawodnikiem Barcelony - jutro podpisze kontrakt i zostanie zaprezentowany. Potwierdził to Arsenal na swojej stronie internetowej.

Pan Jotka 15.08.2011 21:52

Aguero wszedł i po 7 minutach strzelił gola. Potem zaliczył świetną asystę, a na koniec przywalil z 26 metrów pod długim rogu....Miazga transfer!

szprotson 15.08.2011 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1147448)
Aguero wszedł i po 7 minutach strzelił gola. Potem zaliczył świetną asystę, a na koniec przywalil z 26 metrów pod długim rogu....Miazga transfer!

Aguero sie rewelacyjnie zaprezentował. Przeciwko niemu grał piłkarz którego testowaliśmy swego czasu
http://www.fcbarca.com/images/cescduze1.jpg
I zaprezentowali tego no jakmutam
DiNatale łączą z Arsenalem.

mitmichael 20.08.2011 07:15

"Bombardier" zmienił klub. Radamel Falcao oficjalnie zostal zawodnikiem Atletico Madryt. Przyszedl wraz z kolega z Porto Rubenem Micaelem za laczna sume 45mln euro.

Piotson 31.08.2011 16:24

Mateja Keżman łączony z Polonią Warszawa został nowym zawodnik uczestnika Ligi Mistrzów, Bate Borysów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl