Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

brylant17 18.06.2017 17:18

Wiadomo coś o nowych strojach na nowy sezon ? czy śmigamy w obecnych ?

R33 18.06.2017 17:34

Ostatnie 2 lata były z nowymi strojami co sezon, z reguły to z 2 sezony wzory się utrzymywały.

michalmichal1906 18.06.2017 18:15

bedą nowe stroje. mamy wzor od adidasa taki że po roku musimy go zmienić

krzaq12 18.06.2017 18:57

Jesteś przekonany o tym. Przecież w tamtym sezonie dostalismy nowy komplet, a standardem jest że Adidas co 2 lata dostarcza nowe trykoty w PL lidze. Najprostszy przykład to Legia, u nas do tej pory też tak było.

michalmichal1906 18.06.2017 19:39

ja obstawiam że bd miec nowe stroje

R33 24.06.2017 12:39

https://twitter.com/DamianDukat/stat...34420092923905
Tak więc gramy w tych samych w tym sezonie.

krzaq12 24.06.2017 17:43

https://zapodaj.net/images/dd3f96840abec.png

Dwa sposoby umieszczenia Loga Lyoness na koszulce. Wg mnie zdecydowanie wygrywa opcja z lewej strony ;)

Alonso19 27.06.2017 15:01

Umowa z Adidasem jest ogólnie na ile sezonów podpisana?

Neo1221 08.07.2017 14:51

Stroje strojami... Powiedzcie mi co jest na tym rękawie? http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5056137236.JPG

już wiem :P Zamiast Lyoness pojawiło się na rękawie "Cashback world" - nowa nazwa sponsora Lyoness :P

filemon 08.07.2017 15:05

Logotyp Cashback world

Arkadiusz.Czerepach 08.07.2017 15:15

btw kto jest na zdjeciu ?

szprotson 08.07.2017 15:19

uowa z adasiem do konca sezonu.
potem co, 4F ?

_ukoL 08.07.2017 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1474555)
uowa z adasiem do konca sezonu.
potem co, 4F ?

Podobno TICO lub ZINA. Szczegóły są dogrywane. tt.

Peter2406 08.07.2017 15:39

Serio? Jakiś link?

czaro 08.07.2017 15:50

No, to się zacznie narzekanie narzekaczy : )

Neo1221 08.07.2017 15:54

Wojtkowski - nowy nabytek z RB Lipsk

Patryko 08.07.2017 15:55

Oprócz strojów pewnie dołożą się trochę do budżetu, jeśli tylko projekt koszulek nie będzie tragiczny to logo producenta jest dla mnie sprawą drugorzędną.

brylant17 08.07.2017 16:33

Akurat Zina robi ładne koszulki/stroje.Może uda się z adidasem przedłużyć

JudasPriest 08.07.2017 17:13

Ale po co nam Adidas, skoro umowa z Ziną będzie raczej na korzystniejszych warunkach?

@up Piękny avatar :)

Arkadiusz.Czerepach 08.07.2017 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1474555)
uowa z adasiem do konca sezonu.
potem co, 4F ?

4f by bylo genialne, pisałem o tym jak sie konczylo Umbro , ale pewnie to nierealne

R33 08.07.2017 17:45

Podjarka teraz tym 4F, New Balance taka sama jak z 4-5 lat temu była Under Armour... ehh te nowości.

Arkadiusz.Czerepach 08.07.2017 18:00

taa nowości, nie wiem jaką trzeba byc gimbazą żeby 4f było nowością... mnie tu chodzi o to że to firma z pod Krakowa...

super byłoby budowanie wielkiej Wisły na bazie lokalnych reginalnych partnerów , tylko o to mi chodziło te 7-8 lat temu , btw wtedy 4f nie był tak "modny" i nie miał sklepów w galeriach...

R33 08.07.2017 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1474571)
taa nowości, nie wiem jaką trzeba byc gimbazą żeby 4f było nowością

Ty i te Twoje riposty. Czyżby Twoje poprzednie konto to @pysio ? A od mojego skończenia gimnazjum już jakiś czas minął tak dla Twojej informacji. Zresztą osobiście nie uważam żeby wiek miał bardzo duży wpływ na inteligencje, wiedzę (nawet tą życiową) itp. Już pomijajm w ogóle logikę, że dla kogoś młodego coś ,,starego" jest nowością.

Co do nowości w kontekście 4F chodziło mi o to, że jeszcze nie wszedł tak dobrze w sponsorowanie piłki nożnej bo dużo klubów piłkarskich nie sponsoruje. Ja się nie spotkałem z żadnym, ew. może już nie pamiętam.

KOMINEK 08.07.2017 18:32

,,Biedniejsze" marki to:
1. Mniejszy prestiż dla drużyny
ale też
2. Większe pieniądze od firmy dla klubu
3. Tańsze stroje w sklepach co za tym idzie prawdopodobniej większa sprzedaż i raczej większe zyski dla klubu

PhantomRanger 08.07.2017 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1474566)
4f by bylo genialne, pisałem o tym jak sie konczylo Umbro , ale pewnie to nierealne

"Wiek" twojego konta trochę przeczy temu co piszesz. Pytanie tylko czy byliby w stanie stworzyć koszulki dla drużyny piłkarskiej? Bałbym się, aby nie było powtórki ze strojów reprezentacji Szwajcarii z ostatnich Mistrzostw.

Osobiście z chęcią widziałbym ponownie Nike, ale to raczej nierealne

brylant17 08.07.2017 18:43

Problem jest to,że chyba 4F nie ubiera piłkarzy. Tylko ostatnio olimpijczyków, niech ktoś poprawi mnie jak się mylę.

JudasPriest 08.07.2017 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1474574)
,,Biedniejsze" marki to:
1. Mniejszy prestiż dla drużyny
ale też
2. Większe pieniądze od firmy dla klubu
3. Tańsze stroje w sklepach co za tym idzie prawdopodobniej większa sprzedaż i raczej większe zyski dla klubu

Nie jestem pewien, czy taki mniejszy. Świadczy to bardziej o gospodarności klubu, co w naszej sytuacji należałoby bez wątpienia zaliczyć na plus.
Co do reszty 100% zgoda

El'kabat 08.07.2017 19:28

Co do prestiżu, jako typowy facet - gadżeciarz sam chętnie wolałbym marki typu Nike, czy Adidas.

Ale jak trzeba sięgać po marki budżetowe -Zine,czy Tico to co zrobisz. Ważne, żeby w totalu się to opłaciło dla klubu..

Co do jakości 4F - to raz zaoszczędziłem kiedyś, gdzie zamiast kurtki z membraną w góry marki premium, kupiłem produkt 4F za 300zł.
Nigdy więcej, oby koszulki były lepszej jakości.

serek.c2 08.07.2017 19:32

Żadnego 4f nie będzie :)

czaro 08.07.2017 20:39

Coś kojarzę, że jakiś użytkownik forum był chyba pracownikiem regionalnego przedstawiciela adidas. Może jak już będzie coś więcej wiadomo, to się dowie i nam przekaże.

Ja marki 4f zupełnie nie kojarzę i nie wiem, czy reputacyjnie to jest bardziej nb albo ua, czy zina. Nie umiem też powiedzieć, jaka jest różnica w jakości strojów ww marek. Pamiętam, że joma ma wyjątkowo brzydkie stroje, a tico kojarzy mi się z Polonią Warszawa z ich chudych lat.

d 08.07.2017 20:51

4F nie robi strojów piłkarskich; jeśli ktoś się domaga Ziny za adidasa to już chyba nawet Kobierzyn to za mało.

NB byłoby ok, ale oni już mają flagowy klub w Polsce, na Nike nie ma szans z tego samego powodu, Pumę chyba też (?). Adidas ubiera Legię w pozaszablonowe stroje, my na nic innego liczyć nie możemy ale i tak to lepsze niż granie w Zinie, Legeji, Jako czy innym tego pokroju gównie.

JudasPriest 08.07.2017 21:27

@up
.......icie Towarzyszu.
Różnica jakości pomiędzy Adidasem ( firma która zaistniała tylko po to, żeby robić buciory dla Wehrmachtu) a np Jomą nie jest kolosalna z punktu widzenia piłkarza, a to na jego komforcie nam zależy. A jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy patrzeć na każdą złotówkę 3 razy

czaro 08.07.2017 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JudasPriest (Post 1474595)
@up
.......icie Towarzyszu.
Różnica jakości pomiędzy Adidasem ( firma która zaistniała tylko po to, żeby robić buciory dla Wehrmachtu) a np Jomą nie jest kolosalna z punktu widzenia piłkarza, a to na jego komforcie nam zależy. A jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy patrzeć na każdą złotówkę 3 razy

No, ale klub chyba (? - ktoś ma dane?) więcej zarabia na sprzedaży koszulek niż oszczędziłby/zarobiłby na kontrakcie z producentem o gorszej reputacji. Kto kupi sobie koszulkę tico, żeby paradować w niej po mieście?

Arkadiusz.Czerepach 08.07.2017 23:06

żeby była jasność , najbardziej lubie firme Adidas , z tym 4f to tylko tak sobie sam kiedyś tam wymyśliłem ( to że nie robi piłkarskich to akurat nie argument , zawsze można zacząć)

KOMINEK 08.07.2017 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1474604)
No, ale klub chyba (? - ktoś ma dane?) więcej zarabia na sprzedaży koszulek niż oszczędziłby/zarobiłby na kontrakcie z producentem o gorszej reputacji. Kto kupi sobie koszulkę tico, żeby paradować w niej po mieście?

Oj w Krakowie to poza dniem meczowym napardujesz się po mieście w koszulkach klubowych że hej :-D

JudasPriest 09.07.2017 00:04

Jeśli w dłuższej perspektywie dla Wisły bardziej opłacalny jest Adidas, to ok. Miałem raczej na myśli to,że klub musi teraz przekalkulować. ;)

brylant17 09.07.2017 08:11

Ktoś puścił plotę,że adidasa nie będzie i połowa forum w to uwierzyła,jest jeszcze sezon i spokojnie w ciągu tego sezonu można umowę przedłużyć

krzaq12 09.07.2017 08:48

Chyba tylko PUMA nie ma flagowej drużyny piłkarskiej w Polsce.
Adidas-Legia
Nike-Lech
NB-Lechia

Choć cena NB w przypadku Lechii nie taka bardzo straszna 199zł. U nas adidas za jedyne 269 zł. :D

kangurekm 09.07.2017 11:32

Wisła mogłaby być flagowym zespołem dla innej marki - np. powrót do Umbro, Puma (chociaż szału to oni ostatnio z koszulkami nie robią), Under Armour czy Macron ;)

P.S. Macron moim zdaniem robi kapitalną robotę dla Lazio co sezon :D

foxtrot_green 09.07.2017 11:41

A może by tak:

http://thumb.ibb.co/cespQF/koszulka1906_2.png

Inspiracja: http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...id,tm,zid.html

Natomiast schodząc na ziemię, rzecznik potwierdził na twitterze, że aktualny komplet zostanie do końca sezonu 2017/2018. Na pytanie dlaczego poprzedni komplet był tylko jeden sezon odparł, że "wtedy wiele rzeczy zmieniało się w klubie".


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl