Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

krysztal 15.04.2025 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1645625)
Polonia jedzie na farcie wg mnie. Nie wiem jakim cudem oni wygrali te 5 meczów z rzędu. GKSem tej rundy jest GKS... Tychy. Ale oni na szczęście mają chyba za dużą stratę.

Spokojnie,GKS Tychy trenuje ponoć wuefista a Polonię zjadany na śniadanie przez różnej maści turystów z zagranicy PMS.

Tantal 15.04.2025 09:53

Polonia jedzie na takim farcie że jesienią wygrała z nami dwa razy, a ich napastnik bije się z Rodado o tytuł króla strzelców rozgrywek. "Na farcie" walnęli Legnicy i Termalice 3 gole, a Chrobremu 4.

Grają dokładnie to, co potrzebują. Jak trzeba, pykną jedną bramkę i zamykają mecz. Jak trzeba strzelić trójkę, strzelają trójkę. Na ten moment nie mają w tej lidze konkurencji a do tego więszość pozostałych meczów grają z ogórkami.

Skoro oni jadą na farcie to na czym my jedziemy, patrząc na przechnięte psim swędem wygrane z dołem tabeli?

Karherop 15.04.2025 10:08

O farcie mozna mówić w przypadku strzelania bramek po 90min (bo przecież zawsze moglo zabraknac czasu na strzelenie) lub gdy stosunek xG jest dużo powyzej realnego dorobku (tak bylo chocby z Termalika na jesien).

Ani o Tychach ani o Polonii nie mozna mówić o farcie, wylaczajac moze 1-2 spotkania wiosna).

Niech nawet sobie ta Polonia awansuje z 2 miejsca, bylebysmy nie musieli z nia grac w Warszawie. Bralbym w ciemno 4 miejsce i mecz z TBB w finale baraży nawet w Niecieczy. Może presja byłaby chociaz po ich stronie.

Tantal 15.04.2025 12:50

BTW przepatrzyłem tabelki z zeszłych sezonów i ostatni raz kiedy obie awansujące drużyny miały powyżej 2pkt na mecz to 2018/2019 - Raków 70 ŁKS 69. Dawno, ale jednak nie prehistoria. Trzeci Mielec miał 64 pkt - do bezpośredniego awansu nie wystarczyło. Nie rozumiem czemu pepe72 założył, że 63 pkt wystarcza do awansu - było parę sezonów kiedy to dawało tylko 3 miejsce, ten pewnie będzie podobny.

Karherop 15.04.2025 13:00

65 to absolutne minimum, przy czym bardziej prawdopodobne jest 67+ w tym sezonie

Dla Termaliki to oznacza 9/18 pkt w ostatnich 6 spotkaniach

As 15.04.2025 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1645598)
Pozostawienie Sobolenki w tamtym momencie było całkowicie nielogiczne i bezsensowne.
Co z tego, że osiągnął średnią punktów 2,25 skoro we WSZYSTKICH najważniejszych meczach został zjedzony, w znacznej mierze na własne życzenie.
Dla przypomnienia:

1. Puszcza w Niepołomicach - nie chciało mu się analizować stanu murawy, sposobu gry rywala. Najważniejsze to - gramy swoje.
2. Ruch w Chorzowie - kontuzjowany w poprzednim meczu Mula wyszedł na własne życzenie, szybko musiał zjechać do bazy. Jaki wariant przygotował na taką okoliczność ten trenerski Mag, mając tydzień czasu - Wiktora Szywacza. Chłopak wchodzi zupełnie przypadkowo i po jego stracie pada pierwsza bramka.
3. ŁkS w Łodzi - prowadzenie do przerwy ale potem korekty w składzie i ustawieniu zrobione przez Moskala i bezradna Wisła w drugiej połowie. Kolejna przegrana
4. Sosnowiec u siebie - nie wystawia Igbekeme z powodu rzekomego bólu ucha. Ale to nic. Wisła strzela bramkę w pierwszej akcji, rywal nie gra o nic, prosi się o kolejne. Co robi Sobolenka - każe się wycofać, oszczędzać siły, bo upał.
Efekt - widzimy do dziś. Wisła przegrywa mecz, awans i pewnie przyszłość.
5. Puszcza w barażach - chłop wystawia 6 obrońców i tracimy gole po każdym SFG rywala, potem ucieka z konferencji, rzucając ręcznik.

Idealny kandydat do nowego kontraktu. Który oczywiście dostaje, gdyż jak to mówi właściciel - jest responsywny na whatsuppie.

Dziekuje za te odpowiedz, zgadzam sie z podanymi przykladami, ze bledy byly - niektore wynikaly z sytuacji kadrowej a niektore zawinione przez trenera - ale sa to przyklady dla ktorych wlasnie zwolnienie Sobolewskiego byloby nielogiczne.

To znaczy mozna patrzec tunelowo i wtedy zwolnienie wydaje sie to logiczne lub mozna patrzec na sprawe calosciowo i wtedy zatrzymanie trenera jest logiczne.

Koniec koncow Sobolwewski polegl bo z druzyny wyjeto mu gosci, ktorzy robili wyniki.

pepe72 15.04.2025 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1645627)
Już pomijam fakt,że według twoich tabelek Petrochemia i Polonia przez 4 kolejki nie zrobiły punktu ale wynika z nich właśnie to o czym piszą wyżej czyli nie posunęliśmy się nawet o miejsce wyżej.Fakt zrobiliśmy sobie bufor w strefie barażowej co może być niezwykle ważne w kontekście terminarza Łęcznej,dobrej formy Tychów i tego że grają między sobą w ostatniej kolejce.

Poprawiłem wyniki w nawiasach ale różnice były poprawne.

Zmiany między 24 a 28:
Kod:

Strata do:
1. +14 -> +12 (-2)
2. +14 ->  +9 (-5)
3.  +8 ->  +4 (-4)
4.  +7 ->  +1 (-6)
5.  +1 ->  0 (-1)

Nie liczę meczów bezpośrednich.

Więc narzekanie TERAZ, że "nic się nie udało" to kur** przesada.
Zostało jeszcze 6 kolejek i mamy całkiem realną szansę na 3 miejsce. W każdym razie po tej kolejce, a przed meczem Polonia - WPłock. Zwłaszcza, że w "derbach Mazowsza" Polonia nie jest aż takim faworytem.

pepe72 15.04.2025 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tantal (Post 1645645)
BTW przepatrzyłem tabelki z zeszłych sezonów i ostatni raz kiedy obie awansujące drużyny miały powyżej 2pkt na mecz to 2018/2019 - Raków 70 ŁKS 69. Dawno, ale jednak nie prehistoria. Trzeci Mielec miał 64 pkt - do bezpośredniego awansu nie wystarczyło. Nie rozumiem czemu pepe72 założył, że 63 pkt wystarcza do awansu - było parę sezonów kiedy to dawało tylko 3 miejsce, ten pewnie będzie podobny.

Bo średnia z 12 lat dawała dokładnie tyle. Poza tym sprawdź sobie dane z zeszłego roku.

Jaroo1 15.04.2025 17:46

Pepe znowu patrzy przez różowe okulary i już chce gonić 3 miejsce. Jeszcze chwilę temu myślał o przegonieniu Termalica w 5-6 kolejek bo uważam że my wygramy wszystko a oni wszystko przegraja xd

Mamy 4 wybrane pod rząd ale gramy z totalnymi odpadami tej ligi. Super, że w końcu umiemy mecze przepychać ale męczenie się w każdym meczu i nie pokazywanie zupełnie nic w tych meczach, nie napawa optymizmem w starciu z drużynami ciut lub wiele lepszymi niż te odpady z którymi ostatnio graliśmy.

Także znowu analizy na najwyższym poziomie. My wygramy wszystko, inni przegrają wszystko i będzie 3 miejsce. Może nawet 1 xd

Drozd 15.04.2025 20:07

Ale płaczkom żal dupę ściska :).

Granie z Odpadami? Niepokazywanie zupełnie nic ? Co za żenada...

Jaroo1 15.04.2025 21:59

Żenada to jest twoje .......enie głupot.
Jeszcze się nie nauczyłeś żeby lepiej nie szczekać, bo znowu później będziesz musiał przepraszac za te brednie

Tantal 15.04.2025 22:43

Pepe, no ale jest różnica między średnią ilością punktów dającą awans a ilością punktów ten awans gwarantującą. Różnica pomiędzy "czasem tak a czasem nie" a "niemal na 100%" jest dosyć duża... Te 63 punkty absolutnie niczego nie gwarantiwały i nie gwarantują, są matematyczną ciekawostką - ot, zazwyczaj wypada tyle. Może trzeba więcej, może mniej - w tym sezonie już widać, że będzie potrzebne dużo więcej

pepe72 15.04.2025 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1645664)
Żenada to jest twoje .......enie głupot.
Jeszcze się nie nauczyłeś żeby lepiej nie szczekać, bo znowu później będziesz musiał przepraszac za te brednie

Jaro, jeszcze raz.
Jak chcesz hejtować drużynę to idź do odpowiedniego tematu.
Do pier***nie o tym jak to przegrywamy są wszystkie tematy POZA TYM.
Tu rozmawiamy jakie są szanse, a nie o tym jak Wisła przegrywa.
Jak bardzo chcesz polemizować w tym temacie to poszukaj statystyk zagrosika na X. Nie daje nam zbyt dużych szans ale przynajmniej to uzasadnia statystycznie.
Edit: tu są obecne rozkłady od zagrosika. https://x.com/zagrosik/status/1911997179486413232
Jaroo1 nie będzie zadowolony :>

A obecnie szanse są. 9 punktów da się odrobić w 6 kolejkach, zwłaszcza, że Termalika z Polonią przegrała.
A jak pokazałem wcześniej terminarz ostatnich kolejek ma dość trudny. Na meczu z Polonią mieli 5 zagrożonych zawodników. Tylko Kasperkiewicz się wykartkował na Znicza. A po nas grają z Arką.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tantal (Post 1645665)
Pepe, no ale jest różnica między średnią ilością punktów dającą awans a ilością punktów ten awans gwarantującą. Różnica pomiędzy "czasem tak a czasem nie" a "niemal na 100%" jest dosyć duża... Te 63 punkty absolutnie niczego nie gwarantiwały i nie gwarantują, są matematyczną ciekawostką - ot, zazwyczaj wypada tyle. Może trzeba więcej, może mniej - w tym sezonie już widać, że będzie potrzebne dużo więcej

https://sjp.pwn.pl/sjp/statystyka;2576175
statystyka
1. nauka zajmująca się analizowaniem i liczbowym opisem zjawisk masowych
2. zbiory informacji liczbowych dotyczących jakichś zjawisk

Na bazie ostatnich 12 lat statystycznie wystarczały 63 punkty do awansu i 52 do baraży.
A "między ustami a brzegiem pucharu" to Termalika ma dopiero 58 ;)

pepe72 15.04.2025 23:44

Redaktor B. Karcz dołącza do naszej zabawy :>
https://gazetakrakowska.pl/scisk-w-c.../c2p2-27474947
Cytat:

Pierwotnie napisane przez B.Karcz
Ścisk w czołówce I ligi. Czy Wisła Kraków może jeszcze awansować bezpośrednio do ekstraklasy?
(...)
Szanse na bezpośredni awans zachowuje też wspomniana już Wisła Kraków. "Biała Gwiazda" ma ten atut, że nauczyła się wreszcie wygrywać regularnie, o czym świadczy pierwsza od dwóch lat seria czterech kolejnych zwycięstw. Przy ul. Reymonta mają też przekonanie, że utrzymanie tej tendencji może zaprowadzić wiślaków nawet do bezpośredniego awansu do ekstraklasy, a przynajmniej do lepszej pozycji wyjściowej przed barażami. Co da Wiśle bezpośredni awans? Wielce prawdopodobne jest to, że komplet zwycięstw, a być może nawet pięć takich meczów i jedno potknięcie.
(...)


Jaroo1 16.04.2025 03:28

Brakuje tylko Twojego "terminarz gra!", bodajże z sezonu spadkowego. Gdy tak pięknie grał nam terminarz, że mieliśmy nie spaść. Statystyk i Nostradamus, który nigdy nic nie ustalił dobrze i nie przewidział.
Sam podpis Twój, gdzie marzysz o awansie w lutym, marcu, kwietniu jest śmieszny xd

Ty nie robisz statystyk, Ty obstawiasz sercem, niczym gracz bawiący się w bukmachere i wiecznie stawiający na swój klub bo przecież sercem trzeba postawić, a nie rozumiem się kierować.

Licz, typuj, Twoja wola oczywiście. Może nawet już w tym sezonie będzie taka anomalia z Wisłą, że Ci się uda tym optymizmem coś przewidzieć dobrze.

Tantal 16.04.2025 06:40

Pepe, jeszcze raz. Słowa "statystycznie" używasz tu w takim kontekście, jakby znaczyło ono tyle co "przeciętnie". Z grubsza biorąc jako ŚREDNIĄ ilość punktów z ostatnich lat uzyskiwaną przez zespół z 2 miejsca. Po pierwsze, to nie jest do końca prawidłowe użycie tego słowa, bo tylko w języku potocznym to są synonimy. To nie jest też miara jakiejkolwiek gwarancji. Żeby sobie zagwarantować awans nie potrzebujemy takiej ilości, jaką STATYSTYCZNIE ZAZWYCZAJ zdobywały zespoły z drugiego miejsca, a jaką zdobywały MAKSYMALNIE. Nawet taka statystyczna maksymalna też nie jest gwarancją 100%, w końcu może przyjść kiedyś sezon kiedy zepół z drugiego miejsca wykręci np 72 punkty, ale do tej pory te 69 STATYSTYCZNIE GWARANTOWAŁO awans.

Definicję podałeś, ale sorry - nie rozumiesz treści w każdym razie zachowujesz się jakbyś jej nie rozumiał.

Karherop 16.04.2025 08:58

Troche się za bardzo spinacie - to wciaz tylko zabawa.

BBT robi wszystko by wypaść z top2 - wystarczy powiedzieć że w 2025 maja NAJGORSZA defensywę w całej 1 lidze.

Osobna kwestia jest strata do nich i to że nad nami sa jeszcze 3 drużyny.

Można mieć deja vu sprzed roku, tyle że nie mam przekonania że to my będziemy teraz Gieksa.

I na koniec - im pozniej zaczniemy to wizualizować (albo przynajmniej piłkarze i sztab) tym lepiej dla nas

Szneka 16.04.2025 09:42

Karherop ma rację. Grajmy swoje, róbmy to co do tej pory czyli skupiajmy się na najbliższym meczu a będzie dobrze . Śmiem twierdzić że jak wygramy z Płockiem u nas to możemy wejść na 2 miejsce . Póki co mecz z Pogonią, który bezwzględnie trzeba wygrać.

Patryko 16.04.2025 12:19

Zakwalifikujmy się do baraży, niezależnie z którego miejsca - atut własnego boiska w tym sezonie akurat jakoś niespecjalnie nam pomagał. Jeśli piłkarze dojadą mentalnie na te dwa mecze, to możemy pokonać każdego w tej lidze.

Jeśli jakimś cudem załapiemy się do Top2, to tylko bonus, aczkolwiek szansę na taki obrót spraw oceniam na 1%. W Niecieczy musiałaby się stać kompletna katastrofa, do tego Płock też musiałby zacząć tracić punkty.

Karherop 16.04.2025 12:46

PKlimek daje nam obecnie 5%,

Szczerze mówiąc co by nie zrobila Termalika, to i tak (mimo wszystko) nie przebije katastrofy Arki w zeszlym sezonie, czyli utrata 8 pkt przewagi po 30 kolejce

BBT ma 5, 8 i 9 pkt przewagi po 28 kolejce.

Ktoś ich dogoni, mogą to zrobić 4 zespoły. Z dwoma TBB gra bezpośrednio+ gra z Liderem+ Łeczna, Znicz, Kotwica. Dożynek po tej rundzie w Niecieczy raczej nie będzie.

Stelio 16.04.2025 14:37

Ja obstawiam, że dogoni ich Polonia która jest na najlepszej drodze do odwalenia scenariusza Katowickiego.

Imo tabela na koniec bd wyglądać tak:

1. Arka
2. Polonia
3. BBT
4. Płock
5. My
6. Tychy

W finale GKS z Petrochemią i awans Tyszan.

Tantal 16.04.2025 14:45

Ja obstawiam raczej

1. Arka
2. Polonia
3. BBT
4. Wisła
5. Płock
6. Tychy

W finale my z Tychami, awansujemy po karnych.

ciacho 16.04.2025 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1645678)
PKlimek daje nam obecnie 5%,
...

To ten sam magik, który rok temu dawał Arce 98% na bezpośredni awans i 2% GKSowi?

Jaroo1 16.04.2025 18:31

To są właśnie statystyki, nie ma to tak na prawdę większego sensu bo idą one najmniejsza linią oporu czyli typują najbardziej możliwy scenariusz. Tak jak tu Pepe pisze od kilku lat, że 63 pkt powinny wystarczyć do bezpośredniego awansu.
To są tylko ciekawostki, które później są weryfikowane przez sytuację w konkretnym sezonie. Statystyka zakłada, że jak ktoś gra dobrze to będzie grał dobrze, a jak źle to będzie grał dalej źle. Nie uwzględnia, że klub x może zrobić czarną serię albo serię zwycięstw dzięki, której zacznie wielkimi krokami gonić wszystkich.

Dlatego mnie zawsze ten temat śmieszy bo tu z kolei ciągle się typuje, że teraz to Wisła wygra 10 na 10 meczów i wskoczy na 1 miejsce, bo jest to matematycznie możliwe to tak liczymy, a co tam.

Tak na prawdę wszystkie te przewidywania można sobie w dupę wsadzić. Jedyna sensowna ocena do przewidzenia to jest statystyka, wiedza o danym klubie i taki instynkt, w którą stronę to może pójść. I wtedy można plus minus obstawiać ile klub, którym się serio interesujemy - tak jak my Wisłą - może punktów zdobyć, a co to da na koniec sezonu to i tak nikt nie wiem, bo tak na prawdę kij wiemy co tam się w TBB dzieje albo dlaczego Polonia czy Tychy tak odpaliły i czy to może dalej u nich trwać.

Skupiając się na samej Wiśle, majać oglądając jej mecze i mając jakąś tam wiedzę ogólną co tutaj się dzieje, to można obstawiać, że szału na finiszu sezon nie będzie, a w barażach będzie cięzko. No chyba, że nastąpiło przełamanie i teraz będziemy grali ciągle brzydko ale będziemy umieli większosć meczów przepychać - ale w to wątpię, po prostu obstawiam, że teraz się udaje bo gramy z cieniasami i jak będa te trudniejsze mecze to już tak fajnie nie będzie, szczególnie w barażach.

pepe72 16.04.2025 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1645682)
To ten sam magik, który rok temu dawał Arce 98% na bezpośredni awans i 2% GKSowi?

Nie chcę brzmieć jak stary belfer ale to, że jakieś zdarzenie ma 2% to nie znaczy, że się nie wydarzy.

Procenty oblicza się najpierw definiując ile jest możliwych zdarzeń (MZ), a potem określa ile jest zdarzeń sprzyjających (ZS). Stosunek ZS do MZ to jest właśnie procent (inaczej ułamek ZS:MZ).

Drozd 16.04.2025 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1645680)
Ja obstawiam, że dogoni ich Polonia która jest na najlepszej drodze do odwalenia scenariusza Katowickiego.

Imo tabela na koniec bd wyglądać tak:

1. Arka
2. Polonia
3. BBT
4. Płock
5. My
6. Tychy

W finale GKS z Petrochemią i awans Tyszan.

Ty od czterech meczów bredziłeś o mokrej szmacie i co? Ano nic, dalej bredzisz...

Drozd 16.04.2025 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1645683)

Skupiając się na samej Wiśle, majać oglądając jej mecze i mając jakąś tam wiedzę ogólną co tutaj się dzieje, to można obstawiać, że szału na finiszu sezon nie będzie, a w barażach będzie cięzko. No chyba, że nastąpiło przełamanie i teraz będziemy grali ciągle brzydko ale będziemy umieli większosć meczów przepychać - ale w to wątpię, po prostu obstawiam, że teraz się udaje bo gramy z cieniasami i jak będa te trudniejsze mecze to już tak fajnie nie będzie, szczególnie w barażach.

:rotfl:

A kto powiedział osiołku, że mecze z drużynami z wyższych pozycji będą trudniejsze? Kraczesz i biadolisz jak stara baba. Przypomnij sobie swoje "prognozy" przed każdym meczem i zrozum jaki jesteś żenujący :)

Jaroo1 17.04.2025 04:49

Jakie moje prognozy przed każdym meczem? Co ty bredzisz?

Miej resztki honoru, już kiedyś się założyłeś na temat przewidywań wyników i później nawet przeprosić nie umiałes.
No tak, logika podpowiada, że mecze z trudniejszymi rywalami będą łatwiejsze xd

Obyśmy wygrywali wszystko, ale póki co po stylu tych zwycięstw wygląda to tak, że nam się udaje jakimś cudem wepchnąć tym cieniasomn jednego gola więcej. Tobie oczywiście nie przeszkadza to pompować balonika jak jest zajebiście xd

Drozd 17.04.2025 06:58

Wygraliśmy 4 mecze z rzędu, nie jest zajebiście jest chujowo, a jak ktoś uważa inaczej to pompuje balonik :). Puknij się w głowę...

A co do przeprosin, żebrałeś o nie przez tydzień jak żul o 50 groszy, więc raz się zlitowałem...

Karherop 17.04.2025 08:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1645682)
To ten sam magik, który rok temu dawał Arce 98% na bezpośredni awans i 2% GKSowi?

Bukmacherzy dzialaja w ten sam sposob (poza tym ze ręcznie też manipuluja).

To raczej nie jest wina PKlimka że zespoły grają wbrew logice.

No i co ważniejsze, ile razy taka historia wydarzyla sie w przeszłości?

PS. Moj typ jest taki jak Tantala, z tym że obędzie sie bez karnych

Szneka 17.04.2025 09:18

Założę się o flaszkę że awansujemy . kto wchodzi o zakład? stawiam najprzedniejszy bimber spod Hajnówki

tedyy 17.04.2025 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1645698)
Założę się o flaszkę że awansujemy . kto wchodzi o zakład? stawiam najprzedniejszy bimber spod Hajnówki

Ale przy tak zacnym trunku to musimy się zalożyć tak abys Ty przegrał :D:D:D:D

sandomingo 17.04.2025 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1645698)
Założę się o flaszkę że awansujemy . kto wchodzi o zakład? stawiam najprzedniejszy bimber spod Hajnówki

Czy my czasem już nie mamy takiego zakładu?

leszekpw 17.04.2025 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1645698)
Założę się o flaszkę że awansujemy . kto wchodzi o zakład? stawiam najprzedniejszy bimber spod Hajnówki

Mogę przyjąć zakład, a jak przegram co mam kupić? Nie mam dostępu do bimbru haha

Skawa Wadowice 18.04.2025 07:26

mam przeczucie ze płock zamieni się miejsce z termalicą,
Polonia z baraży wyjdzie.

Niewygodna ta Polonia, bardzo.

Szneka 18.04.2025 07:56

Sandomingo mamy zakład
Leszekpw- stoi. jak wygram to dam znać

leszekpw 18.04.2025 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1645734)
Sandomingo mamy zakład
Leszekpw- stoi. jak wygram to dam znać

W porządku

Karherop 19.04.2025 22:16

Po meczu w Warszawie można przynajmniej powiedzieć że kwestia grania 1 meczu barażowego u siebie jest juz matematycznie zalezna tylko od nas. Trochę kłuje że beznadziejna Miedź ma z nami lepszy bilans bezposredni, ale i nie sądzę że wygraja wszystko do końca (w tym w Płocku).

13 pkt w ostatnich 5 meczach powinno dac 3 miejsce.

Drozd 20.04.2025 08:00

Jak w ostatnich 5 meczach wygramy z TBB i stracimy tylko 2 punkty to wejdziemy bezpośrednio.

Patryko 20.04.2025 08:16

Jutro trzymamy kciuki za Znicz.

Jeśli w przyszły piątek będziemy mieć TBB na 6 punktów i byśmy z nimi wygrali, to odrobienie kolejnych 3 punktów (bo stosunek bezpośredni będziemy mieć lepszy od Niecieczy) nie jest czymś niewyobrażalnym.

Sytuację bardzo komplikuje choćby jeden punkt zdobyty jutro ze Zniczem, który nie gra już o nic :(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl