![]() |
Wiadomo coś o nowych strojach na nowy sezon ? czy śmigamy w obecnych ?
|
Ostatnie 2 lata były z nowymi strojami co sezon, z reguły to z 2 sezony wzory się utrzymywały.
|
bedą nowe stroje. mamy wzor od adidasa taki że po roku musimy go zmienić
|
Jesteś przekonany o tym. Przecież w tamtym sezonie dostalismy nowy komplet, a standardem jest że Adidas co 2 lata dostarcza nowe trykoty w PL lidze. Najprostszy przykład to Legia, u nas do tej pory też tak było.
|
ja obstawiam że bd miec nowe stroje
|
https://twitter.com/DamianDukat/stat...34420092923905
Tak więc gramy w tych samych w tym sezonie. |
https://zapodaj.net/images/dd3f96840abec.png
Dwa sposoby umieszczenia Loga Lyoness na koszulce. Wg mnie zdecydowanie wygrywa opcja z lewej strony ;) |
Umowa z Adidasem jest ogólnie na ile sezonów podpisana?
|
Stroje strojami... Powiedzcie mi co jest na tym rękawie? http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5056137236.JPG
już wiem :P Zamiast Lyoness pojawiło się na rękawie "Cashback world" - nowa nazwa sponsora Lyoness :P |
Logotyp Cashback world
|
btw kto jest na zdjeciu ?
|
uowa z adasiem do konca sezonu.
potem co, 4F ? |
Cytat:
|
Serio? Jakiś link?
|
No, to się zacznie narzekanie narzekaczy : )
|
Wojtkowski - nowy nabytek z RB Lipsk
|
Oprócz strojów pewnie dołożą się trochę do budżetu, jeśli tylko projekt koszulek nie będzie tragiczny to logo producenta jest dla mnie sprawą drugorzędną.
|
Akurat Zina robi ładne koszulki/stroje.Może uda się z adidasem przedłużyć
|
Ale po co nam Adidas, skoro umowa z Ziną będzie raczej na korzystniejszych warunkach?
@up Piękny avatar :) |
Cytat:
|
Podjarka teraz tym 4F, New Balance taka sama jak z 4-5 lat temu była Under Armour... ehh te nowości.
|
taa nowości, nie wiem jaką trzeba byc gimbazą żeby 4f było nowością... mnie tu chodzi o to że to firma z pod Krakowa...
super byłoby budowanie wielkiej Wisły na bazie lokalnych reginalnych partnerów , tylko o to mi chodziło te 7-8 lat temu , btw wtedy 4f nie był tak "modny" i nie miał sklepów w galeriach... |
Cytat:
Co do nowości w kontekście 4F chodziło mi o to, że jeszcze nie wszedł tak dobrze w sponsorowanie piłki nożnej bo dużo klubów piłkarskich nie sponsoruje. Ja się nie spotkałem z żadnym, ew. może już nie pamiętam. |
,,Biedniejsze" marki to:
1. Mniejszy prestiż dla drużyny ale też 2. Większe pieniądze od firmy dla klubu 3. Tańsze stroje w sklepach co za tym idzie prawdopodobniej większa sprzedaż i raczej większe zyski dla klubu |
Cytat:
Osobiście z chęcią widziałbym ponownie Nike, ale to raczej nierealne |
Problem jest to,że chyba 4F nie ubiera piłkarzy. Tylko ostatnio olimpijczyków, niech ktoś poprawi mnie jak się mylę.
|
Cytat:
Co do reszty 100% zgoda |
Co do prestiżu, jako typowy facet - gadżeciarz sam chętnie wolałbym marki typu Nike, czy Adidas.
Ale jak trzeba sięgać po marki budżetowe -Zine,czy Tico to co zrobisz. Ważne, żeby w totalu się to opłaciło dla klubu.. Co do jakości 4F - to raz zaoszczędziłem kiedyś, gdzie zamiast kurtki z membraną w góry marki premium, kupiłem produkt 4F za 300zł. Nigdy więcej, oby koszulki były lepszej jakości. |
Żadnego 4f nie będzie :)
|
Coś kojarzę, że jakiś użytkownik forum był chyba pracownikiem regionalnego przedstawiciela adidas. Może jak już będzie coś więcej wiadomo, to się dowie i nam przekaże.
Ja marki 4f zupełnie nie kojarzę i nie wiem, czy reputacyjnie to jest bardziej nb albo ua, czy zina. Nie umiem też powiedzieć, jaka jest różnica w jakości strojów ww marek. Pamiętam, że joma ma wyjątkowo brzydkie stroje, a tico kojarzy mi się z Polonią Warszawa z ich chudych lat. |
4F nie robi strojów piłkarskich; jeśli ktoś się domaga Ziny za adidasa to już chyba nawet Kobierzyn to za mało.
NB byłoby ok, ale oni już mają flagowy klub w Polsce, na Nike nie ma szans z tego samego powodu, Pumę chyba też (?). Adidas ubiera Legię w pozaszablonowe stroje, my na nic innego liczyć nie możemy ale i tak to lepsze niż granie w Zinie, Legeji, Jako czy innym tego pokroju gównie. |
@up
.......icie Towarzyszu. Różnica jakości pomiędzy Adidasem ( firma która zaistniała tylko po to, żeby robić buciory dla Wehrmachtu) a np Jomą nie jest kolosalna z punktu widzenia piłkarza, a to na jego komforcie nam zależy. A jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy patrzeć na każdą złotówkę 3 razy |
Cytat:
|
żeby była jasność , najbardziej lubie firme Adidas , z tym 4f to tylko tak sobie sam kiedyś tam wymyśliłem ( to że nie robi piłkarskich to akurat nie argument , zawsze można zacząć)
|
Cytat:
|
Jeśli w dłuższej perspektywie dla Wisły bardziej opłacalny jest Adidas, to ok. Miałem raczej na myśli to,że klub musi teraz przekalkulować. ;)
|
Ktoś puścił plotę,że adidasa nie będzie i połowa forum w to uwierzyła,jest jeszcze sezon i spokojnie w ciągu tego sezonu można umowę przedłużyć
|
Chyba tylko PUMA nie ma flagowej drużyny piłkarskiej w Polsce.
Adidas-Legia Nike-Lech NB-Lechia Choć cena NB w przypadku Lechii nie taka bardzo straszna 199zł. U nas adidas za jedyne 269 zł. :D |
Wisła mogłaby być flagowym zespołem dla innej marki - np. powrót do Umbro, Puma (chociaż szału to oni ostatnio z koszulkami nie robią), Under Armour czy Macron ;)
P.S. Macron moim zdaniem robi kapitalną robotę dla Lazio co sezon :D |
A może by tak:
http://thumb.ibb.co/cespQF/koszulka1906_2.png Inspiracja: http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...id,tm,zid.html Natomiast schodząc na ziemię, rzecznik potwierdził na twitterze, że aktualny komplet zostanie do końca sezonu 2017/2018. Na pytanie dlaczego poprzedni komplet był tylko jeden sezon odparł, że "wtedy wiele rzeczy zmieniało się w klubie". |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl